Opinie o Marbe Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marbe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marbe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbe Sp. z o.o. w Łódź

W prowadzeniu ksiąg podatkowych są bezbłędni.Skrupulatnie prowadzą rejestr zakupów i sprzedaży VA, i nie zdarzyło się jeszcze żeby coś pominęli lub przegapili.I dlatego mogę to biuro każdemu polec

Roman Nowy wpis
@Marek

Bardzo dobrze ujęte. Też jestem zadowolony ze współpracy z biurem Marbe.

Krzysztof

Najbardziej zaufane biuro jakie znam!

Ewa Nowy wpis
@Krzysztof

Też jestem zadowolona, że tu trafiłam.

Co wiecie o firmie Marbe Sp. z o.o. w miejscowości Łódź? Nadal czekamy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Dominik

To jest bardzo pozytywna firma i panuje tam dobra, zdrowa atmosfera!

Matti!
@Dominik

Przy tym bardzo dobrzr im praca wychodzi.

Andrzej Nowy wpis
@Dominik

Zgadzam się w 100 procentach. Zawsze jak tam przychodzę, to jestem miło traktowany.

Przemek Nowy wpis
@Dominik

Zgadza się z tą opinia, ponieważ od kilku już lat z biurem Marbe współpracujemy i w dobrych i serdecznych stosunkach jesteśmy.

Jestem ze współpracy z tym biurem bardzo zadowolony.

Honorata
@Piotr

A z czego tak konkretnie?

@Honorata

A z tego jestem zadowolony, że np jak tam przychodzę, to jestem miło i profesjonalnie obsłużony. Z tego też jestem zadowolony, że Mały Podatek jest dość długi czynny i mogę spokojnie swoje sprawy pozalatwiac.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Marbe Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Natalia Jamróz

Biuro poleciła mi siostra, bo wiedziała, że mam kłopoty z moją księgową. Księgową zwolniłam, a z biurem Marbe nadal mam kontakt.

@Natalia Jamróz

Najpierw zwolniłaś? Odważnie. ;) Tutaj taniej wychodzi, czy co przemówiło za tą zmianą?

Ilekroć tu przyjdę to zawsze czuje się tu bardzo dobrze. Wiem, że moje sprawy są tu dobrze załatwione.

Magda

Bardzo dobrze działające Łódzkie biuro.

Honorata
@Magda

No to spoko, a co dla Ciebie robili? I obsługę samą w sobie jak oceniasz?

Bardzo dobrze przy prowadzeniu interesu mieć takiego pomocnika.

Teresa
@Monika

To fajnie, a warunki współpracy korzystne coś więcej powiesz, dużo jest takich firm u konkurencji, jest w czym przebierać. Musi mieć to coś ha ha

Agata

Świetnie zorganizowane nitro rachunkowe.

Renata

Na to biuro zawsze mogę liczyć.

Ryszard

Dokumenty w dobrych rękach, to i głową moja jest spokojna.

Firma po prostu na dobrym europejskim poziomie.

Jerzy
@Anna

Potwierdzam!! Jestem tu zawsze miło przyjęty!

Magdalena Jóźwik

Bardzo pomocne dla mnie biuro. Są dobre ceny za usługi, a usług księgowych jest dużo.

Bardzo fajne i takie przodem do klienta biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o Marbe Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Marbe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marbe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbe Sp. z o.o.?

Marbe Sp. z o.o.
  • Żółwiowa 29