Opinie o Blueprint Global Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Blueprint Global Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blueprint Global Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blueprint Global Sp. z o.o. w Poznań

Renata

Chwileczkę, ale to jest profil firmy, która organizuje wystawy i targi, a nie tradera, o którym piszecie. Mam wrażenie, że to jakieś grube nieporozumienie, tym bardziej, że piszecie o zagranicznym pochodzeniu firmy, a ta ma normalnie siedzibę w Poznaniu. Chciałam zapytać o pracę tutaj, a tu jakieś takie kwiatki na profilu :0

Theo Nowy wpis
@Renata

Tak właśnie działa oszikańcza grupa ze wschodu - wyszukuje legalnie działające polskie firmy właśnie tu na gowork.pl - następnie "zakłada" o podobnie brzmiącej nazwie np. "firma" blauprint global partners - kolejno reklamuje się na FB i w tym czasie pisze sobie pozytywne komentarze tutaj. I oszikuje ludzi rzekomo inwestujących w np. akcje orlen itp itd . Gdy pojawią się pierwsze wpisy oszikanych ludzi grupa zmienia nazwę na kolejną. Wystarczy rzucić okiem na listę ostrzeżeń KNF i po nazwie "firmy" poszukać jej tu. Już kilka takich polskich firm jest ofiarą tej grupy. p.s literówka celowo bo usuwają

Zyga Nowy wpis
@Theo

W 2021 roku (usunięte przez administratora) powołujący się właśnie że są analitykami firmy Blueprint Global Partners wyłudzili ode mnie środki które miały być rzekomo jako inwestycja w surowce PKN Orlen i gry na giełdach kryptowalutami! Po założeniu konta i w płaceniu środków (usunięte przez administratora) zwinęli się i do dzisiaj nie mam z nimi kontaktu!

Same niepochlebne komentarze o utopionych pieniądzach. I tylko od klientów. Nikt tam nie pracuje czy co? Bo opinii od pracowników nie ma żadnych. W sieci też ciężko coś znaleźć o rekrutacjach. Może ktoś się wypowie o firmie i zaktualizuje informacje. Zamknęli działalność jak taka sytuacja z finansami?

Grazyna

Wyglada na to ze ja utopiłam 800 zł, pisze co dzien o zwrot i niestety, kontakt sie urwał kiedy nie chciałam zaciagnąc kredytu. Proponuje format komputera i telefonu. Nie wiem jak to działa, ale ja myslałam ze inwestycja dotyczy Orlenu.

@Grazyna

też tak myślałem zaraz (2 godz.) po wpłacie 800zł, ale trafiłem na ten portal i opinie pomogły mi podjać walke z oszutami, tą samą bronią co oni, obrałem strategię - zagrałem bogatego i głupiego staruszka, a gdy na koncie (po miesiacu) niby było już 440 usd - powiedziałem sprawdzam i zażądałem wypłacenia "zarobionych" 240usd - wypałcili 200usd czyli doklądnie tyle ile wpłaciłem i ....ostatnia rozmowa z analitykiem - sorry pomyliłem się, te 300tyś co obiecałem zainwestować to nie oszczedności tylko kredyt w banku, a chałupy nie sprzedam na inwestycje bo mi komornik zajął a teraz musze ciężko pracować by spałcić raty coby w zimie w chałupie jeszcze mieszkać - rozstanie bez pożegnania, życze powodzenia

Iza
@Grazyna

Nie mówcie bo ja mam wpłacić 270, żeby mi dołożyli prowizję drugie tyle więc jeśli jest coś nie tak to mówcie szybko bo już 180zl wpłaciłam na start

Leszaek
@theo

No, a mi chcieli oddać 400 $, ale logując się przez telefon na konto ukradli mi 17.400 Zł. Sprawa została zgłoszona na policję, ale nie wiem jak to dalej pójdzie.

@Leszaek

wiedząc jak (usunięte przez administratora) przełożyłem kartę sim do starej nokii i na wszelki wypadek na koncie bankowym zostawiłem 100 zł

janek5335
@Iza

NIE -STANOFCZO !!!

J
@Leszaek

Tez sprawe zglosilam na policje. Ta sama sytuacja. Nie wiem czy odzyskam pieniadze.

@J

niestety, zgłoszenie na policję nic nie pomoże, sprawę oszutów z Blueprint Global Partners (i wielu innych) prowadzi prokuratura z Zielonej Góry tel. 68 329 17 24 (prok.Sawicki) - oszuci siedzibę mają prawdopodobnie w rosji a połączenia telefoniczne z ofiarą wykonują za pomocą aplikacji internetowej (na telefonie wyświetla się -48 22 i pięc cyfr - tak jakby z wa-wy) a ostatnio używaja numerów kom. innych ofiar! Nasze służby nie są w stanie ich namierzyć!!

@theo

Jak Pan myśli, jest szansa aby ich skazać i odzyskać pieniądze?

@Jakub

Proszę poczytać komentarze na gowork.pl dotyczace "riva financial systems" ->https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21542767 . Zwrócić uwagę również na daty wpisów i porównać z komentarzami umieszczonymi tu. blueprint global partners to klon riva finansal systems. Pojawił sie 2-3 miesiace później na tej samej zasadzie i występują te same osoby. Najpierw pojawiają sie pozytywne opinie (sami sobie wpisują) a później negatywne (usunięte przez administratora) osób. Podaja te same nazwiska oszstów z którymi ja mialem kontakt. Obie "firmy" KNF umieścił na liście ostrzeżeń bodaj w lipcu 2021 i zgłosił do warszawskiej prokuratury a ta przeniosła sprawę do Zielonej Góry. W ZG sprawę prowadzi już drugi prokurator bo pierwszy poszedł na emeruturę (staremu prokuratorowi powierzyć sprawę młodych oszstow !?). Ma dużą listę a oni ciągle zmieniają na nowe i działają przez internet poza granicami kraju (prawdopodobnie rosja/ukraina/białoruś. Obawiam się, że nie jest mozliwe by coś z tym zrobił. Nagłaśniać medialnie, słac pisma do PROKURATORA GENERALNEGO, do posłów etc aby powołali specjalna grupę dochodzeniową. Dzwonic do na podany wyzej telefon albo do Naczelnika Wydziału 68 329 1712 (kolasiński). Ja nic nie moge zrobić nic bo NIE jestem poszkodowanym (straciłem czas i ok. 8 zł za dwa przelewy ale odzyskałem 896zł z 900zl wpłaconych )

@theo

Dzięki. Raz mi grozili i to nagrałem. Przesłuchali mnie na policji i sprawę połączyli z tą o (usunięte przez administratora) Myślę czy nie wytoczyć im trzeciej o nękanie i utratę zdrowia. Znasz kogoś kto napisze pismo?

@Jakub

tzw. "groźby karalne" podlegają zgłoszeniu z "urzędu", porozmawiaj z Policją. Ale nie sądze aby to miało sens. Groźby muszą być realne. A oni siedzą poza granicami kraju. Jak ich ściągnąc aby postawić zarzuty? A jestem przekonany, że siedzą poza kranicami Pl. Jeżeli się nie obawiasz to podaj nr. tel. - oddzwonię. Możliwe, że obserwują nasze wpisy.

renet

u mne to samo

Halina
@renet

Kurczę. :( Chociaż widzę, że parę miesięcy temu to pisałeś. Jak sytuacja aktualnie z tym wygląda? Coś się da zrobić?

@theo

Chętnie pogadam. (usunięte przez administratora) dzwonią codziennie i niektórzy nawet się nie kryją że są o....... . Myślę co dalej. Jesteś prawnikiem? Wiem że pracują na Ukrainie. Pewnie Lwów albo Kijów. Są całe zagłębia tzw kotłowni

Dzięki theo. Jutro podam nr. Możemy porozmawiać

@Jakub

Jakub, OK po umieszczeniu mojego komentarza zawsze przez kilka dni sprawdzam. Ostatnio długo mnie tu nie było ale Ciebie też - dlaczego? Nie podawaj jutro telefonu a zadzwoń do Prokuratury w Zielonej Górze do Prokuratora prowadzącego sprawę z wniosku KNF (Komisja Nadzoru Finansowego) dotyczącego blueprint global partners, riva finansal systems i tym podobne oszikancze "firmy". Gdy kontaktowałem się ostatni raz sprawę prowadził prok. sawicki tel.bezpośredni 68 329 17 24 albo dzwoń na nr. 68 329 1712 do Naczelnika Wydziału (kolasiński) i pytaj o prowadzącego. Podaj mu swój numer z prośbą, że zadzwoni do niego człowiek (ja) "ten co oszikał oszistów" (oczywiście stosownie zmień specjalne literówki) i powiedz, że mamy kontakt na gowork.pl a obawiasz się publikować swój numer telefonu Przy okazji rozmowy przedstaw mu swoje problemy. więcej https://www.gov.pl/web/po-zielona-gora/struktura-organizacyjna i jutro opisz co i jak załatwiłeś. Ponadto zobacz stronę KNF https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne i poszukaj ostrzeżenia w tej tabeli/listy (510 ostrzeżeń) w sprawie www.rivafinancialsystems.com i www.blueprintglobalpartners.com/podmiot nie jest zarejestrowany w Polsce/Prokuratura Okręgowa w Warszawie sprawę przeniesiono do Zielonej Góry/Zawiadomienie z art. 178 w zw. z art. 69 ust. 1 oraz ust. 2 pkt 5 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. Zawiadomienie złożone przez UKNF............ i podaj tu liczbę porządkową z tej listy. Przy okazji rzuć okiem ileee jest tam ostrzeżeń dotyczących innych "firm" oszikańczych działających na podobnych zasadach -wspólną ich cechą jest to, ze mają podejrzane nazwy albo adresy stron internetowych, NIE są zarejestrowane w Pl a zawiadomienie składa UKNF z podaniem odpowiednich artykułów prawa. Acha gdy będziesz rozmawiał z Prokuratorem to poproś by podał ci sygnaturę akt sprawy i ją sobie zapisz. pozdrawiam

@Theo

Dzięki za odpowiedź. Prok Sawickiego znam, bo prowadzi moją i wszystkie sprawy Rivy łącznie. Pan Kolasiński, zadzwonię.

Ok. Dzięki

@Jakub

Jakub, czy Ty występujesz na bliźniaczym forum https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21542767 dot. riva financial systems w temacie windykacji?? Tak tylko pytam. Wczoraj celowo umieściłem dwa razy mój komentarz w celu sprawdzenia pewnej hipotezy - nieważne. Do rzeczy, niestety Prok. Sawicki NIE pośredniczy w wymianie naszych numerów telefonu- nie może. Załóż skrzynkę pocztową do pierwszego kontaktu i przyślij mi meila temat to sygnatura akt postepowania - znasz ja z dokumentów prokuratury a w treści podaj swój numer telefonu oddzwonię. mój e-mail Theo9999@wp.pl

@Theo

Ok. Tak mam bliźniacze forum, bo dwie firmy to ci sami (usunięte przez administratora). Blue i riva. Napiszę

ok

Theo Nowy wpis
@Jakub

Jakub, napisz meila w temacie podaj pełny numer sygnatury akt

Mietek

Mam pytanie w jestem wezwany na policję na i co mam na temat brokera blueprint global partner

Halina
@Mietek

Czy nie zjadłeś przypadkiem jakiegoś czasownika albo ogólnie końcówki pytania?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Blueprint Global Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Józefa

Najlepszy broker do copytradingu. Fajne funkcje, dobrze działa cały system kopiowania transakcji no i dużo traderów, których można śledzić. To główna zaleta.

Skąd wiesz?

Grażyna

Nas (usunięte przez administratora) na kilkadziesiat tysiecy peinieadze pozniej same zniknely z konta jak udostepnilam im dostep do komputera wtedy kontakt sie urwal. Na poczatku wplacalam stopniowo srodki jak mi rosly na koncie. Sprawa trwala kilka miesiecy zanim cokolwiek udalo mi sie odzyskac od nich. Zostawiam numer do kancelarii ktora przynajmniej wyrwala od nich czesc pieniedzy 794 777 028

Joanna

(usunięte przez administratora) urwali kontakt jak opłaciłam podatek później dowiedziałam się, że nawet nie mieli prawa żądać ode mnie takich pieniędzy. Sprawą zajęła się kancelaria, która odzyskała mi część pieniędzy od nich jak na tyle co straciłam i tak jest to dla mnie bardzo duża kwota. Zostawiam numer do kancelarii która mi prowadziła tą sprawę 794 777 028

@Joanna

Cześć. Jak udało się tej kancelarii do nich dotrzeć? Przecież oni są nieuchwytni.

Paulina

O jeny to faktycznie spora suma. A w jaki sposób zostałaś naciągnięta? Opiszesz to?

Jakie są warunki zatrudnienia w Blueprint Global Sp. z o.o.?

Jakub

Trzeba mieć wschodni akcent i znać się na giełdzie.

Adrian
@Jakub

Jakiś wymóg co do znajomości języka ukraińskiego, rosyjskiego?

Jerzy

Po dziwnych scamach od których niestety zaczynałem swoją zabawę z forex w końcu zdecydowałem się na blueprintglobalpartners, głównie za sprawą tego że są mocno regulowani no i mają siedzibe w naszym kraju. Jak na razie wszystko działa dobrze, ale dopiero zaczynam prawdziwy handel. Trzymajcie kciuki!

@Jerzy

Gdzie mają swoją siedzibę?

Mietek

Wie ktoś jak odzyskać pieniądze od nich czekam za przelewem już dwa miesiące nic nawet kontaktu niema od nich strony

Zbigniew

Witam, nie wiem czy wpisy tutaj dokonane są prawdziwe, jeśli tak macie Państwo szczęście. Dla mnie dziwne jest to, że platforma wcześniej nazywała się Riva Financial System, teraz znalazła się pod szyldem Blue Print Global Partners, oby działała lepiej, bo Riva Financial System to zdecydowanie (usunięte przez administratora) Dziwią mnie wpisy "używam platformy rok" "testuję brokera 3mce", skoro zmiana została dokonana w ostatnich 60 dniach (???). Sam broker na stronie nie pokazuje swoich certyfikatów i to powinno być dla Nas ostrzeżeniem, że z tym Brokerem może być coś nie tak. Mnie zatrzymano wypłatę 242USD, pomimo że konto przeszło pełną weryfikację, (dow.os, potwierdzenie zamieszkania i skan karty przez którą wpłacałem środki. W piątek 30.07.2021, zadzwonił ktoś z tej platformy zdziwiony że do tej pory środki nie zostały zwrócone. Niestety nie wytłumaczył że zmienił się Właściciel, ale obiecał że sprawdzi co ze środkami, cóż czekam nie zadzwonił ponownie choć obiecał, co ciekawe próbowałem oddzwonić, bramka internetowa. A na stronie brak numerów kontaktowych, znaleziony w internecie wyłączony, na czacie czekałem godzinę na kontakt NIC. Cóż odpowiedź sama ciśnie się na usta. Zalecam ostrożność, jest tylu innych Brokerów bardziej weryfikowalnych niż Blueprint, udanych transakcji

bozus
@Zbigniew

Okradli mnie na 30 tys.zl.Okazalo się ,że niewiedza drogo kosztuje.Moze ktoś pomoże mi odzyskać te pieniądze.Kredyt będę spłacać 5 lat,opłacę mieszkanie i media i na życie pozostanie 100 zł na miesiąc,

Marterador
@Zbigniew

Widze ze ten sam problem co u mnie ,ma pan jakis plan na tych (usunięte przez administratora)

to samo mam

@bozus

Zgłoś to na POLICJĘ na policji jest grupa która się tymi sprawami zajmuje ( zorganizowaną przestępczością ) nie daruj bo dajesz im przyzwolenie na bezkarność .

@bozus

Zgłoś to na POLICJĘ na policji jest wydział do zwalczania z przestępczością zorganizowaną .NIE daruj im bo dajesz przyzwolenie na bezkarność .

Oszuści i tyle mnie naciągnęli na 90000tys

@Zbigniew

Nie mają zgody KNF, a nawet odpowiedniego PKD. No i kradną pieniądze z kont bankowych.

Bartek

pracuje z nimi od 2 lat,fajna firma

@Bartek

A co konkretnie robisz w tej firmie. Też naciągasz ludzi i okradasz ich konta.

Nicola

Ostrzegam!?? Blueprint global partners wyłudzają Dane personalne a później włamują się na konta bankowe.Sprawa została zgłoszona na policję!!!!!!

@Nicola

Masz rację ja zgłosiłem w prokuaturze i na policji zobaczymy co będzie

@Osol

Mi ukradli z konta 17.400 Zł.

Niestety przez własną głupotę zostałem nabity w butelkę. Wiem, że nie jestem pierwszym i na pewno, niestety nie ostatnim. A tak ładnie się zapowiadało. Codzienne konsultacje z doradcą rosnące konto,obustronna radość. I nagle czarna dziura. Wszystko znika. Pozostaje wirtualne konto , które można w buty włożyć. Wniosek o wypłatę części posiadanej sumy przyjęty. Zgłaszam na Policję kolejny przekręt

@Andrzej

Ja miałem podobnie ale już zgłosiłem w prokuraturze

Ja też zgłosiłem

Leszaek
@Andrzej

Zostałem przez tego brokera pozbawiony pieniędzy z konta.

Mietek

Wie może ktoś jak odzyskać pieniądze o blueprint

@Mietek

Zgłoś sprawę do prokuratury bo inaczej niemasz szans

Bajka

nie wiem czy mowię o tym samym brokerze - BLUEPRINT Global Partners - ale dziwi mnie to, że nie tylko pracują poprzez apkę dającą dostęp do mojego komputera to jeszcze w momencie wyrażenia chęci wycofania środków chcą aby przy zainstalowanej i czynnej apce logować się do swojego banku. Coś mi tu się nie podoba! Czy ktoś miał podobne doświadczenia?

Alerk66
@Bajka

Witam,to samo jest u mnie czyli wchodzenie na moje konto bankowe,jak ich trochę postraszyłem to teraz są kłopoty z wypłatą nie można się do nich dodzwonić ,napisałem wiadomość też nie ma odpowiedzi co dalej nie wiem? nawet wyrejestrować się nie mogę.

@Alerk66

Czy.mogla bym prosić o kontakt mailowy? betterbody21@gmail.com byłabym bardzo wdzięczna.

Alerk66
@Monika

Witam,podaje mail: andrzej@fhu.plaza.andrzej.idsl.pl

@Bajka

to samo mam przez apkę miał dostemp do mego konta bankowego i bez mojej wiedzy założył kartę kredytową i pobrał z jedzłnej 5000 tys zł a na drugiej karcie 16 tys ,zł i mi wmawia że musi wchodzić na moje konto żeby weryfikacje robić

@Bajka

tak ten sam broker mnie prowadził analityk bo tak sie zwał nie jaki ( ROMAN )

Tak to samo miałem i (usunięte przez administratora) mnie na 21 tys złotych

Aga
@Bajka

Witam mi ukradli przy tak zwane j weryfikacji konta przez aplikację AnyDysk przelali sobie na konto rewolut kwotę 8300 zł. Do dziś nie mogę odzyskać pieniedzy

andy
@Bajka

też tak miałem -do dziś nie rozumiem jak mam odzyskać pieniądze bo nie chcą mi przelać na moje konto bo mówią że przelałem do nich z konta żony i chcą jakiegoś uwieżytelnienia żebym się logował do banku gdy mam uruchom. ten programik na którym widzi mój ekran??? co robić ?

Jadwiga
@Bajka

Mialam to samo doswiadczenie,malo tego ,po 2 dniach ktos chcial zalogowac sie do mojego banku wczesnym rankiem.Nie podobalo mi sie to wszystko i odpowiednio wczesniej zmienilam wszystko i zablokowalam.Moim zdaniem dranstwo

@Bajka

Nie podaj nic bo cie wydoją. Tak jak mnie .to są aszusci

Mietek

(usunięte przez administratora) naciągają byś przelał im więcej pieniędzy ostrzegam was nie przelewanie dużej sumy pieniędzy

Westbee

Uwaga (usunięte przez administratora) moją mamę ,chcieli ukraść z jej karty kredytowej 21000tysiecy złotych ale dzięki czujności banku i jej samej nie doszło do kradzieży.Uwazajcie bo możecie stracić oszczędności życia ????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

Osiol

Złodzieje o(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Blueprint Global Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Blueprint Global Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blueprint Global Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blueprint Global Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blueprint Global Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Stanisława Taczaka 24 lok. 103
    61-819 Poznań
  • NIP: 7831793739 REGON: 381951800 KRS: 0000760476

Blueprint Global Sp. z o.o.