Opinie o P.H.U. Calypso Sp. z o.o. w Mosina

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.U. Calypso Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w P.H.U. Calypso Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Calypso Sp. z o.o. w Mosina

Czy jest możliwość pracy w P.H.U. Calypso Sp. z o.o. na część etatu?

Magda Nowy wpis

Kierownicy pracują na najniższej krajowej plus śmieciówka , repowie niby na dzieło z której powinni sami odprowadzać podatek.

Justyna Nowy wpis

Dzień dobry jaka umowę daje firma dla doradcy?

Doradca Nowy wpis
@Justyna

Dostajesz zwykłą śmieciówę bez żadnych składek do ZUS. Na koniec roku nawet żadnego pitu do rozliczenia z urzędem skarbowym. Co miesiąc kierowniczka przywozi tylko jakieś rachunki do podpisu z trzech firm.

Jaki jest styl zarządzania w P.H.U. Calypso Sp. z o.o.?

Wanda

Czy reprezentant pracuję na umowę?Czy można pracować na kogoś?Czy rządają nie karalnośći?

Aplikowałeś do firmy P.H.U. Calypso Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w P.H.U. Calypso Sp. z o.o.?

Były doradca

Od dłuższego czasu większość pracowników w tej firmie łącznie z menadżerami są bez doświadczenia, więc jak najbardziej masz duże szanse w tej firmie.

mrówka

Czy ktoś wie dlaczego firma personalnie stabilna w 2022 r od początku 2023r boryka się z problemami kompetentnych pracowników? Czy nowi udają ,że pracują?

Mrówka
@mrówka

Ludzie z doświadczeniem są zwalniani albo zwalniają się sami, kadra menadżerska bez doświadczenia nie radzi sobie z doświadczonymi pracownikami gdyż sama nie ma większego doświadczenia wobec czego szukają delikatnie mówiąc głupszych od siebie.

Nigdy więcej

Pracowałam w firmie krótko i nie chciałam już więcej przedłużać z firmą umowy. Takiego bagna jeszcze nie widziałam. Przełożona oporna na to co się do niej mówi, wydzwania późnymi wieczorami z byle czym nie zważając na to, że ktoś ma dzieci, widać chyba że to jej pierwsza tak poważna praca. A najlepsze na koniec, nie potrafi powiedzieć, że ktoś nie przedłużył umowy z firmą tylko wciska kit innym, że zostałam zwolniona z powodu spadających wyników i myśli, że ktoś się o tym nie dowie. Brawo za profesjonalizm.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do P.H.U. Calypso Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Ona

Firma KRZAK. Pracowników mają za nic. Nie grasz pod ich dyktando to cię nie ma. Mało że cię (usunięte przez administratora) to jeszcze obawa przed odejściem kolejnej osoby jest taka duża, że jak dzieci w przedszkolu manipulują resztą wmawiają im takie rzeczy żeby nagle przestały rozmawiać z osobą zwalnianą. Gorszej dziecinady nie widzialam nigdy w życiu. Każdy kto idzie za tobą żegna się z pracą. Wielkie państwo jakby ludzie musieli im się kłaniać w pas za to że w ogóle raczyli cię zatrudnić. Dyrektor przy zwolnieniu nawet nie potrafi spojrzeć w oczy choćby na sekundę. A to nie dość że oznacza brak szacunku to jeszcze że ma coś do ukrycia. Mało to zastraszanie że nigdzie więcej w konkurencji pracy nie dostaniesz, porażka. Na szczęście mam nagranie. A firmie życzę Wszystkiego Najgorszego w tym Nowym Roku. Karma wraca a ja cierpliwie czekam

@Ona

Upłynął rok i nic złego się firmie nie przytrafiło, więc życzenia nie były szczere. Jak przytaczasz jakąś historię to nie rozmijaj się z prawdą, a swoje domysły, które nie mają nic wspólnego z faktami pozostaw dla siebie. Rozumiem rozgoryczenie faktem, że ktoś został zwolniony ale nie dzieje się nic bez przyczyny. Życzę wszystkiego dobrego i samych sukcesów zawodowych.

@Ona

PS. Jak pracownicy są tak źle traktowani, są manipulowani etc. to może odpowiesz dlaczego wróciłaś do naszej firmy?

Ewka

Witam, byłam pracownicą na terenie śląska Gliwice i okolice, zarobki słabe pożyczki 5% od zbiórki jak się jechało po rate 210 zł to 10,50 dla mnie, (usunięte przez administratora) ludzi prowizja straszna odsetki jeszcze gorsze. a pracownika nie szanują chcesz to spadaj na twoje miejsce jest inny przy prowizji 5% zero zwrotu za paliwo nic. nie dajcie się nabrać na współprace na początku obiecują 20% po zbiórkach i pierwszej wypłacie wychodzi się że jest 5%. A ludzi ostrzegam przed ogromnymi kosztami chwilówek i pożyczek.

@Ewka

Jak już Pani pisze taką opinię, to może opisze nam Pani prawdziwą historię rozstania z firmą, bo to co Pani tu napisała nijak ma się do rzeczywistości.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Calypso Sp. z o.o. - Mosina

• Jak się pracuje w P.H.U. Calypso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Calypso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Calypso Sp. z o.o.?

P.H.U. Calypso Sp. z o.o.
  • Plac 20 Października 22
    62-050 Mosina
  • NIP: 7773319167 REGON: 380081366 KRS: 0000730427

P.H.U. Calypso Sp. z o.o.