Opinie o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tarnwell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Kaziu

Witam. Mam pytanie bo byłem dziś na rozmowie . I chciał bym się coś dopytać czy po okresie próbnym na umowie zlecenie jak się sprawdzę będę dobrze pracował i wyrabial normy . Czy kierownik to zauważy i wtedy ile mogło by mi się udać coś więcej wyciągnąć jak tak to ile brutto?? Będę wdzięczny za odpowiedź

Nytowicz
@Kaziu

Przeczytaj wszystkie komentarze tam już jest odpowiedz

Lidia
@Nytowicz

Serio? Piszecie tu między sobą o zmianowych, niektórzy nawet inicjały wstawiają, choć to nielegalne jest. A człowiek z zewnątrz nie wie o czym mowa. Nic o wypłatach i nic o kasie.

A

Co sądzicie o tych ich zamianach od 2.11 ? Mieszanie grup ...co im to da ? Bedzie jeszcze gorzej ...

nowa
@A

praca ogólnie ok tylko zmianowa DSZ potrafi tyle że ciągle obgaduje nowych pracowników myśląc że nikt tego nie widzi, kto ją dopuścił na takie stanowisko......może wreszcie ktoś zrobi z tym porządek.

T
@nowa

Kogo masz dokładnie na myśli? Zmianowa grupy A/B/C/D ?

Akuku

Czy ktoś orientuje się jak sobie radzi nowa zmianowa grupy D

Ehhh
@Akuku

Z tego co słyszałem to bardzo dobrze sobie radzi , ale podobno ma dużo osób którym się nie chce pracować .... No coz zobaczymy co z tego wyniknie

Aa
@Ehhh

A ja słyszałem że nie bardzo sobie radzi ... ludzie dużo widza ...dwie twarze ma

@Akuku

Zmianowa leniwa łącznie z siostrą

@.

Nic tylko zazdrościć takich kolegów i koleżanek na zmianie jak wyżej w opiniach. Każdy nie zadowolony winien udac sie na 1 piętro, rozliczyć i poszukać sobie nowej pracy. Skoro to zajecie i towarzystwo tak mu nie odpowiada. Nikt chyba na siłę chodzić do pracy nie musi ?

Ehhh
@.

Taka leniwa ?? Z tego co nieraz widziałem to stała razem z ludźmi na linii i im pomagała ..... Najwidoczniej musiała kogoś postawić tam gdzie mu się nie spodobało i teraz ta osoba wylewa tutaj swój żal i rozgoryczenie ... To jest żałosne zachowanie .....

@.

No tego bym nie powiedziała . Chyba komuś żal (usunięte przez administratora) ściska hahahaha żałosne

@Ehhh

Pomagała bo boi się ze normy nie będzie miała i będzie musiała obsłuchac

Wow
@.

Skoro obie tako leniwe to co tam jeszcze robią?

....
@B

Czemu tu piszecie o Zmianowej z Gr D ??? A może powiedzcie jej to prosto w twarz a nie piszecie na stronie ... (usunięte przez administratora)

.,.,.,.
@Aa

Skoro została wybrana na zmianowa to napewno nie bez przyczyny , musiała dobrze pracować że góra ja doceniła

Jasne
@L4

Leniwe obie to ciekawe bo jak zmianowa była zwykłym pracownikiem to na lini była norma a odkąd jej niema to i normy niema.A z tego co się słyszy to siostra też się wykazuje normy się same nie robią.Więc jak komuś żal to niech się biorą do roboty a nie innym obrabiają (usunięte przez administratora)

@Jasne

To tylko na lini ,bo najwygodniej

..,,.....

Kinga ?? A co ona ma do tego ...??? Widzę że ze czepiacie się już wszystkich .... ????

@..,,.....

To przyjaciółki

@.

Oczywiście że tak ...ze najwygodniej po co się przemęczać .

A buuu
@....

To możemy o grupie A napisać coś ciekawego ... już nie robia ponad normę bo co bo wypłaty małe i się nie opłaca ponad normę robic? Ojjjjjj hak mi (usunięte przez administratora)smutasek mega Pozdrowienia dla grupy A i za jej chore normy szkoda ze szliście na ilość nie nie jakość . Piona

,,,

A co z poprzednią ?

Haha

Tak napewno tak jest ????????????????????

X

Gorzej zarabiamy i wyższe mamy normy niż ludzie w Myślenicach to zasługa nieudolnego pseudo kierowniczka

Luz
@X

To zapraszamy do Polplast. Brakuje ludzi do pracy. Jest kilka nowych projektów, wiec czekamy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Linii Produkcyjnej
Bydgoszcz
Bista Standard Sp. z o. o.
Magik

Czy poszukują jeszcze ślusarzy?

300 normy

praca na taśmie na 3 zmany ze stale rosnącą normą, zawsze jest mało i słabo za śmieszne pieniąszki, powodzenia !!!

Na rozmowie obiecują złote góry a praca to totalna (usunięte przez administratora)nia przepracowałem tam dwa dni i sam się zwolniłem nic z tym co obiecują przy przyjęciu się nie pokrywa przyjmują każdego z ulicy co przyjdzie NIE POLECAM

Małgorzata

Cześć, może po prostu za krótko pracowałeś w Tarnwellu by dobrze poznać warunki zatrudnienia? Na jakim stanowisku zacząłeś pracę i na jakiej umowie? Może po czasie warunki pracy się jakoś zmieniają? Co Ci obiecywano a jak to wyglądało po rozpoczęciu pracy?

Kinga

Jaki kierownik taka firma

@Kinga

Kierownik jest dla was za dobry. Jak wam się zmieni kierownik bo go zajedziecie, to dopiero zobaczycie :)

Ktoś
@Kinga

Trafił wam się kierownik intelektualista na poziomie, jak przyjdzie burak z przerostem ambicji to będziecie chodzić jak szwajcarskie zegarki. Pozdro:)

Pan nikt

Połowa Tarnowa już tam przerobiła i każdy z tamtad ucieka . Zastanów się zanim złożysz CV ????????????????

Pan nikt

Robota do bani oczekują od człowieka Bóg wie czego a jak na wypłatę zobaczysz to się poplaczesz , jaszcze z wypłaty Ci odbija za ubezpieczenie ponad 500 zł. Parodia . A ludzie to połowa konfidenty i przydupasy !!!

siola

Jak wypada z dniem wolnym? 4 dni pracujące i dzień wolnego? Weekendy każde?

kick
@siola

Tak, 4 dni pracy i jeden wolny, chyba że to nocna zmiana, wtedy jakby 2 dni wolne. Każdy weekend w pracy, chyba że CUDEM wypadnie inaczej :’)

Elo
@kick

Zawsze coś miesiącu się uda że jest weekend wolny lub jeden dzień z niego

Nytko

Coraz mniej chętnych do pracy ,i kogo ja będę zwalniał

Hehe

Sam jestes na liscie...

Kierownik Tomasz Majchrowicz
@Nytko

Możecie Państwo pisać sobie co tylko chcecie. Naprawdę nie mam z tym najmniejszych problemów. Ale proszę używać własnych nazwisk. Nytko - to moje rodowe nazwisko, które przez chociażby wzgląd na moich rodziców, chciałabym prosić aby nie było szargane i stosowane, przez osoby które jak widać potrzebują się wyładować lub odreagować na tej stronie. Proszę się wobec tego bawić, bez obrażania innych. Pozdrawiam

@Kierownik Tomasz Majchrowicz

To wstydziłeś się rodowego nazwiska ,rodzicom pewnie przykro …

Duma
@.

Tak sie wstydzisz swojego, że sprowadziłeś swoje do kropki? To dopiero hańba musi się za tym kryć...

Nytko

Za złe komentarze będę zwalniał

Hehe

A za dobre?

Ulka

W jakich godzinach rozpoczynają się zmiany ?

MM.
@Ulka

6-14, 14-22, 22-6.

Znajoma

Kierownik to nigdzie miejsca nie może zagrzać co rok to w innym zakładzie i wszędzie go wye Bayą nawet w bruk becie teraz innych zwalnia

Duda
@Znajoma

Coś konfabulujesz. Sprawdziłem na linked i coś mi się nie zgodziło tym "co roku" ... widzę że tu sami frustracji. Ciekawe że piszą tu głównie osoby z gr. B i D.

$
@Duda

Źle sprawdzasz. Popraw się ja jestem z C.

@Znajoma

Nie pisz bzdur jak nie wiesz....

@Znajoma

Piszą ci co ledwo zawodówki pokończyli i zarabiać by chcieli....buahahahha żenada....

@Znajoma

Tak? A to ciekawe?????książkę napisz hahahha

Hej, znasz Tarnwell od środka? Ile tu się zarobi na początku? I czy firma zatrudnia młodych bez doświadczenia? Zastanawiam się czy warto tu wysyłać CV, pomożesz mi? :)

Poważne sprawy...poważni ludzi
@Piotr

Idź do firmy. Wszystko Ci powiedzą i pokażą. Gowork to słabe miejsce na zebranie poważnych opinii o pracodawcy.

Kicia
@Poważne sprawy...poważni ludzi

Błąd !!!!!!!!!! Tu właśnie ludzie piszą całą prawdę. Po to ta strona jest i całą szczęście. To co było pokazywane mi na rozmowie i to co było na rekrutacji nie ma nic wspólnego z tym co się wyprawia na produkcji i montarzu. Niebo było a teraz jest wojna gangów. Dosłownie.

Była pr
@Kicia

Potwierdzam i to jest cała prawda przepracowałam 8 miesięcy bo każdy miesiąc gorszy z pracą , płacą i współpracownikami .

Zakład ruszył w styczniu
@Była pr

Niech stwierdzenie 8 miesięcy bedzie puenta rzetelności wpisów.

Była pr
@Zakład ruszył w styczniu

Listopad byłam w Myślenicach a od grudnia w Tarnowie informacja dla precyzji zakład w Tarnowie w grudniu ruszył

@
@Była pr

Dokładnie w połowie grudnia. Myślenice tez za mojej kadencji

Kierownik
@Znajoma

Tak - dokładnie tak jest. Zapytano kiedyś pewnego aktora - dlaczego pozwala na obrażliwe słowa, które ktoś rzucił w jego kierunku, podczas trwającego wywaiadu? A On odpowiedział: ,,... mamy wolność słowa, o którą walczyliśmy – a wolność nie zawsze oznaca mąndrość i prawdziwość ...”

tysiu
@@

Proponuje się zwolnić, a nie siedzieć na chorobowym i pisać komentarze na tej stronie.

@tysiu

Sporo osób już się zwolniło i sporo planuje odejście ,tu zostanie tylko kierownik i przyjaciele

Dziękujemy za info AŻ

Aga

Kierownik to jakaś porażka ,kiedy go wymienią ??? ponoć Myślenice szukają nowego kierownika bo ten to do niczego się nie nadaje

????
@Aga

Czyżby chodziło o kierownika produkcji z Tarnowa????

oczko

co macie do kierownika?

@oczko

Prezes widocznie coś ma

@Aga

Prędzej ciebie wymienimy ????

@oczko

No właśnie co wam nie pasuje ...głupoty piszecie wy z tych zawodowek i tych podtarnowskich wsi....wieśniakI jedne

@.

Tak? A to ciekawe? ????????Płeć Pleciugi byle długo....to z takiego wiersza ale ci ze wsi pewnie nie zrozumieją ????

bu

ponoć Ciebie wymienią pierwszą :D

A

No Ciekawe czy dzisiaj wypłata będzie jak im w piątek nie poszło.... brak słów ..nie zdają sobie sprawy ze ludzie tez maja opłaty ? ! ... grund ze prezezi i kierownicy dostali na czas ....

Cała jesteś jak 'grund' hahahah

B

Co ten pajac wyprawiał na dniówce ????

????

O kogo chodzi?

P

O kim mowa?

@B

O tego z palmą na głowie

@B

Powiedz mu to w twarz odwazniaku

@L4

Jak go spotkam to mu powiem ,dla mnie jest nikim taki chłopczyk z debilnymi włosami

@.

Spójrz na siebie....jak na razie zazdrość ci (usunięte przez administratora)ściska i tyle.....

@B

Zazdrościsz mu to jasne hahahha????

@B

A jak pajac to ty buc....

Piotrek

Witam. Mam pytanie co do rekrutacji bo w przyszłym tygodniu się wybieram . I czy jest możliwość negocjowania stawki czy jest nałożona z góry? Będę wdzięczny

@Piotrek

Nic nie wynegocjujesz jak nie masz pleców na górze

Piotrek
@.

A jak ktoś ma znajomości to ile może wyciągnąć na umowę ? Tak ciekawostkowe pytanie ?

@Piotrek

Jak masz znajomosci to ci zrobią dobre stanowisko ,kilka premii dostaniesz i 3500 na rękę wyjdzie

3500 biorący i lenistwem pachn
@.

Tak. Dokładnie. Musisz znać prezesa (usunięte przez administratora). Wówczas wyciągniesz ile chcesz. A.... i nie zadawaj się z Budka. Tym od Muchomorka i Żwirka. A idac do pracy zawsze wchodź przez próg lewą nogą. Kierownik to lubi. I zapuść długie włosy. A kasę masz pewną.

@3500 biorący i lenistwem pachn

Widz że ktoś tu chyba się denerwuje na tych co mają znajomości w firmie . Ale coś ten świat już tak zbudowany jest

3500 biorący
@666

Kto jest w tej grupie znajomych?

,,,
@.

Bez znajomości z kierownikiem ( i zmianowymi) wylądujesz na najgorszym stanowisku przy odrobinie szczęścia na lini a nie 4 wtryskarkach. Kierownik ustawia ludzi przez wcześniejsze obserwowanie z antresoli. Ale nie martw się jak wleziesz do tyłka zmianowym to zostaniesz na lini. Wystarczy szepnąć do ucha jak załoga nie słyszy. Niestety takie są tu zasady. Nikt nic nie widzi a wszyscy widzą.

@666

Ja nie wiem kto co ma stwierdzam fakt że ci co ledwo jakieś zawodówki pokończyli albo te prywatne szkoły policealne są strustrowani najbardziej....jedziecie spowrotem za granicą i już dajcie spokój...nie chcę wam się pracować to jeczycie i narzekacie jak wam tak źle to się zwolnijcie i już????

@,,,

Ale bzdury...

Magda

Jak odczucia po wypłacie ?

@Magda

Zniesmaczenie ..... poraz kolejny oszukali na wypłatach

Rozwiązanie
@A

Masz wątpliwość, podejdź do kadrowej celem wyjaśnienia. Nie rozumiem takiego podejścia. Wylewane żale, ale odezwać się nie potrafi...

A jednak

Pyszczyć potrafisz a jak z kadrową czy zmianową porozmawiać trzeba to nogi miękną.... Zawsze możesz iść do kierownika albo jeszcze wyżej. Panowie są często na hali, dlaczego nie podejdziesz?

A jednak
@A jednak

Po pierwsze pyszczysz Ty. Co dobra wypłatę dostałaś że tak się podniecasz hehe .

Nieznajomy
@Magda

Jestem bardzo zadowolony z wypłaty :)

Małgorzata
@Nieznajomy

A ile wynosi wypłata w Tarnwellu? Po Waszych wpisach wyciągam wnioski, że chyba jej wysokość nie jest stała, tak? Od czego więc zależy? Doliczane są jakieś premie? Jeśli tak, to jakie i za co? Ile wynosi sama podstawa?

Pomocna
@Małgorzata

Wypłata zależna od ustawowych godzin w miesiącu , zazwyczaj stawka 15,5 brutto ,plus 250 brutto premia za przepracowanie miesiąca bez chorobowego i czasami premia za wydajność do 300 zł brutto ,plus dodatek nocny i za dni weekendowe ,plus dodatki funkcyjne .Ale pierwsze trzy miesiące umowa zlecenie za 18,30 brutto na godzinę .Zarobki jak za prace w systemie 4 brygadowym skromne dla przeciętnej osoby bez układów.

Porada
@Małgorzata

Minimalna stawka godzinowa osoby zatrudnionej w pełnym wymiarze czasu pracy jest zróżnicowana. Zależy ona od dwóch czynników: liczby godzin do przepracowania w miesiącu, minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego w danym roku (w 2021 jest to 2800zł brutto). W celu obliczenia minimalnej stawki godzinowej trzeba podzielić płacę minimalną przez liczbę godzin pracy w danym miesiącu. Gdy pracownik zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy nie przepracuje godzin, które pozwolą na otrzymanie minimalnego wynagrodzenia, wówczas pracodawca ma obowiązek wyrównać wynagrodzenie. Wyrównanie odnosi się do każdej godziny pracy i jest różnicą wynikającą z przysługującej stawki i stawki wynikającej z podzielenia płacy minimalnej. (usunięte przez administratora)

X
@Porada

Stawka godzinowa ma być zróżnicowana w przepisach ale nie u naszej kadrowej ,mimo ze minimalna krajowa jest 2800 brutto ona płaci 2600 brutto .

@Magda

Jak tam chorobowe Madzia?

Zostaw merytoryczną opinię o Tarnwell Polska Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarnwell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 21 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tarnwell Polska Sp. z o.o.

Tarnwell Polska Sp. z o.o.