Opinie o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eurocash Modlniczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurocash Modlniczka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Pracuje już długo to się wypowiem Plusy : Można brać l4 taśmowo, bo i tak Cie nie zwolnią, bo nie ma komu robić Minusy : Słabe wypłaty, ( lepiej być na l4 bo więcej wyjeżdzisz za paliwo, niż Ci ujebią premii, takie 3 tygodnie wolnego i tydzień w robocie to optymalna opcja ) Atmosfera fatalna (usunięte przez administratora) Nowy pracownik jest szanowany - przez pierwsze pare dni - potem jest dymany jak wszyscy - nie dajcie sie nabrać Menager i kadra kierownicza to banda amatorów, znają się na słupkach, nie na prowadzeniu jednostki organizacyjnej jaką jest magazyn Jak ktos robi na freshu, to posiłki są fatalne, ja akurat tego nie jem, bo robie na suchym, ale widziałem to coś to omało sie nie porzygałem, a smród na jadalni (usunięte przez administratora) Myszy od zajebania, jak czyta to ktoś z sanepidu to zapraszam, szczury zapierdalją wielkości przedramienia Pozdrawiam, jeszcze troche popracuje i spierdole od pracodawcy w najmniej oczekiwanym momencie żeby ich zostawić w (usunięte przez administratora)

Zwykły Worker

Od momentu przyjścia nowego menadżera, patrząc całościowo, widać efektywny magazyn dostosowany pod aktualne miejsce (pomijając fakt że magazyn jest za mały). Według mnie Menadżer wraz z Kierowniczką suchego oraz Kierownikami zmian wprowadzili wiele dobrych rozwiązań jak i część nie do końca przemyślanych, a co najważniejsze nie przedyskutowanych z pracownikami zmian. Tutaj Góra mając jakiś pomysł omawia to między najwyższymi zamiast zapytać tych którzy w miejscu zmian pracują od x czasu i na pewno mają jakieś zdanie w danej kwestii. Aktualnie opuszczone na linkach kody z miejscem bramowym. Czy ktokolwiek rozmawiał z chłopakami z załadunku co o tym myślą, lub z kompletem (chociaż tym z TOPu). STHIL,Wysoki skład czy chociażby zwyżka będą miały problem w swobodnim poruszaniu się po rampach. Komplet i tak będzie częściowo odkładać palety krzywo bo nie będą w stanie się wyrobić wózkiem, nie mówiąc o tym że nasze aktualne skanery nie należą do najnowszych sprzętów i ciężko będzie z czytać taką bramę bezproblemowo. Wystarczyłoby robić spotkania z grupami które mają najwięcej do powiedzenia w swoich dziedzinach w których mają być wprowadzane jakieś zmiany, nowości. Przed większymi projektami przede wszystkim powinno się zadbać o prawidłowo funkcjonujący sprzęt (skanery, voice, wózki, sprawne drukarki do etykiet) oraz odpowiednich ludzi do przemyślenia starych nawyków, nowych pomysłów od każdej strony. A tutaj trochę ogólnej dla ludzi chcących zacząć pracę w Eurocashu w Modlniczce. Praca jako magazynier w większości ciężka i nerwowa, dużo zależy od zmiany na której się jest i ludzi jacy tam są. Atmosfera rodzinna można powiedzieć odczuwalna ze względu na kilkoro charyzmatycznych pracowników którzy potrafią dostosować się do danej sytuacji i na nią zareagować przez wprawienie większości zmiany w lepszy nastrój. Premia dla większości akordowa, cudów sie z niej przy sumiennej pracy nie zrobi, ale w dalszym ciągu nie jest najgorzej. Najbardziej widać obojętność u większej części pracowników magazynu na wszelkie wprowadzone zmiany, na zachowanie porządku w gniazdach i na całym magazynie, na luzach które wędrują w kółko z palety na palete zamiast być wydawane w pierwszej kolejności. Widocznie nie łączą swojej przyszłości z tą firmą skoro nie angażują się w każdy aspekt życia i pracy magazynu. Każda praca powinna mieć przypisanego z góry pracownika który byłby za nią odpowiedzialny, bo część prac wykonywanych jest sporadycznie z dobrej woli przez nieliczne jednostki(np sprzątanie towaru z innych gniazd oraz towaru rozbitego lub na przecene, wymianę papieru w drukarce czy chociażby odstawianie palet na paleciarnie) Pracę polecam dla osób zaradnych, którzy potrafią sami myśleć i na zadane pytania odpowiadać swoimi przemyśleniami. PLUSY - zawsze o czasie, fajne jak na Krakowskie magazyny wypłaty. - atmosfera / ludzie ( poza wyjątkami) - każdy dzień różni się od siebie MINUSY - prawie wszystkie niedziele pracujace - praca 2/3 zmianowa (z wyłączeniem działu przyjęć) - po dłuższej pracy w firmie dni wolne zanikają tworząc 6dniowy tydzień pracy zakończony wolną sobotom a nastepnie kilkoma nockami zaczynając od niedzieli kończąc na piątku 06:00 (nie dotyczy rannej zmiany)

Chris

Niestety szkoda było mojego czasu bo nie dość że musiałem jechać kawałek na rozmowę to jeszcze po rozmowie miałem otrzymać odpowiedź zwrotną której nie otrzymałem więc autoprezentacja firmy na marnym poziomie.

ODP
@Chris

Panie Krzysztofie, jakby odbierał Pan telefon, to otrzymał by Pan odpowiedź zwrotną. Pozdrawiam

NajgorszyMiesiącMAJ

Siema Pracuję bardzo długo w modlniczce i musze powiedzieć, że to najgorszy okres mojego zycia Posiłki regeneracyjne to (usunięte przez administratora) po którym połowa magazynu biega do kibla Kierowniczka rżnie premie wszystkim równo Mobbing na pracownikach, ludzie nie chcą tam przychodzić, słabe zarobki ogólnie dno.

Dziadek Mróz
@NajgorszyMiesiącMAJ

A co.... lepszy jest Kwiecień?

@Dziadek Mróz

Czyżby chodziło o kierownika fresh i szefa ekipy na przyjęciach ???? straszne połączenie a jak do tego dołączymy korfelowe obie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurocash Modlniczka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik salonu
Modlniczka
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
logo firmy Kierownik Magazynu Centralnego
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona linia kas i obsługa monitoringu - Modlniczka
Modlniczka
Seris Konsalnet Holding S.A.
Niko 5

Niestety Modlniczka tonie z takim zarządzaniem managera i pani kierownik magazynu to popłyną wszyscy bałagan wszędzie, sanepid jak wpadnie to z miejsca zamyka cały magazyn myszy wychodzą z każdego kąta. Chyba najlepszy pomysł na poprawę sytuacji to zgłosić to do telewizji bo po aferze z managerem nikt nic nie zrobił z tematem mowa o zarządzie a pan manager z kierowniczka magazynu znowu rozpychają się łokciami i zaczynają wprowadzać (usunięte przez administratora).

Pracowniczka

Proszę o zrobienie coś albo o zwolenie niejakiej Izy z przyjęć bo od ostatniego czasu zauważyłam że Szwęda się po magazynie i nie wie w która dziurę w nosie wsadzić palca Jak nie ma dla nie ma dla niej stanowiska to rynek bezrobocia chętnie ja przyjmie

Anty Podpierdalacz
@Pracowniczka

Zajmij się robota, a nie kablowaniem. Jakie planowanie pracy, taka praca pracownika :) Wina nieudolności kierownictwa tam u Was w Modlniczce, a nie zwykłego pracownika. Ubolewam nad tym, że w całej grupie my pracownicy traktujemy się jak szczury. Wymagamy szacunku do nas od góry, a sami wzajemnie do siebie go nie mamy ;)

biwlak

Witam. jest oferta na stanowisko Kontroler Stanów Magazynowych Czy ktos mogłby napisac jak wyglada praca i czy warto aplikować ? Pozdrawiam

ksm
@biwlak

Jak lubisz jak ktoś!!! (menadżer) rzuca w Ciebie towarem a kierowniczka magazynu na to patrzy z uśmiechem na twarzy? To Tak. To jest praca dla Ciebie. Ogólnie praca nie jest ciężka, do ogarnięcia w krótkim czasie ale mało opłacana i atmosfera jest bardzoooo słaba.

Wesoły suchy

Hahaha...NieMa Tu Siakramencko dobrej o niej opinii a same decyzje są podyktowane przypodobaniem się dudusiowi.

Wiesz co ?pisanie o kimś gówniarz i ocenianie czyjegoś zachowania , pisząc koło tego kogoś dane z data urodzenia ( kij jeden wie po co ) oraz grożenie komuś na go worku nie jest trochę hipokryzja ? Sam piszesz żeby podszedł i powiedział co to w twarz ,a sam co robisz ?? To jest trochę PASSE … No a co do grożenia komuś na go worku to sorry ale chyba nikt się nie wystraszy typa co nawet nie umie napisać ze ktoś jest odwaŻny a nie odwaRZny

ChoryKręgosłup

Witam Pracuje na Fresh'u w dziale przyjęcia towaru. Pracy i obowiązków jest tak dużo, że nie ma szans tego zrealizować w ciągu 8 godzin pracy. Ja nie raz próbowałem, teraz mam przepukline i zszarpany kręgosłup, od kilku miesięcy jeżdze po rehabilitacjach, bo nie moge sie ruszyć. Nie przestrzegają norm BHP, towar Ci wali z regału na głowe, a oni mówią że to Twoja wina i Cie obciążają Pracownicy nie dostają premii, nie wierzcie w te 4 tysiące + premia, premia nie istnieje WSZYSCY W TYM MIEJSCU PRACY ZNIENAWIDZILIŚMY MIESIĄC MAJ

MAJMAJIDŹPRECZ

Straszne dno, jedna osoba niszczy ten magazyn jak i ludzi Nie polecam

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Eurocash Modlniczka?

Magazynier

To nie w Modlniczce, tutaj jak za średniowiecza sytuaxja chłopa pańszczuźnianego zależy od humoru pana dworu.

kellrez

Atmosfera to jeden wielki (usunięte przez administratora) nie polecam. Nie ma czasu się wysrać, bo trzeba robić normy

Magazynier

Ktoś już pisał o kierowniku ochrony. Czuje się tam jakby był najważniejszy. Myśli że jak zje sniadanko z głównym kierownikiem to już jest Panem na wlosciach. Owszem potwierdzam wcześniejszy wpis, kablarz jakich mało. Na portierni maseczka na magazynie to nie obowiązuje? ..I jeszcze jedno po magazynie chyba się porusza w butach ochronnych panie Marcinie ? A i skanery, podobno mają być dezynfekowane od razu A przechodzą z łapki do łapki. Też mam zdjęcia tegoż posuniecia , trzeba by wysłać do odpowiednich osób Widzisz nie tylko Ty potrafisz podpierniczac ja też się nauczyłem. Nie pozdrawiam

@Magazynier

Oo proszę widzę że ktoś zaczął patrzeć na ręce naszego kierownika ochrony... :D

@Magazynier

A najlepsze jest to, że tak wszystkich pilnują aby nic nie wynosić z magazynu. A jego pracownicy ochrony codziennie z siatka darów wychodzą z pracy. A tego już kierownicy nie widzą...

Pracownik fresh

To jest śmieszne, te dziadki z ochrony codziennie coś wynoszą i jakoś ich kierownik czy menago tego nie widzi... No dziwne, przecież kamery są wszędzie. A dziadkom jednak się udaje wynosić.

Aplikowałem na stanowisku kontroler jakości produktów świeżych. Moje pytanie...jak wygląda praca na tym stanowisku? i jakich warunków finansowych mogę się spodziewać?

@Nowy

Nie podejmuj pracy w tej firmie. Kompletnie nie szanują ludzi, szkoda zdrowia. Pieniądze wcale nie są dobre, podstawa to nic, a reszta premia, bardzo słabo to wychodzi. Wszyscy fajni ludzie już się zwolnili, niestety atmosfera i brak szacunku niszczą. Kierowniczka magazynu i menadżer to strasznie fałszywe osoby… wszyscy uciekają z tego centrum

@Nowy

Praca, która fizycznie Cię wykończy. Przerzucanie opakowań bananów (18kg) minimum 10 opa przy jednej dostawie. Później jakieś arbuzy, pomarańcze, ziemniaki z podobna wagą. Strasznie współczuję ekipie z KJ fresh. Są świetnymi, młodymi ludźmi ale nie wiedzą, że to dźwiganie kiedyś im wyjdzie. A dodatkowo mają strasznie niskie wynagrodzenie, niższe niż osoby pracujące na magazynie - co nie jest adekwatne do ilości ich ciężkiej pracy. Ich kierowniczka niestety uważa, że ich zarobki są wystarczające... Nikomu nie polecam, już lepiej iść na administrację i zarabiać tyle co KJ. Administracja nie ma żadnej odpowiedzialności a jedynie co, to muszą użerać się z kierowcami. W KJ jedynie ma dobrze koordynator, kierownik czy technolog.

Aplikant

Witam, zamierzam aplikować na dział załadunku w firmie Eurocash. Dużo osób namawia, dużo osób odradza. Sam nie wiem co robić. Czy ktoś mi może powiedzieć, jak praca tam wygląda? Jakie zarobki? Jaka atmosfera? (dużo o niej piszecie) Ponoć nie wygląda to jak typowe ładowanie samochodów. z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!

@Aplikant

Atmosfera bardzo słaba. Na suchym kierowniczka j manager są jakby z innej epoki jeżeli chodzi o zarządzanie. Na magazynie fresh jest trochę lepiej. Tam praca jest wmiare znośna, ale ciągłe nadgodziny. Zarobki porównywalne jak na innych magazynach

Nickk
@Aplikant

Dużo przekładania ręcznego

@Magazynier

Na fresh jest ok? Chyba żart. Kierowniczka, która nie ma o niczym pojęcia, dumny paw kierownik Marcin. Szczerze? Totalnie odradzam, nie dość, że słabe pieniądze to praca w strasznym zimnie!

Xxd

Witam Czy ktoś może mi dać namiar meilowy na kierownika lub managera regionalnego (Małopolska)?mam problem który próbuje wyjaśnić.

@Xxd

Wojciech.zabilowicz@eurocash.pl. piszcie tam wszelkie problemy powstałe na magazynie, ewentualnie do managera HR Katarzyna.drozdzewska@eurocash.pl, napewno chętnie poczytają co macie do powiedzenia na temat kierowniczki i managerA. Pisanie tutaj nie dam Wam nic. A jak macie jakieś problemy- do tych państwa piszcie. Zapraszam

@Miło mi.

Naprawdę? I Pan W. miałby coś zrobić swojej bardzo dobrej koleżance kierowniczce? Kobieta nie ma pojęcia o niczym. Jest fałszywa i zakłamana, rozsiewa plotki i niszczy tych, którzy jej nie pasują. Następnie siedzi z menadzerem godzinami i obgadują wszystkich, wymyślając dziwne sytuacje, tylko po to, by robić afery i wywalać ludzi, a po prośbie o udowodnienie tego co maja do zarzucenia - wycofywanie się. To tej firmy nie idzie się pracować, tylko robić ferment i obgadywać innych. W życiu nie spotkałem tak koszmarnej firmy i takiego kierownictwa, a widziałem wiele.

Niezatapialny

Zgadzam się, że Pani Kierownik nikt w tej firmie nie ruszy.

@Niezatapialny

Upsss... myślałem że tylko managerowi robi dobrze ale tu widzę zakres działań jest szerszy...

Niezatapialny

Kobieta wielu talentów......

@Niezatapialny

Ja bym raczej próbował pisać , im więcej osób będzie zaadresowanych tym odbiór będzie spotęgowany, z informacji od anki kierowniczki to wiem że managera nikt nie lubi w innych centrach, może warto pisać do grupy innych managerów. Jak nie będziecie pisać to dalej będziecie psioczyć na rzeczywistość Was otaczającą. A.moze wygryziecie menago i kierowniczkę. I będzie się Wam lepiej pracowało. Zawsze zwolnią się jakieś stanowiska do awansu:)

Ciekawski
@Miło mi.

Nikt nie czeka tu na awans. Raczej myśli o tym żeby się zwolnić. I nie chodzi o to żeby ich zastąpić tylko, żeby manager i kierowniczka pracowali szanując innych. To tak dużo? Ja nie widziałem żeby poza gadaniem, plotkowaniem i wywyższaniem się ta kierowniczka coś robiła. Patrząc na to nie chce się przychodzić i starać w tej pracy

Uważajcie!

Szczerze odradzam prace w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku. Atmosfera jest koszmarna, brak poszanowania drugiego człowieka, niektórzy ludzie przychodzą do tej pracy tylko po to, by plotkować i donosić. Kierownictwo jest naprawdę złe. Gnębią pracowników psychicznie. Jak masz własne zdanie i usłyszy je ktoś z góry, od razu masz przerąbane, nie wolno przecież negować pomysłów menadżera i kierowniczki. Tutaj masz szanse na awans i plecy tylko, gdy ich znasz i masz z nimi układy, reszta to w ich oczach tylko pionki, których bez problemu można wymienić. Jeśli nie chcecie wykończyć się psychicznie i fizycznie, poszukajcie czegoś innego, nie warto naprawdę. Dziwie się, że nikt z głównej siedziby, nie zauważył co się dzieje. Szkoda, bo firma nie jest zła i gdyby zmienić kierownictwo, chore wymogi akordowe, a co najważniejsze zacząć szanować wszystkich pracowników, może jeszcze coś by z tego było.

Ciekawski
@Uważajcie!

Kto jest takim plotkarzem i donosicielem w tej firmie?

Przewoźnik
@Ciekawski

Jest kilku, od Gabi, i jej kierowniczce począwszy.

@Przewoźnik

Oj tak największe przyjaciółeczki, ściągla ja do siebie na suchy, żeby jej donosiła o wszystkim. Tylko słucha i sprzedaje, a ta leci do menage.

grat

Jak wygląda praca na paleciarni i jaka tam jest atmosfera?

Pracownik były
@grat

Praca nie jest łatwa , wszystko jest tam już rzucone , kiedyś było fajnie , teraz odkąd jest tam nowa kierowniczka i słynny manager jest beznadziejnie . Fajni ludzie się pozwalniali albo udało im się przenieść gdzie indziej. Zimno , wieje , i zarabia się najmniej ze wszystkich działów a jest najgorsza robota .

Była pracownica
@Pracownik były

Pracowałam tam i znam sytuację od środka.Znalazłam pracę za większe pieniądze, a i pracownika bardziej szanują.Dopóki nie zmieni się ta zakłamana i fałszywa kierowniczka oraz manager, który kryje jej nieudolność i niekompetencję,to nic się nie zmieni....

XYZ

Co myślicie o szefie OWW?

zxy
@XYZ

w tej firmie nie ma osoby na takim stanowisku jest szef ekipy który jest przypisany do oww ale szefem oww go nazwać nie można bo nie ma uprawnień na wózki wiec w świetle nowych przepisów nie ma prawa jeździć wózkiem i nie posiada wiedzy na ten temat a poza tym jest bojącym się o swoje du--psko konfidentem ktory podlizuje sie nowemu kierownictwu i patrzy tylko na swoja wypłatę

Abc
@zxy

Prawda

operator
@XYZ

zbędna osoba która nie wiadomo czym się zajmuje (chyba że tworzenie zbędnego zamieszania to jego zadanie) przez ostatnie pół roku nie był wstanie skutecznie wyszkolić ani wdrożyć nawet jednego pracownika (przyjęto chyba siedmiu ale nikt nie chce pracować w "jego zespole")

Kot
@zxy

Mowa o Rafałku?;)

Rafał
@Kot

Nie, o Tobie

Xxd

Witam,czy na Balickiej tez możecie sobie ogarniać serwisy takie jak pepsi czy Żywiec bo wtedy wpada dodatkowa kasa a robisz to w czasie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash Modlniczka - Modlniczka

• Jak się pracuje w Eurocash Modlniczka?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash Modlniczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash Modlniczka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash Modlniczka