Opinie o Roma-Trans Sp. z o.o. w Krzyżowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Roma-Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Roma-Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roma-Trans Sp. z o.o. w Krzyżowa

Sylwek

Czy może ktoś się wypowiedzieć, kto pracuje tam obecnie?

@Agnieszka 2024

Odnośnie wpisu że pani sypano kasę na raty to w to nie uwierzę napewno dobrze się brało nie swoje wygospodarowane pieniądze jak nie było z czego pani dać to wielkie larmo.Moj znajomy teraz często się ładuje tam na tej pracy i nie narzeka ale jedzie nie sterczy godzinami a później na wariata .Poproszę szefa może udostępni mi baze danych pani pracy żeby nie być gołosłownym tej obrony firmy.Juz pracowałem jak co niektórzy tu źle pisali a później przepraszali .Jeszcze raz napisze że jak pracujesz to masz .

Czy w Roma-Trans Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Damian

Coś mi tu wali tekstami , które Pan K. GŁĄB do mnie kierował przez tel..... Panie Krzysztofie wiem, że Pan chce wybronić firmę ale nie tak to się robi. Proszę zachowywać się jak przystało na pracodawcę i zacząć ludzi normalnie traktować i wypłacać im należną wypłatę, to że firmy transportowe mają problemy to nie tylko Pan wie, tylko że nawet z problemami potrafią wypłacać na czas wynagrodzenie.

Asia Nowy wpis

Z 15 kwietnia 2024: "Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu postępowania o rozwiązanie bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego podmiotu o nazwie ROMA-TRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lubinie" (bo siedziba była w L, a nie w jakiejś Krzyżowej). I co teraz z Waszymi pieniędzmi? Jacyś kierowcy jeszcze jeźdżą w ogóle?

Tak jak kolego piszesz Jego baba Jadźka złodziejka pierwsza klasa a on to już jest kanciarz ponad wszystko, Polaków orżnęli Ukraińców orżnęli Teraz już nie mają kogo. Że mu jeszcze porządnie nikt nie wpierdolił to się dziwię.

Głowa mała na to wszystko, większość z was jest niezadowolonych, ale wpisy pozytywne też się przewijają.. no i bądź tu człowieku mądry :P Jak coś to jestem zainteresowany pracą za kierowcę. No nie wiem, zarobki spoko oferują i podobno da się z nimi dogadać z systemem pracy, co by mi pasowało. Dajcie znac jak teraz sytuacja się ma.

zenek

Mam kontakt z zarzadzajacymi od wielu lat i pracuje tu ni rozumiem tu jakiegos wpisu jaki zenek czyzby tchorz trza sie ujawniac a nie pisac glupoty bo to moze sie przerodzic w powazny problem a moze jakis pan pomylil firmy nie nowosc a tym bardziej to przekaze zarzadzajacym moze tym sie przejma albo nie w tej dobie wiekszosci chetnych niz pracy cos wiem bo tu pracuje ale tylko ostrzegam bo moze byc problem powazny ktos szargamnie i pracujacych w tej firmie

zenek Nowy wpis

A no moze jakies literki nie tak napisalem to co przestepstwo sie stalo mam pojecie o jezyku angielskim po tylu latach moge miec nidociagniecia po powrocie do kraju a swoje zdanie mam co do firmy i wrocilismy do wspolpracy wraz z bratankiem co znamy zarzadzajacego i nigdy nas nie skrzywdzili zawsze godnie zaplacili za wykonana prace i dlatego tu jestasmy a pani sie tu jakas krzywda wydarzyla czy cos

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Roma-Trans Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Laminater - Modelarz.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Orientujecie się może czy znajdę gdzieś aktualne ogłoszenie za kierowce, bo znalazłem jedynie jakieś opublikowane 2 lata wstecz. Czy faktycznie trzeba na lato czekac, jak ktoś tu pisał ze pewnie wtedy będą szukać kierowców. W krajówce dwa lata temu płacili 5800, to teraz pewnie więcej? (Czytałem co piszecie o wypłacie w ratach itp, no trudno, najwyżej sam będę sobie winien ze tu złożyłem cv)

zenek

Pracuje w tej firmie juz jakis czas wg mnie jest dobrze znam tych co to prowadza wiele lat .Wiesz gdzie zlozyc papiery i do kogo to jak nie to daj jakis kontakt a cie naprowadze

To Tobie firma coś obiecała na początku, a potem nic z tego nie wyszło? O co chodzi, o umowę, kasę? Jeśli podałbyś jakieś konkrety to byłbym mega ci wdzięczny. Coś nie mam szczęścia do szefów i do firm, myślałem, że tu będzie spoko. Długo pracowałeś tak w ogóle??

Agnieszka 2024

Czysta prawda, na rozmowie Pan Krzysztof Głąb obiecuje cud miód robotę tj codziennie w domu( akurat ja jeździłam pod Henklem z Dzierżoniowa ) woziłam budowlankę na chłodni palety po 1200kg trzeba było samemu ręcznym paleciakiem na (usunięte przez administratora) podawać wózkowemu, co drugi dzień w domu, wypłata na raty nigdy nie na czas. Jak się zwolniłam to otrzymałam 3500zł przekazem pocztowym a nie na konto zamiast ustalonej stawki 6500zł, brak kontaktu nie odbiera tel, na świadectwie wpisał, że wykorzystałam 6 dni urlopu gdzie u niego przepracowałam 3,5 mies i wzięłam 1 dzień urlopu na rządanie, sprostowania nie wysłał, sprawę zgłosiłam do PIP i ZUS . Na razie czekam na dalszy ciąg sprawy. Nie polecam pracy tam szkoda nerwów!!!!

@Agnieszka 2024

Pani Agnieszko napewno pani się nie zastanowiła pani jakie pani głupoty pisze.Jestem pewien po 5 latach pracy w tej firmie to nikt pani tu nie skrzywdził jeżeli pani musiała odejsc to nie bez powodu.Trzeba realnie podchodzić do tematu że jak pracujemy to generujemy przychód jak siedzimy doma i to nie z powodu firmy to kto ma do tego dokładać w dobie totalnego braku zleceń.Moj znajomy się załapał jak pani poszła sobie i napewno będziemy dbali i bronili tej firmy bo wiemy co dzieje się gdzie indziej .Jak pani nie pasowało od razu w tej pracy to po co pani to tyle miesięcy ciągła trzeba było od razu odfrunac kasa była ok a reszta to niech właściciel dopłaci.

Były kierowca

Przestrzegam przyszłych kierowców którzy zamierzają zatrudnić się w firmie Roma-trans jest to ta sama firma co Vol - Trans pracodawca w 100 % nieuczciwy Firma została przepisana na syna Marcela R. Roma Trans dalej kieruje Krzysztof G. wszystkich kierowców (usunięte przez administratora) jak tylko można na różne sposoby identycznie to samo robi jego żona Jadźka omijajcie szerokim łukiem to ogłoszenie na OLX.

Do Damian
@Damian

Damian jeżeli to ty piszesz przestań takie głupoty pisać chyba że się ktoś inny pod ciebie podstawia, Krzysiek. G. płaci wynagrodzenie w ratach 2000 zł, 1000zł 500zł

@Damian

Brak ofert pracy. Szukam czegoś na już. Tak małe rotacje? Ostatnia oferta dwa lata temu. Chyba ze złe szukam a ogłaszają się na czymś innym niż na pracuj.PL. Ktoś coś wie czy szukają kierowcę? Szukam stabilnej roboty z umowa o prace na czas nieokreślony. Można na taką liczyć w firmie ?

Patryk

Pracuje tu ponad rok i jestem ogólnie zadowolony.Jak się migasz to pretensje do siebie.Pracowalem w dwóch innych firmach to była tragedia

Ala

To po ile godzin się tutaj pracuje, skoro piszesz, że jest się w pracy od nocy do nocy? Przybliżysz, jak wygląda ten system pracy? Jeśli chodzi o wypłacanie wynagrodzenia w ratach, to ile ich jest? I jak bardzo ta wypłata jest opóźniona?

@Ala

Poprostu nie idź tam do pracy a jak chcesz sobie urozmaicić życie o zmartwienia to smiało to dziadowska firma syn jest spoko ale ojciec tym rządzi już jedną firmę położył i pewnie to samo zrobi z tą bo kombinuje. Ja pierwszą wypłatę dostałem e albo r dni po terminie i to nie całą tylko najpierw 4000 tys a po kilku dniach drugą ratę 2100 i uciął mi bo pracowałem od 3 takie były jego argumenty. Po 2 tygodniach miałem 197 godzin pracy tak mi samochód pokazywał i prawie mnie nie było w domu start był o 3 lub 4 to trzeba było wstać godzinę wcześniej i powrót o 18 i w górę nawet do godzin mocnych. Jak chcesz się przekonać to śmiało ja nie polecam.

Zobaczymy jak długo będziesz zadowolony i nie gadaj pierdół bo mi to samo mówił że był tu taki i owaki wszyscy źli zobacz ile jest komentarzy negatywnych a będzie jeszcze więcej bo pan Krzysztof wysadził nie jedną osobę. Tylko ziomek co na biedronki jeździ ma ok ale to kolega no i z czegoś musi się utrzymać. Popracuj sobie zobaczymy jak długo. Umowę masz na najniższą krajową jak tylko będziesz chciał się zwolnić to tyle dostaniesz na raty pan Krzysztof teraz się boi bo nikt tam już nie chcę pracować do tego szasta bezpodstawnymi zastraszeniami i próbami szantażu aby nie zapłacić na świadectwie wypisuje że urlop jest wykorzystany ale podpisanych blankietów nie ma urlopowych. Dziad trans i teraz dostajesz łatwe trasy poczekaj trochę. O ile jeździsz tam gdzie ja jeździłem np do Szczecina i do poznania oraz całe okolice. Wyjazd 3 w nocy i powrót o 19 albo nawet później i tak cały tydzień a potem jeszcze chcieli żeby w sobotę jeździć. To że miałem paczkę żelek to co komu do tego poprostu je lubię i jem żeby nie spać. Teraz Pan Krzysztof rozdaję moje dane i już się zajęła tym policja bo ja nikogo nie obtarlem i sprawa mu była zgłaszana to powiedział że jak jakaś (usunięte przez administratora) obecnie przychodzą mi zgłoszenia spraw uszkodzonych aut z miejsc w których nie byłem a ubezpieczyciele twierdzą że dane mają i numer od anonimowego świadka. Policja ma już to zgłoszone razem z dowodami że mnie tam nie było nawet. A oczernianie kogoś to w stylu pana Głąba. Jak latasz nad morze i spowrotem w 9 h to kozacko tylko pogratulować. Ta firmą utonie i to sama z siebie zapytaj czemu twój szef mieszka w kanciapie która robi za biuro. Ja teraz mam normalną pracę i jestem w domu a zarabiam tyle co Ty i czasem wypada mi wolne nawet w tygodniu i robię od 6 do 14 Max 15 powodzenia tam z kolegą zobaczymy jak długo.

damian

Jest dobrze skoro tu pracuje juz pare lat.A to co pisze byly pracownik i nie ma odwagi sie podpisac chociaz imieniem to ma wiele odpowiedzi.

Do byłego pracownika

To wszystko jest prawda nie polecam firmy Roma - Trans. Krzysztof. G. Tak jak jego żona Jadźka. bardzo nie uczciwi. Szukajcie innej pracy tylko nie tam,pewnie latem będzie szukał, więc dobrze przeczytaj i głęboko zastanów się zanim tam podejmiesz pracę.

Figi

Tak to wszystko prawda wypłatę wypłaca w ratach, myślałem że już nie ma takich firm ale jednak się myliłem dajcie sobie z nim spokój. Wszystkich chłopaków przewalił, na dolnym Śląsku.

Kierowca

Ja pracowałem w firmie Roma-trans, i mogę dużo powiedzieć ale dam wam jedną dobrą radę Proszę was omijajcie tą firmę jak tylko się da. Szef jest tak bardzo nieuczciwy jak jego żona tyle kierowców co (usunięte przez administratora) to nawet nie macie Zielonego pojęcia, nie piszę po złości ale piszę aby was przestrzec i ochronić.

10 mies temu w takim ogłoszeniu co sie nadal wyświetla podawała firma , że Laminater - Modelarz ma płacone 4 dychy na godzinę maks. Ja chce wiedzieć jak mi teraz zapłacą jak się przyjmę, po nowym roku chociaż coś podnieśli? Bym chciał to głównie wiedzieć.

Sylwek

Czy może ktoś się wypowiedzieć, kto pracuje tam obecnie?

@Sylwek

Ale Ty chcesz, żeby Ci pracownicy wymienili ludzi z nazwiska, czy jak? Kto będzie ryzykował pozew sądowy na podstawie złamania RODO? :D Nie wiem, po co Ci taka wiedza, ja akurat weszłem zobaczyć, czy coś piszą o pracy kierowcy, bo ogłoszeń nie ma jakoś od dwóch lat chyba.

Sylwek

Chodziło mi i to czy ktoś posiada info o tym jak jest teraz , ponieważ dostałem ofertę od tej firmy,dosyć fajna ale czam te komentarze i nie wiem czy dalej tam tak jest

@Sylwek

Nie polecam tej firmy, pracowałam tam 3mies po zwolnieniu się z przyczyn nie wypłacania na czas wynagrodzenia ( co miesiąc sypał po trochu na konto) za ostatni miesiąc nie otrzymałam ustalonego wynagrodzenia, szef nie odbiera tel nie odpisuje na @.

@Sylwek

Pracuje w tej firmie parę już lat jak i paru znajomych nie narzekam bo w paru firmach już działałem.Jak jakiś Lewus i wynaturzeniec się trafi a później krzyczy to jego problem.Naprawde nic się tu złego nie dzieje dla tych co nie szkodzą i pracują.Wladza co dawała leniom a zabierała ludziom pracy odeszła

@Agnieszka 2024

Laminater - Modelarz jak ma płacone obecnie? W maju taką ofertę widziałem, to wtedy podawali od 24 do 40 zł. Od tamtej pory jakieś podwyżki były? Potrzebuje aktualnych informacji, bo zamierzam się skontaktować z nimi i zapytać o jakieś nowe oferty.

Cześć, czytam w jednym z archiwalnych ogłoszeń dla kierowcy C+E, że wynagrodzenie od 5800 na warunkach krajowych, międzynarodówka do ustalenia. Ja bym wolał trasy międzynarodowe, jak wysoko da się wynegocjować w takim przypadku? Praca jest bez przestojów? Jaka obecnie jest flota obsługiwana? Z góry dzięki ;)

Witam, Niedługo wracam do Polski i przeprowadzam się w okolicę, szukam pracy na stanowisku kierowcy, czy ktoś zorientowany może opowiedzieć mi czy warto zanieść CV? Jak wygląda atmosfera? Czy kadry traktują kierowcę jak człowieka? Czy Firma w ogóle bierze pod uwagę zatrudnianie pracownika choćby dorywczo na pojedyncze wyjazdy? Jak wyglądają rozliczenia?

Jak wygląda rozmowa w Roma-Trans Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca? Z iloma osobami się rozmawia? 24 maja pojawiło się ogłoszenie.

Daniel

Witam. Czy ktoś pracuje może na stanowisku kierowcy c+e, wożąc towar do biedronek ? I moze coś powiedzieć ogolnie o tej firmie? Jest problem z wynagrodzeniem ?

Krystian
@Daniel

Pracuje przy dystrybucji biedronki już od października.Nie narzekam codziennie zjeżdżam do domu pracujemy z kolegą na zmianę .Pracowałem w poprzednio też w dystrybucji ale to nie porównanie max dwa punkty dostawy.Kasa na czas a nawet wspomogą jak cos wyskoczy jak narazie wg mnie ok.Auta nie nówki ale sprawne

Edward

Pracuje tu już miesiąc jak narazie praca ok .Porównując te molochy jazda z wywieszonym językiem myślę że już odeszła w zapomnienie i zawitam tu na dłużej.Pracuje na chłodni po kraju zjeżdżam do domu na weekend a i czasami w tygodniu bo praca związana z dostawami przebiega przez pobliże mojego zamieszkania .

@Edward

Mam nadzieje że będziesz zawsze zadowolony z pracy nawet jak wynagrodzenie będzie w ratach i z miesięcznym opóźnieniem i nie tylko.

Olga
@Roman

A coś jeszcze nieciekawego według Ciebie może się tu pracownikowi przytrafić?

@Olga

W tej firmie wszystko co nie ciekawe może się przytrafić wystarczy popytać w regionie i spojrzeć na rotację w firmie.

Olga
@Roman

ciekawa jestem na ile to co wtedy mi odpisałeś było prawdziwe i jak się mogło pogłębić lub też nie. Wiadomo jaka rotacja była w lipcu a jaka jest dziś? Jak sytuacja w firmie wygląda?

Lepki

Śmiech na sali puste drzwi.Zaczym coś głupiego wpiszecie i to dla firmy z którą nie mieliście kontaktu to się głęboko zastanówcie bo prokurator może wam to wyjaśnić w prosty i kosztowny sposób

@Lepki

Jak chodzi o mnie i moje wpisy to wszystko co tu wpisałem mogę udowodnić żaden problem więc nie starasz a jak już straszysz to chociaż miej odwagę się podpisać normalnie a nie jakąś ksywą ja się podpisałem i chętnie jak prokurator którym straszysz będzie chciał to mu udostępnię żaden problem.

Roman

Witam wszystkich co tak chwalili tą super firmę. 27.07 minął miesiąc od kiedy wypowiedziałam umowę tej firmie dziś jest 31.07 a ja nadal nie mam świadectwa pracy oraz wypłaconego wynagrodzenia, taka uczciwa miała być ta firma.

Seber

Miałem nieprzyjemność pracować w poprzedniej firmie Pana Krzysztofa (bo to jest dalej ten sam właściciel tylko występuje pod inną nazwą)chciałbym opisać co spotkało mnie w firmie Vol-Tranz/Roma-Trans ale ciężko jest się powstrzymać od wulgaryzmów. Minęły trzy lata od kiedy syndyk zamknął tą pseudo firmę i nadal nie mam wypłaconego ekwiwalentu za urlopy z kilku poprzednich lat. Brak opłaconych składek ZUS (za kilka lat) Nie należę do ludzi którzy swoją opinią chcą komukolwiek zaszkodzić. Myślę że w ten sposób oszczędzę komuś zmarnowanych lat pracy i zdrowia. Wystawiajmy swoje opinie (ZAWSZE PRAWDZIWE BEZ ZŁOŚLIWOŚCI) wtedy może pracodawca będzie pilnował podstawowych własnych obowiązków jak zauważy że u niego nikt nie chce pracować. Pozdrawiam byłych i współczuję obecnym pracownikom.

@Seber

O widzę coraz lepsze hity wychodzą. Ciekawe co mają do powiedzenia ci co wystawili te super opinie jak się odniosą. O ile te super opinie wystawili Kierowcy, No i co na to sam Pan szef. Może odpowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Roma-Trans Sp. z o.o. - Krzyżowa

• Jak się pracuje w Roma-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roma-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roma-Trans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roma-Trans Sp. z o.o.
  • 20A