Opinie o Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o. w Katowice

Eh
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Na początku obietnic masę... Perspektywy szerokie... A jak ktoś tam wejdzie to zaczyna się dramat... Jesteś robotem do dzwonienia.. sam produkt jest super rozmowy z klientami też.. ale ciężko sprzedawać coś co nie rusza albo start kursu jest wiecznie przeciągany, a klienci dzwonią z pretensjami do osoby która kurs sprzedała... Więc sprzedawca nie ma jak zajmować się sprzedażą tylko obsługą posprzedażową która nie jest od niego zależna... A parcie na wynik jest... Ale to co jest dla mnie najgorsze to wypłata, nie licz na to że dostaniesz ją na czas... Trzeba wszystko przeliczać wiecznie się upominać... A premia ? Hmm lepiej zapisuj sobie Klienta gdzieś na boku w excellu bo się tego nie doliczysz... A dodam że premie dostaniesz jak kilka razy się upomnisz i wiecznie słyszysz że premia już wyszła... Tydzień później nadal jej nie ma ... (usunięte przez administratora)

Xyz

Najlepiej jakbyś pracowała od 8-24 za darmo :)p Stare leady (które mają chyba wymyślone numery bo nikt nie odbiera, albo leady które się ciągle powtarzają - lead obdzwoniony 15 razy usuniesz i za dwa dni wraca jako świeży lead) zwlekanie z wypłacaniem pieniędzy!!!! humorki przełożonej, wyżywanie się na pracownikach to chleb powszedni. Szukają (usunięte przez administratora) System do dzwonienia raz działa raz nie. Brak sprzętu dla pracowników. Nigdy więcej.

Prawda
@Mania

Atmosfera straszna... Wiecznie mało a na dodatek chcą sobie robić reklamę na prywatnych social mediach pracowników... Przymuszają do tego... No dramat nadaje się to wszystko do zgłoszenia do PIP

Mania
@Xyz

Hej możesz coś powiedzieć o wyżywaniu się i atmosferze w tej firmie ?? Widziałam że ciągle szukają do pracy i boje się aplikować bo nie chce być ani (usunięte przez administratora) ani pracować w niezdrowej atmosferze

@Mania

Ciągle szukają do pracy bo ludzie stamtąd uciekają albo zostają zwolnieni po chwili bo nie robisz mistycznego wyniku. Atmosfera jest tragiczna, szefostwo zdesperowane, oczekują Bóg wie czego a od siebie dają wielkie nic , wiecznie niezadowoleni! Do tego ciągłe kłamstwa i wykorzystywanie ludzi. Trzymaj się z daleka

@Mania

Daj sobie spokoj, chyba, że lubisz niepewność i prace z szefową mitomanką z IQ jamnika

Prawda Nowy wpis

Pozdrawiam

Jeśli chcesz popracować tydzień i zostać zwolnionym za brak wyników na starej przedzwonionej bazie zamkniętych kontaktów sprzed dwóch miesięcy to składaj cv. Dostaniesz paczkę leadów z notatkami "ma już kurs" "nie jest zainteresowany" i przykaz żeby te leady przedzwonić co najmniej 15 razy. Nie widziałam nigdy tak nieprofesjonalnej firmy.

Mania
@Pozdrawiam

o boże, to faktycznie szkoda czasu na ta firmę a ogłoszenie wyglądało bardzo profesjonalnie jeszcze mówicie o braku sprzętu dla pracowników to na prawdę firma jest bardzo nieprofesjonalna, jeżeli tego nie zapewnia. dziękuję za szczerą opinię pozdrawiam!

l. Nowy wpis
@Pozdrawiam

Ja w ogóle jestem w szoku ile osób tam pracowało, bo do czasu zwolnienia byłam przekonana, że to mała firma, a widzę, że przemiał ludzi jest konkretny...

Prawda Nowy wpis
@l.

Jak się zwalnia ludzi co tydzień i co tydzień robi się rekrutację to tak jest ???? firma dno

Upadek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Merytorycznie odpowiem że KLB to jeden z najgorszych pracodawców... Umowa niepewna, kasa niepewna.. wykorzystują, kłamią koleżanki starsze stażem to tak naprawdę pieski szefowej i szpiedzy... A szefowa ? Zmanierowana po 15 kierunkach która nie wie co to jest szacunek do drugiego człowieka... (usunięte przez administratora) , brak kultury... Chwilę tam zostaniesz a później psycholog murowany beznadziejna praca i nie polecam nikomu!!!!!!

Witam serdecznie, widziałam w sieci, że było dostępne ogłoszenie dla biegłego rewidenta z treści, którego wynikało, że należy mieć doświadczenie aby aplikować. jeśli tak to jak może wyglądać rozmowa kwalifikacyjna?

Firma Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik księgowości - dział kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
Było minęło

Długo się zastanawiałam, czy dodać tutaj opinię. Nie wiem jakie decyzje mną kierowały, ale z perspektywy czasu przyjęcie się tam uznaję to za jedną z gorszych decyzji w moim życiu. Firma zapowiadała się dobrze, nawet bardzo dobrze i bardzo się cieszyłam, bo i szkolenie zdawało się być wyczerpujące i kontakt bezproblemowy, co szczególnie ważne w pracy zdalnej, ale czym dalej w las... "Aferka" z ZUS-em zapaliła pierwszą lampkę ostrzegawczą, bo nie wyglądało to dobrze. Druga lampka ostrzegawcza to system do dzwonienia (call center), mało komfortowy i nie zawsze prawidłowo działający, podczas gdy inni bez problemów mogli korzystać z telefonów służbowych i bez problemów wykonywać połączenia. W dobrym geście by było więc wypłacenie dodatku za zużyty prąd za te działania - i nie, nie traktujmy tego jako "wędkę" do złowienia ryby. Ale o czym my tu, skoro nawet na wypłatę trzeba było czekać, bo terminowo nie przyszła ani razu. Można długo na ten temat gadać, ale szkoda mi zdrowia. *Pracowałam pod firmą Akademia Szkoleń KLB. Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB jest mi obca, choć po KRS widzę, że ten sam właściciel.

(usunięte przez administratora) na kółkach

Masowe zwolnienia

Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) bardzo przykre . Przemiał osób cały czas bo albo cie wykorzystają do cna i wywalą albo sam się poddajesz i uciekasz . Nie da się wytrzymać długo . Cały czas próbują w człowieku wzbudzić poczucie winy . Wstyd .

K

Nie dodawają pracowników do ubezpieczenia , dopiero będąc u lekarza dowiaduję się że się nie jest ubezpieczonym i tłumaczą się tym że ZUS niby to przeciąga!! Praca na prowizje i zero złotych za pracowanie do nocy do tego praca na prowizje a oni ci mówią ile godzin dziennie masz pracować i ile telefonów wykonać!! Smiechowisko

ZUS
@K

Jeżeli chodzi o zus to potwierdzam. Po podpisaniu umowy zlecenie okazało się że ubezpieczenia brak. I te same tłumaczenia , że zgłoszone do zusu ale tam wszystko wolno działa , że są opóźnienia itp. Jeżeli chodzi o samą pracę to porażka . Stare obdzwonione leady. Lepiej omijać to miejsce szerokim łukiem.

Eh
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Lena

Hej, w ofercie dla pracownika księgowości jest napisane, że to pracą stacjonarna ale możliwa jest także „hybryda”. Powiedzcie mi proszę czy już od samego początku można pracować w tym trybie czy jednak pierwszy miesiąc jest zawsze z biura?

Misia

Mam przed sobą ofertę dla Pracownika księgowości - dział kadr i płac. Zastanawiam się co konkretnie wpłynie na proponowana podstawę, ponieważ wymagane doświadczenie nie zostało doprecyzowane a luka w widełkach wynosi 2 500 zł. dodatkowo czy warto według was aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o.
  • Henryka Dąbrowskiego 1 lok. 10
    40-032 Katowice

Kancelaria Biegłych Rewidentów KLB Sp. z o.o.