Opinie o Oip Tech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Oip Tech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oip Tech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oip Tech Sp. z o.o. w Warszawa

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Proces rekrutacyjny w tej firmie to jakaś kpina. Zapraszają na rozmowę do biura, po czym musisz czekać 15 min, ponieważ osoby z którymi masz się spotkać spóźniają się. Następnie przychodzi chiński pan COO, który podczas całej rozmowy nawet na ciebie nie patrzy. A nie byłby to jakiś wyczyn, ponieważ cała rozmowa trwa 10 min! Po 10 min pan który pojawił się z panem COO, stwierdza że nie mają więcej pytań. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że pan COO nie zna angielskiego! No hit, zarządzać firmą w Polsce i nie znać, ani polskiego, ani angielskiego. Kto w dzisiejszych czasach nie zna angielskiego? Pan COO ma chyba za złe taki stan rzeczy, bo próbując zadać pytanie po angielsku mówi z głową spuszczona w dół. Aha, nie omieszkał też w ciągu tych kilkunastu minut scrollowac telefonu. Komedia, ta firma to żart i nie radzę nawet fatygować się z wysyłaniem cv.

x Nowy wpis

Praca jako promotor oppo może złudnie się wydawać fajną ale jednak po czasie do człowieka dociera, że to o czym mowa na rozmowie nie jest prawdą. Nie dość, ze sprzęt badziewie i klienci robią duże oczy kiedy im prezentujesz to w dodatku zawiłe warunki do realizacji premii. Ogólnie dla przyszłych pracujących jeśli ktoś już popełni ten błąd który mi zmarnował trochę czasu: rób jak najwiecej godzin i olej sprzedaż. Po co masz się denerwować i stresować tym ze towar nie idzie jak koniec końców i tak albo nie zapłacą albo dostaniesz jakies grosze ze sprzedaży. A tak chociaż godzinówką można nadrobić.

były pracownik Nowy wpis

Szczerze nie polecam pracy w OIP Tech, dystrybutorze marki OPPO. Spędziłem tam wystarczająco dużo czasu, by mieć opinię. Chaos, kompletny brak zrozumienia polskiego rynku i potrzeb partnerów (operatorów i detalistów). Pozycja siły, za którą kompletnie nic nie stoi. Panowie z Chin oderwani od rzeczywistości. Żądają działań od partnerów, zamiast zabiegać o ich uwagę i przychylność. Zmarnowany potencjał i brak przełożenia polskich szefów na kształtowanie strategii centrali z Chin. Nieprzygotowanie i niezrozumienie tematów sprzedażowych. Zmarnowałem tam kilka lat, ale nauczyłem się, czego się wystrzegać w przyszłości.

były (na szczęście) pracownik Nowy wpis

Nikt Ci tyle nie da ile naobiecuje Ci oppo. To zdanie chyba najlepiej opisuje to jak wygląda współpraca z tą firmą. Opinia z 13.07.2021 idealnie opisuje to co dzieje się w tej firmie. Globalny gigant który w Polsce stoi na nogach z gliny, żeby nie napisać dobitniej. Chińczyki w biurze w Wwa oderwani od rzeczywistości, myślą, że polski klient będzie zabijał się o ich telefony a jest jak wiadomo zupełnie inaczej. Organizacja pracy, a raczej jej brak. Niekompetentni ludzie na szczeblach kierowniczych. sprzedaż firmy, która od początku kręci się tylko dzięki promotorom. To ile osób w dziale sales pracuje od początku a ilu zdążyło odejść wiele mówi o tej firmie. Nie wpadnij czasem na pomysł by zaczynać tam pracę, omijać szerokim łukiem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oip Tech Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Manager ds. Kadr i Administracji? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ex pracownik

Mogę podpisać się pod poprzednia opinia. Firma bardzo zakłamana, obiecują coś i nie dotrzymują słowa. Pełno ludzi w typie "po trupach do celu". Dopóki na wyższym szczeblu nie nastąpią zmiany firma nadal będzie niszowa.

Pracowałem w oppo przez 2 lata. Obecnie pracuje u konkurencji wiec mam pewne porównanie. Z plusów: - Stawki rynkowe z wypłata na czas, - regionalny ale z tego co wiem to tez już nie pracuje Minusy: - obietnice uopu ale skończyło się na wiecznym przedłużaniu umowy zlecenie - nierozumny Chińczyk przeszkadzający w pracy i za każdym razem podczas wizytacji pytający o to samo - słabe zachowanie podczas lockdownow - firma nic nie dała od siebie pomimo 2 lat współpracy - zero benefitów (multisport etc trzeba płacić całość) - na początku targety były rozsądne i wyrabiane, ale widać ze firma chciała sobie odbić lockdown i od roku targety nierealne. Życie za podstawe - chore podejście do pracownika, wymóg robienia etatu a w zamian zwalniają z dnia na dzień bez słowa - kilku znajomych to spotkało - niby podczas lockdownu firma nikogo nie zwolniła ale usunęła cały zespół merchandisorow wiec kilka osób zostało bez środków do życia z dnia na dzień. Firma przypomina bardziej chiński (usunięte przez administratora) niż cywilizowana korporacje. Jak ktoś ma możliwość pracy u konkurencji: Samsung, xiaomi, apple i teraz Vivo tez podobno spoko to niech się nie zastanawia i wybierze cos innego. Szkoda zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Oip Tech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Oip Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oip Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Oip Tech Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 63