Opinie o Riva Financial Systems Limited w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Riva Financial Systems Limited. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Riva Financial Systems Limited o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riva Financial Systems Limited w Warszawa

Honorata Nowy wpis

hej, mieszkam niedaleko Złotej i chciałam sprawdzić czy można się przyjąć jako doradca. Znam się już trochę na nieruchomościach. Patrząc jednak w te komentarze zastanawiam się nad tym czy działalność jest w ogóle jeszcze prowadzona? od dwóch lat już nie ma komentarzy, ja kategorię opisywane sprawy się rozwiązały?

Marzena

Mnie (usunięte przez administratora) na kilkadziesiąt tysięcy na szczęście wpłat dokonywałam przez giełdę i część pieniędzy udało mi się odzyskać. Mogę zostawić numer do kancelarii, która prowadziła moją sprawę wam też może jakoś pomogą. Telefon 794 777 028

Tomek .Łódź
@Marzena

Dzwoniłem do tej firmy windykacyjnej Nexus-Group.pl z tego numeru 794777028 Powiedzieli, że chętnie zobaczą tę całą historię przelewów na giełdzie binance.com ,I przeanalizują czy da się odzyskać jeszcze stracone pieniądze /BTC . Nie tak jak inne firmy do spraw odzyskania pieniędzy z giełdy biorą na wstępie pieniądze 5000tyś za udzielanie pomocy w odzyskaniu kasy jak firma Sparta Group,Crypto-Securyty ,Anty Portal. to jest zdzierstwo jak firma windykacyjna na wstępie ma od nas (usunięte przez administratora) za to że będą odzyskiwać BTC z giełdy . Jak firma Nexus-Group.pl odzyska moją kasę to im przekarzę za pomoc w odzyskaniu z giełdy pieniądze jakieś 4000zł. ja straciłem dużo kasy.

@Tomek .Łódź

Nt Nexus mam zdanie podzielone... Chętnie kogoś poznam komu realnie pomogli. Na dzień dzisiejszy jestem mega ostrożny lub gorzej. Z jednej strony niczym nie różnią się od naciągaczy typu deputo czy sparta. Umowa podpisana na odległość, firma ma wieloletnie doświadczenie ale na rynku jest rok, siedziba pusta i bez logo firmy...byłem w Gdańsku. Z drugiej strony, zawsze odbierają telefon, odpisują i tłumaczą przekonywyjąco. Tyle że jest to przed umową. Co po podpisaniu? Sam nie wiem co robić.

@Jakub

Rozumiem ciebie. Dlatego do dzisiaj się nie Zdecydowałem na pomoc z stronu firmy Deputo czy wcześniej też Sparta group ponieważ nie mam pewność czy oni napewno coś robią w.s. odzyskania kasy a czy to nowa grupa (usunięte przez administratora) jak również grupa ukraińskich naciągaczy. Czytam opinie wszystkich klientów tych firm windykacyjnych czy oni są skuteczni w odzyskaniu kasy czy to tylko (usunięte przez administratora) metodą na łatwy zysk. Dzisiaj nikomu nie wierzę.

@Tomek z Łodzi

Naciągacze mogą być i z Polski. Kasę wezmą a potem - że nie udało się jednak...

@Tomek .Łódź

Anty - Portal oskupał mnie na samym początku na 7000 zł i ... nic nie zrobili a minął rok. Jeszcze mnie postraszyli, że ich szantażuję i złożą doniesienie do prokuratury. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Nie wierzcie im. O Sparta Group nawet nie wspomnę, bo szkoda mojego zdrowia.

@Jan

Dokładnie. Sami naciągacze. Myślałem o Nexus group ale te same metody. Czy nie ma tu uczciwych firm? Przecież mogli by zarobić... Z drugiej strony zarabiają lżejsze pieniądze. Biorą z góry za próbę odzyskania a potem papa. Czy w ogóle jest firma która potrafi odzyskać pieniądze?

@Jakub

Te wszystkie firmy są Podejrzane. ZA KAŻDYM RAZEM,JA SIĘ 10 RAZY ZASTANAWIAŁEM CZY IM ZAUFAĆ ALE ZAWSZE IM ODPOWIADAŁEM ŻE TO JEST NIE MOŻLIWE DO ODZYSKANIA NIE REALNE TYM BARDZIEJ ŻE TE FIRMY NIE WSPÓŁPRACUJĄ Z PROKURATURĄ I INTERPOLEM . TO SĄ CWANIACY.

@Jakub

I jak tam? Zdecydowales się jednak może?

@Danuta

Nie zdecydowałem się jednak. Stosowali wszystkie metody manipulacyjne. Presja na decyzję, zniżka kiedy się wycofałem, obietnica na 90% że odzyskają...a wiem że szanse są małe. Problem w tym że zrobili b dobre wrażenie. Ciepli i profesjonalni. Te pieniądze dla nich wydam na poprawę nastroju. Może wyjazd, może kurs na motor...a może pojadę do siedziby tych cwaniaków na Ukrainie. Sky tower w Winnicy 3 piętro.

Jan Nowy wpis
@Jakub

Jakub, o kim piszesz, o jakiej kancelarii?

Tomek z Łodzi Nowy wpis
@Jakub

Nie polecam żadnej firmy co się podaję za kancelarię windykacyjną ponieważ i tak nie masz pewność że odzyskasz pieniądze. Czy są tu jacyś klienci i świadkowie którym się udało odzyskać pieniądze wyłudzone na giełdzie binance.com Nie ma potwierdzonych dowodów na to że firma odzyskują z giełdy wyłudzone btc. Nie korzystajcie z Usług. Sparta Group. Anty-Portal.pl Crypto-seciurity.pl I tak dalej . Ostatnio znalazłem informację na Facebooku że jest firma d.s . Odzyskania kasy z giełdy a tam pracuje ludzie z ukrainy to w takim razie ukrainicy podwójnie was będą okradać jak im zaufacie. NIE UFAJCIE OBCYM FIRMĄ WINDYKACYJNYM GDZIE NIE MA POTWIERDZONYCH OPINI O TO CZY JEST SZANSA NA ODZYKANIE PIENIĘDZY. KANCELARIA ZA UDZIELENIE USŁUGI NA WSTĘPIE SOBIE RZYCZY 5000ZŁ ZA UDZIELENIE POMOCY W ODZYSKANIU PIENIĘDZY OD (usunięte przez administratora) Z GIRŁDY. SUPPORT BINANCE.COM NIE WSPÓŁPRACUJĘ Z POLICJĄ BO WIDOCZNIE NIC SIĘ DO TEJ PORY NIE ODZYSKAŁO Z GIEŁDY..

Mikołaj Nowy wpis
@Tomek z Łodzi

Tomek z Łodzi ale Ty jesteś naprawdę pierdolniety, Ukraińcy cię wyruchali jak najtańszą rurę pod drzewem i wylewasz teraz swoje żale że nikt za darmo Ci pieniędzy nie chce odzyskać. żyjemy w czasach gdzie nawet za pogrzeb trzeba zapłacić z góry.

Hanka

NIESTETY ...NAWET GDY SIĘ WYŁAPUJE TYCH (usunięte przez administratora) - NA ICH MIEJSCE WCHODZĄ NASTĘPNI "CHĘTNI"...TO JEST KOŁO ZAMKNIĘTE !!!!

@Hanka

Myślę że to nie jest tak...okazja czyni złodzieja. Kiedy są nie sprawne służby mundurowe i leniwe, niedofinansowane kadry urzędników, to (usunięte przez administratora) mają pełne pole manewru. Otwierają lewe firmy gdzie pracują różni ludzie - tutaj w callcenter w miejscowości Winnica na Ukrainie w biurowcu skytower na 3 piętrze. Ludzie ci bywają zmanipulowani, biedni, wystraszeni, szantarzowani. To tacy dzwonią. Nie usprawiedliwiam ich, ale za wszystkim stoi (usunięte przez administratora) Ich nigdy nie złapią. Za bogaci i za sprytni.

@Jakub

Słyszałem o nich na you tej grupie Call Center Ukraińcy w biurowcu skytawer na 3 piętrze. Gościu podawał się za osobę okradzioną i prosił o pomoc w odzyskaniu a chodziło o to żeby zbadać tą firmę co to za (usunięte przez administratora) się podają za firmę windykacyjną i wyszło na to że ci ukrainicy to bencfały.a ten polak co udawał okradzionego nagrał ich rozmowę telefoniczną i opublikował na (usunięte przez administratora) żeby to było przestrogą dla jakiejś ofiary poszukującej pomocy w odzyskaniu pieniędzy .

@Tomek z łódź

Prześlesz linka z tej rozmowy? Ja mam linka z rozmowy gdzie taki analityk przyznał się do (usunięte przez administratora)

Tomek z Łodzi.
@Jakub

JAK "ODZYSKAĆ" PIENIĄDZE OD BROKERA OSZUSTA - FAŁSZYWA KANCELARIA PRAWNA - OSTRZEŻENIE OSZUŚĆ Z UKRAINY POCHODZĄ. https://www.youtube.com/watch?v=hJ70ayh_TKM

@Tomek z Łodzi.

Dzięki. W kontakcie.

@Jakub

Tych(usunięte przez administratora)trzeba tępić jak do ciebie będą wydzwaniać to się obrażą i przestanę dzwonić jak im udowodnisz że są złodziejami. Szukam lokalizacji pochodzenia tego adresu E-mail david.mantel@bitcoinelitegroup.com Czy go można namierzyć (usunięte przez administratora) po tym e-mailu david.mantel@bitcoinelitegroup.com

Hanka
@Jakub

NO WŁAŚNIE...SAM PAN SOBIE ODPOWIEDZIAŁ NA WĄTPLIWOŚĆ.....WSZYSTKO JASNE...NIESPRAWNE I LENIWE SŁUŻBY-TO JEST NASZE PAŃSTWO....MIAŁAM DO CZYNIENIA NIESTETY Z NIEUCZCIWYMI BROKERAMI I TEGO TYPU LUDZMI...NIGDY NIE ODCZUŁAM JAKICHŚ WĄTPLIWOŚCI Z ICH STRONY CZY WAHAŃ W DZIAŁANIU NA NIEKORZYŚĆ INWESTORA...SĄ BEZCZELNI, BEZ SUMIENIA I WRĘCZ NAKRĘCENI NA ZŁODZIEJSKIE MANIPULACJE-TAKIEGO TUPETU W DZIAŁANIU NA SWOJĄ KORZYŚĆ NIGDY NIE WIDZIAŁAM. DLATEGO UWAŻAM ŻE TE PRZEKRĘTY GIEŁDOWE NIE BĘDĄ MIAŁY KOŃCA BO NIKOMU TAK NAPRAWDĘ NA TYM NIE ZALEŻY ABY PRZYNAJMNIEJ UKRÓCIĆ TEN ZŁODZIEJSKI PROCEDER..."CIERP CIAŁO JAK ŻEŚ CHCIAŁO" I WYCHODZISZ NA (usunięte przez administratora) !!!...NA TO WYGLĄDA!!!...JEŚLI JUŻ COŚ ROBIĆ NA GIEŁDZIE TO TYLKO SAMEMU ALBO PRZEZ EWENTUALNYCH, POLECANYCH BROKERÓW.

Jan

W jaki sposób Państwo odzyskujecie wierzytelności? Prosimy o więcej informacji. jest nas tu sporo pokrzywdzonych i zainteresowanych. Czy to Kancelaria?

@Jan

Chętnie wymienię się informacjami o tych cwaniakach. Z Wawy jesteś? Mogę zadzwonić?

@Jakub

A napiszesz coś więcej tutaj może?

@Danuta

Tutaj nie, bo (usunięte przez administratora) ze wschodnim akcentem są też tutaj aktywni. Zamieszczali u zamieszczają pozytywne posty. Podaj tel lub maila to pogadamy. Straciłem dużo i im nie odpuszczę.

@Jakub

Nie jestem z Warszawy, a szkoda, bo moglibyśmy się szybciej zorganizować.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Riva Financial Systems Limited? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Małgorzata

Jest to zespół ludzi, którzy mamią ludzi, oszukują, a jednocześnie na początku są bardzo mili , wyrozumiali. Chyba musieli przejść jakies szkolenie lub są zawodowymi psychologami, socjologami. Z pewnością są zawodowymi naciągaczami. Wszystkie adresy e-mailowe, strony www, adresy administracyjne przez nich podawane są fałszywe i nieprawdziwe. Telefony (zagraniczne) również nie odpowiadają.

Beata
@Małgorzata

Haha co za teorie spiskowe :D Zawodowi psycholodzy? Tacy, to pracują w gabinetach i pomagają ludziom ;)

On
@Małgorzata

Ci mili ludzie to jedna ruska swołocz, która nie wyznaje podstawowych zasad człowieczeństwa i humanitaryzmu !!! Ruscy, bialusini i Ukraińcy wykorzystują teraz Polaków i (usunięte przez administratora) ich z oszczędności, a polskie władze im na to pozwalają mimo licznych interwencji , numery telefonów, adresy e-mail można w obecnych czasach namierzyć.

@On

Ty to tak całkiem na poważnie z tym wszystkim? Jest coś co można wobec tego zrobić?

@Karolina

Ja też tak uważam. Przy dzisiejszej technologii, kontach na które szły przelewy bankowe naszych pieniędzy można namierzyć tych cholernych (usunięte przez administratora) Powinniśmy wszyscy pokrzywdzeni zjednoczyć siły i nie odpuścić . Jestem pewien, że da się!!!

@Jan

Skoro tak, to jaki jest plan, żeby się zorganizować?

@Karolina

no właśnie jak ,,skoro niektóre wpisy są od (usunięte przez administratora) i nie mamy pewności czy nie manipulują nami

@ja

Nie sądzę żeby ci (usunięte przez administratora) ukraińskiego pochodzenia na tej grupie tej strony Riva financial system się wypowiadali o nas . ci ukrainicy się już pochowali ja jak pisałem do nich e.mail to nie odpisywali. .Mam pytanie do was wszystkich z tej grupy. czy ktoś z was dostawał wiadomość rok temu może do dzisiaj na pocztę z tego adresu E-mail . no-reply@bitcoinelitegroup.com i tego david.mantel@bitcoinelitegroup.com 1).david.mantel@bitcoinelitegroup.com 2).no-reply@bitcoinelitegroup.com

@ja

Kto miałby tobą manipulować? Przecież masz swój rozum. Dużo kasy tu straciłeś?

Maria

Nam włączyli zdlanie auto trading i starciliśmy wszystko. Sprawa trafiłą d o prokuratury i zaczęli oddawać pieniądze. Nam udało się odzyskać po 3 miesiącach od momentu w którym sprawa została wniesiona. (usunięte przez administratora)telefon do pana który zajmował się naszą sprawą

@Maria

Witam a mam pytanie a to co to za adwokat Pani ze tak szybko udaje sie cos odzyskac moje juz z 7 miesiecy i nic sprawa sie ciagnie i ani adwokat ani prokuratura nic nie robi ????

@Maria

Proszę o namiary na tego Pana.

@Maria

Ja straciłam nie tylko wszystko ale wzięto na mnie kredyty na ponad 100 000 zł. Proszę o namiary na tego Pana, który jest w stanie pomóc. Dwie kancelarie zainkasowały ode mnie bardzo dużo pieniędzy i od marca niewiele się dzieje. Sprawą zajmuje się prokuratura i wiem, bo mnie informują, że coraz więcej pokrzywdzonych zgłasza się i sprawa nabiera rozpędu. Proszę o namiary na tę osobę. Riva Finansial Systems jest na liście ostrzeżeń KNF i wiem, że dalej (usunięte przez administratora)

TEMEK
@Maria

Te pieniądze które pań straciła to były autoryzowane przelewy czy nie autoryzowane. Czyli pań świadomie sms potwierdzała przelew za każdym razem wpisując hasło z sms. Która to kancelaria co się zajmuję odzyskaniem kasy z giełdy binance.com

tomek
@Maria

Też zostałem (usunięte przez administratora) przez Riva Financial Systems . to były przelewy autoryzowane ,potwierdzane sms , i jak mam odzyskać kasę jak 9 miesięcy temu na giełdzie binance.com straciłem oszczędność.

Marzena
@Maria

Witam dala by pani num telefonu

@Maria

Proszę o namiary na adwokata i która prokuratura? Dziękuję

@Jakub

Jakiego Adwokata szukacie. Co ten Adwokat może zdziałać. Też zostałem (usunięte przez administratora) przez Riva Financial system. Do dzisiaj kasy nie odzyskałem a już 9 miesięcy minęło od tej manipulacji (usunięte przez administratora) chodzą na wolność. Nikt wam nie pomoże odzyskać kasy bo tylko możecie dodatkowo stracić jak zaufacie takim firmą co zajmują się odzyskaniem pieniędzy z samej giełdy binance.com To wszystko to jest SCAM. JA JUŻ NIKOMU NIE DAM KREDYTU ZAUFANIA . NAWET BEZPŁATNYM PRAWNIKĄ .

@Maria

Ze mną było podobnie. Kiedy chciałam wycofać się ze współpracy z nimi włamali mi się na konto. Sprawę zgłosiłam na policję. Obecnie sprawa jest w prokuraturze. Byłabym bardzo wdzięczna za podanie nr telefonu do pana, który zajmował się Panstwa sprawą. Proszę pilnie o kontakt - 507 501 335

@Małgorzata

To banda złodziei a z nimi współpracują inni, np kancelarie a nawet banki. Dalej bezkarnie działają a przecież można ich namierzyć po IP. Piszą tutaj podszywając się pod innych ludzi czy adwokatów zapewniających, że odzyskają nasze pieniądze. Nie wierzcie tym, którzy piszą, że odzyskali pieniądze, bo nie jest to prawdą!!!!

@Jan

Ja już wiele razy pisałem na tej stronie że te Riva Financial systems to (usunięte przez administratora) ,A natomiast co do firm co odzyskują kasę takie jak Sparta Group czy Anty Portal.pl to oni sami nie gwarantują że odzyskają a że chcą za usługę z 5tyś to mnie się zrobiło nie dobrze i odrazu pomyślałem że to te same (usunięte przez administratora) co Riva Financial systems i GlobalMaxis. Nikomu już nie można wierzyć co do odzyskania pieniedzy to tylko droga sądowa przeciw banką została.

@Tomek z łódź

Tomek, to mało powiedziane. Jedni zainkasowali ode mnie 7000 a drudzy 20000 i nic się nie dzieje. A Miller niech wraca do swojego kraju i pokaże jak potrafi bronić swojej ojczyzny a nie tylko okradać ludzi . Są bezkarni, ale karma ich dopadnie,. To co zrobili i robią dalej wróci do nich z wielokrotną siłą rażenia!!!

@Jan

Wruci do swojego kraju na Ukrainę walczyć z Rosją na Donbas. Jeszcze się zacznie trzecia wojna światowa przez tych (usunięte przez administratora)z Rosji i ukrainy czy Białorusi to cała Unia Europejska zacznie ich ścigać z Interpolem za cyberprzestępstwa w Polsce i nie tylko bo w UE i w USA TEŻ SĄ LUDZIE (usunięte przez administratora) PRZEZ ANYDESK.

To aż 27.000k steaciłeś.

@Tomek z łódź

Jedna kancelaria zainkasowała 7000 a druga 20 000. Pewnie znowu dałem się nabrać. Złożyłem wnioski do prokuratury.

@Maria

Dzień dobry Mam podobną sytuację, proszę o kontakt: malgorzata.bronikowska@onet.pl lub Messenger: Małgorzata Bronikowska Także zależy mi na odzyskaniu pieniędzy

@Maria

O jaką firmę chodzi? Riva?

@Małgorzata

Żadnych pieniędzy nie odzyskasz. Mnie ta sama grupa (usunięte przez administratora). A prokuratura rejonowa po 4 miesiącach umorzyła sprawę w sądzie z braku wykrycia (usunięte przez administratora) Teraz już nawet nie myślę o odzyskaniu kasy szkoda nerwów trzeba się pogodzić nikt mi nie pomógł odzyskać pieniędzy.

@Tomek

Nie odpuszczajmy bo oni dalej będą (usunięte przez administratora) ludzi i zabierać ciężko zarobione pieniądze, więcej biorą kredyty w naszym imieniu. Nie pozwólmy na to!!! Wiem, ze jest nam głupio, że daliśmy się tak oszukać. Ostrzegajmy innych!!! (usunięte przez administratora) precz z naszego kraju!!! Nie wszystkie prokuratury umarzają sprawy. Ludzie zjednoczmy się, nie pozwólmy,m żeby (usunięte przez administratora) uszło to wszystko płazem.

Mirosława
@Jan

Mnie też właśnie Miller tak załatwił z kredytami, teraz komornik mnie ściga i (usunięte przez administratora) mnie i moje dziecko z renty i świadczeń z MOPSu, nie mamy na życie.Jak pisałam komentarze na ich temat to nawet mi wygrażał że nas znajdzie

@Mirosława

Jak ten Miller wygląda czy ma pań korespondencję z poczty e-mail od tego (usunięte przez administratora) Millera . Po Adresie IP Można by było namierzyć po części tego złodzieja.

@Tomek z Łodzi

Tez straciłeś tu kasę? Możesz napisać ile? To duża kwota, bo jak tak to nie powinieneś odpuszczać.

@Karol

Traciłam bardo dużo, ponad 100 000. Teraz płacę kredyty, bo (usunięte przez administratora) je zaciągnęli na moje dane.Nie daję już rady. Sprawa w Prokuraturze. Mam nadzieję, ze dopadną tych (usunięte przez administratora)

@Tomek z Łodzi

Mam korespondencję mailową. Nikt nie wie jak Miller wygląda albo ten drugi (usunięte przez administratora) Bogaty i wielu innych, ukrywających się pod fałszywymi nazwiskami.

straciłem ponad 50K

rodzynek5053@wp.pl

Witam, proszę o namiary do tego Pana, tj., numer tel. Pozdrawiam Jerzy

Aniela

Byłam, udostępniłam. Sprawa jest w Prokuraturze od kilku miesięcy. Operator sieci komórkowej udostępnił rozmowy z tymi złodziejami. Nie odpuszczajcie! Za założonej sprawy dodawane są kolejne osoby(usunięte przez administratora)

@Maria

Dlaczego Ci nie wierzę? Jeżeli Prokuratura trafiłaby na nich, to reszta pokrzywdzonych też odzyskiwałaby swoje pieniądze ...

@Aniela

A może warto pomyśleć o jakimś pozwie zbiorowym? Pełno tu osób poszkodowanych

@Danuta

Dobry pomysł ale nie realny.

@Jakub

Dlaczego uważasz, że pomysł jest nierealny? Może jednak warto zawalczyć o nasze pieniądze wyprowadzone w postaci kredytów z naszych kont i nie tylko.

@Jan

W dużym skrócie - wszystkie sprawy są przerzucane z różnych prokuratur do kolejnych. Na koniec sprawa jest łączona w jedną - grupową. Moja tak leży już rok w dziale walki z cyberprzestępczością w Zielonej Górze. Inne były umażane z powodu niemożności wykrycia świadków. Jedyna szansa to nagłośnić sprawę.

@Jakub

Moja też jest w Zielonej Górze. Byłem dwa razy przesłuchiwany. Liczę na skuteczność naszej Policji. Tyle osób pokrzywdzonych. Nie może tym (usunięte przez administratora) ujść na sucho. Niech złoży zawiadomienie do Prokuratury każdy, którego okradli. Nie odpuszczajmy. To nasz kraj i mamy prawo czuć się bezpiecznie. Maile, nagrania rozmów, IP - jestem pewien, że da się ich namierzyć.

@Jan

Wreszcie ktoś dobrze pisze. Też złożyłem nagrania cwaniaków ze wschodu. Nawet mi grozili. Mam status pokrzywdzonego. Niestety nie wezwali mnie na przesłuchanie. Ciekawe dlaczego?

@Jakub

A mojej sprawy nie przeniesili z prokuratury okręgowej w Łodzi do prokuratury okręgowej w Zielonej Górze. Ale dziady . Szkoda mówić kasy i tak nie odzyskam .

@Tomek z Łodzi

I bardzo dobrze, tacy głupi ludzie jak Tomek z Łodzi nie powinni mieć pieniędzy.

@Karol

A ty kim jesteś, żeby oceniać ludzi? Odnoszę wrażenie, że (usunięte przez administratora) z Riva. Najpierw spójrz na siebie i żyj uczciwie jak człowiek. Jeżeli sprawa nie dotyczy ciebie, to w jakim celu zabierasz głos?

Dotyczy mnie, jestem pod wrażeniem głupoty Tomka z Łodzi

Gabriela77

Dzień dobry, też zostałam oszukana ale chce wam tylko powiedzieć żebyście nie tracili nadziei na odzyskanie nie składajcie broni, można odzyskać u mnie nie udało się całości ale u mnie ponad 70% tego co wpłaciłam o resztę dalej walczę skorzystałam z usług sparta group i od razu mowie ze nie było tanio ale przyjamniej coś zrobili co przysnioslo efekty a ci (usunięte przez administratora) bedą smażyć sie w piekle. NIE PODDAWAJCIE SIE !!!!!! W KONCU WPADNA !!!!

@Gabriela77

Brawo brawo brawo. Tak jest nie należy się poddawać. Też złożyłem papiery i teraz czekam. Jestem dobrej myśli. Ale ma pani rację nie wolno odpuszczać tylko najgorsze jest ze za ruszenie sprawy też trzeba płacić a każdy już się boi zaufać lub po prostu już nie ma. Gratuluję i niech pani wyciągnie od nich wszystko co miała pani na koncie a nie tylko to co pani wpłaciła. Rzym padł to i riva padnie ukraińskie skażone nasienie

Gabriela77

Też kontaktowałam się z adwokatem ale jak powiedział mi ze chce przez sad to załatwiać to odpuściłam bo gdy byłam na policji to policjant od razu powiedział mi ze prokuratura nic tutaj nie zdziała bo żadna sprawa w tych oszustwach nie została rozwiazana w ciągu 3 lat, wszystkie umorzone. Sparta group brzmiała rozsądnie i oni działaja w mojej sprawie i tak jestem juz zadowolona ze chociaż 70% dla mnie odzyskali. WALCZCIE !!!

@Gabriela77

nie ma zadnego problemu u nas z wyplata srodkow, jezeli jest Pani zweryfikowana , i jest uregulowanr to co nalezy, wedlug regulaminu. kazdy sobie wyplaca srodki , tylko niektore z panstwa macie problem. Pozdrawiam

@Gabriela77

To wiadomo ze policja slabo w tym temacie dziala ale to trzeba zglaszac tych (usunięte przez administratora) no adwokat mowi ze mozna odzyskac i nie trace nadziei a Pani Gabrielu chcialabym juz chodz część odzyskac tych pieniedzy zeby zaplacili za nasze krzywdy.

@Stefan Miller

Pani wyraźnie pisze ze zapłaciła dwa razy podatek i dalej jeszcze wymyślacie a pieniędzy dalej nie wypłacacie. To co Pan za głupoty pisze? Podatek się płaci od pieniędzy zarobionych a nie ze się wpłaca żeby była możliwa wypłata. Takie jest prawo.

@Stefan Miller

Jak by u was bylo takie proste to tyle ludzi by nie bylo oszukanych a nikt nie dostaje tych wyplat ile mozna wplacac podatek jeden i drugi i wkolo malo i dzwonicie jak swinie bo wam malo i tylko na obiecankach sie konczy a zaraz nie ma analitykow bo zlodzieje uciekaja bo za duzo naciagli ludzi.

@Stefan Miller

Jeżeli według pana Millera nie ma żadnego problemu, to dlaczego nie mogę wypłacić środków???? Bardzo dziwne .... Proszę, niech skontaktuje się ze mną osoba, której udało się wypłacić zainwestowane i zarobione środki. Tylko niech to będzie prawdziwa osoba. Czu uregulowanie oznacza zapłacenie podatku????? Piszą tutaj osoby, które wpłaciły podatek i nic nie otrzymały. Po co te bajki??? Za mało ludzi oszukaliście???

Mariusz,
@An.. Ka

Ale jedna sprawa jaki podatek i jaka umowa ten Miller gada. Umowa była prosta wpłacamy i inwestujemy i zarabiamy. Oni od naszych zarobków mówili że biorą 2% prowizji reszta nasza. A jak wpłaciliśmy i udało się zarobić to nagle że trzeba zapłacić podatek marzę ubezpieczenie itp czyli taki dług który nigdy się kończy. Czy żeby dostać pensje za pracę płacimy podatek? Tak płacimy który jest odliczany od pensji i tak samo w tej sytuacji podatek powinien być odliczany od zysku. Tak więc panie Miler jast pan klamcem i oszustem ale i na Pana przyjdzie kolei niech się Pan nie martwi.

Natalia

To tez moja historia. Dokładnie taka sama. Ja złożyłam reklamacje do mbanku jako charge back bo mi zabrali pieniądze jako płatność karta.

Aniela

Moja historia jest [podobna tylko straciłam dużo więcej.

Gabriela77

Ale przecież Sparta Group od razu mówi ze sprawców nie da się złapać, w moim przypadku odzyskali od pośrednika płatności. Pieniędzy sami nie wypłacą, jak będziecie czekać to miną wam terminy reklamacji i wtedy nic nie będzie dało się już zrobić, więc są 2 wyjścia albo cokolwiek robisz w sprawie no albo zapominasz os tracie i żyjesz dalej. Ja podjełam ryzyko i się udało. Pozdrawiam Gabriela

co na policji podawałyście ? mnie też oskubali na 5850

@ja

Ja sprawę zaraz zgłosiłam bo to jest kradzież (usunięte przez administratora) ost pieniądze człowiekowi wydrą mało i mało im a od siebie nic nie dają i adwokata biorę aby odzyskał chodź trochę moich pieniędzy bo nie podaruje im dość (usunięte przez administratora) się napadli juz. Tobie tez radzę zgłosić albo adwokat sami nie oddadzą napewno nic.

Aniela

Jaka to kancelaria i jakie są koszty ? Na pewno więcej osób chciałoby skorzystać.

@Aniela

Znowu nie zaznaczyłam. Oczywiście jestem klientem a nie pracownikiem.

za zgodą any desku niestety:( sami go instalowaliśmy na ich prośbę (usunięte przez administratora)

@Gabriela77

Dzień dobry. Też jestem ofiarą. Jest prawnik, napisaliśmy wszędzie - knf, prokurator, policja. Czuję że nic to nie da. Pytanie do Pani za sto punktów - jak Pani myśli, dlaczego Sparta jest bardziej efektywna w ściągnięciu długu od Rivy? Dziękuję za odpowiedź. B.

@Gabriela77

Ty Ukraińska świn... nie wypisuj takich pierdół jesteś jedną z tych kozoj.....ludzie których oszukaliście złożą się po te 200 dolarów na dobrego snajpera i zaczną od waszych rodzin abyście widzieli mękę i rozpacz do jakiej doprowadziliście uczciwych ludzi pozdrawiam i do zobaczenia

@Gabriela77

witam! bardzo proszę o informacje na temat firmy windykacyjnej sparta Group . ja wstepnie rozmawiałam z pracownikiem tej firmy w dniu dzisiejszym i jestem skłonna podpisac z nimi umowę. nauczona jednak smutnym doswiadczeniem i i oszukana nie chcialabym znowu wdepnąć jeszcze bardziej. Czy ktos koze mi cos powiedzieć na ile ta firma jest wiarygodna i faktycznie odzyskuje utracone srodki?. Będę wdzięczna za informacje.

@Gabriela77

mam pytanie. Jak dlugo trwalo odzyskiwanie wierzytelności przez Sparta Group? ja dzisiaj podpisuję z tą firmą umowę i chcialabym cos wiecej sie dowiedzieć na ich temat. Niestety informacje na ten temat sa bardzo znikome. bedę wdzieczna za odpowiedZ

Moja sprawa trwała około 3 miesięcy zwrot otrzymałam kilku przelewach

@Gabriela77

Dzień dobry. Czy może Pani potwierdzić że Sparta to bie tacy sami (usunięte przez administratora) jak ci z Rivy? To ważne bo straciłem dużo pieniędzy i już prawie nic nie mam. Czuję że nasze organy nic nie zrobią, wiem to. Bartłomiej S.

@Gabriela77

Mnie się wydaję że sparta group to takie same (usunięte przez administratora) co elite.Blockchaingroup Ponieważ tamci kradną a ci chcą duże pieniądze za usługę i wykonanie zadania któremu policja nie potrafi sprostać i złapać tych ukraińsko-białoruskich/ruskich pomazańców. Jak policja nie potrafiła wykonać zadania i złapać sprawców to jak mam uwierzyć firmie sparta group że odzyskają moje pieniadze pod warunkiem że im teraz zapłacę 5000zł ,A nawet gwarancji 100% nie dają że moje pieniądze odzyskają bo rozmawiałem z tą firmą Sparta Group. Nie widzę już nigdzie na odzyskanie moich oszczędności. Trudno się przecież nie zabiję.

@Gabriela77

(usunięte przez administratora) Policja mi powiedziała żebym nie ryzykował i nie korzystał z ich usług sparta group. Policja sama nie potrafi znaleści tych złodziejów a co tu mówić że spata group poradzi sobie ze zadaniem . (usunięte przez administratora)

Sparta Group
@Tomi.

Dzień dobry, Rozumiem Pana frustracje i rozgoryczenie, natomiast nie rozumiem na jakiej podstawie ocenia pan rzetelność firmy. Jeżeli Pańska opinia bazuje tylko na tym że, policja nie potrafi sobie poradzić z tego typu przestępstwem to gratuluje umiejętności logicznego myślenia i pojmowania rzeczywistości w jakiej się znajdujemy. Pamiętajmy, że to co piszemy na różnego typu forach, powinno być poparte jakąś wiedzą/doświadczeniem. Jeżeli informacje które udostępniamy, nie mają poparcie w dowodach, mogą okazać się krzywdzące dla przedsiębiorstwa którego dotyczą. Jak widać nie uczy się Pan na własnych błędach, oczekuje Pan gwarancji rezultatu mając za sobą przygodę z "brokerem" który dokładnie to samo gwarantował. Ps: Gratuluje umiejętności dedukcji, oraz proszę pamiętać, że w internecie nie jesteśmy anonimowi. "Czynem nieuczciwej konkurencji jest rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody.’’ Na to są odpowiednie paragrafy.

@Gabriela77

trzeba znalezsc ich serwer na ktorym sa wszystkie dane.oni sa za granica nieopodal polski ,lecz problem tkwi taki ze nalezaloby wziasc firme detyk. zdabadz namiar i wyrznac wszystkich po otrzymaniu kodow.na serwer.

@Sparta Group

Sprawę zgłosiłem na policji dnia 19.04.2021 o wyłudzeniu pieniędzy i przelaniu na giełdę gdzie potem kupili bitcoin i wyprowadzili na inny adres portfela tej giełdy binance. Policja pod koniec czerwca mi wysłała list o umorzeniu sprawy i sobie dali spokój z tą sprawą, w takim razie poszedłem do prawnika żeby przywrócić sprawę do badania przez organy ścigania. A jeszcze policja mi obiecywała że do końca roku wszystko zrobi co w jej mocy ale nie znaleźli osoby poszukiwanej o tego typu przestępstwo czyli cyberprzestępcę i sprawę umorzyli. Dopiero kiedy zgłosiłem to do mecenasa to sprawę 2 dni później wznowiono.

@Sparta Group

Dlatego że policja się na giełdę np. binance.com nie będzie wpychała ,jak już to prokuratura-policja i interpol współpraca zagraniczna organów ścigania rozwiążą zagadkę . Spartagroup to (usunięte przez administratora) jak inne grupy d.s. odzyskania pieniędzy.

Sparta Group s.r.o.
@Tomi

Panie Tomaszu, polecam odstawić lekarstwa albo zmniejszyć ich dawkę. Za pomówienia i oszczerstwa w naszą stronę nie mając do tego żadnych podstaw może Pan ponieść odpowiednie konsekwencje. Sukcesywnie odzyskujemy kilkaset tysięcy złotych miesięcznie i jesteśmy w stanie to udowodnić. Pan nigdy nie był naszym klientem, nie wie Pan jakie metody stosujemy w sprawach naszych klientów, więc radzilibyśmy żeby Pan nie wypowiadał się na tematy o których nie ma Pan zielonego pojęcia poza tym, że został Pan (usunięte przez administratora) Jest to ostatnia wiadomość jaką kierujemy w Pana stronę, nie zamierzamy komentować już Pana wypowiedzi na nasz temat, zaczniemy stosować odpowiednie kroki prawne w Pana kierunku. Z poważaniem,

@Sparta Group s.r.o.

Dlaczego nie współpracujecie z policją i prokuraturą. Jak byłem na policji to zaproponowałem policji żeby z wami (Sparta Group s.r.o.) policja i prokuratura współpracowała. Oni powiedzieli że nie interesuje ich współpraca z sparta group.

Sparta Group s.r.o.
@Tomi

Musi Pan zauważyć różnice, a mianowicie Policja szuka przestępców - my szukamy pieniędzy. Z poważaniem,

@Stefan Miller

Co Ty (usunięte przez administratora) Nie mogę odzyskać moich pieniędzy, nie mam środków do życia . Za pożyczone pieniądze opłaciłam dwie kancelarie a moje dzieci nie mają co jeść ...

@Gabriela77

Bzdury opowiadasz . Sparta group to tylko doją kasę za udzielenie usługi na wstępie 5tyś . To powiedziałem nie mam tyle kasy może kiedy indziej. Koniec. Koleżanka mi powiedziała że to kolejni (usunięte przez administratora) a prawie bym im zaufał. PO TYM JAK MNIE OKRADLI KRYPTOWALUTOWI (usunięte przez administratora) TO JA JUŻ DO NIKOGO NIE MAM KREDYTU ZAUFANIA .

Czy w Riva Financial Systems Limited zatrudniani są obcokrajowcy?

Jan

Tylko obcokrajowcy: Rosjanie albo Ukraińcy. Wnioskuję o tym z naleciałości językowych. Świetnie manipulują ludźmi. Nie mają sentymentów. Nie przejmują się tym, że komuś odebrali możliwość i tak już skromnego życia. Ida po trupach. Moja znajoma odebrała sobie życie ... właśnie przez nich. Zaufała im. Co się zmieniło??? Ona nie życie a rodzina musi spłacać kredyty. Nic dodać nic ująć. To banda, która niszczy Polaków, niszczy nas i ma z tego satysfakcję i kasę. Są nagrania rozmów, jak świetnie potrafią (usunięte przez administratora) Nie wzruszają ich łzy samotnych matek z kilkorgiem dzieci czy wdów, którym ciężko jest związać koniec z końcem. Zaciągają kredyty w naszym imieniu i zacierają ręce. To bandyci i dalej grasują. Uważajcie, nie dajcie się oszukać. KARMA WRACA. PIEKŁO ICH POCHŁONIE!!!

Aniela

Nie ma słowa na określenie tego co robią. Uważajcie, bo oni tu są i usuwają komentarze.

Jak jest z pakietem medycznym w Riva Financial Systems Limited? Można dołączyć rodzinę?

Greg

Co ty chcesz dołączyć? Ty chcesz cała rodzinę na (usunięte przez administratora) ściągnąć? Ty nie czytasz ze riva to (usunięte przez administratora) Tu uciekaj i nicim nie wpłacaj bo nic nie odzyskasz

Artur

(usunięte przez administratora) naciągacze czyściciele kąt oby patrzyli jak ich najbliższa rodzina cierpi w męczarniach za to co robią uczciwym ludziom

pawlo
@Artur

Dokładnie. Gość ostatnio mnie straszył że będę płacić bankowi za trzymanie moich pieniędzy ????????????????????????????????????????????????????????????????Normalnie mnie rozśmieszył. Pajac

@Artur

Witam zgadzam sie z toba tyle cierpienia co daja ludziom bo bezlitosni nie maja wspolczucia tyle ludzi (usunięte przez administratora) a ludzie nie maja co jesc tylko musza glodowac i cholerne dlugi splacac banda (usunięte przez administratora)

@pawlo

To tak samo jak mnie. Dokładnie usłyszałam, że będę płacić bankowi za trzymanie pieniędzy. Zaproponowałam, żeby mi opłacili ten rzekomy podatek a ja po otrzymaniu kasy , zwrócę im pieniądze. a, nie, tak nie można. Pieniądze muszą wyjść z mojego konta. Stwierdziłam, że przecież to nie problem, przelewają na moje konto własne środki , ja uiszczam podatek ze swojego konta i dostaję środki. Nie ma o tym mowy. Ma ktoś dobra kancelarię, która odzyskuje pieniądze? Pytam, bo moje środki są bardzo duże.

@Aniela

Witam mnie też to powiedzieli że będę płacila bankowi za trzymanie środków ,a kiedy środki się wyczerpią to już dziś mam się zastanowić co najpierw zacznę sprzedawać : mieszkanie samochód jeśli go posiadam czy swoje dzieci.Sprawa jest na policji mam nadzieję że dobiorą im się do tyłków. Za nasze krzywdy jak można tak oszukiwać ludzi i naciągać ich na dużą kasę mnie naciągli na 23 tys z czego muszę spłacić 32 tys. Bank mój nie wiem czy odzyska moje pieniądze.

@Artur

Nie wydaje się wam że administratorem jest pracownik Tej (usunięte przez administratora)grupy Riva ?

@Aniela

I jak idzie odzyskiwanie środków? Ja straciłem 80k i mam status poszkidowanego. (usunięte przez administratora) Jakub

@Jakub

Odnoszę wrażenie, ze jesteś pracownikiem rivy .....

@Artur

Ja też odnoszę takie wrażenie.

@Aniela

Na tej zasadzie to nikt nigdy nic nie odzyska. Chcę ich dorwać i mam parę pomysłów. Tylko potrzebuję uczciwego i kompetentnego prawnika lub bankowca. Tam też jest dużo cwaniaków. Znasz kogoś?

@Jakub

Na pewno nie Sparta Group . To jest grupa która uważa że bezpośrednie z giełdy odzyska kasę bez prokuratury itd. SCAM. Te firmy co angażują się w odzyskanie pieniędzy.

@Tomi

Tak. Znam je wszystkie. Deputo, Sparta, ostatnio Operacyjni. Potrzebny jest 1 człowiek z zapleczem i wiedzą. Uczciwy...

@Jakub

Prawda jest taka że Prokuratura i policja polska szuka tylko (usunięte przez administratora) ,A nie pieniędzy ukradzionych i wymienionych na końcu na giełdzie. Teraz już wiem że tym bardziej kasy nie odzyskam bo sprawę umorzyli z powodu braku wykrycia sprawcy który nie wiadomo gdzie się ukrywa na świecie może to być Europa wschodnia ,Ameryka,Cypr,wyspa man gdzie podobnież byli zarejestrowani grupa RIVA FINANCIAL SYSTEMS. A może się okazać że ten (usunięte przez administratora) mieszka obok mnie za ścianą w bloku.

@Tomi

Witam moja sprawę też umorzyli z braku wykrycia sprawcy. Naciągli mnie na 23 tys. Pozdrawiam

Patryk

Zapraszam do kontaktu osoby poszkodowane. 519691471

@Patryk

Proszę podać nazwę kancelarii . Z góry dziękuję.

@Anka

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego informuje, że 3 sierpnia 2021 roku na Liście ostrzeżeń publicznych KNF dodane zostały wpisy: Dawid Zbiżek "E-Prepaid" OSTRZEŻENIE KNF!!!!! Wellbe NB Aliance LLC z siedzibą na Saint Vincent i Grenadynach (prowadzący działalność za pośrednictwem platform www.metastocks.org oraz www.metastocks.in) www.rivafinancialsystems.com i www.blueprintglobalpartners.com

@Anka

Ten Dawid Zbiżek to dane właściciela?

Aniela

No to mamy częściowa listę 1. Stefan Miller 2. Wiktor Augustowski 3. Roman Czarny 4. Marek Zdanowski 5. Norbert Brown 6. Maciej Bogaty - kierownik??? 7. Michał Berezowski 8. Kamil Babic To oni nas okradli. Może macie jeszcze kogoś. Pamiętajmy, że to nie są prawdziwe nazwiska. Nie dajmy się. Zwróćmy uwagę, Że ich firma nazywa się RIVA FINANCIAL SYSTEMS. To nie jest firma Riva Finance.

@Aniela

Marcus Flik i Melisanda Rutkowska następni (usunięte przez administratora) do kolekcji i jeszcze 2 nie pamiętam nazwisk michał i roman jakiś.

@An.. Ka

mnie też ta Melisandra chciała na kredyt naciągnąć , bo z kwotą 850 zł nie będzie się bawiła i mówiła,że ma droższe buty niż te 850 zł , jak jej się nie udało mnie zmanipulować to jakiś Robert? nie pamiętam okradł mnie na 5000zł , bez mojej zgody, pieniądze przez prawie 2 miesiące nie trafiły na konto handlowe, po ciągłym pisaniu do nich jakimś cudem tam się pojawiły ,ale co z tego jak nie można ich wypłacić ,bank zablokował sam wszystki dostęp do konta mobilny,nie mam nawet jak co załatwić , Póki nie zgłoszę na policji mam zablokowane konto , Dzisiaj zgłaszam na policję, dosyć już mam czekania na zwrot moich ciężko zarobionych pieniędzy ,zgłaszajcie na policję , Oni się boją tych zgłoszeń, jakiś facio dzwonił ,obiecał wyjaśnić sprawę i dziwnym trafem pieniądze się znalazły na koncie handlowym , jak zadzwonił to pytał jak się współpracuje z ich firmą i ,że sprawdził i pieniądze są na koncie handlowym i po co policja , więcej nie dzwonił a kasy wypłacić nie można .ZGŁASZJACIE NA POLICJĘ to potrwa,ale w końcu ich złapią

@Aniela

Laura Aleksandrowska ta mnie przez długi czas nakręcała na te 850 zł , na głowie stawała ,żeby wpłacić te pieniądze , później ta Melisandra dzwoniła, później jakiś Robert?nie pamiętam, ten wyłudził 5000zł , i jeszcze jakiś facet dwa razy chyba dzwonił, nie pamiętam jak się przedstawił . a jak nie można było wpłacić z karty pieniędzy to na konto jarosław szlagor kazali wysłać i są te pieniądze na koncie handlowym ,ale wypłacić się nie da, niby zlecił analityk wypłatę,ale nigdy nie wyszły z konta handlowego

AdrianG
@Aniela

Bardzo dziękukję za tę opinię. Niestety administrator GOWORK dalej nie zmienił danych firmy przy Państwa opiniach, co niestety ale może wprowadzać w błąd lub nawet utrudniać Państwa dochodzenie odzyskania środków. Ważne, żeby wszyscy tutaj wiedzieli, że chodzi o firmę RIVA FINANCIAL SYSTEMS. Ich firma zarejestrowana jest na Wyspie Man. W internecie można też znaleźć informacje na forach przestrzegających przed nimi: (usunięte przez administratora) Naprawdę wierzę, że uda się Państwu odzyskać utracone środki! Z wyrazami szacunku, Adrian

@ja

Ja sprawę już dawno zgłosiłam bo to jest kradzież i policja od razu mówi że takich spraw ma kilkanascie ale co zrobić mnie też wkoło mało i mało było tej Melisandrze ale jak wydarla więcej to później nagle znikła (usunięte przez administratora) jedna

@ja

Uaktualniam listę 1. Stefan Miller 2. Wiktor Augustowski 3. Roman Czarny 4. Marek Zdanowski 5. Norbert Brown 6. Maciej Bogaty - kierownik??? 7. Michał Berezowski 8. Kamil Babi 9. Laura Aleksandrowska 10. Marcus Flik 11. Melisandra Rutkowska Jeżeli jeszcze kogoś macie, to piszcie.

@AdrianG

Czy możemy jakoś pomóc Państwu, żeby nasze opinie kierowane były pod adresem oszukańczej firmy RIVA FINANCIAL SYSTEMS, a nie pod adresem Państwa firmy?

Glux.
@Aniela

Ja właśnie przed chwilą rozmawiałem z Michałem Berezowski.

Mariusz
@Glux.

I co ci powiedział? Włącz anydesk otwórz sesje w banku i się nie martw wszystko ok będzie. Czy mówił wpłać podatek a my Ci wypłacimy?

@Glux.

I czego się dowiedziałeś? Ja straciłam przez niego 8000, tak mnie namawiał na wpłacenie podatku od zysków. Mogłabym książkę napisać o jego zachowaniu. Ten człowiek nie ma sumienia, zresztą cała ich reszta też. Karma wraca ...

@Aniela

Następne nazwiska do kolekcji: Tomasz Bober, Łukasz Jakobniak .Zgłaszajcie na policje ostrzegajcie ludzi, a pan Miler ma najwieksze "osiągnięcia "Koszmary to za mało dla nich. nie można klnąć bo i tak wykasują, pewnie się śmieją z nas że tak się im udaje mogliby poczuć cierpienia wszystkich ludzi oszukanych biednych, chorych i dosłownie bez pieniędzy na kawałek chleba dla siebie i dzieci oraz wnuków bo takich ludzi okradają

@ja

Im nie wolno wpłacać nic to (usunięte przez administratora) im mało i że już wypłata idzie na konto umnie już że 3miesiace i nie może wpłynąć na moje konto a na policję to od razu trzeba zgłaszać i zakończyć to z nimi niech cierpią i ich po zamykają a nie będziemy dawać się nabrać to nie będą mieli tyle kasy bo żyją za nasze pieniądze (usunięte przez administratora)biednym ludziom koszmar

@ja

Witam Kolejne osoby do listy Irena Zająć, Bartosz Kowalczyk, Maciej Bogaty jeszcze ktoś był ale już nie pamiętam

@ja

Zawsze dzialamy wedlug regulaminu i prawa bankowego.. Kazdy klient wyplaca u nas srodki. Prosze nie naruszac dobre imie firmy. Pozdrawiam serdecznie , Stefan Miller!

@Stefan Miller

Riva finacial system to nie jest platforma brokerska. To naciągacze. Wpłacać tak ale nigdy nie wypłacają. Nie działają wg żadnego regulaminu. Naruszam dobro firmy? To mnie nas pozwij do sądu panie Miller.

@Stefan Miller

Dzień dobry p Miller każdy wypłaca środki Ha to dlaczego nie ma takiej opinii, dlaczego jak dzwonimy aby odebrać swój depozyt czyli środki nie podlegające opodatkowaniu to słyszymy że trzeba zapłacić podatek, mało tego wartość niejednokrotnie przewyższa wartość wpłat ,mało tego jak chcemy skontaktować się z panem to albo jest pan w delegacji ,a jak dzwonimy kilka razy to już pan nie pracuje. po wpisie pana widać że powrócił do pracy. P Miller proszę uratować dobre imie firmy i oddać pieniądze ludziom którzy nie mają dosłownie na chleb nie mówiąc o lekach itd. Jest plus wprawiacie się przynajmniej w prawidłową pisownie.

klient
@Stefan Miller

Według prawa bankowego? Bank robi analize zdoności i jak widzi że nie zostaje na życie to nie udzieli kredytu to jest prawo bankowe, nawet parabanki mają litość ,a wy wyciągacie wszystko co jest możliwe oszczędności pensje kredyty przeglądacie konta i bierzecie kredyty z banków gdzie 120 procent trzeba oddać nie zostawiajac nic panie miler mówił pan pewnie do większości- będziesz bogaty/a- tyko zapomniałeś dodać że bardzo bogaty/a ale w długi Jak możesz żyć

@klient

Podpisuję się pod tym, co zostało napisane. Nie mają litości i skubią do ostatniej złotówki. Biorą na nas kredyty a my nie mamy z czego spłacać. Prowizja wynosi tyle ile kwota kredytu plus inne koszta, to robi więcej niż podwójną kwotę, to jest ponad 220%. Tak zrobiono ze mną. Nawet klasyczny (usunięte przez administratora) zostawia coś na życie okradzionemu. I to ma być zgodnie z regulaminem, panie Miller??? Niech pan się nie ośmiesza. Czuje się pan dobrze pozostawiając w takiej tragicznej sytuacji masę ludzi ???

Artur

Ale przyjdzie na tą swołocz ukraińską jeszcze czas uwierzcie mi nie będzie dla nich i ich rodzin litości zapomnieli że po głosie można ich rozpoznać tu żadne kancelarie prawnicze nie pomogą to następna banda (usunięte przez administratora) i naciągaczy musicie zgłaszać na policji do interpolu zrobić rozgłos w telewizji żeby ludzie nie dawali się nabierać tym kozoj...z ukrainy tym musza sie zająć specjalne służby !!!!

AdrianG
@Aniela

Pani Anielo, Bardzo dziękuję za pytanie. Nasza firma (RIVA FINANCE SP Z O O) cały czas prowadzi rozmowy z aministratorem firmy Gowork. Domagamy się wprowadzenia korekty w danych o firmie na --> Riva Financial Systems z odpowiednimi numerami etc.(usunięte przez administratora).mimo, że jak pewnie wiele osób odwiedzających tę stronę zauważyło opinie tu umieszczane naruszają dobre imię naszej firmy oraz pracowników. W tym momencie jedynym dobrym podejściem, które może nam pomóc jest dodawanie dodatkowej informacji w każdym możliwym komentarzu, że opinia dotyczy firmy Riva Financial Systems, a nie Riva Finance sp z o o. Jeszcze raz bardzo dziękuję za chęć pomocy! :)

HANKA

JESZCZE DO LISTY-MACIEJ BIERNACKI

Aseret

Jeszcze Melisandra Rutkowska

netka

12. Alina Nowak

@Stefan Miller

ble,ble..............(usunięte przez administratora)i to profesjonalny

Aniela

Dodaję wszystkich, których mi podajecie.Kochani gremialnie zgłaszajcie do Prokuratury. Im spraw będzie więcej tym szybciej namierzą złodziei.

@Aniela

Już od 3 lat namierzają, także życzę powodzenia. W międzyczasie kupiłem 2 dom we Włoszech. Pozdrawiam

Milan
@Stefan Miller

Ile byś domów nie kupił, to życie cię dopadnie, za wszystko kiedyś zapłacisz. Jeszcze nikt nie zbudował szczęścia na ludzkiej krzywdzie. Puki co ciesz się domami. (usunięte przez administratora) pozostanie (usunięte przez administratora)

@An.. Ka

Witam Bartosz Kowalczyk Irena Zająć . Do kolekcji kilku nazwisk już nie pamiętam Pozdrawiam

Goska

Witam tak zgłosiłam ciągnie się od marca

@Goska

To tak samo jest umnie i oni wydzwaniaja a prokuratura ani adwokat nic nie moze wyciagnac pieniedzy szkoda slow kiedy tego bedzie koniec i czy cos odzyskamy wogule

@Stefan Miller

Ja ciebie kiedyś znaję i zabiję

Grubo z Wami będzie

Siema, informuje że każda osobna ktora pracuje w tej firmie NIE JEST zwolniona z przestrzegania prawa. Będzie Was CBŚ gonić aż Was znajdzie. Nie pomoże wam uzywanie innych imion i nazwisk ani zmiana danych na facebooku. (usunięte przez administratora) wam wspoludział w miedzynarodowej grupie przestępczej. Pracujac w tej firmie mierz sie z ttym że bedziesz płacił za wolność słono

@Grubo z Wami będzie

Miller, kup następny dom we Włoszech. Na pewno Ci skonfiskują!!!!!

Antoni

Jeb..ani ukraincy, może ktoś zna nazwy kolejnych firm na które próbują robić nowych ludzi? Pomóżmy sobie to może mniej osób padnie łupem tych złodziei. ja od siebie wiem o Horizon Group Limited

@Antoni

ostatnio proboja wrobic orlen.dziwie sie ze taka firma jak orlen daje sie wpisywac na szachrajstwo ukraincow.moze maja w tym intere.s

@Antoni

To (usunięte przez administratora) Trzeba stworzyć grupę wsparcia i się spotkać w realu. Wymienić się informacjami. Kto z Warszawy? Tylko w realu bo oni obserwują te nasze rozmowy. Jakub

@Jakub

niejestem z warszawy ale popiram

@Jakub

Nie jestem z Warszawy ale popieram.

@BEATA

Witam nie jestem z Warszawy popieram

@Goska

Ja polecam zgłosić się do kancelarii która mi pomogła, udało się odzyskać pieniądze od banku, oczywiście po wcześniejszym zawiadomieniu do prokuratury. Cennik biorą z dziennika ustaw więc nie naciągają na nie wiadomo jakie sumy. 519,69,14,71 Tak naprawdę jest to jedyny sposób i szansa na odzyskanie utraconych pieniędzy bo tych skur..wy..synów nie da się namierzyć

@Antoni

Bardzo ładna reklama kancelarii Panie ,,Antoni" aczkolwiek niech mi Pan powie, DLACZEGO NIBY BANK MA ODDAĆ MI PIENIĄDZE ? Gdybym wysłał je do Nigerii, powiedział ze zostałem (usunięte przez administratora) to też bank odpowie ,, Dobrze Panie Piotrze był Pan głupi, że Pan tam wysłał ale mamy dużo pieniędzy to Panu oddamy, proszę podać numer konta" śmieszna reklama tych pseudo kancelarii :)

@Antoni

Hej. (usunięte przez administratora)mnie na 80. Byłem wszędzie, ale żadna kancelaria nie poprowadziła sprawy tak aby odzyskać od banku. Czy ta kancelaria to potrafi? Bartek Szappanosbart@wp.pl

@bronek

Prawdopodobnie nic nie wiedzą jak są wrabiani i wykorzystywani a ludzie dalej się nabierają. Przeklęci ukraińscy. Czytaliście wpis złodzieja Millera, że kupił sobie dwa domy we Włoszech. A nasze banki tylko czekają na wyłudzone kredyty - miejmy tego świadomość!!!

@Antoni

A cóż to za kancelaria??? Czy czasem nie są to (usunięte przez administratora)z Rivy???Bo odnoszę wrażenie, że tak właśnie jest.

@Piotr

Proszę Pana, a co ma wysłanie pieniędzy do Nigerii wspólnego z udokumentowanym oszustwem potwierdzonym przez prokuraturę?

Jolanta

Kochani też dałam się nabrać ,jestem załamana nawet nie mam ochoty walczyć.

@Jolanta

Jola, musisz walczyć!!! Zgłoś natychmiast do prokuratury. Nie wiem ile straciłaś ale już mają trochę zgłoszonych spraw od pokrzywdzonych. Nie może być tak, że ukraińscy (usunięte przez administratora) nas okradają.

Goska

Witam Też zostałam (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)sprawa zgłoszona na policji i ciągnie się od marca nie mają nic

BEATA

Co to za kancelaria?Proszę o więcej informacji. Jak możecie Państwo odzyskać nasze pieniądze??? Ten (usunięte przez administratora) Miller śledzi wszystko.

Jolanta

Kochani jestem oszukanym klientem Jolanta Sikora.Jeśli zobaczycie moje dane jako księgowa,by wpłacać pieniądze to tego nie róbcie .Nabrali mnie na 20000 zł.Załamałam się. Pomogły mi córki i osoby z organizacji Ulga od długów .Opowiedziałam im co zrobiłam (bo to jednak moja naiwność) po nadto napisała do firmy zajmującej się odzyskiwaniem długów Sparta Group.Udzielili mi odpowiedzi jak to się odbywa i ile zapłacę.Następnie znalazłam stronę Wydział do walki z cyberprzestępczością tam można opisać swoją historię i przesłać ją do Policji lub Prokuratury. Kochani więc jeszcze raz nie jestem żadną księgową firmy Riva Financial System .Jeśli moje doświadczenie komuś pomoże się przed tym ostrzec to super. Życzę szczęścia i pomyślności.

dzieki

ZnajdęStefana
@Stefan Miller

Dawaj na rozmowę w 4 oczy jeśli masz odwagę. Twoja sympatyczna bruneteczka ok 70kg chętnie rozmawiała. Odrobie moje pieniądze na drodze A tobie w gratisie przywiezie syfa

@ZnajdęStefana

Witam,ma Pan cos glowa ,zapraszam Pana do kontaktu - Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych (aleja Tysiąclecia 30 Bolesławiec) .Pozdrawiam serdecznie Stefan Miller!

freedy
@Stefan Miller

Ja cie znajdę to ci z jaj zrobię druty telegraficzne. Nie wytrzymasz tego bólu.

ZnajdęStefana
@Stefan Miller

Co jest Stefan? Boisz się już nawet do mnie zadzwonić? Kiedyś dzwoniłeś codziennie A teraz strach cię ogarnia? Ja nie rzucam słów na wiatr, będziesz cierpiał śmieciu

@Stefan Miller

Ja chętnie skorzystam z pomocy medycznej. Stefan, zrujnowałeś mi życie. Dobrze się z tym czujesz?

Kostek
@freedy

ha,ha, siedzisz za biurkiem i trzęsiesz się ze strachu,tchórzu

Kostek
@Aniela

stefan, nie strasz ludzi,siedzisz za biurkiem i trzęsiesz się ze strachu,he,he. Grozisz a(usunięte przez administratora).możesz tchórzu

@Stefan Miller

Stefan, jesteś podłym człowiekiem, bez skrupułów ograbiłeś mnie z pieniędzy, wziąłeś w moim imieniu kredyty. Zniszczyłeś życie Zofii K. z Rzeszowa. Jej córka odwróciła się od niej jak dowiedziała się, ze Zofia chciała odebrać sobie życie i zostawić w spadku długi dla swoich dzieci i wnuków. Niech cię piekło pochłonie!!! Bóg jest sprawiedliwy. Pamiętaj o tym.

kostek
@Stefan Miller

Stefan vel pan x masz problem ogromny z głową, psychiatryk i kaftan szkodniku

@Stefan Miller

Ja mam też nadzieję że pan zapłaci za wszystkie krzywdy.

Aniela

Uaktualniam listę (usunięte przez administratora) Jeśli macie jeszcze kogoś, to piszczie. Może warto stworzyć listę osób , na konta których wpłacaliśmy pieniądze. Znalazłam wpis, którego autorem nie jest pani Zofia i wklejam: Klient "naprawde super firma.. jestem pod wrazeniem..polecam 100%.. wyplata codzienie na konto.. Pozdrawiam Zofia K. z Rzeszowa! " Już pisałam, że to wielkie kłamstwo. Panią Zofię bardzo skrzywdzili, wzięli cztery kredyty w jej imieniu i wyprowadzili wszystkie pieniądze. Kobieta nie ma na życie a o spłacaniu kredytów nie ma mowy, ma zdolność kredytową równą zero. Stefan Miller zaciągnął w jej imieniu pożyczkę w SuperGroszu na 10 000. prowizja wynosi też 10 000 i kobieta ma spłacić ponad 21 000. Już to wcześniej opisywałam. Wszystkie kredyty są na sumę 100 000. Kto uwierzy, że ta kobieta napisała pozytywną opinię??????? Wpis w jej imieniu zamieszczony został 29.05.2021. Sadzę, że umieścił go sam Stefan Miller -kanalia bez skrupułów.

Natalia
@Aniela

Pani Mira zlotowska . Musi to sie skończyć!!!!

@Aniela

Witam Wyłudzone ode mnie pieniądze zostały przelane na konto niejakiego Paweł Winiarski. Cała kwota 23 tys zł Przez analityka Bartosz Kowalczyk. Zauważyłam że kilka moich wpisów zostało całkowicie usuniętych pewnie to zasługa pana Millera gdyż nawet ostatni wpis dotyczył jego zastraszania powiedział że gdyby on mnie prowadził a nie Bartek to bylabym biedna i że będę mieć komornika ponieważ nie zapłaciłam podatku od rzekomo zarobionych pieniędzy.Jakimi trzeba być ludźmi aby w tak bestialski sposób wykorzystywać innych ludzi.Przeciez oni są gorsi niż sycylijska (usunięte przez administratora) Brak im człowieczeństwa nikomu nigdy nie życzyłam źle ale panom z Ukrainy podszywających się pod Polaków życzę wszystkiego co najgorsze, aby ich rodziny i oni sami doznali biedy i nędzy w jaką nas wpakowali.Pan Miller to niech się w piekle smaży. Pewnie wpisy pozytywne to oni sami piszą bo jeszcze nie słyszałam aby ktoś od nich otrzymał kasę. Jak można być takim draniem to chyba za łagodnie powiedziane. Czy nie ma sposobu aby ich powstrzymać czują się bez karni więc wyłudzają i naciągają dalej ludzi.

@Goska

Tworzymy listę osób, na konta których zostały przelane nasze pieniądze: 1. Paweł Winiarski 2. Tomasz Strawczyński

Dołączam się do listy Paweł Winiarski

ignischarm
@Goska

Jedyne, czego od nich oczekuje, to zwrotu mniej zaliczki, a pozniej nie chce miec nimi nic wspolnego

@ignischarm

Każdy z nas oczekuje od nich zwrotu wyłudzonych pieniędzy.

@Aniela

dodaję do listy : Kurek Krystyna 45 tysięcy złotych Dominika Aleksandra Buras - 3 350 złotych Jarosław Ambroziak - 3 950 złotych Dashkdrych Yehor - 2 700 złotych Coindesire sp. z o.o - 10 tysięcy złotych Ponadto nie wiem jakim cudem dostałam wpłatę od Anny Bednarczyk na kwote 30 tysięcy złoty i od razu pieniądze te zosta ły przekierowane przez mojego niby analityka Damiana Twardowskiego ( napewno nieprawdziwe nazwisko) na konto Coindesire sp. z o.o. w całości. W tej chwili sprawa jest juz skierowana do Policji. Mam zablokowane obydwa konta i wszystkie karty bankomatowe do wymiany. Zostałam bez śrdków do życia bo na w/w przelewy zostały wyłudzone pozyczki zaciagniete w moim imieniu.

@Primavera

Kiedy wy ludziska zrozumiecie że zostaliście zrobieni w balona i przestaniecie utyskiwać na swoją głupotę zgłoście to na policję niech tą sprawą zajmie się policja i odpowiednie służby a riva finanance przestanie istnieć i będzie rozliczona rozgłos na portalach społecznościowych nabierze rozmachu i odpowiednie służby zajmą się tymi kozojeb...z ukrainy !!! Czy wy ludziska nie rozumiecie że te nazwiska są fikcyjne oni mają swoich wielbłądów na których są wpłacane pieniądze!!! Instalujecie anedyski i te kozojebc,,, ukraińskie robią co chcą z waszymi kątami bankowymi zaciągają kredyty a wy spłacacie chcą jak najwięcej od was wyciągnąć kasy te firmy prawnicze co się teraz ogłaszają byście się zgłaszali kto został (usunięte przez administratora) to są ci sami (usunięte przez administratora)...ukraińscy którzy wyprowadzili wasze pieniądze z waszych banków już proście się nie da wam wytłumaczyć że zostaliście (usunięte przez administratora) i już z nimi nie rozmawiajcie odinstalujcie te anedyski z komputerów telefonów i pozmieniajcie hasła wszędzie rozumiecie po polsku????

@Artur

Wszystko się zadza. Za późno to zrozumialam, że dałam sie podejść jak małe dziecko. Ceną za moja naiwność bedzie spłata przez 10 lat zaciągnieych w moim imieniu wielkich kredytów i stan przedzawałowy. Oczywiście ze sprawę zgłosiłam na Policję, zablokowałam konta w banku, zastrzegłam karty i sformatowałam komputer i telefon. Nie wierzę, że odzyskam te pieniądze bo reklamacje w bankach niewiele dadzą . Nie zachowalam należytej ostrożności i podałam tym draniom dane do kont udostępniając im dostep do moich urzadzeń za pomocą Any Desk. Jedyne co mogę zrobić to to czekać na działania policji i Interpolu bo niestety en proceder jes uprawiany również poza obszarem Polski i złapanie złodziei bedzie trudne.

Rokita
@Goska

Potwierdzam RIVA FINANCIAL SYSTEMS TO oszuśći,zgłosiłem dzisiaj na Policje a jutro składam doniesienie do prokuratury o dokonanie (usunięte przez administratora).Piszę również pismo Ministra Ziobry,to nie moz e tak być żeby ukraińcy tak nas okradali. Mój email,rokita64@o2.pl.Proszę zgłaszajmy wszyscy na policję i do prokuratury.

Rokita
@Goska

PODAJ MI SWÓJ EMAIL ,A TO JEST MÓJ rokita64@o2.pl,też zostałem (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Aniela

Ja przelałem dla ZOFIA PĘDZIWIATR.

Milan
@Aniela

Ten Stefan Miller to wyjątkowa gnida. Nie dość że mnie (usunięte przez administratora), to jeszcze wydzwania i się cieszy. Ale karma wraca, prędzej czy później go dopadnie.

Aseret
@Aniela

Witam, o jakiej liście mówicie?

@Aseret

Jedna lista to nazwiska i imiona analityków, którzy wydzwaniali do nas a druga to dane osób na konta których szły nasze pieniądze.

@Rokita

ja juz dawno zglosilem sprawe na policji.sprawa w toku.na razie nic

netka

3. Tadeusz Niełacny

@Primavera

mnie tez chcieli wplacic lecz nie wyrazilem zgody gdyz wiem ze kogos oszukaja a ja bede posrednikiem

@bronek

zrobilem to samo i w celu odzyskania kasy powierzylem sprawy firmie sparta group

@bronek

Udało Ci się odzyskać kasę dzięki pomocy sparta group.

@Artur

sprawa zgłoszona na Policję i co? zablokowali mi to konto handlowe i stronę główną też zlikwisowali

Witam.Ja również zostałam okradziona w ten sam sposób na 20000 zł

@Milan

Ja też zostałam oszukana na 20000 zł przez Milera

Zostaw merytoryczną opinię o Riva Financial Systems Limited - Warszawa

• Jak się pracuje w Riva Financial Systems Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Riva Financial Systems Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Riva Financial Systems Limited?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Riva Financial Systems Limited
3.2/5 Na podstawie 51 ocen.

Riva Financial Systems Limited