Opinie o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kitron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kitron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Daria

Dzień dobry.Jak długo jest umowa przez agencję i kiedy dostaje się umowę od zakładu.

KK
@Daria

Ja dostałam na miesiąc ale nie polecam. Pierwsze co rzuca się w oczy to dziwne stanowiska pracy. Nikt nie patrzy na to że to człowiek tam pracuje. Nawet zmianowi siedzą przy biurakach jak wloczykije.

@KK

A pracuje pani tam jeszcze.Jak wygląda tam z płacą.

KK

Najniższa krajowa

@KK

Czy są jakieś dodatki.np premie świąteczne,wczasy pod gruszą, dodatek nocny.

Operator ACP
@Daria

Dodatki nocne są bo muszą być. Wynikają one z K.P., zaś premie na święta w grudniu i na urlop były ale nie można liczyć że zawsze będą. Po za tymi "dodatkami" nie ma premii wydajnościowej i itp.

@Operator ACP

Czy jest możliwość żeby dostać od razu umowę o pracę od zakladu

Operator ACP
@Daria

Jeśli masz doświadczenie w pracy z elektroniką to kiedyś była taka możliwość. A czy teraz jest taka możliwość to nie wiem. A jak nie masz to tylko łukowa przez agencję.

NicPoNim;)

Jestem ciekawy jaki procent pracowników produkcji jest zadowolą z ostatnich podwyżek pensji!

emka
@NicPoNim;)

Ja jestem zadowolona, dostałam więcej niz w zeszły roku

@emka

W zeszłym roku najniższa krajowa nie była tak wysoka jak w tym roku.Ceny w sklepach i opłaty również nie były tak wysokie

NicPoNim
@emka

Gdyby nie taka duża podwyżka najniższej krajowej z 3010 do 3600 brutto to zapewne dostałabyś marną podwyżkę i nie byłabyś zadowolona

emka

to miej pretensje do rzadzacych tam w warszawie ze takie ceny inflacja i podwyzki, ja sie spodziewalam mniej podwyzki,a i tak dobrze ze cokolwiek dostalam i tak, jestem zadowolona, wole to niz dostac wypowiedzenie, jak moi znajomi z sitsa i millera. nie kazdy tylko narzeka, sa tez tacy co ciezko pracuja i sa docenieni.

Ilona
@emka

Trochę nie rozumiem, to ta podwyżka to było po prostu wyrównanie do pensji minimalnej? Czy trochę więcej dostałaś? Bo to trochę zmienia postać rzeczy jednak.

Daria

Czy przyjmują do pracy,jaką jest umowa o pracę.Czy dają umowę jako zakład czy agencja pracy.

@Daria

Bez doświadczenia w elektronice agencja pracy na początek

Zośka
@Daria

Przyjmują do kitrona przez agencję Flex hr

Leon
@Zośka

A czy firma potrzebuje ludzi na lutowanie? Jakieś szkolenia w tym kierunku są?

@Leon

Tak, szukają operatorów do napraw, bezpośrednio przez firmę jest ogloszenie, tam potrzeba lutowania

Miki
@Leon

Trzeba umieć lutować ,a szkolenie swoją droga

Jaki jest wkład kierownictwa Kitron Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

NicOoNim

Dobre pytanie ;(((( Wkład kierownictwa jest równe 0%

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Kitron Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Jakości?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Warzywko

Słuchając co ludzie mówią to większość nie chce nocek a co dopiero 4 brygadowki!

Miki
@Warzywko

większość ludzi nie chce w ogole pracowac, a zarabiac kokosy. ludzie - to jest firma produkcyjna i czyjes chciejstwo nie ma tu nic do rzeczy. zaloż swoj biznes -zobaczymy, jak bedziesz ulegac. czy nie widzicie co sie dzieje z rynkiem pracy? moze czas poszanowac, co sie ma

Jojo
@Miki

Jeżeli ktoś nazywa chciejstwem przykładna pracę przez kilka lat(bo inaczej zostałby zwolniony)za najniższa krajowa+200 do 400zl brutto bo tyle zarabia się na produkcji to powinien odwiedzić psychiatrę bo choroba dynamicznie postępuje!a tak aprop to nie bierz wypłaty tylko pracuj dla zasad,i nie bądź chciwym bo nie musisz płacić rachunków kredytów i innych zoobowiazan.

@Jojo

A system premiowy już jest?

Mona

Nie było, nie ma i nie będzie

Ktos
@Warzywko

Też bym nie chciała 4-brygadowki. Co dwa dni inaczej.jeden weekend wolny....masakra.cześc ludzi już omija ten zakład a jak wprowadza 4-brygadowke to jeszcze więcej ludzi ominie go

Slav
@Ktos

A niech omiajaja i szukają pracy gdzie indziej, może przy składaniu długopisów znajdą ofertę patrząc po ogłoszeniach na grupach praca grudziądz, powodzenia

@Ktos

mimo tego, że podobno wymijają, to stale rąk do pracy nie brakuje? myślicie, że na spokojnie stawkę podniosą jeśli byłyby problemy czy co zrobią? co jeszcze na motywację jest?

Jak ?

Jak się pracuje i jak ludzie ? Pomagają nowym pokazują co i jak ?

Zofia
@Jak ?

O jakieś konkretne stanowisko pytasz? Co Cię dokładnie interesuje? Jaka jest atmosfera czy na jakie zarobki można liczyć, czy może jeszcze coś innego?

Słaba kasa. Masakryczna organizacja pracy. Zero docenienia ludzi i ich pracy. Zwalniają- zatrudniają i myślę że w końcu się zdziwią bo Grudziądz to zbyt małe miasto żeby tak nie dbać o już wyszkolonego pracownika. A zarząd firmy nie widzi dalej niż czubek własnego nosa...i każdy wie za źle opłacony i niedoceniony pracownik będzie złym pracownikiem.a w tej firmie pracownik to tylko kolejna statystyczna "głowa "

operator

jak ci tak zle to co się meczysz, idz do sąsiadow, do sitsa, gardenu, limito, swieczek.. a nie, tam przecież zwalniają masowo i przychodza tutaj . narzekac to pierwszy, robić to ostatni, a zobaczymy kto będzie płakac po nowym roku nawet za ta slaba kasa, jak rzuci robote bo gdzies obiecuja gruszki na wierzbie

Obi

Można się usmiac. Sami nie wiecie czego chcecie. Zarabiać więcej TAK, pracować w systemie co umożliwia lepsze zarobki NIE, to chyba jednak bogaci jesteście. Ja z systemu bardzo się cieszę, zawsze większa kasa

Buba
@Obi

Masz racje troche, teraz tez nikogo nie stac na nic a polowa ludzi na lewych zwolnieniach

@Obi

Systemu to chyba nie będzie jak ciągle i tak komponentów nie ma, bez sensu, póki co cisza

@Obi

No tak dla samotnych system ok, jeden weekend wolny w miesiącu, sobotę , niedziela w pracy . Super dla ludzi którzy nie mają swojego życia po za pracą .kasa to nie wszystko

Jojo

Jaka kasa!znając życie i podejście firmy dodatek będzie od najniższej krajowej.nie chodzi o zachłanność tylko o życie.A życie niestety jest coraz drozsze,a po nowym roku będzie jeszcze gorzej.Niektore wpisy o zarobkach i o pracy w tej firmie to na 100% nie piszą ludzie z produkcji bo wiedzą jak się żyje za najniższa krajowa.Jest duża rotacja wśród nowych pracowników. Staży pracownicy ich uczą kosztem produkcji a później dostają joby ze norm nie ma.Jeden dla drugiego wilkiem jest.Powinno być inaczej i powinna być jedność wśród pracowników!

@Jojo

Po nowym roku jak prąd pójdzie w górę w kosmos to się spodziewaj tak jak w innych zakładach zatrzymań produkcji żeby oszczędzać, prąd w górę, paliwo w górę, koszty transportu w górę, woda, ścieki, gaz w górę, podatki, inflacja, to wszystko się przekłada na działanie zakładu i moce przerobowe na ile się opłaca produkować a na ile lepiej zamknąć bo sprzedaż nie przewyższy kosztu. Wszędzie trąbią w Niemczech że będą się zamykać na 2-3 tygodnie, przestoje albo zwolnienia bo braki dostaw prądu albo obniżenia mocy. U nas będzie to samo prędzej czy później, cudów nie ma przy naszym rządzie

S........

Jeśli taka mała kasa to po co się tu zatrudniłeś/aś. Idź tam gdzie dadzą Ci więcej kasy. A życzę ci takiego pracodawcy jakim ty jesteś pracownikiem ;) Powodzenia w tym 2023 roku

@S........

Na ocenie rocznej byłam super pracownikiem???? I już nie jestem pracownikiem Kitron????

Jesteś pracownikiem, nie kłam, nikogo nie zwolnili. Chyba że sama poszłaś i teraz solisz głupoty.

Operator

Brygadziści i nowi liderzy to klamcy, robią z operatorów poprostu głupców. Firma bez organizacji i poprawnego zarządzania.....Nigdy więcej.....Nie polecam

hehe

Ile byłeś? 1 dzień?

Operator .....
@Operator

Po czym to wywnioskowałeś. Co ci obiecywali że masz takie zdanie. Podziel się swoimi emocjami :D

@hehe

9 mc i wystarczy.....

@Operator .....

Ja się niczym dzielić nie muszę. Każdy widzi co się tam wyprawia. Fajna praca,fajni ludzie ale zarządzający....bez komentarza . Pozdrawiam miłej pracy ????

Jola
@Operator

Przecież oni tylko wykonują polecenia wiadomo kogo.... pani kierownik ;///

@Jola

a kogo mają wykonywac, może twoje????

@operator

Tak to napisał, że w sumie chcę podpytać czy faktycznie jest tu na co narzekać jeśli o kierownictwo chodzi czy bez przesady? Coś nie tak się dzieje?

Kierownictwo
@Weronika

Weronika A Ty już jesteś pracownikiem czy dopiero zamierzasz się zatrudnić? Bo z wcześniejszych wypowiedzi wynika że już chyba pracujesz to przeciez potrafisz ocenic sama sytuację. No chyba że jesteś tu tylko po to, aby podkrecac sytuację, oczerniac i sprawiać innym przykrość. Jeśli tak to życzę Ci aby rok 2023 przyniósł Ci pozytywne zmiany w Twoim życiu, abyś mogła skupić się na nim A nie na zyciu innych.

Esyfloresy

Hey jaka jest praca na magazynie? Jest jakiś próg że tak powiem do zrobienia wystarczająco zamówień?

SMT
@Esyfloresy

Magazynierzy jednego orderu (zawierającego kilkanaście pozycji) nie potrafią przygotować przez cały dzień. Jak już coś im się uda przygotować, to produkcja i tak musi wszystko sprawdzać, bo ciągle rozbieżności są. Praktycznie codziennie produkcja musi szukać i przygotowywać komponenty za magazynierów, bo magazynierzy nic nie ogarniają.

@SMT

a oni kiedykolwiek ogarniali??? przeciez tam ciągle od początku sa problemy, nie ogarniaja od zawsze, no ale jak sie wiecej siedzi na papierosku i w ekranie tel zamiast pracowac to produkcja odwala cala robote za nich. a i jeszcze narzekania ze tak ciezko maja, trudno zeby nie, jak ciagle paru osob nie ma na zmianie a ci co sa to jak wspomnialem. z pustego nie nalejesz

Siłacz
@operator

Są osoby które naprawdę solidnie wykonują swoją pracę, myślę ze nie należy wszystkich wkładać do jednego worka. Kwestia braku osób =różnica temp między magazynem a produkcja... Tam przecież ciągle zimno jest już nie wspominając jak wieje gdzieś z dachu jak się wyrzuca (usunięte przez administratora) pod koniec zmiany z produkcji...nie dziwię się że ciągle jest ktoś chory tam. Myślę że warto pomyśleć. Też nad ograniczeniem wchodzenia ludzi na magazyn przecież tam ciągle jest pełno produkcji a osoba jadąca wózkiem musi ciągle patrzeć żeby kogoś nie potrącić. Warto pomyśleć w formie o oddelegowaniu 1 osoby z magazynu odpowiedzialnej za przyjmowanie osób i ustawiającej się ciągle kolejki za plecami liderów. Jak zejdą z wyspy i forma zrobi w pracujące soboty dla magazynu na zrobię je porządków, wrzucenie krążków małych wszystkich do kardexu i przyjęcie komponentów z dostaw myślę że byłoby lepiej plus zgadzające się trakingi i PO. Praca byłaby wtedy łatwiejsza i szybsza i dokładniejsze gdyby krążki znajdowały się w szafie kardex... Pozdrawiam

@Siłacz

Ty się za robotę kolego weź a nie układanie pracy na magazynie . Jak chciałeś być kierownikiem to był wakat mogłeś startować.

Operator ....
@Siłacz

Niskie temperatury na magazynie przecież można zgłosić do BHP

ziomek
@Operator ....

Tak zgłaszaliśmy problem był z niedziałającymi nagrzewnicami

Pracowniczka

Ja też jestem zadowolona z pracy, ustabilizowało się. Łatwo nie było, ale daliśmy radę. Niestety mało osób jest w stanie zrozumieć to, że potrzeba na to czasu. Ważne że jest dobrze, trzeba dalej rozwijać firmę a nygusom i leserom mówimy nie! pozdrawiam wszystkich!

xena

ty chyba jesteś pijana, nie róbcie pod górkę ludziom ktorzy coś chcą zmienić na dobre w grudziadzu, masakra

Młody
@Pracowniczka

masz racje sytuacja znacznie sie poprawiła, idzie ku lepszemu.

Xxxx
@Pracowniczka

Przyznaję ci rację. W każdej firmie są tacy co tylko narzekają i wymagają ale od siebie nic nie dają tylko demotywują siebie i wszystkich wokół.

@Pracowniczka

Zgadzam się z tym że że sytuacja się ustabilizowała. Pracuje prawie od początku firmy i widzę poprawę, niestety coraz więcej nieprzyjętych ma wyrąbane w pracę i od razu jest negatywnie nastawiona na agencję i firmę po tym co wypisują tutaj osoby którym pracować się nie chce lub robią to z przymusu... Robię to co lubię i polecam też szukać pracy która się lubi a nie łapać pierwsza lepszą... Trenerzy wyuczą nowych a za kilka dni oni nie przyjdą do pracy bo ciężko...

Zenek

I jak myślicie wejdzie 4-brygadówka?

@Zenek

Po co zaczynasz ten temat. Nie masz nic ciekawszego do powiedzenia.

@Operator

Czemu nie? Tym samym stwierdzasz, że nie wprowadzą czy i tak Tobie to obojętne? A reszta osób jak na to reaguje?

Nie jestem za systemem 4 brygadowym

@Operator

Ciekawe co pozostali na to... Które stanowiska mogą się czuć bezpiecznie od tego systemu w razie czego?

Jola
@Weronika

Myśle ze dotyczy to większości stanowisko bo 4 brygadówka to nie tylko produkcja

@Weronika

Żadne. Wszystko zależy od ilości zleceń i rodzajów produktów. Jednym słowem system 4 brygadowy może być wprowadzony na każdym stanowisku :((((((

@Operator

o kurczę, ale to temat chyba od dłuższego czasu u was jest skoro uznałeś to wcześniej za niepotrzebne drążenie? czyli skoro mogli wprowadzić a tego nie zrobili to może marne szanse? chyba, że zapowiadali wam je na nowy rok, oni z wami takie plany roczne omawiają?

Yondu

Takiego beznadziejnego pracodawcy w życiu nie widziałem a widziałem już dużo. Przychodzisz do pracy i czytasz instrukcje z którymi nie wiadomo o co chodzi i tak dzień w dzień. Chcieli ludzi do pracy ale niestety okazało się że nie mają tyle stanowisk pracy, więc sobie stoisz i czytasz lub myjesz regały, zamiast praktycznie wytłumaczyć ci co masz robić i jak masz robić xD. Jeszcze nie zdążyli dobrze wystartować a już chcą być liderem w Europie - śmiech na sali i aż żal bierze... Jedyne co mogą zaoferować to, to że są nową firmą i rzadko kto ma okazje być z firmą od początku xD Taki smieszny banał jak PRACA W MŁODYM DYNAMICZNYM ZESPOLE gdy się nie ma nic do przedstawienia. A i życzę powodzenia tym desperatom którzy tam zostaną bo od stycznia 2023 robią czterobrygadówke.

@Yondu

Życzę powodzenia u nowego pracodawcy. Ciekawy jestem który pracodawca będzie z ciebie zadowolony.

Mona
@Yondu

Ale oni startują już 3 lata ..... Kręcą się i tupią nogami w miejscu...

@Yondu

Co tam wesolku, skopiowales z googli kitrona komentarz sprzed 3 lat goscia, ktory byl tylko 1 dzien na rozpoczeciu, zobaczyl, ze trzeba cos czytac, cos sie uczyc, a on swoja edukacje zakonczyl na 8 klasach podstawowki i lekturze sierotki marysi, a tutaj mu mowia, ze mu nie pozwola 1 dnia stanac, pracowac i narobic strat? co to za zaklad pracy, ktory chce uczyc nowego pracownika, prawda? za takich baranow dziekujemy, szkoda naszego czasu na ksztalcenie

ABS SSIĘ
@ABC

NA JAKIM STANOWISKU I POD CZYIM BIURKIEM W ZARZĄDZIE SIEDZISZ ŻE ICH TAK CHWALISZ. Po pierwsze zwalniają w taki sposób że najpierw wysyłają na urlop niby obiecując potem prace a za chwilę nawet tego samego dnia dostajesz papiery. Po drugie to co napisał wyżej Yondu to prawda choć z przed 2 lat. Do dzisiaj nie potraficie zadbać nawet o wilgotność na hali(wylewają wodę wiadrami na posadzkę) nie mówiąc brakującej desce w kiblu kończąc. Brakuje nawet narzędzi na stanowiskach i weż tu zrób normę a wy sobie telewizory montujecie i wyświetlacie tą swoją propagandę

Yondu
@ABC

Nie dziwne że po czytamiu sierotki marysi pociskasz takie pieprzoły. Nie no lepiej kazać świeżakom stać cały dzieńi czytać instrukcje rozpuszczalnika lub kazać myć regały. Wasza firma trąci (usunięte przez administratora)i wszyscy do wiedzą. A to co się u was odwala niesie się szerokim echem poza kitron. A i sieroty nie potraficienawet zapewnić odpowiedniej wilgotności w powietrzu dla komponentów inaczej niż zrobić jezioro na środku hali. Notoryczny (usunięte przez administratora) i krzyczenie po pracownikach. A i zero szacunku do pracowników łącznie z tym że kazaliście ludziom wybrać urlopy a potem ich zwolniliście. Za to i za wasze (usunięte przez administratora) serdeczny(usunięte przez administratora)wam w oczodół. Z wyrazami braku szacunku i nie pozdrawiam

mr.nobody

hello, czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w j.angielskim? Jakieś pytania ktoś pamięta, jak się dobrze przygotować?

@mr.nobody

Nie, ale jak znasz angielski to czego się boisz? Jak ściemniasz że perfekto, a ani be ani me ani "odmień być" to nie startuj, jesli angielski jest wymagany. W praktyce i tak wyjdzie w praniu nawet jak na rozmowę wykujesz na pamięć

Martin

Środkowym palcem pozdrawiam kierownika UTR!!!! Gorszego (usunięte przez administratora) w życiu nie spotkałem! Gdzie Ci rwkrutrzey mieli oczy, brak wiedzy i poziom inteligencji = 0

@Martin

Pracujesz na utr że go pozdrawiasz?

Maler
@Martin

Kiedyś byli lepsi ludzie, Piotr to był dobry chłop, ale on na naprawach siedział i Daniel rudelek zezol

Zyx
@Maler

Piotr to duzo mowil malo robil, a daniela juz dawno nie ma, poszedl sobie po pol roku to co to za kierownik ktory nawet dobrze sie nie nakierowal. widze ktos tu ze starej ekipy, pozdro!

NIE POLECAM

Nie polecam nikomu. Zwolniłem się po 2,5 roku pracy i niczego nie żałuję. Przez cały czas pracy w tym zakładzie dostałem 100zl BRUTTO podwyżki. A na początku były takie baśnie że to firma norweska, co to nie będzie, jakie zarobki i się skończyło na tym. Atmosfera bardzo słaba, kierownictwo jeszcze gorsze. Dla nich masz zapier****c po 12godz jak trzeba, soboty i nadgodziny i zero docenienia. Oczywiście te soboty za wolne w tygodniu więc za darmo. Nie popełniajcie mojego błędu i nie zatrudniacie się tam i tak was wypierd**a jak będzie przestuj. Tak to tam działa od początku.

@NIE POLECAM

Masz rację.Podwyżka praktycznie dla wybrańców lub wcale.Atmosfera okropna nawet wśród pracowników.Kto ma znajomości ten ma dobrze.

P.K.
@NIE POLECAM

Hm.. podwyżkę dostałeś adekwatną do swojej pracy jaką wykonywales. Miałaś swoją szansę - firma w Ciebie inwestowala- Ty nie podolales więc wypisywanie teraz żali na forum jest nie na miejscu.

@P.K.

Nie podołałem? Ciekawe bardzo, jako pracownik multifunkcyjny, nie doceniony. A było głupie (usunięte przez administratora) od początku firmy że multifunkcyjny dostanie więcej a okazało się że więcej dostawali świeżo przyjeci. Lakiernia, ersa, lely, testy, finalna. Gdzie człowiek nie poszedł tam potrafił... Nie osmieszaj się. Co firma inwestowała?! Chyba ja się poświęcałem przychodząc za darmo w soboty i zostając nadgodziny! Zbywanie ludzi z podwyżkami. Śmiech. Po 100-200zl. Badziew.

NIE POLECAM

He. He. Pewnie tak. Je*** tą firmę. Co za (usunięte przez administratora) z góry wypisuje takie komentarze

Prawy
@NIE POLECAM

Myślę że to wcale nie góra pisze tylko .....

Ewelina
@NIE POLECAM

a umowy podpisane obejmują te pracujące soboty i wole dni w tygodniu? czy to jest jakaś taka umowa bardziej ustna? piszesz że za darmo t soboty, to chodzi o to, że nie sa płacone jako sobota tylko zwykły dzień?

Rob
@Ewelina

Praca pon-pt, za soboty wolne

Xxxx
@Ewelina

Wg kodeksu pracy za sobotę należy się dzień wolny. Jeśli firma ma dobrą wolę płaci 100 % jako nadgodziny. Tak bolesna prawda polskiego prawa :(((((

NicPoNim
@NIE POLECAM

To jak pracowałeś że dostałeś aż te 100 zł podwyżki ?????

Jeszcze pracuje, ale masz w 100%rację jest tak jak piszesz

Tom

To się zwolnij, po co się m/eczyc jak ci się tak nie podoba???

ABC

Jak ci się nie podoba to się zwolnij. Nikt tu ja siłę nikt nie trzyma. Robić trzeba wszędzie. Za stanie i nic nierobienie nikt ci nie zapłaci. A tym bardziej za głupie ............ Znajdź sobie takiego pracodawcę któremu Ty będziesz stawiać warunki a nie odwrotnie.powodzenia w życiu życzę

@Tom

A na okres wypowiedzenia to ile jest czasu? Miesiąc?

@Weronika

Okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony oraz na czas nieokreślony jest uzależniony od czasu zatrudnienia u danego pracodawcy i wynosi: 2 tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy, 1 miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy, 3 miesiące, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 3 lata. Okres wypowiedzenia umowy na okres próbny wynosi natomiast: 3 dni robocze, jeśli umowa zawarta jest na mniej niż 2 tygodnie, 1 tydzień, gdy umowa zawarta jest na co najmniej 2 tygodnie, 2 tygodnie, w przypadku umowy zawartej na 3 miesiące. źródło: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ustalenie-daty-poczatkowej-i-koncowej-okresu-wypowiedzenia

Senior

Jak łatwo awansować w firmie żeby wybić się na lepsze stanowisko?

Wujek
@Senior

Obowiązkowo ! Trzeba należeć do RODZINY, którą dowodzą wspaniali i mądrzy ludzie z kierownictwa oraz wykazać się Specjalnymi zasługami dla podtrzymywania poprawnych układów w RODZINIE.

@Wujek

No cóż... To było dla opcji "łatwo", a co z wariantem gdy chce się to zrobić samemu rzetelnie? Jak wtedy awanse wyglądają? ;)

Doti
@Weronika

Są rekrutacje wewnętrzne to możesz zmienić stanowisko albo jak długo pracujesz to dostajesz starszego, ale pieniądze za tym albo idą albo nie, ogólnie mała firma i krótko więc słabo z awansami, ale jak chcesz i pracujesz to możesz awansować

Aris
@Senior

Tutaj tzw. "Lepsze" stanowiska są zajęte, a stanowiska do przyszłych potencjalnych awansów są już dawno rozdysponowane przez rodzinę zakładową.

Ooooo

Szczera prawda

@Aris

A jakie to są te "lepsze" stanowiska wg Ciebie ????

Aris
@Operator

Każdy pracujący ciężko i rzetelnie pracownik dobrze wie czym jest lepsze stanowisko (chociażby wiąże się z wyższym niż przeciętne wynagrodzeniem...) odpowiedz sobie sam/sama co trzeba robić i czym się wykazywać by zaistnieć i utrzymać się na takim lepszym stanowisku. Pozdrawiam wszystkich oraz tych oczekujących na przyszłe awanse.

@Aris

Niestety ale ja pracuję na takim stanowisku gdzie nikt nie chce tam przyjść ostatnim czasy. A nie jest tam łatwo :P

Miś
@Operator

Opowiesz co to za stanowisko?

Anonimmm

Czy to normalne, że Brygadzista pracuje ze swoją Partnerka na jednej zmianie???

xxx
@Anonimmm

A niby dlaczego nie? Chyba nie masz co robić skoro interesujesz się takimi tematami.

@Anonimmm

a jak malzenstwa, rodzenstwa i dobrzy znajomi ze soba pracuja to tez ci przeszkadza? do roboty a (usunięte przez administratora)etami sie zajmowac

Mrówkojad

Jest duża różnica miedzy pracującym razem małżeństwem Operator- Operatorka, a Parą Brygadzista- Operatorka i wyraźnym faworyzowaniem Operatorki.

@Mrówkojad

Kwestie prawne proszę rozwiązywać z kierownictwem a nie na forum gdzie każdy pisze co chce bo czuję się bezpieczny.

@Operator

No właściwie to racja... Tak ogólnie to ludzie zgłaszają się z jakimiś problemami do kierownictwa czy rozmowy są raczej tutaj unikane?

Olo
@Weronika

A ty jak tu nie pracujesz to na co pytasz , co cię to?

Jak masz oficjalne podejrzenia, ze cos jest nie tak, to idz do przelozonego albo do dzialu kadr i poinformuj o sytuacji, a nie piszesz farmazony na go worku anonimowo. To ze piszesz cos anonimowo nie znaczy, ze za klamstwa i posadzanie o nieprawde nie mozna cie namierzyc i oskarzyc o oszczerstwa. A klamstwo to bardzo brzydka rzecz, tak samo jak bycie zlosliwa malpa, ktora wszystkim wbija noz w plecy, plotkuje naokolo i chce kogos zniszczyc.

MałaMi

Oj Iza Iza A Ty dalej... wszyscy widzieliśmy jakie podchody robiłaś i nie poszło... A teraz zemsta?

Kp
@xxx

Nie powinno być takich sytuacji, podpada pod nepotyzm

Kp

Brygadzista nie może być szefem szwagra żony ciotki itp. co innego jeżeli pracują na tym samym stanowisku.

Meduza

Szkoda ze nie można wyrazić swojego zdania, to jest najgorzej bolący fakt. Jak już powiesz coś innego nie trzymając palca, jesteś na pozycji skreślonej i tylko czekasz czy ciebie przypadkiem nie zwolnią

@Meduza

Przyznam ci rację. Ale tak jest od początku istnienia tej firmy i szybko to się nie zmieni dopóty pewne osoby będą zarządzać ludźmi w tej firmie. Pracuje tu prawie od początku i widzę czasem co tu się wyprawia. Pani kierownik produkcji to jedna z największych porażek tej firmy. Za jej decyzjami i zarządzaniem idą pozostali jej podwładni. Tylko zmiana kierownika może by coś zmieniła. Ale czasem trzeba szanować szefa taki jaki jest bo może nowy będzie jeszcze gorszy lub lepszy. Brakuje tu Daniela poprzedniego kierownika ☹️ Pozdrawiam

@______

A ja myślę, że to nie jej decyzje. Cokolwiek by ktokolwiek chciał zmienić to Pifko o wszystkim decyduje. Dlaczego Rafała już nie ma? Bo zmienić cokolwiek w tej firmie graniczy z cudem.

xxx
@Old R

Akurat to nie jest dobry przykład większość się cieszyła na tą zmianę

Ok. Może masz rację.

@Old R

To była najlepsza zmiana od paru lat i wielu na to czekało, również tych którzy odeszli bo się zmiany nie mogli już doczekać

@Sven

Serio? A to co się teraz wyrabia na magazynie jest dla Was ok? Przecież co chwile czekamy na komponenty a ekipa jeppa wiecznie na przerwie. A później soboty do pracy które i tak trzeba będzie wybrać

@Old R

To co się wyrabia teraz jest efektem tyłu zaniedbań i braku organizacji, braku dyscypliny i pilnowania tyle czasu, ktoś na to pozwolił i przyzwyczaił i nikt z tym do tej pory nic nie robił, chociaż za każdym razem były ciągle zgłaszane przez nas z peodukcji uwagi że siedzą ciągle na przerwie albo papierosie i wszyscy mają to gdzieś, praca się nie zrobi sama ale obrosli w piórka, a kierownik pozwalał, chociaż też i magazyn zostawał sam z problemem i brakiem pomocy i wsparcia z góry, ciągle za mało ludzi i ciągle podbieranie z produkcji do pomocy Czy będzie w końcu porządek to się zobaczy szansę pewnie marne , szkoda że tyłu fajnych chłopaków odeszło bo już nie dało rady przez ten kocioł

Młody
@______

Po Danielu to pozostali nam leserzy, którzy wiecznie na chorobowym siedza. Nie mowcie, ze tego nie widzicie. Jest kilka osob, które co chwile udaja ze choruja

@Młody

Jakim danielu, my tu o magazynie a tam Daniela nie pamiętam żeby jakiego było, chyba że mówisz o ex kierowniku co był i się zmył , a długo to nie pobył , ale to produkcji , ale w sumie fakt ciągle tam na mag kogoś nie ma na stanie, może im zawiewa mocno przeciąg na dymku haha

@Sven

Zgadzam się z tobą w 100 % wsparcie od kierownika w górę to marne szanse. Jeszcze dużo trzeba zmienić w tej firmie. Podejście ludzi do pracy jest dużo do poprawy. Sam widzę co się dzieje na produkcji. Jeden (usunięte przez administratora) a dwóch obok się (usunięte przez administratora) i nie pomogą bo to nie ich robota. Magazyn zaniedbany od momentu odejścia poprzedniego kierownika a nowy kierownik ma dużo do poprawy. Zatrudnieni przez agencję pracy w większości to (usunięte przez administratora) że. Nie mówię że wszyscy.

Ekipa z jeepa
@Old R

Hej, w takim razie zapraszamy na magazyn na dzień próbny, to przekonacie się jakie mamy problemy. Produkujcie więcej bo cisną Was z normami, bo trzeba robić na tzw. " buffor" nawet jak nie ma komponentów. Potem problem bo nie można raportować, i zamówienia komponentów na karteczkach. W międzyczasie przychodźcie do Nas bo czegoś nie potraficie w systemie i trzeba się dopytać. Drzwi są dla Was otwarte. Najlepiej wyrażać opinie w internecie, bo przecież tutaj wszyscy uważają, że są "incognito" Pozdrawiam.

Zarząd
@Ekipa z jeepa

@Ekipa z jeppa Wybaczcie, niepotrzebie bierzemy kasę za zatrudnianie na produkcji ludzi z grupą inwalidzką. Nasz błąd

@Ekipa z jeepa

Jakbyście zadbali o dyscyplinę i porządek u siebie to wszystkim zyloby się lepiej. Pozdro

Mirage
@Zarząd

Chyba agencja

Bartosz R.
@Old R

Napisz mi coś o czym nie wiem, ja nie mam zamiaru ukrywać się pod jakimiś nickami. Zapraszam Cię na magazyn i chętnie wysłucham Twoich sugestii i może wprowadzimy Twoje pomysły w system pracy, żeby żyło się nam lepiej, po Twoich wypowiedziach wnioskuję że jesteś raczej inteligentną osobą, i wiesz że nie rozwiążemy tych problemów online.

Aleksander
@Bartosz R.

Pracujesz na magazynie, powiesz jakie są tam teraz zarobki? Może jakieś premie na zachętę:D?

O kolega się obudził?????

TICTAK
@Meduza

Zgadza się. Jeśli ktoś myśli inaczej niż wyżej postawieni od zwykłego operatora jest skreślony. Ludzie niestety cierpią przez ich zachowanie, które odbiega grubo od normalnego.

Pracujesz w firmie Kitron Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Zofia

Są też umowy zlecenia. A jak umowę o pracę, to masz na czas określony czy nieokreślony?

@Zofia

po co usuwacie wpisy z odpowiedziami? ściemniacze

@Zofia

Umowa z miesiąca na miesiąc, ewentualnie 3 miesiące (zlecenie) Jeśli przez Kitron to po 8-10 miesiąch i tylko czasowa

AS

@Pracownik po co bzdety piszesz - agencja ma krótkie umowy na poczatk tylko, ale widac jak chodza jak im zalezy - jakby sie chcialo pracowac tak jak sie nie chce to by bylo inaczej. kitronowe umowy sa dluzsze -wiem,bo mam

@AS

Chyba chciałbyś Jak jesteś nowy albo byłeś przez agencję nie dostaniesz na początku dłużej niż na rok...

Kandydat na magazyn

Umowa przez agencje lipa. Praca nie pewna

Siemano

Praca dla ludzi którzy chcą dorobić bądź przejściowa. Kolesiostwo na wysokim poziomie między Liderem zmiany a kierownictwem. Osoby na produkcji bardzo w porządku aczkolwiek Największy problem jest jednak w brygadzistach. Nie polecam.

Morda
@Siemano

Może coś konkretnego? Jaki problem widzisz w brygadzistach? Czy może nie wyrabiasz normy i któryś zwrócił ci uwagę i zabolało?

elo
@Morda

Może problem jest taki iż są niemili, podejście do nowych pracowników u nich zmienia się szybko i diametralnie oraz działa to na efektywnośc takiego pracownika, jego samopoczucie w pracy oraz po niej. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Kitron Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kitron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kitron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kitron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kitron Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1
    00-078 Warszawa