Opinie o Mt-Projekt Sp. z o.o. w Grójec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mt-Projekt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mt-Projekt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mt-Projekt Sp. z o.o. w Grójec

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy w Grójec na stanowisku Asystent / Asystentka. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Możliwe ze warunki pracy się poprawiły? Wcześniej było tu napisane o problemach chociażby w socjalu w związku z toaletą oddaloną od stanowiska pracy. nie widzę przy tym żadnych ofert na stronie www, czy to sugeruje jak na razie brak rotacji? nie wiecie przypadkiem kiedy w najbliższym czasie będą potrzebne asystentki?

O... czytam komentarze i widzę że nic się nie zmieniło odkąd przyszło mi zakończyć wątpliwie przyjemną współpracę z tymi wyzyskiwaczami. Czy głównym źródłem tej beznadzieji nadal jest pan M i jego nieudolna metoda kija bez marchewki?

Dorota

Z panem M nic się nie wskóra jest nie reformowalny. Atmosfera staje się coraz bardziej nerwowa ja i koleżanki wychodzimy do toalety do pobliskiej stacji paliwowej. Bo nie ma warunków kto to widział żeby toaleta była przez ścianę z pokojem prezesa .Czy to jest zgodne z prawem budowlanym. Już tak długo nie wytrzymam

Dorota Nowy wpis
@Dorota

na tego typu prawie się nie znam ale teraz to zaciekawił mnie fakt, że chyba długie przerwy tu macie skoro na stacje chodzicie? i co za problem z korzystaniem na miejscu, bo dalej nie rozumiem?

Kandydatka Nowy wpis
@Dorota

Tylko nie popuść, skoro nie możesz wytrzymać, bo do najbliższej stacji masz około 1,5 km. Biorąc pod uwagę, że musicie skorzystać z WC min. 3 razy w czasie pracy co zajmuje ok 3 godzin (dojście i powrót) to nie dziwie się nerwowej atmosferze :) @Dorota chyba przesadzasz

Ta firma wyniszcza ludzi. Szefostwo zatrudnia ludzi świeżo po studiach (często jest to pierwsza praca w zawodzie). Mamią pracowników, że właśnie tak wygląda praca we wszystkich biurach projektowych i wymaga się chorych osiągów. Większość projektów jest aneksowanych, bo trudno się wyrobić w terminie z czymś godnym dla inwestora. Na pytanie, którym projektem zająć się priorytetowo pada odpowiedź A, a po kilku dniach jest zdziwienie, że B, C i D samo się nie zrobiło. Nadgodziny najlepiej robić dla idei i nie ma co liczyć na zapłatę za nie - co najwyżej wywalczyć odbiór wolnego dnia. Aby poprawić wydajność pracy zaczęto organizować mnóstwo spotkań o tym jak poprawić wydajność pracy zamiast faktycznie zabrać się za robotę. Wykonywanie telefonów do urzędów było zawsze podsłuchiwane kątem ucha przez szefostwo i jeżeli czegoś nie udało się załatwić po ich myśli, to wina szła na Ciebie (nawet jak podyktowali Ci co powiedzieć). Urzędnik powiedział szczerze, że się nie wyrabia z pracą i przygotuje dokument np. na czwartek? Trzeba było już dzwonić od poniedziałku i się upominać (tym samym psując sobie relacje w kolejnych projektach). Może i imprezy były fajne, ale czym jest jeden dzień przyjemności przy reszcie dni wypełnionych wewnętrznymi układzikami i wykorzystywaniem taniej siły roboczej. Nie polecam.

Helena
@Anonim

Ok, czyli jest tutaj dużo ludzi bez doświadczenia? Wgl skoro zatrudniają osoby właśnie bez stażu, to czy poza innymi wątpliwościami, to czy da radę się tutaj nauczyć zawodu i fachu i faktycznie zdobyć cenne zawodowo doświadczenie? Takie praktyczne, aby potem znaleźć coś lepszego?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mt-Projekt Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Betsamo

Również nie polecam. Jeżeli ktoś myśli że się czegoś nauczyć w tej firmie to tylko partactwa. Reklamują się przyjazna atmosfera ale po czasie wychodzi że nie ma tam ani tej atmosfery ani godziwych zarobków. Nadgodziny temat taboo, mówią do odebrania, że zapłacą co do czego nie doprosisz się pieniędzy a godzin w życiu nie odbierzesz. Wiecznie problem z dłuższymi urlopami. Zamiast dać godziwe wynagrodzenie szczycą się wystawnymi imprezami firmowymi na których szef szuka szczęścia u pracownic. Potwierdzam wspomniane przewinienia prawne, jest ich znacznie więcej. W mojej ocenie firma bazuje na niedoświadczonych pracownikach którzy są przez nich wykorzystywani finansowo i żerują na ich braku doświadczenia w dochodzeniu swoich praw pracowniczych na drodze sądowej.

@Betsamo

Betsamo zgadzam się z tobą w 100%.

Zbigniew
@Matipussi

Czyli wzięcie 14 dni urlopu ciągiem jest problemem? Czy tyle dadzą i można się ubiegać o dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Dają taki socjal.

Matipussi

Witam Jestem byłym pracownikiem tej "firmy". Świeżo po studiach chciałem zdobyć praktyki zawodowej w drogownictwie. Praca wydawała się normalna . Po pewnym czasie przyszedł czas na rozstanie czas na rozstanie. Pracuje teraz w jednej z wiodących firm w branży drogowej. Myślałem że jestem przygotowany nowego stanowiska ku mojemu zaskoczeniu większość nabytych umiejętność opisywanej "firmie". Nie wystarczała a oprócz tego złe nawyki pracy i brak doświadczenia zawodowego spowodowały że o mały włos nie zostałem wyrzucony. Prośba do studentów i osób ambitnych nie tracie czasu. Pozdrawiam

@Matipussi

Aha, no to nieciekawie w takim razie. A zdradzisz o jakie złe nawyki chodzi?

Matipussi

To jaki jest sens twojego dialogu do czego ma prowadzić

Dorota

No cóż, a jakaś dobra duszyczka od was dokarmia chociaż godziwie firmowe maskotki? Jeśli warunki tak się prezentują, to aż o kasę boje się zapytać, ale byłeś jako tako z finansów tutaj zadowolony? Rekompensowały cokolwiek czy wystarczała Ci super atmosfera, żeby pewien czas tu przetrwać? ;p

Gorąco nie polecam.Pracodawcy mamią pracowników premiami za nadgodziny czy wykonany projekt. Gorące słowa pokrzepienia premiami za wykonany projekt okazują się niesłowne. Do tego stopnia że otrzymałem pismo od prawników że w czasie nadgodzin moja praca była wadliwa i nie zgodna z poleceniami. Na przykład jeśli zacząłem prace przed godzinami pracy czy też po moja praca byłą wadliwa. Firma ma bardzo dużo zwolnień w ostatnim czasie, wynika to z braku funduszy. Wypominano mi w piśmie od prawników koszty wydruku czy też papieru. Firma na pierwszy rzut oka może strwożyć bardzo dobre wrażenie lecz niestety. Trzeba pamiętać że prowadzą ją ludzie nie słowni i bez honoru.

Brak funduszy w firmie, to pewnie wypłaty nie były za wysokie? Średnio to wygląda, z tego co piszesz. A atmosfera w pracy była chociaż ok?

Nie polecam, wyzysk pracowników przy niskich zarobkach

Kuba

O proszę dalsze zwolnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mt-Projekt Sp. z o.o. - Grójec

• Jak się pracuje w Mt-Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mt-Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mt-Projekt Sp. z o.o.?

Mt-Projekt Sp. z o.o.
  • Polskiej Organizacji Wojskowej 9