Opinie o KK Projekty Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KK Projekty Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KK Projekty Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK Projekty Sp. z o.o. w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jaki dress code obowiązuje w KK Projekty Sp. z o.o.?

Jaka umowa obowiązuje w KK Projekty Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Jaka umowy, jakie KK Projekty, zapomnij człowieku, banda (usunięte przez administratora) i tyle w temacie,

Denis Kapusta Nowy wpis

Witam, Nazywam się Denis Kapusta i jestem właścicielem firmy DK Brokers, z Państwem Korecki co prawda współpracowaliśmy kilka miesięcy, jednak od stycznia 2023 współpraca ta została definitywnie rozwiązana i zakończona na każdym możliwym szczeblu, a zatem nie mamy nic wspólnego z Marzena i Grzegorzem Koreckim i nic nas na ten moment nie łączy. Ogólnie rzecz ujmować NIE polecam współpracy z Państwem Korecki.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KK Projekty Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KK Projekty Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
AS

Czy firma nadal funkcjonuje?

@AS

A skąd tego typu wątpliwość? w krs widnieją jako aktywni, więc raczej jeszcze działają?

AS
@Hanna

To dlaczego nie spłącają długów mimo wyroków sądowych?

@AS

Nie spłacają ponieważ nie są rządem aby dodrukować sobie pieniędzy. Aby coś zarobić trzeba uczciwie pracować a w KK Projekty to ciężko. Od razu odpowiem odnośnie szkoleń - wszystko co darmowe to ci umożliwią a wszystko co płatne to polecam zbierać kasę. Mam nadzieje ze rozwinąłem wszelkie wątpliwości.

Baba

Poszukuję kontaktu do firmy KK projekty ma może ktoś jakiś aktualny kontakt

Grzegorz
@Baba

A co Ciebie skłoniło do tak ryzykownej decyzji jak praca w KK Projekty? Są firmy elektryczne jak Beta, Faza i wiele innych w których jesteś w stanie nauczyć się wiele więcej a dodatkowo będziesz miała praktykę. Numery jakie znalazłem na internecie do Pana GrZegorza K to +48 725 000 004 i 530 000 121 Do Pani Marzeny 609 945 007. Wiem że pracowników potrzebują i nadal płacą z opóźnieniem i nie wszystko. Pozdrawiam

@Grzegorz

A skąd wiesz, że taka sytuacja faktycznie wciąż się utrzymuje?

Grzegorz
@Hanna

Słodka tajemnica, ale jeżeli nie wierzycie to skorzystajcie z dobroci policji i prokuratury. Poszkodowana osoba ma prawo uzyskać takie wiadomości.

@Grzegorz

Tak z marszu? A to nie jest tajemnicą śledztwa? A skoro podobno działają to jaki jest teraz aktualny tego efekt?

Czy istnieje możliwość rozwoju w KK Projekty?

Baba

Masz może jakiś kontakt do firmy KK projekty bo chciałbym też podjąć współpracę.

Zastanów
@Baba

Zastanów się dwa razy, co chcesz uczynić. Jeśli chcesz zostać (usunięte przez administratora) trafisz w 10tke.

Aby wszyscy były zadowoleni z odpowiedzi - nie polecam pracy w firmie KK projekty. Jedynie co nauczycie się w tej firmie to jak działa inspekcja pracy, ZUS, urząd skarbowy no i oczywiście przepisy. Problemy z płatnościami zaczynają się po 3 miesiącach. Terminowe wypłacanie kasy - zapomnij o tym. Właściciele nie mają wiedzy oraz umiejętności na temat projektowania - to od kogo chcesz się uczyć. Na koniec właściciele tej firmy mają tyle długów że nie ma się co dziwić jak za chwile znikną na dłuższe wakacje. Mam nadzieje ze pomoglem

Hanna

Głupio to zabrzmi, ale ta pierwsza część Twojej wypowiedzi serio może kogoś zachęcić, bo faktycznie można dużo się nauczyć z tego, co piszesz. ;p Czyli co według Ciebie właściciele z tego nigdy się już nie wygrzebią?

@Hanna

Wszystko w rękach sądu. Długi ok banieczki mogą każdego pogrzebać. Niestety wiedzy u Państwa K. jak nie było tak nie ma ale do kombinowania są pierwsi. W przypadku starcia wina zawsze jest po twojej stronie bez względu czy jest tak naprawdę czy nie. Moim zdaniem szkoda czasu na tą firmę. Pozdrawiam

@M&M

Czyli sprawiedliwości nie stanie się za dość... Fajnie jakby zamiast kary wyciągnęli z tego nauczkę. Myślicie, że tak się stanie?

@Hanna

Wszystko w rękach sądu. Na chwile obecną mogę powiedzieć że Pani Prokurator która w ubiegłym roku prowadziła sprawę zachowała się skandalicznie. Powinna zasilić szeregi bezrobotnych. Ciekawe czy tak samo by opiniowała gdyby jej ktoś nie wypłacił wynagrodzenia. Niestety żyjemy w czasach gdy urzędnik może zniszczyć Tobie życie i nie bierze za to pełnej odpowiedzialności. Państwo K. Nie są winni dopóki sąd tak nie ogłosi. A czy kiedyś odpowiedzą za swe winy? Miejmy nadzieje że tak lecz na to trzeba będzie dluuuuuuugo poczekać.

Poszkodowany
@M&M

Czyli wg Pani prokurator pracodawca może bezkarnie nie opłacać ZUS pracownikowi?

@Poszkodowany

To ciebie zaskoczę - wg Pani prokurator która prowadziła moją sprawę to była „niska szkodliwość społeczna” oszukanie kogoś na kwotę 6 cyfrową to też jest „niska szkodliwość społeczna”. A spróbuje jej nie wypłacić pieniędzy za jej „prace” to będzie robiła z siebie męczennice - takie życie. Budka z kebabem to były dla niej za wysokie progi dlatego poszła do prokuratury. Sąd na szczęście przyją zarzalenie i jest powtórne sprawdzanie tego samego materiału dowodowego - mam nadzieje że chociaż przez kompetentnego prokuratora.

@M&M

A gdyby tak zmienić myślenie, żeby się nie rozczarować? Chodzi mi o to, że niestety dość często takie sprawy kończą się nieprzychylnie dla ofiary. I to kosztuje tyle czasu i nerwów, ja nie wiem czy bym sobie z czymś takim poradziła. Rozumiem, że nikt raczej nie będzie chciał im tej sprawy odpuścić?

Natalia
@M&M

Zachowała sksndalicznie? Czyli jak konkretnie? Możesz rozwinąć?

@Natalia

Pani prokurator pracuje za pieniądze podatników. Zbiera materiał od policji i spina go w (usunięte przez administratora) na podstawie aktu oskarżenia. Po roku niepłacenia składek osoba reprezentująca spółkę jest do przodu o jakieś 8-10 tyś do przodu na każdym pracowniku. Jak tego nie zapłaci pracodawca to będzie musiał za to zapłacić podatnik. ZUS jest pasożytem i nie generuje zysków. Jezeli nie ma dochodów od pracodawców dokłada do tej studni rząd z naszych podatków. Banda pasożytów z ZUS dostaną kasę za swoją „prace”, za brak wyegzekwowania pieniędzy od pracodawcy. Łatwiej jest im wyciągnąć rękę do rządu i powiedzieć DAJ. Wracając do Pani prokurator - dostaje pieniądze bez względu czy będzie wykonywała poprawnie swoją prace czy będzie działała na szkodę państwa. Aby wydać akt oskarżenia trzeba zapoznać się z materiałem dowodowym, trzeba pomyśleć a na końcu trzeba się męczyć jeszcze w sądzie. Każda z tych czynności wymaga wiedzy i myślenia. Jezeli jednak wybierze ścieżkę pasożytniczą - czy się stoi czy się leży „dychu” się należy. Pisząc - … nie posiadają znamion przestępstwa sprawa po części jest już zamknięta. Chyba ze trafi się taki pacjent jak ja który pisze odwołania, rzuca się o każdy błąd prokuratora to zabawa zaczyna się od nowa a początkowy winowajca nie zacznie pracować na rzecz obywatela (za to ma płacone) tylko zacznie się nieudolnie bronić i atakować pokrzywdzonego - np. Dlaczego uważa Pan że te sprawy jednak posiadają znamiona przestępstwa? Czy ma Pan interes w tym aby pracodawca płacił za Pana składki do ZUSu? I tego typu pytań było od groma. Nawet powiedziałem że gdyby w Polsce było prawo precedensu to prosiłbym o podtrzymanie opinii prokurator. ZUS by upadł bo nikt by na to (usunięte przez administratora) nie łożył, NFZ też by padł bo opieka medyczna na NFZ to fikcja. Za polowe składki NFZ mam ubezpieczenie 10 razy lepsze niż leczenie w obecnej (usunięte przez administratora) Banda biurokratów którzy są nie potrzebni w biurach, mogą pomóc chociaż jako wolontariusze na dworcach. Reasumując - jak ktoś nie bierze odpowiedzialności za swe czyny to ma wywalone na wszystko. Gdyby to Pani prokurator została (usunięte przez administratora) to już by w TVN siedziała jako ta biedna. A obywatel - no cóż niech płaci podatki a za resztę co mu zostanie niech pomaga uchodźcom bo rząd nie ma czasu na pomoc - lans i propaganda jest ważniejsza.

Hanna

Z każdym kolejnym słowem zacząłeś obrzydzać mi ten cały kraj jeszcze bardziej... A z tym dorabianiem się na ludziach to faktycznie cwane ale też przykre jednocześnie. Pewnie większość ludzi nie ma pojęcia takich manewrach, tak szczerze to ja też nie miałam takiej świadomości... My niestety nie mamy na to żadnego wpływu?

Czy w KK Projekty wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

M&M

Chyba złe zrozumiałeś/łaś - jak dostaniesz obiecaną i wypracowaną pensje to się ciesz

a

nie polecam, nie opłacili fv na duża kwotę

@a

A kto wykonuje coś dla Pana Koreckiego bez przedpłaty. Dla Pana Koreckiego można wykonać coś na kwotę z jaką możesz się pożegnać. Polecam zgłosić sprawę do prokuratury z podejrzeniem o popełnieniu przestępstwa. W ten sposób znajomi odzyskali kasę.

Projektant

Witajcie Chciałbym przestrzec przed nowo powstałą firmą KK Projekty. Współwłaścicielką tej firmy jest Pani Marzena K. bardziej znana jako współwłaścicielka firmy LCG Projekt Sp. K. Właściciele firmy LCG Projekt nie uiszczali opłat do ZUSu. Dodatkowo notorycznie spóźniali się z wypłatami. Nie wywiązywali się z płatności z niektórymi kontrahentami. Nie uważam że nie będą właściciele firmy KK Projekty płacić ZUSu za waszą pracę lecz polecam sprawdzić to po dwóch miesiącach od rozpoczęcia pracy. Pamiętajcie że obietnice łatwo złożyć, ciężej jest się wywiązać z tej obietnicy. Jeżeli poznaliście Pana Grzegorza to wiecie o co chodzi. LCG Projekt Sp. K. już nie ma, a w jej miejsce powstała firma KK Projekty. Polecam szczególną rozwagę przy wyborze tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o KK Projekty Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w KK Projekty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KK Projekty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KK Projekty Sp. z o.o.?

KK Projekty Sp. z o.o.
  • Instalatorów 3