Opinie o Nata Service Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nata Service Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nata Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nata Service Sp. z o.o. w Poznań

Bogumiła

Polecam tą firmę wypłata na czas P.Eugeniusz spoko kierownik uprzejmy miły zwłaszcza do pań szacunek dla pana . P.Sylwia też w porządku kierowniczka zawsze stara się zrozumieć pracownika miła sympatyczna Wypłata na czas środki czystości na czas bardzo dobra firma polecam...

Kornel
@Emilia

Nie wiem, czy odpisze, trochę już czasu minęło od jej postu. Nie bardzo natomiast rozumiem do czego zmierzasz tym swoim pytaniem. Masz jakieś obiekcje, co do jej wpisu, albo podejścia kierownictwa do pracowników w tej firmie? A jeżeli znasz ją od strony pracowniczej, to wyjaśnij proszę, jak Ci się tu robi i czy wypłata nie tylko na czas, ale i adekwatna do obowiązków?

Beata

Podpowie ktoś czy na ten rok są dobre stawki dla sprzątaczek? Widziałam na stronie firmy że można się zgłaszać. Narzędzi i materiałów do pracy nie brakuje? Pracodawca dba o takie rzeczy?

@Paulina

Cześć tak miałam okres próbny 3 miesiące, co do mojej Pani Kierownik to do rany przyłóż, a jak dzwonimy, że coś potrzeba to potrafi nam jeszcze nawet w tym samym dniu przywieźć.

Olek Nowy wpis

Dopiero co widziałem ofertę dla pracownika ochrony. Trzeba mieć wpis na na listę kwalifikowanych pracowników czy niekoniecznie. Zastanawiam się jak z orzeczeniem o niepełnosprawności. Pracownicy z grupą mają pierwszeństwo przy przyjęciu czy nie jest to a tak wymagane bo chce aplikować a nie mam takich papierów.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Gospodarczy w Nata Service Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Jacek

Rozmowa normalna gdyby nie to że nieodpowiadaly mi godziny praxy to wziąłbym tą robotę.

@Jacek

A jakie godziny Ci podali?

Emila Nowy wpis

Dzień dobry są jakieś oferty pracy na województwo lubuskie i jakiś kontakt bym prosiła od państwa.

Bogumiła

Aneta
@Bogumiła

Pan Eugeniusz to złoty człowiek pracuje tam półtora roku i powiem ze takiego kierownika nigdy nie miałam gołębie serce, p. SYLWIA też kobieta w porządku miła i grzeczna.

Emilia
@Bogumiła

Tak pani poleca a w jakiej pani firmie pracuję I gdzie jak można wiedzieć.

Kornel Nowy wpis
@Emilia

Na jakie wsparcie w Nata Service Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nata Service Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Sprzątanie od sierpnia poranna zmiana!?

Opinie osób które są zatrudnione jako osoby do prac porządkowych są naprawdę dobre. Fajnie, że kierownicy mają takie serdeczne podejście do personelu. Wynagrodzenia z tego co piszecie zawsze na czas ale nikt nie określił czego konkretnie na początek się spodziewać? Jako nowy pracownik, widziałam, że jest oferta pracy do sprzątania ile realnie mogę zarobić?

@Beata

Powiem tak, wszystko co potrzeba dostajemy, wystarczy tylko zgłosić kierowniczce. mi mineły już 2 lata w tej firmie i nigdzie sie nie ruszam.

@MłodaDuchem58

Czyli lubisz tę pracę? Mówisz, że dwa lata pracujesz tam już. A czy po takim czasie masz już umowę o pracę? Najbardziej mnie interesuje ta bezterminowa. Jest szansa jakaś, żeby taką dostać?

Paulina
@MłodaDuchem58

Ale wszystko co trzeba przy tej pracy czy wszystko co zgłosicie, że jest Wam potrzebne? Miałaś jakiś okres próbny w tej robocie ? Idzie dogadać się z kierownictwem?

@Paulina

Mona

Czy firma zatrudnia tylko osoby z grupą? Czy znajdzie się miejsce dla osób bez orzeczenia?

Cezeta

Pracuję w tej firmie jako pracownik ochrony już kilka lat na Pomorzu. Moja pani kierownik pani Magda K. jest super kierowniczką. Nie robi problemów z zamianami służb. Wypłata na czas a nawet przed czasem . Ogólnie firma godna polecenia

Joanna

Jak tak patrzę po opiniach to przeplatają się tutaj negatywne z pozytywnymi. Te gorsze jednak są poważnie martwiące. Podobno najpierw mówią, że już w sumie to kogoś przyjęli i nagle rezygnowali ze współpracy. :/ Stąd aż 5 aktualnych ofert o pracę, które teraz mają? Czy po prostu postawili na większy rozwój?

MARIA
@Joanna

Pracuję w tej firmie 1,5 roku i nie doświadczyłam złego traktowania , a jestem osobą niepełnosprawną , a wręcz przeciwnie , jestem szanowana za swoją pracę , metraż do posprzątania dostosowany do moich możliwości zdrowotnych , dobra organizacja pracy , wynagrodzenia na czas bez żadnych zaległości. Z tego co wiem firma się rozwija , nowe obiekty stąd ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników , ale z swojego doświadczenia , jak widzę wielu osobom nie chce się pracować i stąd sytuacje , że Kierownik zwraca uwagę na nie wykonane lub wykonane czynności w sposób słaby , a pracownik nie wyciąga wniosków i się obraża. Wydaje m się, że negatywne opinie wyrażają zazwyczaj osoby , które chcą zarobić , ale się nie narobić. Z własnych doświadczeń polecam firmę Nata Service.

@MARIA

To może żeby uniknąć tego problemu w przyszłości spróbować wymyślić jakiś sposób selekcji tych bardziej leniwych już na rekrutacji? To by każdemu oszczędziło zachodu tak szczerze

Zyta
@Joanna

Nie sądzę kto popracuje i popatrzy na to odchodzi też wdze że ciągle szukają...

@Zyta

Aha no chyba, że w ten sposób. To co, ankieta zadowolenia z pracy i audyt po odejściu co im nie podeszło i faktycznie zastosowanie zmian? Bo to chyba jednak nie jest aż tak trudne do wykonania?

@MARIA

Na którym obiekcie? Ciężko jest? Jaki etat?

MłodaDuchem58

Nie wiem skąd te wszystkie narzekania pracuje w NATA półtora roku i takiej kierownik jak Nasza pani Kierowniczka z sercem na dłoni dla każdego to nigdy nie miałam. Kadrowa też zawsze pomoże, firma płaci pieniądze na czas a nawet i wcześniej. Polecam w 100%

@MłodaDuchem58

Właśnie widzę wszędzie tę taką rozbieżność, niby tych drugich co narzekają tłumaczy się tym, że nie nadają się do pracy w tym miejscu i stąd ten efekt, ale może w sumie to zbyt przesadne wyjaśnienie? Nie ma opcji, żeby byli tutaj równi i równiejsi? Bo po wpisach jednak jakaś taka niesprawiedliwość się tu zaczyna chyba przejawiać

@Joanna

Ja nie mam powodu by narzekać, no może chyba na to że np. wczoraj dostalismy już wypłaty :) i tak jest co miesiąc nie czekają do 10tego. Co mam Ci powiedzieć od nas jak jedna odeszła to obrazu wskoczył negatywny komentarz, od razu wiedziałam kto to ale nie napisze że zamiast 4 godziny to po dwóch już była zmęczona i wychodziła do domu tylko że firma zła I że wykorzystują, szkoda słów na takich ludzi. Firma na prawdę jedna z lepszych w których pracowałam. Pozdrawiam.

@MłodaDuchem58

A widzisz, to może faktycznie do tej pracy nie była dostosowana, też dla żartu raczej by nie narzekała, widocznie serio ją to męczyło. Tylko faktycznie po co później te komentarze? Co to wnosi? No chyba, że poważnie czuła się tą całą pracą dotknięta, bo skoro było widać to przemęczenie to czy ktokolwiek poruszył z nią ten temat?

Jaka p. Kierownik?

@Maleńka

Jest ich więcej?

@Joanna

Z Zielonej Góry? Która to z sercem na dłoni? Różne te komentarze, jestem ciekawa?

Xamided

Witam. nie polecam pracy w tej firmie sprzątającej totalny brak szacunku do pracownika ,traktują ludzi jak maszyny zero poszanowania

PRACOWNIK
@Xamided

Nie wiem skąd taka opinia , zazwyczaj negatywne opinie pojawiają się od osób , które coś zawaliły , albo nie wykonują swoich obowiązków w sposób należyty. Moja opinia jest pozytywna , traktowany jestem z szacunkiem , super kadra organizująca i nadzorująca naszą pracę , komunikacja prosta i uczciwa . Polecam pracę w NATA SERVICE.

@Xamided

Masz racje ja tak samo nie polecam tej firmy traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) kłamią nie mają szacunku do ludzi

sympatyczna

Firma Nata Service nie profesjonalna firma wykorzystujaca nie szanujaca ludzi , szczegolnie chorych stanowczo nie polecam

DollyPoznań
@sympatyczna

Nie chce się pracować, nie reagują na uwagi jak kierownik czy kierowniczka mówi a pieniądze za darmo by chciały, najlepiej żeby inni to zrobili i robi nam taka opinie na obiekcie i firmie w internecie. Pracuje w firmie prawie rok i złego słowa nie dam powiedzieć na firmę i na kierownictwo. I tez jestem chora jak kto pytał

DollyPoznań
@sympatyczna

Nie polecam, duża arogancja mówi się człowiekowi co chce słyszeć a postępuje się z nim zupełnie inaczej niż było ustalane pani kierownik myśli że wszystkie rozumy zjadla. Proszę nie traktować ludzi jak idiotow którzy wszystko łykają nie wszyscy łykają.

Ladygaga

Nie polecam! Zle traktują ludzi.wszyscy szanujący się pracownicy odchodzą

Maja
@Ladygaga

Źle traktują? A co takiego im robią.

MARIA
@Ladygaga

Osoby , które odeszły zazwyczaj szanowały tylko siebie , 3,5 h pracy w tym 2 kawy ok. 0,5 h , 5 papierosów ok. 0,5 h ,prywatne rozmowy telefoniczne 0.5 h , oj bardzo , bardzo szanowały siebie . Wszyscy , którzy tak szanowali siebie bez szacunku dla pracy i pracodawcy , faktycznie odchodzą.

@MARIA

Haha i jeszcze potem napiszą "źle traktują ludzi" :D Dużo takich osób się zdarzało?

Ola

Nie Polecam Traktowanie ludzi naganne szczegulnie niepelnosprawne osoby brak organizacji wspolpraca negatywna jednym slowy porazka nie polecam

Danuta
@Ola

Taki komentarz to serio mnie martwi.. złe traktowanie osób, szczególnie niepełnosprawnych?? Możesz powiedzieć o tym coś więcej? W jaki sposób przejawia się to złe traktowanie?

Siwa

Super firma kierownik i kierowniczka super, pieniądze przed czasem, rejon nie za duży wyrabiam się nawet przed czasem. Super polecam i pozdrawiam p. S. :)

@Siwa

Jak długo pracujesz już w Nata Service? Widzę że chwalisz sobie pracę tam, dlatego jestem ciekaw czy to pierwsze miesiące, czy może jesteś związana z firmą już od wielu lat :) I ważne pytanie - możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia? :)

malusia81

Firma godna polecenia, wszystko na czas, a nawet przed czasem wypłata, kierownictwo szanujące ludzi

Olga
@malusia81

A na jakim stanowisku dokładnie pracujesz w Nata Service? Na stronie internetowej widziałam parę ofert pracy :) Pracujesz na cały etat czy na pół? Bo czytałam, że i tak, i tak można :D Podpowiedziałabyś jakie firma oferuje wynagrodzenie? W ofercie jest informacja, że jest ono atrakcyjne a jednak chciałabym się zorientować trochę bardziej w tym temacie :)

Dobrze, że są takie firmy, które zatrudniają osoby niepełnosprawne. Mnie się też udało i cieszę się, że mam pracę w Nacie. Ci którym się nie podoba to może szukają pracy za zasadach jak by tu zarobić i się nie narobić. Warunki pracy ok., wypłata nawet przed czasem.

Osoba

Nie wiem jakie są efekty pracy firmy, ale na wstępie (usunięte przez administratora) ludzi. Twierdzą że przyjmą do pracy a później zostawiają bez niczego bo człowiek nie ma grupy a na tym się zarabia. Nie polecam

Rems.
@Osoba

ZGADZA SIĘ TEŻ MIAŁEM PODOBNIE .DOKUMENTY ZŁOŻONE W CAŁOŚCI ROZMOWA BYŁA OK wszystko zanosiło się z rozmowy wstępnej, że mam pracę i... -powiedzieli że czekać na tel. a minął już kawał czasu i ...cisza z ich strony., okazuje się że wolą przyjmować z wyższą grupą inw. lub niepełnospr. Przykre to ale chodzi o kase niestety :(

Kika
@Osoba

To firma zatrudnajaca ludzi niepełnosprawnych ,maja ludzi bez grupy tak czasem latają dziury

Xamided

Dokładnie,też nie polecam

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Nata Service Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Praca.gov.pl 5 kwietnia i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Umowy o pracę zawierane są zgodnie z Kodeksem Pracy oraz obowiązującym w firmie Regulaminem. Firma zatrudnia tylko i wyłącznie na umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Nata Service Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Nata Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nata Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nata Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nata Service Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Święty Marcin 29 lok. 8
    61-806 Poznań