Opinie o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kitron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kitron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Mariola

A co powiecie o tym nowym liderze zmiany? Nie mam o nim pozytywnej opinii.

@Mariola

Liderze czy brygadziście ?

Basiaghb
@Mariola

To mu to powiedz, a nie na forum żale wylewasz człowieku bez honoru, Kitron dba o wszystkich równo, zapraszam do dyskusji w realu

@Mariola

Nie masz dobrego zdania pewnie dlatego, że trochę wymaga i nie chce Ci się pracować. Nie da się siedzieć przez osiem godzin i nic nie robić. Ja uważam, że jest ok, bardzo dobrze się z nim pracuje.

Worker

Bardzo fajny zakład, nowoczesny i daje szanse mądrym ludziom. Te wszystkie opinie zle to wylewanie żali buraków którzy wiecznie maja pretensje, bardzo dobrze się pracuje w tej firmie, polecam!

Nic nie działa

Ci technicy to też nic nie umieją tylko przychodzą i restartują te maszyny... Wiecznie nie mają czasu...

Narzekacze
@Nic nie działa

Może przestaniecie w końcu narzekać i się weźmiecie za robotę? Technicy są mocno obciążeni pracą, nigdy z nikim nie było problemu żeby coś naprawić, jak wam się nie podoba, to jest wiele innych firm w Grudziądzu.

@Nic nie działa

Tacy jak Ty to tylko potrafią narzekać na robotę i na innych. Co do techników to osobiście uważam że są OK. Zdarzają się sytuacje w których muszą zresetować maszyna ale to tylko w ostateczności. Ale w twojej opinii zawsze będą.nic umieć.

jaaprod
@Nic nie działa

technicy i naprawiacze nie maja czasu jak zwykle, ale na przerwy i papieroski to tak, szczegolnie jedna pani

Renooo
@jaaprod

To prawda, zwłaszcza Ci co byli w zeszlym tygodniu na rano. Zarówno naprawiaczka jak i naprawiacz przynajmniej 50% czasu na legalu się opierdzielaja

g_burza
@Renooo

Według moich obliczeń jeśli byłeś w zeszłym tygodniu na 1 zmianie to teraz powinieneś mieć drugą zmianę. Więc co u jasnej ciasnej wielce zapracowany człowieku robisz w tym czasie na goworku? Czyżby użytkowanie smartfona przy maszynie? Miej się na baczności bo można Ciebie znaleźć, internet nie jest anonimowy. A za zabawę telefonem przy maszynie grozi dyscyplinarka. Ktoś się już o tym przekonał. Zajmij się swoimi sprawami zamiast oczerniać firmę w internecie, bo 90% informacji o których tu piszecie to tylko spostrzeżenia wiecznie niezadowolonych z pracy ludzi. Zabierzcie się do roboty zamiast pisać bzdury i zajmować się układaniem innych pracowników. Od tego jest zarząd.

Patrycja

Czy przyjmuje do pracy

Gosia
@Patrycja

Przez agencję pracy

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Kitron Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Jakości?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Nareszcie! Największy (usunięte przez administratora) w tej firmie został zwolniony!!! Jupppppi :D nie będzie już nam swoich bajek opowiadał :p

Terry

Taaa sławny Lesiu ???? (usunięte przez administratora) jakich mało

Terry

Juz i tak się sporo urwało

Xxd

Teraz pseudosmietanka na naprawach siedzi. Wszystko między sobą ustalają. Powinni zrobić ogólne zebranie i wybrać z chętnych. Może ktoś z młodszych stażem pracowników też chciałby sobie posiedzieć.

@Xxd

No siedzi, siedzi. Jakby był poprzedni kierownik, to by zrobił z nimi porządek, pamietam Piotra w akcji hehe ;)

@Ania

Nawet nowa linie dla nich zrobili. I kłamią, że szukali chętnych na te poprawki. Jakoś u większości nikt nie był z takim zapytaniem.

ŚMIETANKA-PSEUDO :)
@Xxd

PSEUDOŚMIETANKA ?! Ludzie jacy wy (usunięte przez administratora) jesteście! Tacy odważni jesteście jeden z drugim na jakiejś tam stronce więc czemu nie podejdziecie i w twarz nie powiecie tzw pseudośmietance co o nich myślicie. Żal mi Was naprawdę... Żebyście się tą zawiścią nie zatruli...

Ps2
@ŚMIETANKA-PSEUDO :)

Zgadzam się. Sądzę też, że jeśli ktoś by wyraził chęci do tego zadania posiadając odpowiednie umiejętności to bez problemu mógłby to robić. Co do dostawiania nowej linii, to nie było na niczyja prośba lub zyczenie. Tak po prostu zadecydowano. Poza tym, to co ma być tam robione wcale nie jest takie łatwe jak by się mogło wydawać ;). Dlatego polecam pójść, zapytać i sprawdzić swoje siły na tych stanowiskach.

Maff
@Ania

Tu nie chodzi o to kto jest kierownikiem, wiadomo są lepsi, są gorsi, ludzie przychodzą i odchodzą. Tak działają firmy. Są zadania do wykonania i bezwzględu na to kto nim jest musi to zrobić, każdy chce normalnie pracować ludzie kochani. Nie wylewajcie żalów na forum, macie japę, to idźcie podyskutować z przełożonym, Kitron każdemu daje równe szanse.

ona rew
@Ania

Piotr ogarniał, ale to był wierny piesek zarządu, kolejny wykonujący polecenia pupilek

Giza

Gdzie można dowiadywać się o prace w tej firmie? Praca na produkcji mnie interesuje tym bardziej że aktualnie pracuje w Jabilu A chce zmienić prace coś blizej miejsca zamieszkania

Miki
@Giza

W tej chwili nie ma rekrutacji.

@Giza

Pewnie i tak najpierw przez agencję trzeba

@Giza

Dzwoń bezpośrednio do firmy i się dowiedz jakby to wyglądało.

Michal
@Giza

Lepiej tej pracy nie zmieniaj, jak dobrze w jabilu, to tam siedz.

Oleńka
@Giza

Hej, aktualnie są prowadzone rekrutacje przez agencję, ale jak masz doświadczenie, to podejrzewam że warto spróbować przez Kitron.

basia
@Michal

jest aż tak zle ? jest dużo opinii negatywnych o firmie, czy warto próbować swoich sił w kitron? jak w porownaniu do innych zakladow w grudziadzu?

Helena

Kitron zajmuje się produkcją elektroniki (EMS). Powiązane usługi techniczne firmy to np. prototypowanie, industrializacja, analiza materiałów i opracowywanie testów. W chwili obecnej nie ma prowadzonych rekrutacji. Jak aktualnie wygląda praca w Kitron, i jakie szkolenia zapewnia firma?

Lukas

Gdzie można zlozyc aplikacje do firmy ? Jest jakis email lub osobiscie?

@Lukas

Na tą chwilę nie przyjmują. Może dopiero we wrześni :)

Mirek

Banda nieudaczników i pomyleńców. Nikt nie chce tu dłużej pracować. Zakład wyzyskuje z ludzi ile się da. Ludzie na produkcji ok, inżynierowie, brygadziści i zarząd słaby. Robią co im każą. Praca słabo płatna, może nie jest ciężka, ale psychicznie nie da się wytrzymać. Każdy musi sam się przekonać, żeby to powiedzieć. Firma dla ludzi bez ambicji. Jak chcesz się rozwijać to szukaj pracy gdzie indziej. Nie pozdrawiam.

@Mirek

A jak długo i na jakim stanowisku pracowałeś?

@Mirek

jakoś niby nikt nie chce pracować, a nikt nie odchodzi, to ciekawe :hehe, Jak ci tak zle i tak cierpisz meki i katusze psychiczne, to odejdz, nikt na sile nie trzyma, panie "ambitny mirku"

xxx
@Mirek

Panu Mirkowi najwidoczniej nie przedłużono umowy dlatego wylewa wszystkie żale na forum. Najwidoczniej tez jesteś do niczego ;(

@Mirek

Jak długo i na jakim stanowisku pracowałeś? Bo rozumiem, że jak nie polecasz, to się sam zwolniłeś?

Jaco
@hehe

Nikt nie odchodzi. Nawet ochrona kręci bekę ze w pierwszym roku ludzie przychodzili odchodzili i tak w kółko. Powiedz tam ile osób z ostalo z 1 dnia?

Z mnie
@Jaco

Przejdę się :) z nowym kolegą :)

@Jaco

Większość została panie Jaco, widać że Jaco albo raczej jajco wiesz i pewnie pracujesz tu 2 tygodnie, nie znasz ekipy która pracuje od września 2019 . Nie mówimy o agencji bo tam to rotacja, że jeden dzień widzisz człowieka a za 2 dni go nie ma, bo mu się nie chce. To o czym tu gadac

Jaco
@hehe

Przecież wyżej ktoś napisał że nikt od was się nie zwalnia a ty mówisz że większość zostala

@hehe

Dlaczego piszesz niechce sie pracowac ????A moze po 2 dniach widac gołym okiem ze pracuje tam zwykla szajka trzymasz ☝️prosto i uprzejmie bo chce tylko powiedziec ( DONOSISZ) i nie przychodzą więcej. Bo jeśli jesteś inteligentny i za dużo wiesz i masz do powiedzenia to cie gnoją. Chcą mieć pozytywne opinie a pozwalają BLONDII robić co chce . Tam niedługo tylko i wyłącznie będzie pracować agencja bo normalni ludzie którzy mają szacunek sami do.siebie się pozwalniaja. Będzie jak kiedyś w Jabil z pod sklepów brali bo nie było komu pracować.

Pjoter

wez nie pierdol :)

Michu
@Fryta

He poważnie na ulicy ludzi szukali nawet nie wiedziałem ha to takie nasze MSU ha

Donia
@Michu

No tak, a potem to widać po wynikach kto przychodzi, najbardziej mnie śmieszy podejście firmy do ludzi, wymagania high, wynagrodzenia low, ach ci giganci technologiczni

@Donia

To się zwolnij marudo, droga wolna, co się meczysz?

@Zyx

Tylko na tyle cie stac? To jest te traktowanie wspaniale pracownika? Sami sie odkrywacie, przeciez takie komentarze to kadry moga tylko napisac

Oleńka
@Operator

Nie, nie tylko kadry. Naprawdę niektórym osobom dobrze się pracuje w tym zakładzie. A tacy malkontenci tylko zatruwają atmosferę w pracy. Jeśli komuś jest tak źle, to dlaczego nie podejmie decyzji dotyczącej wypowiedzenia? Dlaczego te osoby stać tylko na to, żeby marudzić tu na forum i co gorsze, również w pracy, podburzając tym samym innych pracowników.

@Operator

Pomysl sobie w tym łebku że są osoby z agencji które czekają aż ktoś z was marud na etacie się zwolni skoro tak wam źle i niedobrze i chętnie wejdziemy za was na umowę. Pracujemy już sporo miesięcy, podoba się praca, chcemy zostać ale etatu nie ma bo nie ma miejsc tak słyszymy a za to wy ciągle narzekacie że tak wam źle pensje takie małe. My a agencji mamy mniej i chętnie się zamienimy, więc pomysł czasem że ktoś ma gorzej i tylko go(usunięte przez administratora) czytanie słuchanie i ciągle tego samego. Jak ci serio nie pasuje to rozwiązanie jest proste, ale na to już nie ma odwagi co?

Aleksander
@Zyx

A Ty sobie pomysl w tym łebku, że żyjesz w iluzji. Na jakich stanowiskach agencja pracuje, a na jakich pracownicy etatowi.Chcesz bez doswiadczenia na przykład za kogoś z SMT wskoczyć? To życzę powodzenia. Prawda jest taka, że w tym zakładzie ludzi mają za nic. I kiedyś też się o tym przekonasz.

Milus
@Aleksander

A ja uważam że jak jesteś dobrym pracownikiem to pracodawca potrafi Cię docenić i tak też jest w tej firmie.

@Milus

Jak jesteś dobrym pracownikiem to nie pracujesz w kitronie...

Gosia
@Dora

A nie bawi was to że zabierają nadgodziny za które powinno być podwójne wolne?? Robisz w sobotę 8h nadgodzin, masz wolne16h.nie dość że nie płacą za nadgodziny to jeszcze (usunięte przez administratora) na godziny. PIP potrzeny

@Gosia

Droga Gosiu, zapoznaj się proszę z Kodeksem pracy, art. rt. 151-3. [Dzień wolny za pracę w dniu wolnym od pracy] Pracownikowi, który ze względu na okoliczności przewidziane w art. 151 § 1 wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym. Jeśli masz wątpliwości, to zapraszam na konsultacje :)

@Kasia

Czyli się zgadza z poprzednimi opiniami, że same pozytywy na tym portalu wpisują kadry.

@Ernest

Nie mamy potrzeby generowania pozytywnych opinii na tego typu portalach, wiemy w jaki sposób i na jakich zasadach one działają, więc błędny wniosek. Pozdrawiam :-)

@Kasia

To po co kadry przeglądają takie portale marnując niepotrzebnie tak cenny firmowy czas. Pozdrawiam również :)

@Ernest

Ależ przecież jest już w tej chwili poza godzinami pracy, jakżeby inaczej :-)

@Kasia

Czyli zniżyła pani swoje loty uczestnicząc w dyskusji na tym podrzędnym portalu. Gratuluję, wygrała pani lutownicę

@Ernest

Dlatego najlepiej ją zakończmy, bo nie ma większego sensu i celu. Miłego wieczoru :-)

Angie

Dlaczego kadra zarządzającą zmusza ludzi do wystawiania pozytywnych opinii o firmie? Dziwne, bo najlepsze oceny i pięć gwiazdek wystawiają ludzie, którzy najbardziej narzekają. To dopiero hipokryzja. Czym was przekonali? Tym jabluszkiem w czwartki zamiast premii czy podwyżką dla "wybranych"? Ludzie, trochę godności...

Irena
@Angie

Becia są tutaj jeszcze ludzie, którym sie dobrze pracuje. Nikt Cie tu nie trzyma na siłę :)

@Angie

Ale kogoś tu coś boli.... żal.pl

@Angie

Zgadzam się z tobą całkowicie.. Iluz z tych oceniających opowiadało jak im źle, albo że zmieniają pracę. Śmieszne to jest jak zmienni są w swoich ocenach. Narzekają na wypłaty na brak organizacji, na brak premii i docenienia, a tu nagle wszyscy zadowoleni. Z takim podejściem nic się nie zmieni, będziemy robić za miskę ryzu, a inni będą robić z nami co chcą. Po tych ankietach miało być lepiej, ale nie zanosi się na to. Jesteśmy tylko numerkami, pracownik w ogóle się nie liczy, tylko dochody firmy. No cóż, w naszym kraju już tak jest, nic nowego.

Eciepecie
@Angie

Tak źle i tak niedobrze. Wam ludziom nie dogodzi! Inni stają na głowie by coś zdziałać, a inni tylko narzekać potrafią. Wyjdź z inicjatywą , dlaczego tego nie robisz? Podwyżki dla wybranych? Staraj się to dostaniesz i ty, a jak nie dostaniesz to przemyśl to i wyciągnij wnioski. Kadra zmusza? - A ty rozumu swojego nie masz, inni rozumu nie mają?

@Eciepecie

No najwidoczniej nie mają;-) A co gorsze, nie mają swojego zdania. I tak jak koleżanka napisała, są strasznymi hipokrytami. Wiele z tych osób nie raz narzekało na to, co się dzieje w firmie, nie będę nazwiskami wymieniać. Więc zastanawiam się dlaczego teraz pokornie godzą się na wszystko. A co do starania się... Wielu naprawdę świetnym ludziom nie przedłużyli umowy. Starali się, szybko się wszystkiego uczyli i nic to nie dało. Nie wszyscy są donosicielami i potrafią się dobrze sprzedać piękna gadką, a póki co, to bardziej w firmie procentuje niż staranie się być dobrym pracownikiem.

@Eciepecie

Tak stawają na glowie że nic dla ludzi nie załatwili, oprócz jabłka;-) Ale co się dziwić jak w grupach sami liderzy obszaru albo ludzie którzy krótko pracują. Ci pierwsi boją się "stołka" stracić a ci drudzy nic nie wiedzą i żyją jeszcze nadzieja ze coś się zmieni. Marionetki z was i tyle.

@Ania

Trzeba było się zgłosić do grupy, każdy mógł dołączyć. Jakoś chętnych nie było za wiele, a nawet tych co byli, trzeba było namawiać. Jak zwykle dużo gadania i narzekania, ale robić i zmieniać nie ma komu, Jak nie chce ci się działać, a zamierzasz tylko solić głupoty, to lepiej zamilcz.

@Ann

Wiesz dlaczego nie było chętnych? Bo obojętnie z jaka inicjatywa się nie wyjdzie, firma i tak zrobi swoje. Nie wypisujcie bzdur, że jest tak cudownie, to jest śmieszne. Na początku chcieliśmy wywalczyć dłuższe przerwy, to skrócili do 15 minut. I tak jest z każdym naszym pomysłem, no chyba, że wy żyjecie w innej rzeczywistości... Dlatego ludzie przestali się już odzywać, bo to walka z wiatrakami.

Wika
@Ania

To czemu pracujesz w takim zakladzie jesli jest tak naprawde zle? Przeciez jest tyle ofert pracy. Na siłę Cię tu trzymaja?

@Wika

Bądźmy realistami, w dobie tej pandemii nie za bardzo są możliwości aby zaczynać wszystko od nowa. Pocieszam się tylko myślą, że taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie. Mi nie chodzi o pracę, bo jest naprawdę fajna, ciekawa i niezbyt męcząca. Chodzi bardziej o niespełnione obietnice, podejście do operatorów i traktowanie ludzi jakby byli kimś gorszym od tych "wykształconych". My naprawdę nie jesteśmy tepakami. Jeśli firma bardziej otwarcie podchodzilaby do swoich pracowników, wychodzilaby czasami na przeciw ich oczekiwaniom, byłoby to naprawdę świetne miejsce pracy.

@Ania

15 minut jest od początku istnienia Kitrona, więc nie wypisuj bzdur.

Robin
@Ann

Na początku było 20 minut, ale to chyba przez miesiąc. Potem zmniejszyli do 15. Na początku obiecywali też premie... I to też nie są bzdury.

@Robin

Pracuję od początku. Zawsze było 15 minut. Jak nie wiesz, to sprawdź w regulaminie.

@Robin

Na początku to przede wszystkim w sierpniu i wrześniu pracowaliśmy po 4 godziny dziennie bo nie było co robić aż do października, linia jeszcze nie stała, zakład był jeszcze zamknięty, później czekaliśmy na start produkcji, a płacili normalnie za 8. Więc miałaś 4 godziny przerwy płatnej. Nie pamiętasz czy nie pracowałaś wtedy?

@Ann

15 minut jest wg kodeksu. A nasza firma sztywno trzyma się kodeksu pracy i nawet nie chce go "lekko" nagiąć ????

@Ble

Naginają to ci, co siedzą dłużej niż 15 minut na przerwie, posiłek, telefonik i jeszcze cyk fajeczka do tego, kolejna przerwa, żeby to jedna. A reszta niepalacych za was robi albo ledwie ma czas iść do wc. 2 i 3 zmiana przoduje w długości przerw i fajeczkach, bo góry nie ma, to nikt nie widzi. O magazynie kontroli czy inżynierach to już nie ma nawet co pisać. Niech każdy siedzi po 15 minut rzeczywiście to będzie można mieć pretensje żeby wydłużyli.

Ewka
@Ann

Nikt tak długo nie siedzi na przerwach, jak naprawiacze, prawie godzinę ich nie ma. A inżynierowie pracują do 16.00, więc góra jeszcze jest i akceptuje wszystko;-) Po to jest palarnia, żeby z niej korzystać. Jeśli operator zrobi swoja normę, to niech sobie chodzi. To już nie problem palących, że niektórzy są powolni;-)

S
@Angie

Mnie się dobrze pracuje w Kitronie. Są rzeczy które kuleją, ale nie są one jakieś krytyczne. Zawsze można iść pracować do tej wielkiej fabryki obok. 12h dziennie i czterobrygadówka przy dźwiganiu ciężkich przedmiotów. Już nie wspomnę o innych gorszych rzeczach które tam czyhają. W Kitronie praca spokojna, niewymagająca momentami aż nudna. Płaca nie najgorsza, adekwatna do wykonywanej pracy. Ale co kto lubi, nie wszystkim da się dogodzić. Czasem mam wrażenie, że niektórzy tak bardzo boją się o swój stołek, że wypisują tu negatywne opinie pod różnymi nickami aby zniechęcić nowych ludzi.Mnie nikt do wystawiania opinii o zakładzie nie zmuszał więc nie wiem skąd ten pomysł.

Fiu
@Ania

No cóż, uważasz że inni powinni nadstawiać dla innych i dla ciebie karku? Co by się nie wydarzyło, to nikt nie jest zadowolony, jaki jest sens? Dużo gadacie a nic sami zmienić nie chcecie, siedząc cicho w kącie czekacie aż ktoś za was się odezwie. (usunięte przez administratora)to i niesprawiedliwe. I z jaką łatwością przychodzi wam ocenianie tych "samych liderów obszaru" i tych którzy "jeszcze mają nadzieję", szkoda że nie rozumiesz, że mieli tą nadzieję właśnie po to, by cie zadowolić, chociażby (usunięte przez administratora)jabłuszkiem w czwartek.

Endorfina
@Angie

Skąd ty masz takie informacje? Skąd wiesz kto wystaw opinie i kto daje 5*, Jasnowidz czy co? Z drugiej strony po co wy się tu męczycie z tymi komentarzami , po co te wypociny? Góra czyta i ma niezły ubaw, i jakoś mnie to nie dziwi. Jeśli macie jakieś problemy, sugestie, innowacje dotyczące funkcjonowania zakładu to od tego są brygadziści i "liderzy","trenerzy". Myślicie, że pisząc tutaj w firmie się coś zmieni??? Będzie jak było bo to nie tędy droga. Ktoś mądry widzę zrobił (usunięte przez administratora)burze bo mu się nie podoba że inni chodzą na fajkę i dłuższą przerwę. Idź też co za problem. Sprawy firmy powinno się załatwiać w firmie a nie na GoWork... (usunięte przez administratora)

Vygibus
@Endorfina

Pracowałem w Kitron Grudziądz. Osobamiyktóre wystawiają 5* to obecni pracownicy firmy, wiem bo ich znam osobiście i miałem przyjemność z nimi współpracować.

Bambaryła
@Adam

Potwierdzam, wiele z tych osób ciśnie po zarządzie, gadają że się zwolnią, że prezes to taki śmaki, a że to tamta to rozwódka itp itp., nawet z wyzwiskami wulgarnymi. 10 osób z tej listy jedzie równo po firmie, a udają dobrych pracowników, to zło na zdrowym organizmie, nie oszukujmy się, praca w Kitronie, to dobra praca

@Bambaryła

Tylko dlaczego nie przyjmują do pracy i nie dają umowę o pracę,tylko jak już przyjmują to tylko przez agencję, skoro tam jest dobra praca.

Bum Cyk Cyk
@Daria

Daria, trzeba było przyjść wtedy jak miałaś okazje, a nie marudzic, ze chcesz tylko na umowe o prace, a doswiadczenia nie masz zadnego. Osoby, ktore w tym samym czasie przychodzily jak ty pytalas tutaj na go worku o robote wlasnie beda przechodzily do kitrona na umowe o prace, popracowaly, sprawdzily sie i maja. Wiec zamiast moze krecic nosem, to czasem trzeba pomyslec czasem najpierw i sprobowac, dac cos od siebie

Halabalam
@Bum Cyk Cyk

Nie no szału nie ma, trzeba wciskać się w łaski żeby mieć dobrze, praca jak każda inna, złe towarzystwo

@Angie

zmusza, bo sami nie mają co dopowiedzenia

Halabalam

Moja opinia jest taka, ze zakład jest nowoczesny, jest lekka praca, ale ludzie i atmosfera jest dziwna. Jest duże ciśnienie, maja duże wymagania, a pensyjki są takie jak wszędzie. Zarząd tylko sobie dodaje, a zwykłym pracownikom nie wypłacają nadgodzin, wszystko za wolne. Wykorzystują plandemie do tego aby ucinać co się da, zwykle wyzyskiwanie pracownika. Niby tak nowocześnie

Hhh
@Halabalam

W jakim dziale pracujesz ?

@Hhh

A Ty w jakim pracujesz ???? Jeśli komuś się tu dobrze pracuje to nie musisz odbierać tego jakiś "negatywnie"

Benedykta

Grudziądzcy malkontenci do roboty bo 500 plus nie bedzie

@Benedykta

A Ty uważasz się za jakąś z wyższych sfer :D

@Ble

Naucz sie czytac ze zrozumieniem

Ooo

Najlepszy ten brygadzista w okularach typiara pod chodzi mowi do niego ide na 1 a on .Ale Kwidzyn rzadzi ha ha

Endorfina
@Ooo

Nie wiem co w tym śmiesznego i co to ma wspólnego z opinią o firmie?? Pracujesz a nawet nie wiesz jak na imię na brygadzista..... Kwidzyn, Grudziądz, Łasin czy Sadlinki i tak wszyscy gramy do jednej bramki. Jak by każdy robił co do niego należy i przykładał się do pracy nie trzeba by zatrudniać typiar i typów. Radzę wziąć się solidnie do pracy nie szukać sensacji tam gdzie jej nie ma.

Doris
@Endorfina

Być może dla Ciebie niewiele ma to wspólnego z opinią o firmie... Ale czy nie uważasz, że atmosfera w pracy jest bardzo ważna? Myślisz, że ludzie są ślepi i nie widzą tego, że nie traktuje się wszystkich równo? Ja bardzo lubię swoją pracę, jako zajęcie, które wykonuje, jednak widzę, że wszechobecne kolesiostwo,nie wpływa dobrze na wizerunek firmy i atmosferę w niej panującą.

Krzysztof
@Endorfina

Do jednej Bramki?? Ale chyba własnej. Prawdziwy samobój.

mk
@Ooo

Chyba ci się zakłady pomylily, nie ma żadnego brygadzisty w okularach. (usunięte przez administratora)

Glivk
@mk

Jest teraz na rano i pewno to ty jesteś..Nie potrafisz sie przyznac ze pracownicy z Kwidzyna sami sobie chodza na stanowiska na ktore chca...

suzi

Przyszlismy tu to robimy u siebie. Jak się nie podoba to zmień pracę. Dobrze wiadomo kto tu pisze wszystkie te negatywy, to są max 2-3 osoby, grudziądzkie marudy, wszyscy wiemy kto tu obrabia kitronowi tyłek i ciągle tylko źle gada , nic się nie podoba , wieczne narzekanie, ciągle źle i niedobrze, ale jak zapytać to nie nie, ja nic nie mówię, mi się dobrze pracuje albo ja bym tu zrobił porządki hahaha. Sami nic nie robią tylko fajeczki i ploteczki, Do pracy nikt was nie zmusza, nie chcesz to się zwolnij, idź do millera, sitsa czy Gardena, przecież przyjmują. Papa płakać nikt nie będzie a w końcu będzie spokój. Kwas robicie wy

Kwd
@Glivk

Jak wy, ludzie z okolic Grudziądza i samego Grudziądza przychodziliscie do pracy do Jabila czy Lacro nikt pewnie Was tak nie traktował tak, jak wy ludzi z Kwidzyna, Sadlinek. Nie było takiego hejtu. Nie wiem czy wiecie, ale były kierownik z Kitron Daniel sam obiecał osobom z Kwidzyna, że to kwestia czasu, a i tak zostaną wyciągnieci z procesu. A nie był to żaden ich kolega. O swoich znajomych z poprzedniej fabryki nigdy nie powiedział dobrego słowa, a czy Kwidzyn którego tak hejtujecie mówi coś złego na Wasz temat?

@Kwd

Tak, to prawda, takie traktowanie jest bardzo nie fair... Nie pomyślą, że Wam też może być przykro. Wiadomo, że i Wam nie wszystko się podoba, bo mówicie o tym otwarcie, ale skoro pracujemy razem, nie możemy jeszcze bardziej zageszczac atmosfery, krytykując się nawzajem... Może ludzi boli to, że macie większe aspiracje, że dobrze pracujecie, że może faktycznie jest Wam łatwiej z racji doświadczenia. Nie widzą jednak, że nowym liderem nie została osoba z Kwidzyna. Zawsze znajdą się tacy, którzy cała atmosferę będą psuć. Nie warto się nimi przejmować, bo tylko własnemu zdrowiu zaszkodzicie.

Olaf
@suzi

U siebie to jestes w Sadlinkach dla mbue jestes nie robem ktory tylko czeka aby brygadzista po znajomosci wyslal cie tam gdzie chcesz .Nikogo nie pytacie bo miejscowi nie chca z takimi osobami jak ty rozmawiasz co z latasz tylko z 1 badz 2 do kierownika.

Mm

Ojj, trochę tu kogoś poniosło.

@Ooo

To nie brygadziści , to pastuchy nadający się do pędzenia bydła . Jedno co im wychodzi to poganianie,zastraszanie , zmuszanie , pracowników do wyrabiania normy .

@Wyrocznia

Szkoda że niektórych właśnie trzeba az zmuszac do wyrabiania tej normy bo sami Z siebie nic nie dają, ledwie minimum żeby się nie narobić ale swoje ponarzekać Jak nie przypilnujesz to by nic nie robili, plotki na tyłach albo na faji. Jakby każdy robił co do jego obowiązków należy to by inni nie musieli za tych nierobów nadrabiać. Ale ci co najmniej robią najwięcej narzekają, to nie pierwszy taki zakład, nic się nie zmienia i malkontentów nigdy nie zabraknie

@suzi

Suzi , nawijasz typową mantrę pastucha . Szkoda czasu na polemikę z kimś twojego pokroju . Wracaj do obory.

@Wyrocznia

A ty wracaj do poprzedniego zakładu albo się zwolnij, jak ci źle. Wyrocznio bólu i żali od siedmiu bolesci.

@suzi

Sama wymyślasz takie błyskotliwe rady , czy cała wieś ci pomaga ?

śmieszek
@Wyrocznia

A to nie jest tak, ze firma płaci za to żebyś wyrabiał norme?

Daria

Jak można dostać się do pracy.konkretnie mi chodzi o to żeby dostać się bezpośrednio przez zakład pracy a nie przez agencję

@Daria

Nie ma teraz żadnego zatrudnienia

@Daria

Jeśli masz doświadczeni w tej branży to była taka możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę a jeśli nie to pozostaje przez agencję. Ale na tą chwile chyba.nie zatrudniaja

@Ble

Acha mam doświadczenie na produkcji i na parkowaniu.troche lipa bo agencja odpada.

Egzotyczna
@Daria

jak znasz kogoś z firmy, to cię wezmą bez rekrutacji, trzeba tylko dobrze wymemlac osoba decyzyjnym oko saurona i wszystko w temacie, do „kit” (rona) tylko po znajomosci

@Egzotyczna

Wcale tak nie jest. Wystarczy mieć trochę wiedzy i umiejętności i wykazać chęć pracy i bez problemu po wypracowaniu godzin można dostać umowę przez Kitron.

@Leon

A ile godz trzeba przepracować?

@Leon

Leon jak byś miał wiedzę to byś dostał bezpośrednio przez firmę a nie przez Agencję.

@Fryta

Dostałem po wypracowaniu godzin.

Pół roku

Ble

Przynajmniej pół roku (około 1000 h) ale pod warunkiem że będzie firmie zależało cię zatrudnić na umowę.

Anita
@Daria

Trzeba mieć doświadczenie w branży elektronicznej a

Anita

Naj mniej pół roku

S
@Egzotyczna

Bzdura. Dostałem się do Kitrona bez jakiejkolwiek znajomości. Wystarczyło wysłać CV przez ich stronę i mieć odpowiednie referencje. Nawet wykształcenie nie grało tu wielkiej roli. Po prostu trzeba udowodnić że się potrafi, a nie tylko się chwalić.

xxx

Spełnij Swoje Najskrytsze Fantazje. Szybko, Bezpiecznie i Anonimowo. 100% Anonimowość Właśnie trafiłeś na najszybciej rozwijający się ogólnopolski serwis z ogłoszeniami towarzyskimi. Znajdź odpowiednią osobę z Twojej okolicy, napisz i umów się. To naprawdę działa.

Big B

A mi się osobiście praca w Kitronie podoba, atmosfera jest ok i na zarobki nie narzekam pracuje już tu półtora roku i jest O.K. nie rozumiem niezadowolenia ludzi, każdy jest kowalem swojego losu chcecie to zmieniajcie pracę ja nie narzekam. Ahaaaaaaa jestem z Grudziądza i nie mam nic przeciwko że pracuje z ludźmi z Kwidzyna i okolic co to niby za różnica, nie czuję się szlachcicem z Grudziądza. Pozdrawiam zyx i ludzi pracujących w naszej firmie PiS love i (usunięte przez administratora) a nie ploty siać na jakimś śmiesznym forum

Kama
@Big B

Chyba firma sama sobie pisze takie opinie. Hehe.

@Kama

A to już tylko same negatywy tutaj trzeba pisać a jak komuś się podoba to ma siedzieć cicho ta? Jak ci coś nie pasuje to pisz ale jak komu innemu pasuje i jest ok to też pisze, nie każdy uważa że jest zle

Kama
@suzi

W szczególności kadry są zadowolone z pisania tych pięknych komentarzy jak to nie jest kolorowo, zeby swój pieczacy bol pupy ze jest zle ukryc, dajcie spokoj

Mateusz

Jakie są zarobki w tej firmie ? Czy praca jest ciężka ? Czy firma oprócz podstawy daje premie ?

@Mateusz

Zarobki zależnie od stanowiska, o jakie ci chodzi? Premi nie ma

gezol

wg mnie jest ok, firma jest jak kazda inna, niektorzy wylewaja swoje zale zamiast isc do przelozonych pogadac, ale trzeba miec tez swiadomosc, ze to polska firma a nie norweska, tak jak mowi prezes przeciez i o to tu chodzi, ze siec jest norweska, wszystko pieknie wyglada, ale polacy zarxzadzaja, wiec wiadomo jak jest, poza tym nie jest zle, wynagrodzenia przecietne, specjalista moze zarobi wiecej, ale to nie sa kokosy z tego co mowia, wszedzie trzeba pracowac i podobnie jest w kazdej firmie elektrycznej

Xyz
@gezol

FIrma jest polska, a nie norweska? Zatem wypadałoby, aby strona internetowa zakładu pracy brzmiała np. kitron.pl, a nie się podpinała pod kitron.com.

@Xyz

czy wy wiecie czym są korporacje międzynarodowe i na jakich zasadach działają? jabil, biedronka, Lidl, lacroix i carrefour to też polskie firmy bo są w Polsce ta? xD

gg
@hehe

Dokładnie się z Tobą zgadzam. Korporacje międzynarodowe, a pensja w złotówkach za najniższą na umowie zlecenie przez agencję.

Karol
@Xyz

to czemu firma nazywa się Kitron Sp. z o. o. ? portal sobie można nazwać jak się chce. firmy działają jak franczyzy, zarząd się wykazuje, służy obcemu kapitałowi jak wierna sobaka panu swemu

Koordynator
@gg

Jak ci sie nie podoba to nie musisz tu pracować

Czy w obrębie jednego działu w Kitron Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

OOOO

na tą chwilę nie ma żadnych wewnętrznych rekrutacji na liderów poszczególnych działów

Fryta

Trzymasz palec i ponosisz szansa na lidera chyba że prywatnie znasz blond to i rekrutacja nie potrzebna ????

Bożena
@OOOO

A czy ogólnie jest otwarta rekrutacja na jakieś stanowisko w Kitron? Interesuje mnie też kwestia wymagań pracodawcy względem kandydatów. Jakie są? Warto by było dowiedzieć się o tym wcześniej, jeszcze zanim wyśle się CV do firmy.

Europa
@Bożena

Na produkcję przyjmują przez agencję pracy tymczasowej na umowę zlecenie. Jeżeli cię przyjmą to możesz pracować przykładowo miesiąc a jak nie będzie roboty to wysyłają do domu na kilka dni albo dłużej. Jak masz gdzieś pewną pracę i pensję to jej nie zmieniaj, bo nie wiesz czy dadzą Ci umowę oprawę w kitron ie. Jeśli nie masz pracy to próbuj tam się wbić, ale o umowę o pracę nie będzie łatwo.

Aga
@Fryta

O która blondi chodzi? Ta z kadr?

@Aga

Nie trzeba odpowiadać każdy wie o kogo chodzi ????

Mito

To jeżeli praca jest niby taka myślącą to jakim cudem zgadzają się aby agencja brała wszystkich?

Le
@Mito

Jesteś przeonany

Mito
@Le

To wytłumacz mi jeżeli jest to praca o konkretnej specializacjii to jakim cudem przyjmuje się murarza bądź lakiernika. Wymagacie w końcu fachowców czy produkujecie proste rzeczy które może robić każdy?

Trapik
@Le

Ja generalnie nie pracowałem i nie będę pracował w kitronie ale na rozmowie byłem trwała 4 minuty to o jakiej weryfikacjii my mówimy?

@Trapik

Rozmowa rekrutacyjna przez firmę czy pod firmę??

@Mito

Każdy

Olo

Pracownicy proszeni są o udanie się na produkcję celem uniknięcia wystawiania komentarzy na serwisie internetowym gowork.

Zostaw merytoryczną opinię o Kitron Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kitron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kitron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kitron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kitron Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1
    00-078 Warszawa