Opinie o Blueprint Global Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Blueprint Global Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blueprint Global Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blueprint Global Sp. z o.o. w Poznań

Osiol

Złodzieje o(usunięte przez administratora)

Robert

Nie dajcie się nabrać. Mnie już oszukali, ponad 120 tysięcy wpłacone, sposoby na jakie naciągają są przeróżne ale wszystko sprowadza się do tego żebyście zainwestowali coraz więcej. Bez prokuratury nic nie odzyskacie. Mi udało się odzyskać 86 tysięcy, pomógł Pan Patryk z Deputo, polecam osobą poszkodowanym zadzwonić zapytać bo jest szansa, że i Państwo odzyskają cześć utraconej inwestycji. 519..691,4,71

Osol
@Robert

Podaj namiary do tego goscia

Nigdy, przenigdy nie udostępniajcie im połączenia do swojego komputera i komórki. (usunięte przez administratora) Zabierają wszystkie pieniądze z konta i biorą kredyt.

Dałem się nabrać na agresywną reklamę na F.B. gdzie posługiwano się logiem ORLEN-u i zdjęciem prezesa Bajtka. Miałem jeszcze wątpliwość gdy otrzymałem e-maila dotyczącego wpłaty na rachunek należący według mnie do osoby prywatnej z dopiskiem dz. finansowy ale czujność moją zgubił opis " SP z o.o. "PKN Orlen". Jak już zrobiłem przelew na 900 zł to dotarło do mnie że "ORLEN" to Spółka Akcyjna a nie Sp. z o.o. Następne spostrzeżenie, że to Gazeta Wyborcza wypuszcza na F.B. tę reklamę, wiadomo dla kogo. Po wpłaceniu 900 zł w systemie zobaczyłem 200 USD. Na drugi dzień przypisany mi opiekun zadzwonił na mój telefon w celu przeszkolenia mnie w temacie handlowania akcjami. Poprosiłem Go o zwrot wpłaconej gotówki w celu przetestowania systemu. Był bardzo miły i uczynny i zgodził się na zwrot. Rozmowa odbyła się wczoraj między godz.18 a 19 więc siłą rzeczy przelew będzie jutro pierwszą lub drugą sesją. Sprawdziłem dzisiaj po godz.13 i na moim rachunku pojawił się zwrot 800 zł co prawda 100 zł mniej ale zawsze coś. Tylko 100 zł kosztowało mnie szkolenie dotyczące starannego czytania reklam. Ciekawe czy ORLEN i prezes Bajtek wyrazili zgodę na posługiwanie się przez Blue Print Global ich logo i wizerunkiem bo to na mnie zadziałało.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Blueprint Global Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aneta

Dziękuje za pomoc.

Mati
@Aneta

Ile kosztuję taka pomoc?

Ada

HOCHSZTAPLERZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najpierw sprawdźcie, czy ktokolwiek z nich jest wpisany na listę brokerów! Oj, będzie duże zaskoczenie!

Mangu

(usunięte przez administratora) BEZ SKRUPUŁÓW! Straciłem wszystkie pieniądze, które im wpłaciłem, żeby nimi obracali! Za wszelką cenę chcieli mieć wejście na moje konto bankowe. Kiedy się nie dałem, usłyszałem same plugawe obelgi pod swoim adresem. TO NIE SĄ ŻADNI BROKERZY! TO ZWYKLI PRZESTĘPCY!!! PILNUJCIE SWOICH PIENIĘDZY!!!!!!!!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ (usunięte przez administratora)!

Elżbieta

Nikt ze mną się nie kontaktuje Kasa przepadła Proszę o kontakt Z poważaniem Elżbieta

maciej

OSTZREGAM! Są to tylko i wyłącznie (usunięte przez administratora) nie sugerujcie się pozytywnymi opiniami które sami piszą. Biorą kredyty na ludzi i wyłudzają pieniądze.

@maciej

UWAGA ! UWAGA ! To jest grupa przestępcza która wyłudza pieniądze nie dajcie się NABRAĆ !

Magdalena Dopierala

dzien dobry czy moze ktos wreszcie do mnie zadzwonic, chce wycofac srodlki jest blad na platformie i nie moge a pilnie potrzebuje pieniedzy. Nie moge sie dodzwonic do blueprint global niekt nie oddzwania i mail jest nieczynny - pilnie potrzebna pomoc!!!

Bartek
@Magdalena Dopierala

Hej. To (usunięte przez administratora) Sprawa już w prokuraturze. Zbieram tylko różne informacje o nich. Czy podali Ci swój prywatny mail? Bartek Szappanosbart@wp.pl

Amandi

NIE POLECAM I OSTRZEGAM !! Firma ta wydzwaniała do mnie od miesiąca wkońcu odebrałam. Pan mial moje dane chociaż nie wiem skąd. Następnie zaproponował dodatkowy zarobek. Usilnie wypytywał ile zarabiam gdzie mieszkam itd. Następnie powiedział że muszę zainstalować aplikacje za jedyne 850PLN a to i tak przecena bo zazwyczaj placi się 1000PLN. Dostałam link na maila i trafił do SPAM więc go nie otwierałam . Następnie przekierowano połączenie do ich działu finansów. Tam Pan dal mi 3 metody zapłacenia tych 850PLN mogłam sama przelać na ich konto, miałam podać numer konta i dowodu lub zapłacić do ich księgowej. Odpowiedziałam że zrobię sama przelew ale innego dnia. Pan zrobił się agresywny powiedział że 2 metodą szybko to pójdzie i żebym nie wydziwiała bo nie mam czego się bać bo mają NIP I KRS .Rozłączyłam się w tym momencie i zaczęły wydzwaniać się mnie cały czas inne numery. Ostrzegam wszystkich zeby nikt nie dał się nabrać bo tacy ludzie tylko żerują na innych.

Jacek

jestem bardzo zadowolony z tego brokera, wyplaty na czas wszystko jest ok, zero problemow z nimi,polecam /jacek z tarnowa

wbksa
@Jacek

pytanie do Jacka..a jak odbywają się przelewy? bo mi karza zainstalowac na telefonie quicksupport i inne i połaczyć się z bankiem..wygląda to nieciekawie i mam obawy?

IWONA

pracuje z nimi kilka lat! POLECAM 100%

cazxx

Chciałem całkowicie zakończyć tą przygodę ale nie mogę z konta wypłacić kasę robią problemy --kto mi pomoże jak to zrobić ?

cazxx

Czy można się wypisać całkowicie i zlikwidować konto ?

Marterador

Zlodzieje (usunięte przez administratora) takich ludzi powinni roztrzelac obiecuja zlote gory a potem nic cisza a ty siedzisz w dlugach i nie wiesz co zrobic

Dariusz

Absolutnie genialny broker oferujacy bardzo dobra dzwignie i wysoka jakosc wsparcia. Platforma sie nie zacina, platnosci ida ekspressowo, wsparcie techniczne na tip top.

Jakub
@Dariusz

Czy wypłacałeś już gotówkę z platformy? Wiesz że trzeba najpierw zapłacić podatek?

Beznadzieja. Pan niby konsultant wielce obrażony że nie chce dać mu dostępu do swojego kompa. Co to wogole za praktyka. Czy ktoś wpłacił pieniądze i zrobił zwrot na swoje konto i je realnie otrzymał spowrotem ? Ogólnie wielkie NIE POLECAM !!! Współpraca to jakaś porażka. Te pozytywne opinie to chyba piszą ci pseudo konsultanci z koziej (usunięte przez administratora)

OSTRZEGAM !!!!!

Wypełniłem ankietę na FB i oddzwonili do mnie żebym zainwestował pieniądze - handel akcjami; polecali polskie Firmy (Orlen i PGNiG) oraz Biedronkę ale nie ze mną te numery!!! strona(usunięte przez administratora) pochodząca z terminala handlowego Meta Stock - od konsultanta uzyskałem numer NIP: 5252622382 ale nie zgadza się z nazwą Firmy. JA IM NIE UWIERZYŁEM i nie mam zamiaru przelewać im żadnych środków a kto naiwny to jego problem!

Alerk66
@OSTRZEGAM !!!!!

Witam,małe sprostowanie terminal handlowy nazywa sie Meta Stocks i nie można nigdzie znależć opimii o nim czyli lipa

Alerk66

Witam,pamiętajcie żadnej kasy nie dostaniecie chyba że wpuscicie ich przez AnyDesk na swoją stronę bankową a to już jest przestępstwo,ostrzegam przed (usunięte przez administratora)nie dajcie się nabrać oni zrobią wam pierwszą wypłatę że niby jest wszystko ok a potem są tylko problemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Blueprint Global Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Blueprint Global Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blueprint Global Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blueprint Global Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blueprint Global Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Stanisława Taczaka 24 lok. 103
    61-819 Poznań
  • NIP: 7831793739 REGON: 381951800 KRS: 0000760476

Blueprint Global Sp. z o.o.