Opinie o Letniskowo.Pl Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Letniskowo.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Letniskowo.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Letniskowo.Pl Sp. z o.o. w Białystok

Grzesiek

Witam.Osoby bez żadnego doświadczenia przy produkcji maja szanse na zatrudnienie w Państwa firmie?

@Grzesiek

Wystarczą dobre chęci i zaangażowanie a reszty przyuczymy ;)

Teresa
@Letniskowo.pl

A długo trwa wdrożenie po zatrudnieniu? Jest jakieś szkolenie czy ktoś po prostu uczy już na stanowisku? :)

Letnisowo.pl
@Teresa

Każdy zatrudniany pracownik przechodzi instruktaż stanowiskowy. Okres wdrożenia się to kwestia indywidualna danej osoby, zależny od zajmowanego stanowiska, który może wynieść np. ok miesiąca. W trakcie trwania zatrudnienia pracownik ma także możliwość korzystania z bezpłatnych szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych podwyższających jego kwalifikacje zawodowe.

Rafał
@Letnisowo.pl

Szkolenie na jakie jedynie może liczyć pracownik to BHP.

Mirek
@Rafał

Szkolenia są tylko, tylko na papierze, aby firma miała z tego zyski i ładnie mniemanie.

Katarzyna

Wypowiem się tylko negatywnie. Brak szacunku, pomiatanie, więcej kierowników niż pracowników. Kierownik zarządza paluszkiem innych, a sam nie ma wiedzy. Wysługiwanie się innymi to taka firmy taktyka. Na produkcji jak i na górze, a tam walka i konkurencja podsycana przez kierownictwo, które tego właśnie chcą bo wtedy ludzie się muszą wykazać. Pracownik się nie liczy, człowiek też nie. Częsta rotacja jest dobrym przykładem na opinię o firmie oraz wyciągnięcie własnych wniosków. Wystarczy zapytać kogoś kto tam pracował - na fb, czy wśród znajomych. Podobno zmienił się właściciel ale to tylko na papierze. Jednak dalej to samo wieje od szefów - brak szacunku, wyzysk i (usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Letniskowo.Pl Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Letniskowo.pl

Zapewniamy wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, adekwatnie do zajmowanego stanowiska.

Czytam wpisy i zachodzę w głowę. Obecnie szukają Asystenta ds. Exportu i mowa jest o podstawie +prowizji od sprzedaży. Czy tego stanowiska dotyczy także ta "zamiana" prowizji na uznaniową, o jakiej pisała @Kasia? Ile w takim razie wynosi podstawa, żebym wiedziała, czy to warte zachodu, jeśli premia nie zostanie przyznana bo np. w danym miesiącu nie zyskam "uznania" góry?

@Karolina

Karolino, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, w celu pozyskania rzetelnych informacji. Chętnie opowiemy o naszej firmie i przedstawimy ofertę, adekwatną do Twojego doświadczenia i umiejętności.

Czy po rozmowie w Letniskowo.Pl Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Darek

Typowy „ zakład pracy” Ciągle poganianie pracownika, norma rośnie z miesiąca na miesiąc- premia dopiero przy przekroczeniu normy, przerwa w pracy 15 min co do sekundy. Jesli popełni się nieświadomy błąd przy montażu- zostajesz za darmo 2-3 h żeby go naprawić.

Mały
@Darek

Darek a jaka jest podstawowa wypłata i ile premii dorzucają?

Janusz
@Darek

Wysoko są ustawione normy? Da rade je zrobić bez problemu czy jednak nie każdemu się udaje? A co do przerwy to jest wliczona w czas pracy i normalnie płatna?

Mati
@Darek

Tak zgadza się przerwa co do sekundy, gorzej niż w wojsku. Jedna przerwa 15 minut na obiad.

Mati

Typowe podlaskie przedsiębiorstwo, (usunięte przez administratora) pracownika, no chyba, że ktoś podlizuje się kierownikowi to ma dobrze. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie. Liczy się norma, wynik, ilość, nie człowiek. Firmie brak kulturalnego zarządzania. Duża rotacja pracowników, to o czymś świadczy.

Jestem bardzo rozczarowana poziomem jaki prezentuje firma. Pani, która umawia na rozmowę rekrutacyjną, myli termin spotkania, proszą o telefon, nie odbierają. W ogłoszeniu inne warunki zatrudnienia niż w rzeczywistości - premia sprzedażowa okazuje się premią uznaniową, druga umowa na czas nieokreślony jest jednak umową na czas określony. Po informacji, że warunki zatrudnienia mają być przesłane na maila, przestają się odzywać. Z takim podejściem do kandydatów, mogą długo szukać.

@Kasia

Kiedy ta rozmowa miała miejsce, że masz pewność o tym, że na bank feedbacku już nie będzie? Ciekawa też jestem z kim była ta rozmowa przeprowadzana, mają jakiś większy dział z HR u siebie?

@Weronika

Feedback w sumie to był. Dostałam od nich konkretną ofertę zatrudnienia i termin od kiedy mam zacząć pracę. Jednak brak słowności i mało poważne podejście dało do myślenia. Dlatego mieli przesłać warunki zatrudnienia mailowo, żebym się czuła bezpiecznie zmieniając pracę. Po tygodniu czekania, postanowiłam zadzwonić i się przypomnieć - przestali odbierać telefony. Nawet jeśli się rozmyślili, wypada z szacunku odebrać telefon i powiedzieć, że jednak coś się zmieniło, mają kogoś za mniejszą pensję i nikt nie miałby pretensji. Z takim podejściem się jeszcze nie spotkałam, a miałam już w życiu sporo rozmów w kilku miastach w Polsce.

@Kasia

Ta pani nie nadaje się do rozmowy z ludźmi. Brak kompetencji i obycia. Nie polecam. Podobno premie także ucinają za wszystko.

@Piotr

To prawda. Premii regulaminowej czy od sprzedaż już nie można tak łatwo uciąć jak uznaniowej. Tylko szkoda, że w ogłoszeniu wpisują inny rodzaj premii niż w rzeczywistości oferują.

@Kasia

możliwe że później je wprowadzają i po prostu świeżakom tak na start nie oferują? rotacja od tych niższych stanowisk wysoka jest?

Jolanta

Witam, co prawda nie możemy z mężem znaleźć żadnego ogłoszenia ale zawsze warto zapytać, tym bardziej, że mąż uparł się, że będzie próbował. Jak jest z zatrudnieniem w tej firmie? Czy jako montażysta można dostać umowę o pracę na czas nieokreślony? Jakie są zarobki i atmosfera pracy? Pomoże ktoś?

@Jolanta

Witaj Jolanta, obecnie rozpoczynamy rekrutację na stanowisko osoby obsługującej giętarkę do blachy oraz narzędziowca, być może Twój mąż jest odpowiednim kandydatem na jedno z tych miejsc pracy. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym miesięcznym wynagrodzeniem oraz atrakcyjnym systemem premiowania. Mamy również do zaproponowania możliwość korzystania z benefitu w postaci karty MultiSport. Zachęcam do śledzenia zakładki Kariera na naszej stronie www.letniskowo.pl, gdzie pojawiają się informacje o aktualnych ofertach pracy w naszej firmie oraz na portalu ogłoszeniowym olx lub pracuj.pl.

Mały
@Letniskowo.pl

Witam.Na czym polega stanowisko narzędziowca?

Grażyna
@Letniskowo.pl

Ja zajrzałam na stronę i widzę, że nie podajecie nawet widełek ogłoszeń w ofertach. Tutaj też wspominacie tylko o stałym wynagrodzeniu, można poznać chociaż widełki?

Czy w Letniskowo.Pl Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Księgowa umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 13 grudnia na Pracuj.pl.

Aktualnie nie poszukujemy księgowych. Praca księgowej jest pracą w trybie stacjonarnym w biurze.

Jak dla mnie jest Ok zarobki zgodne z umową . Premie miesiąc w miesiąc . Nie ma ściemy ze jest kryzys. Firma zapewnia pracę do tego dofinansowanie urlopu jakieś pieniądze na święta itp. W porównaniu z innymi w regionie nie ma na co narzekać .

@Andrzej

widziałam wzmiankę o pieniążkach na święta, jest szansa na dookreślenie tegorocznej kwoty? I te premie skoro tak miesiąc z miesiąc wpadają to można prosić o jakiś przykład do ich zobrazowania? Fajnie jest mieć po prostu jakieś wstępne wyobrażenie

Letniskowo
@Weronika

Weronika premie mają charakter uznaniowy, a dwa razy do roku pracownicy otrzymują świadczenie świąteczne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Czy w firmie Letniskowo.Pl Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Letniskowo.pl

Tak, dbamy o to, aby pracownicy rozwijali się oraz nabywali nowe kwalifikacje. Dobrze wykształcony personel pracowniczy i wyszkoleni specjaliści to gwarancja świadczenia najwyższej jakości usług oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracy. Stawiamy na rozwój zawodowy kadry pracowniczej, ponieważ wpływa to pozytywnie na funkcjonowanie firmy na rynku, gdyż to pracownicy stanowią najlepszą wizytówkę firmy.

Teresa
@Letniskowo.pl

Czy te szkolenia które w takim razie są organizowane aby pracownik się rozwijał są darmowe ?? :))

@Teresa

Tak, zapewniamy bezpłatne szkolenia naszym pracownikom.

@Letniskowo.pl

I jaka najczęściej jest ich tematyka tak właściwe i jak są organizowane?

Grzechu

Praca w letniskowe to wielka loteria raz wypłaty są na normalnym poziomie nie raz na niskim, atmosfera miedzy pracownikami ok, praca dwuzmianowa, na halach chłodno, premie mozna stracic za wszystko od l4 po urlop wypoczynkowy,bony ma swieta i na wakacje występują ale nie są duże, praca stricte fizyczna,monotona, na akord,jedna 15minutowa przerwa w czasie pracy, ludzie przychodzą i odchodzą

Zuza

Same pytania bez żadnej odpowiedzi. Szkoda bo ludzie szukając pracy liczą na opinie od samych pracowników.

@Zuza

Ktoś mocno czuwa nad dobrym PR firmy, więc może dlatego brak jakichkolwiek odpowiedzi ;)

ala

szukają do sprzedaży, czy ktoś się może wypowiedzieć jakie zarobki, atmosfera itd?

Sabina

Czy na recepcji tu można liczyć na umowę o pracę?

Grzesiek

Witam.Ktos sie wypowie na temat pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Letniskowo.Pl Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Letniskowo.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Letniskowo.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Letniskowo.Pl Sp. z o.o.?

Letniskowo.Pl Sp. z o.o.
  • Elewatorska 29