Opinie o Solution Channel Sp. z o.o. w Puszczykowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Solution Channel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solution Channel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solution Channel Sp. z o.o. w Puszczykowo

Xxx Nowy wpis

Brak możliwości umowy o pracę . Ciężka praca (trzeba wykonywać jedno polaczenie za drugim bez przerwy na picie i toaletę) za grosze . (usunięte przez administratora) . Pretensje o wszystko . Nie polecam

Uczciwy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Firma nosi teraz nazwę Telewatt SP.z.o.o . Ciekawe dlaczego tak często zmienia się nazwa i branża firmy . Może przez nieuczciwość zleceniodawcy ?Wypłata na czas to jedyny plus. Atmosfera bardzo negatywna. Jak Pani kierownik ma zły humor to wszyscy mają mieć zły humor. Obrażanie pracowników przy innych pracownikach . RODO tam nie istnieje . Wszyscy pracownicy wiedzą o wszystkich sprawach pozostałych nawet jak ich nie ma w pracy . Nawet o zarobkach wszystkich mówi się na głos . Zerwanie umowy następuje przez sms. Nagrywanie wizerunku oraz głosu bez pisemnej zgody pracownika . Nie polecam .

Pracownica Nowy wpis

Obecnie firma Telewatt zajmująca się umawianiem spotkań dla przedstawicieli fotowoltaiki. Wypłata na czas, ale trzeba pilnować składek bo zdarzały się opłacane zaniżone. Atmosfera nieciekawa

Marcin Nowy wpis

@anga a nie będą podnoszone stawki?

Aplikowałeś do firmy Solution Channel Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Łukasz

Hmm, czy w Tej firmie są wolne wakaty ,czy nie zatrudnia?

Anga
@Łukasz

Umowa zlecenie za 13zl pracują

Janusz

W dniu 05.11.2019r w Opolu odbył się pokaz tej firmy. Bezszczelność tych ludzi przekracza wszelkie granice. Dla nich liczy się tylko to.aby jak najwięcej (usunięte przez administratora) starszych ludzi. Uważam że tymi ludżmi powinien zająć się prokurator. Dlatego ostrzegam wszystkich przed ta firma.

@Janusz

Niestety muszę się zgodzić z tą opinią

Jak wygląda teraz praca w firmie Solution Channel Sp. z o.o. w mieście Puszczykowo? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Nie polecam pracować w tej firmie..

Dominika

Ile języków i jakie są wymagane?

Uczestnik spotkania

7 lutego 2020r byłem na pokazie w Miliczu. Mam bardzo negatywną opinię o tej firmie. Prowadzący panowie bardzo wydłużali czas tego spotkania. Przez jakiś czas siedzieli sobie z tyłu sali nie zwracając na nas uwagę, co ludzi bardzo denerwowało bo nie potrzebnie tracili czas.Na zakończenie miały być wręczane atrakcyjne nagrody: dla par - tablety, nawigacje, roboty kuchenne, dla pozostałych - zestawy głośnomówiące, zegarki ,zestawy kosmetyków. Niestety zostaliśmy (usunięte przez administratora) dano tylko zegarek w gumowej oprawie lub małe pudełeczko kremu. Spowodowało to wielkie oburzenie wszystkich uczestników. Widocznie firmie nie zależy na dobrej opinii.

Firma Vita-Lux z Lubonia (obecnie Solution Channel Sp. z o.o.) zaprosiła nas (seniorów) na pokaz z prezentacją sprzętu rehabilitacyjnego. Z pokazu wyszliśmy tracąc około 7000 zł. Za niekwalifikujący się dla nas sprzęt medyczny oraz nieprzydatne dla nas przedmioty gospodarstwa domowego. Reklamacje i skargi złożone przez Rzecznika Praw Konsumenckich poczytały bez pozytywnego rezultatu. Jak to się dzieje, że wyłudzane od ludzi starszych pieniądze za sprzęt dla nich nie przydatny jest praktyką jak dotąd bezkarną.

Aga

Ja rowniez mialam nieprzyjemnosc byc zaproszona na ta watpliwa prezentacie w Osiecku do hotelu pod sosnami. Po wejsciu na sale zostalam wyproszona na dwór. Pan prowadzacy stwierdzil ze nastapila pomylka ze jestem za mloda i ktos sie pomylil zapraszajac mnie. Dziwne tylko ze maz w moim wieku im nie przeszkadzal i mógł zostac. Zostal wyproszony dopiero jak sie dowiedzieli ze jest moim mezem. Ztego wniosek ze to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zenada. Wezcie sie za robote a nie za naciaganie zchorowanych ludzi. Ja bylam za zdrowa na ich prezentacje i nie naciagneli by mnie na nic. Zal tylko innych .

Najgorsza prezentacja, na której byłem to prowadzona przez panów z tej firmy, którzy są chamscy i rzeczywiście, jak zobaczą młodą osobę (pytają się o wiek!) to się jej pozbywają (nawet bez wręczania badziewnego prezentu)!!!!! Natomiast naciągają starsze osoby na wątpliwej jakości produkty. Ostrzegam przed tą firmą! Pokazy żenujące, totalny brak wiedzy, (usunięte przez administratora) ignorancja !!! Gdy się dowiedzieli, że jestem z branży medycznej to mnie wyprosili!!!!!!!!!!!!!!!!

Klient

Firma zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju prezentacji na których naciągają starsze i niestety nie jednokrotnie schorowane osoby manipulując ich uczuciami i nadziejami. Żygać się chce na samą myśl że ktoś może się w ten sposób dorabiać. Dzwonią zapraszają, ale jak zobaczą że jesteś osobą młodą to zaczynają ściemniać ze musiała zaistnieć pomyłka i nawet chcą ci wręczyć jakiś badziewiasty prezent tylko po to abyś nie wszedł i niecnarobił im poruty. PRZESTRZEGAM WSZYSTKIE STARSZE OSOBY!!

Zostaw merytoryczną opinię o Solution Channel Sp. z o.o. - Puszczykowo

• Jak się pracuje w Solution Channel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solution Channel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solution Channel Sp. z o.o.?

Solution Channel Sp. z o.o.
  • Jana Matejki 23
    62-040 Puszczykowo

Solution Channel Sp. z o.o.