Opinie o Mtoilet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mtoilet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mtoilet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtoilet Sp. z o.o. w Warszawa

Obserwator

SKORO jest tak dobrze w mt i tyle kasy się zarabia to czemu handlowcy skrecaja kabiny ?????. Bo nie wierzę że z własnych chęci:-) odp jest prosta nie ma kasy na kogoś kto przyjdzie i to zrobi . I tak na marginesie patrzac przez 10 lat pracy w tt handlowiec nigdy tego nie robił i co tak sobie polepszyliscie ?

Handlowy
@Obserwator

Jak szef nie ma jaj to trza robić. Trzeba zarobic na siebie

kazik

Witam Pojawiło się ogłoszenie pracy dla logistyka w Łodzi. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie, jakie zarobki, praca od pon do pt czy także we weekendy, 8h dziennie czy dłużej itp. Im więcej informacji tym lepiej ;) Gdzie w ogóle w Łodzi mieści się ta firma? Z góry dziękuję za wszelkie informacje

Byly
@kazik

Wiem z autopsji że praca logistyka w tej firmie to tylko dodatek. Robisz na placu, w terenie w czasie swojej dniówki a potem siadasz i robisz to co do Ciebie należy. Oczywiście nadgodziny są darmowe bo przecież wszystko ku chwale firmy. Weekendy też zaliczysz oczywiście darmowe bo trzeba ogarniać to co nie miałeś czasu na tygodniu bo robiłeś wszystko za wszystkich. Jak się postawisz to nie będzie premii

Fifi
@kazik

I jak byłeś na rozmowie? Bo w mojej miejscowosci tez taka oferta.

kazik

dzięki Były za info - teraz się zastawiam czy będę wysyłał CV

Leon

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie. Kłamstwa i oszustwa są na porządku dziennym. Oszustwa na wynagrodzeniu !!! Firma nie przestrzega przepisów Rodo dotyczących ochrony danych osobowych

Czy Mtoilet Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracuś

Jeżeli chodzi o kierowców to nie ma ustalonych godzin pracy. Czasami zaczynałem o 4:00 i kończyłem późnym wieczorem. Trzeba przyzwyczaić się do dłuuuugiej jazdy

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mtoilet Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Kamil

Odradzam pracę w tej firmie w oddziale w Krakowie. Pani Kierownik bardzo fałszywa. Obiecuje co innego A co innego robi. Wszystko nastawione jest na zysk, zero szacunku dla pracownika. Zarobki marne , A plany do zrealizowania nie są do osiągnięcia.

Adrzejek
@Kamil

Będzie jeszcze lepiej. Juz jest kolejny Cza.....rodziej.

Vip

Koledzy i koleżanki z mt też uważam że trzeba mówić część i zamienić słowo z nami A nie udajecie że nas nie znacie mieliście odwagę śmiać się że tt się rozpadnie bez Was to miejcie odwagę powiedzieć część:-) A ie teraz WAM wstyd spojrzeć w oczy

Krzysztof
@Vip

JA UWAZAM ZE ZDRAJCOM NIE MOWI SIE CZESC . JAK BY PRZYNIESLI PAPIER O ZWOLNIENIE I POWIEDZIELI ZE IDA DO MT TO OK ALE WIEKSZOSC NIE MIALA JAJ TYLKO CHODZILA SIE SMIALA I MOWILI ZE IDA GDZIES TAM NA MIEDZYNARODOWKE ALBO DO WARSZTATU CZY DO BUDOWLANKI . A DZIS ONI NIE POTRAFIA SPOJZEC W OCZY

Abudabi 2020
@Krzysztof

Prawda jest taka, że jedni (usunięte przez administratora) że zostali w TT, drudzy natomiast przeszli do MT. Ot taka symbioza

Obcy

Napewno jest w tej firmie dobrze jak w Szczecinie Kierownikiem Oddziału Operacyjnego jest Pan Ireneusz z hukiem wywalony z tt bo nie umiał się z ludźmi dogadać i był odporny na wiedzę i ciężki do za..... Taki (usunięte przez administratora)jak tam pracuje to pewnie firma będzie długo istnieć.

Zły
@Obcy

Wypad do swojej firemki, trollować

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Mtoilet Sp. z o.o.?

obcy

być odpornym na Pana Ireneusza w Szczecinie bo głupi i tempy i twierdzi że ja i nikt więcej

Obserwator

Czemu ludzie pracujący w mT wstydzą się tego?

Głos z mT
@Obserwator

Dlatego, żeby taki ktoś jak ty miał zagwozdkę.

@Głos z mT

Aha ok teraz wszystko jasne, dziękuję.

Hm
@Obserwator

Bo wiedzą że dali się zmanipulować i teraz nie potrafią nam spojrzeć w oczy

Będzie dobrze

WSZEDZIE SA KOMUNIATY ZE BEDZIE DOBRZE PO COVID19 U NAS TEZ BEDZIE DOBRZE MAM NADZIEJE PANOWIE JAK NIE ZACZNIEMY UPOMINAC SIE O SWOJE TO BEDZIE LIPA. JESLI JUZ W TT TNA KOSZTY TO U NAS TEZ ZARAZ BEDA GPSY I CIECIA TERAZ

Przeszedłem z tt do mt i bardzo tego żałuję

Patrycja

@Sprzedaż tzn? Najniższa krajowa czy jeszcze mniej?

Endi
@Patrycja

Najniższa krajowa A reszta to różnie bywa . Jeśli chcesz tu pracować i lubisz dużo jeździć to zapraszamy do współpracy. Fakt prawda jest taka że część pracowników z tt co przeszli do mt po jakimś czasie chciało wrócić do tt . Moze nie jest idealnie u nas Ale jakoś jest .

Obserwator

Bardzo dobre strategiczne posunięcie zarządu mT, że zatrudnili tyle ludzi na start biznesu. Cały czas drzwi otwarte dla wszystkich, rekrutacja trwa, pojawiają się nowe twarze. Super będą mogli zrobić zrzutkę na ratowanie firmy;-) Powodzonka i Wesołych Świąt.

Sprzedaż
@Obserwator

Ta już w tej chwili pracujemy za miskę ryżu. Grosza im nie dam. Nie polecam

Hfjdod
@Obserwator

Skoro firma jest rok na rynku i ciągle prowadzą rekrutację to hm albo jest tak źle nikt nie chce przyjść albo tak szybko ludzie odchodzą od nich . Polecam NAJWIEKSZA FIRME W POLSCE T...T... Z PRAWDZIWYM WIELOLETNIM STARZEM .

Pracownica
@Obserwator

Faktycznie bez rewelacji, nie to co obiecali:-(

Staś
@Hfjdod

Albo stażem

Idlsj

A ty ty jesteś kierowca czy handlowcem?? Bo ja jestem kierowcą i w paru miejscach słyszałem od stałych klientów że Was handlowiec powiedział cytuję: Zapraszam do współpracy z nami gdyż tt się rozpada wszyscy doświadczeni pracownicy opuszczają ta firmę żeby nie zostać bezrobotnym . Moje pytanie bez ublizania czy tak się pozyskuje klientow ? Po co tak klamiecie ? Można klienta pozyskać cena itp A nie kłamstwem. My nie mówimy klientom że (usunięte przez administratora) poszli za (usunięte przez administratora) którego do tej pory wszyscy ci co odeszli najwięcej mówili o przekretach byłego prezesa tt

Never mT

Bardzo mnie chcieli i to nie za darmo, jednak tak nisko nie upadłem i nigdy nie upadnę. Jedno mnie dziwi, w Polsce jest tysiące firm, a Ci wybitni pracownicy mT jedyne gdzie mogli przejść to tylko mT, takie to niesamowite osobowości i fachury.

Noga psie

A jak jest z godnością ludzików z mT?

Taki tam
@Noga psie

Z godnoscianjest tak że teraz wstyd im spojzecnnam w twarz :-) na orlenie jak podjezdzaja nawet reki niemniej podać. Mowie kiedyś nie na obecnej sytuacji. Z godnością to tak że kładli.wypowiedzenia w tt i każdy niby miał iść gdzieś tamnjedennna miedzynarodowke inny donfabrykinhehhe

Taki tam
@Never mT

Bo Ci wybitni to byli wybitni w noszeniu głowy w chmurach . Mój kolega były kolega od lat mówił że jestbokradany przez tt i poszedł z nimi. Albo coś że mną jest nie tak albo z nimi bo jak ja uważam że mnie ktoś okrada to z nim nie idę dalej przez życie. Jak zapytałem o ta sytuację tonodp była jednoznaczna ZROBIL SIE CZERWONY

pachołek TT

A co w MT jest niby inaczej. (usunięte przez administratora) są w cenie, a nowi poszukiwani i chętnie przyjmowani

Kierowca

W tt było dobrze i z zasadami i z kierownictwem nie ma ci narzekać bo było ok Ale pomyślałem że w mt będzie lepiej i przeszedłem za jakimś tam gronem ludzi i hm jest podobnie parę rzeczy jest gorszych parę lepszych suma summarum uważam że troszkę straciłem NIE DUZO . Samych serwisów robię mniej Ale km robię hm dużo więc jeśli ktoś woli dużo jeździć to zapraszam do nas. Zobaczymy co pokaże czas jeśli się skończy się epidemia. Dla tych co piszą i dobrze i źle w mt jest inaczej niż w tt jedni zadowoleni inni nie . (usunięte przez administratora) . A co do zasad zdrowej konkurencji to uważam że to wojna i zasad nie ma albo my Was albo Wy nas :-) Wiem też że parę os z tt myśli nad przejściem do nas A le i od nas do Was :-) Jak jest i jak będzie to czas pokaże myślę że dopiero po 2 kolejnych latach będzie można powiedzieć co i jak. MALA PROSBA : PANIETAJCIE NIE MA CO SIE WYZYWAC UNIKAC ITP PRACE MOZNA ZMIENIC PARE RAZY ALE MIESZKAMY CZESTO KOLO SIEBIE I JAK BY NIE BYLO JESTESMY SKAZANI NA SIEBIE WIEC SZANUJMY SIEBIE NA WZAJEM (usunięte przez administratora)

Dyplomata
@Kierowca

Bardzo dyplomatycznie podszegles do tematu :-) Albo jest źle i uciekam albo jest d9brze i zostaje :-) Nasi pracownicy mają kontakt w waszymi i ogólnie słyszymy że może była pochopta decyzja pod wpływem impulsów to przejście. Teraz nam montuja jakieś sądy albo gps więc też to trochę zmieni charakter pracy :-/ Na marginesie ktoś coś wie co to jest itp?

Jdd

Cześć czytałem tamto forum . Hehe całą prawda ciekawe czy ich handlowcy mogą sobie spojrzeć w oczy i powiedzieć prowadzę zdrowa konkurencję hehe Ja też parę lat pracuje i hm też mam kontakt z klientami i tez słyszę podobne historie czyli pewnie Z GORY DOSTALI NAKAZ KLAMAMANIA CZYLI MT JEST Z PIS

Szpachelka

Mt na fb pokazują bazy itp niedługo będą myć auta klientów. NAJGORSZE ZE DALEJ KRADNA KLIENTOW . JESLI KTOS MA KABINE OD T T A HANDLOWIEC MT JEDZIE I MOWI ZW MY SIE ZAMYKAMY IDZIEMY NA (usunięte przez administratora) ITP TO HM KLAMSTWO JEST ICH GLOWNYM ATUTEM ???TYLKO TYM CHCA KONKUROWAC ? Dodam że kierowcy mt tzw mafijni bracia że slupska jeżdżą już po całej Polsce hheeh.ciekawe czy tacy zadowoleni .po minie raczej nie bo znamy si3 z 12 lat to nawet część ni3 NIEMAL BURAK

Pan kluczyk

Niech ktoś napisze o tym przekręcić o co dokładnie chodzi ? Ja chce wynająć 4 toalety i nie wiem czy kontynuować współpracę że starym dostawcą i panem Piotrem czy przejść do mtoiletu Ale nie chce dorzucac się dla firmy która robi przekręty.

@Pan kluczyk

Jeśli poprzednia firmę ktoś budował 25 lat i nagle z dnia na dzień jest jest wyrzucony i odchodzi bez walki otwierając zaraz kolejna firmę to chyba nie jest normalne :-)

Cały sęk
@Pan kluczyk

Cały sęk w tym, że nowa firma powstawała wcześniej, jeszcze w trakcie sprawowania najwyższych funkcji w TT. To chyba wszystko wyjaśnia.

Racja
@Cały sęk

Skąd masz takie informacje ? Czyżbyś był kimś kto też uciekł? Coś było na rzeczy skoro pracując otwiera się konkurencyjna firma i teraz pytanie czy w tym okresie na czyją korzyść albo nie korzyść ktoś pracuje ? DEZERCJA.

@Racja

Otwieral nowa firmę bo tu już miał noz na gardle . Skoro tu w t.. t.. było dobrze itp to po co się gra na niekorzysc firmy i otwiera drugą? Bo wiedział że się doszukali czegoś i postanowił uciec . A najlepsi są kierowcy którzy cale lata podawali ręce pili Z nami A teraz jeżdżą swoimi pomarańczowym szerszeniami i nie potrafią ani kiwnac część ani na orlenie reki podać NIE POTRAFIA SPOJRZEC NAM W OCZY . A TACY WSZYWCY ODWARZNI HEHE PANOWIE KOLEDZY W CZASIE EPIDEMII NIE PODAJE SIE REKI ALE CZESC MOZNA KIWNAC WIEKSZOSC Z NAS KOLO SIEBIE MIESZKA I JESTESMY SKAZANI NA SIEBIE WIEC TROCHE ODRUCHOW CZLOWIECZENSTWA.

@Do kluczyka

Powiem lepsze. Pracuje w tt od ok 5 lat jak się zatrudniłem to od kierowców z wieloletnim doświadczeniem i stażem słyszałem że jest dobrze Ale zarząd nas okrada z premii nadgodzin i 1000 różnych rzeczy -- A TU NAGLE POSZLI ZA TYM ZARZADEM I ZA TYM KIMS KTO ICH OKRADAL !!!!?:-) MOJE PYTANIE KOLEDZY KIEROWCY NIE MACIE CHARAKTERU ZASAD I NIE SZANUJECIE SIEBIE

Job

Dokładnie TT nadal dynamicznie się rozwija i inwestuje. Od mT to jest nie o jeden krok, a o tysiące kroków do przodu. Ciekawe ilu w mT już żałuje swoich decyzji, że dali się nakłonić. Robią na 2 etaty, nie na swoich stanowiskach pracy, wszyscy robią wszystko, pracują fizycznie a potem załatwiają łapanie kontraktów. Raczej nie wiedzieli w co wdepną. W ogóle mi nie szkoda tych uciekinierów.

Do pracownika t t

U nas też wynosili nie tylko kierowcy :-) I też zginęły kawy hehe. Fakt jest taki że w mt i kierowcy Ale najbardziej handlowcy nie mają honoru i jaj żeby normalnie pozyskać klientów tylko uciekają to kłamstw że tt się rozpada że oni za wczasu uciekli itp.nie ma zdrowej konkurencji . Ale karma wraca.

Kabaret

Na stronie i fb dają film że 25 lat na rynku ?!?!?! Czemu nie dają info ze pracowali 25 lat Ale pod marką toi toi i że drogi rozeszly się nie z chęci tylko z przymusu zostal zarząd usuniety . Już ta informacje czytałem w różnych miejscach WIEC TO CHYBA PRAWDA ZARAZ BEDZIE KOLEJNY PRZEKRET :-)

@Kabaret

Prawdy to tam Ci nikt nie powie. Ja to już zaczynam myśleć, że oni utworzyli alternatywną rzeczywistość i sami zaczynają w nią wierzyć. Dziwi mnie, że znajdują nowych wyznawców, których wcześniej mieli gdzieś. Jak sekta...

Zostaw merytoryczną opinię o Mtoilet Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mtoilet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mtoilet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mtoilet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mtoilet Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Odlewnicza 5
    03-231 Warszawa