Opinie o Mtoilet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mtoilet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mtoilet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtoilet Sp. z o.o. w Warszawa

W firmie Mtoilet Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Pracownik Ochrony. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Nie polecam jeśli ochrona będzie miała wynagrodzenie pod znakiem zapytania jak kierowcy od serwisu od kilometrów nigdy nie wiadomo ile będzie wypłaty ????

Jakiś tam kowalski

Podobno właściciel tej firmy to były właściciel firmy TO. TO. który został usunięty za przekręty. Czy im zaufaj???zdecydowanie nie. A co do doświadczenia to w takim razie niech napiszą na stronie że firma istnieje 2 lata Ale mają doświadczenie zebrane w innej takiej samej firmie. Odpowiadamy sobie sami na pytanie czy im zaufać pisząc się o 10 zł taniej.

pracownik z doświadczeniem
@Jakiś tam kowalski

Ten wpis daje do myślenia, w sumie nie wiem jak było, ale sprawdziłem i faktycznie firma istniej od stosunkowo niedawna - biorąc pod uwagę co się dzieje w Polsce i na świecie (koronawirus), obawiam się że mogą nie przetrwać... byłem zainteresowany, odpuszczam, niechce zmieniać co chwila pracodawcy bo będzie niewypłacalny

????
@Jakiś tam kowalski

A ja jestem zadowolony :-) bo zaczepił mnie ich pracownik na budowie i podchwycilem jego rozmowa że są najlepsi też wieloletnie doświadczenie itp i pociagnolem temat okazało się że są rok na rynku hehe Ale (usunięte przez administratora) z tego pracownika bo powi3dzialem że z kimś już się dogadduje zapytał za ile strzelilem cene ....a on jeszcze obnizyl obiecał mi taka cena że bez wahania się skusiłem teraz tak naprawde beda mi czyscic za worek papieru heheha.pozdrawiam tego przedstawiciela i polecam szukać lepszej.pracy bo za długo się nie utrzymają.dodam że mam firma od 2004 r i zawsze biorę od jednej firmy A przedstawiciel m.....et takiengadal (usunięte przez administratora) o tamtych że powinien do sądu trafić za obraża i kłamstwo!!! A za tydzień już mi stary dostawca przywozi kabinę(usunięte przez administratora) podziękuje chociażby za kłamstwo A po 2 za to że też u mnie papieru nie zostawiają.

Widzę, że nerwy puszczają. Ciekawe czemu;-)

Kasta
@Jakiś tam kowalski

Proszę sprawdzić w KRS kto jest właścicielem to po pierwsze, a po drugie każdego uważa się za niewinnego dopóki nie udowodni mu się winy to tak na marginesie

Kinoman
@Kasta

No jasne. A od tatusia do córeczki to trzeba pół świata przejechać zeby sie porozumieć. Wolne żarty - firma jest Ryszarda, a że na córke to kto bogatemu zabroni...

Detektyw
@Kasta

KRS i KRS a tam jakieś słupy są wpisane

Maki
@Jakiś tam kowalski

Nie były właściciel, a były prezes. W papierach nigdzie go nie ma. Poszukaj głębiej i skuteczniej, a dowiesz się czemu ktoś decyduje się na takie ruchy po 20 kilku latach zarządzania firmą. Otworzenie takiej firmy z takim rozmachem, plus kurs z taką falą, nie powstaje z dnia na dzień i bez przyczyn że strony centrali.

Agus
@Jakiś tam kowalski

Czy ktoś wie ile jest pracowników ,, czemu się twierdzi że nie ma pod grusza

K

STAWIAJA TOALETY GDZIE POPADNIE, NIE PATRZAC NA ODLEGLOSC OD BUDYNKOW MIESZKALNYCH. NIE POLECAM.

Zzorro
@K

Stawiają tam gdzie im ktoś wskazuje.... Tyle w temacie.

Jaro
@Zzorro

Właśnie od kilku dni stoi pod oknami bloku !!! Klient ( wł firmy wykonującej prace ) wskazuje ? Ok, ale i kierowca powinien pomyśleć, że mieszkańcy nie mają ochoty ani przyjemności wysłuchiwać "dźwięków" wąchać ... czy słuchać trzaskanie drzwiami ! Korzystają z tego pracownicy ale i postronne osoby ! Odrobina rozsądku i kultury !!!

Witam. Czy firma zatrudnia na poszczególne stanowiska bez doświadczenia w danej dziedzinie, np. kierowca albo przedstawiciel handlowy? Dzięki i pozdro!

Jak tylko gdzieś miałeś/łaś do czynienia ze spredaża to przyjmują bo ktoś kto zna rynek jak usłyszy 2800 netto plus premia 200 -300 złotych to śmieje się w twarz . Wizja i plany nie do zrealizowania . A stopniowo jesteś przykrecany w każdej rozmowie więcej i więcej. ..Więc jeśli interesuje Cie 3000 netto możesz aplikować. Oczywiście dostaniesz info ze to cudowna firma . A jak wejdziesz w gównianą branże to z czasem się dowiesz ze połowa szefów śpie...ła z konkurencji z buchnieta lista klientów . Bądź przygotowany ze będziesz(usunięte przez administratora) regularnie i ze pracujesz z "Najlepszymi we Wszysykim " Na rynku są lepsze firmy :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mtoilet Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy Pracownik biurowy -sprzedawca
Krzczonów
Solarcorn
Hipek

Nie polecam , podejmować tam pracy nie chodzi o pieniądze, lecz o atmosfere zero szacunku dla pracowników , kierowniczka z oddziału ZG może doświadczenie w sprzedaży ma, ale jedne wielkie zero jeżeli chodzi o szacunek do pracowników. Ogólnie radzę z całego serca odradzam podejmowania pracy w oddziale Szczecin , Poznań, Zielona Góra. Gdyby nie kierowcy w Zielonej Górze to juz dawno by upadł ten oddział tak jak Poznański

Młody

Witam, mam pytanie w prost ile można zarobić w mToilet? Jako przedstawiciel. Słyszałem o przelewach poniżej 2500zł ..... Sorry czy to prawda? Kolega też PH mówił że mając bardzo dobre wyniki to na kokosy też nie ma co liczyć max 4kzł. Brak jasnych rozliczeń premii - uznaniową. Mówi taki styl pracodawcy... i że wiele osób szuka nowej pracy, a tą traktują jako zdobycie doświadczenia.

Swiadomy
@Młody

Jeżeli przeczytasz ogłoszenie o pracy co oferują potraktuj to jak odwrotne lustro. W sezonie 250 godzin to norma do tego telefony po 18 od klientów współpracowników ." Wszyscy gramy do jednej bramki " przewodnie hasełko wymyślone chyba w tym sraczu przez bossa.a lizuski peplają wszystkim dookoła jaka to cudowna firma . Urlop ? Najlepiej weź telefon i laptop bo musisz zamówienia zrobić. Acha i weź wizytówki do walizki mogą ci się przydać . Ryjąca beret korporacja na kredycie i leasingach . Pierw muszą się swoi nachapac dopiero jak ze stołu spadnie ochłap to Cie zabiorą na pizze ....Więc sam sobie odpowiedź ile tu możesz zarobić. .. szef sraczy pisząc do wszystkich szanowna Mrodzino ???? chyba nie wierzy w to co pisze ...czytając wypowiedzi poprzedników opisujących co się dzieje na południu na północy to samo

Łódzki
@Młody

Może tak - cała załoga oddziału łódzkiego z dniem 01 stycznia 2022 wymeldowała się i przeszłą do konkurencji - to o czymś to chyba świadczy, zwłaszcza że mToilet przyszli z grubsza 2 lata temu...

bzb

Koleżanka która pracowała w Mt powiedziała ze w tej firmie 80% ludzi szuka pracy .najniższa krajowa korporacyjny bełkot i wiecznie mało. System rozliczania pracy jest taki żeby handlowiec nie zarobił .przyjmuja caly czas ale ludzi przychodza na 3-4 miesiace i uciekaja .To swiedczy o firmie

Ten co został
@bzb

A miało być tak pięknie... Szkoda... ;)

Firma dodała nową ofertę pracy na przedstawiciel handlowy. Czy ktoś o tym słyszał?

Postronny

Tylko tyle że szukają handlowców między innymi w Łodzi bo tak dobrze płacą że im 3 Handlowców uciekło na raz z końcem października :)

Hehe
@Postronny

To nie byli handlowcy to byli "skoczkowie" (tzw. skoczę tu skoczę tam). Co mili drodzy telefon milczał bo mieliście nowy numer? Nie tak jak w poprzedniej firmie po kimś?

Baba Jaga
@Hehe

Fakt. Turnieju czterech skoczni już nie wygracie bez nich, a oddziałowe skoki powyżej 800 m będą marzeniem.

Aleksander
@Hehe

Jesteś pewien że o to chodziło a nie o kasę? Ile płacą teraz na stanowisku handlowca? Są premie od zrobienia targetów? Jak wiesz to napisz ile można wyciągnąć?

Onn
@Aleksander

Tak. Jak zrobisz wyniki to masz premie.

Kolejny z Czeladzi

Praca jak praca robić trzeba swoje. Jak się odezwiesz ze długo jeździsz że mniej chcesz to zaraz zastanów się czy chcesz tu pracować. Każdy pracownik jest wspaniały w sezonie poza nim jest (usunięte przez administratora) Kierowniczka miła jak coś chce ty potrzebujesz pomocy niepodoba się to się zwolnij. Na innych odziałach nie ma problemu tylko w pieprzonej Czeladzi. Inbecyl pracujący jako płacowy i od samochodów nie ma pojęcia o samochodach pomagają mu kierowcy którzy przyszli z toja bo jełop nie ogarnia znają się to mu pomagają. Praca kierowcy prawo milczeć jeździć robić bo to kasa kasa. Nie polecam dobrze że skończyłem współpracę z nimi.

Aleksander
@Kolejny z Czeladzi

To co? Robota jest ważna tylko w sezonie? A co poza nim? Też pracowałeś, czy miałeś przerwy? Ile tej kasy dostawałeś na rękę? Chyba nie wystarczająco skoro odszedłeś?

limbo
@Aleksander

Pensje zdecydowanie niewystarczające.

Były

Nie polecam w Czeladzi za kierowcę Nadgodziny za free jeszcze nie było kierowcy co by rok czasu przepracował. Zwrócisz uwagę ze długo pracujesz jesteś wrogiem bindo wylotu. Odezwiesz się dostaniesz SMS od kierowniczki nie podoba się to się zwolnij. Jak rypoeez codziennie po 12godzin minimum i się nie odzywasz jesteś dobry odezwiesz się następny proszę.

Agnieszka

Obecnie wraz z mężem jesteśmy w trakcie budowy naszego domu i korzystamy z usług firmy MToilet. Sprawna i szybka obsługa. Miła i sympatyczna ekipa realizująca co miesięczne oczyszczanie. Punktualni i sumienni. Jeśli budujesz się i chcesz sobie oraz wykonawcy zapewnić komfort w trudach budowy, polecam firmę MToilet.

Kierowca

To jest chore żeby od kabiny do kabiny 50. 70 km. Lub dyspozytor do (usunięte przez administratora) nie umie robić trasy

Zagłoba

Jedyny plus roboty w tej firmie w charaktacze kierowcy to fuchy i paliwo.

Realista

Ta firma to jeden (usunięte przez administratora) układ. Baraniska z TT przeszły do Mt dostały awanse i kleją glupów. Np taki pseudo kierownik operacyjny Ireneusz, zakłamany dzban, prawdę powie jak się pomyli. Obstawił się takimi jak on Sebastianami, Leszkami prawdziwi mistrzowie w ciągnięciu nie tylko gówna, konfidenci i frajery. Jest tam ich jak psów, garstka normalnych nie ma z tym motłochem lekko, jak lubią ich sprawa. Ja wbiłem (usunięte przez administratora) j w tą firmę. Aaa czas pracy nie istnieje firma na dorobku masz tyrać, za co wspomniany wyżej kierownik po kursie obieca kasę, której nie zobaczysz.

Dont cry

Wyimaginowany, bajkowy świat firmy krzak. najniższa krajowa, premia wypłacana pod warunkiem spełnienia 66 zasad ucha prezesa, pod stołem. Kierowcy zachwyceni 400km na dzień i 5 serwisów... wycieczki krajobrazowe gwarantowane. handlowcy od lidera wiodą prym, a dyrektorzy zaginają jak handlowcy w fcmg z buchniętą listą klientów. korona z głowy zakrywa marzenia...

Kierowca
@Dont cry

Teraz Ci dyrektorzy są na właściwych miejscach, niech ganiają za kibelkami na parkingi itp. Życie jest brutalne, przyszło im się kopać się z koniem, co szybko zweryfikowało wartość kilku Gwiazd i Gwiazdeczek.

Szary
@Dont cry

Widać, że tu nie pracujesz, tylko przyszedłeś sobie pokomentować ????

Ten sam co tam
@Szary

Pracuje. Dawno temu...

@Dont cry

Jakie pięć serwisów,, 30 dziennie i za nadgodziny nie płacą. Czas pracy kierowcy,, chyba w tej firmie nie istnieje,, a kodeks pracy,,, raczej nie znają

Martyna

A ja jak najbardziej polecam pracę w firmie. Wynagrodzenie zawsze na czas, uczciwa pensja i zawsze o każdej godzinie można liczyć na pomoc dyrektora czy kolegów z większym stażem.

@Martyna

To pachnie autopromocją :)

Kinoman
@Martyna

Wspaniała wypowiedź. Sugeruję ją twórczo rozwinąć i uzupełnić - może tak: "Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes __________ Ryszard, naszego klubu. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłam ja – Martyna. Niech żyje nam prezes sto lat! (...) To jeszcze ja – Martyna, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłam, bo byłam chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałam ja – Martyna.". O i teraz jest dużo lepeij!

Martyna
@Kinoman

Żenujące :) strona jest do wyrażania opinii byłych jak i obecnych pracowników. Mój komentarz się do tego odnosi. Twoja wypowiedz nie ma nic z tym związanego a jedynie pokazuje zerowy poziom. Pozdro ;)

Jerzy
@Martyna

Możesz powiedzieć coś o wysokości wynagrodzenia w Mtoilet? Czy oprócz podstawy można tu też liczyć na premię, a jeśli tak, to od czego jest ona zależna? Mam nadzieję że dowiem się czegoś od Ciebie w tym temacie. :)

Abudabi 2020
@Martyna

Jeśli to Martyna, o której myślę, to się dziewczynka zbyt długo nie napracowała, tak jej koledzy pomogli, że została zwolniona za słabe wyniki

Przedstawiciel

Po kilku minutach rozmowy na miejscu otrzymałam wiadomość odnośnie wynagrodzenia. Nie ukrywam, że jest blisko najnizszej krajowej podsumuwujac jaka branża taka płaca.

Przedstawiciel gdzie indziej
@Przedstawiciel

Raczej jaka firma, taka płaca...

Irena
@Przedstawiciel

Cześć, czy oferowane wynagrodzenie miało obowiązywać już przez cały okres współpracy z Mtoiletem? Czy po prostu taka wysokość pensji proponowana jest jedynie na start a później można się spodziewać jakichś podwyżek?

Zniesmaczony

Dziel i rządź ta maksyma przyświeca w Mt!! Kolesiostwo, (usunięte przez administratora). Masz swoje zdanie, już jesteś niemile widziany. Układy układziki śmierdzi (usunięte przez administratora)mimo stosowania kiepskiej jakości chemii!!

Przedstawiciel handlowy

Nie polecam nikomu pracy w mToilet - Wrocław. Oddział zarządzany przez małżeństwo, które robi wszystko pod siebie. Jeżeli kierownik kierowców jest obrażony na swoich pracowników, dzwoni do Ciebie jego żona. Jeżeli kierowniczka handlowców ma coś do swoich podwładnych, z prośbą o wykonanie jakiegoś zadania zadzwoni do Ciebie jej mąż. Od samego początku relacje budowane na kłamstwie - polecam brać wszystko na papierze. Obiecywane szkolenia z technik sprzedaży nigdy się nie odbyły, a jedyne z czego zostałem przeszkolony jako handlowiec, to uzbrojenie nowej toalety i zawiezienie jej na budowę, bo jak już się coś sprzedało to często nie miał kto tego zawieźć na czas. Zdarzały się prośby o wywiezienie zwykłym autem osobowym, toalety wypełnionej fekaliami - obrzydliwe. Po kilku odmowach i postawieniu się - dostałem wypowiedzenie za niską sprzedaż. Prócz sprzedaży i obsługi klientów Twoimi obowiązkami będą - rozładunki/załadunki pełnych tirów z toaletami (ok. 100 kg sztuka), zawożenie i odbieranie kierowców z serwisu Mercedes Pietrzykowice (ciągłe awarie samochodów)/

Obserwator
@Przedstawiciel handlowy

Żeby prowadzić odział niestety ale trzeba mieć minimum wiedzy i doświadczenia a w przypadku Wrocławia są to osoby niestety z przypadku które nie mają o tym pojęcia ani doświadczenia, wygląda to tak jakby brukarz podjął się operacji serca :-))) Na teraz firma MToilet to dobra dojna krowa dla kierownictwa z Wrocławia !!!!!! Ciekawe kiedy się centrala dopatrzy i przypatrzyć poczynaniom tego małżeństwa !!!!!

Na jakie benefity można liczyć w Mtoilet Sp. z o.o.?

Janusz

Największym benefitem w tej firmie jest możliwość darmowego chlania. Im wyższe stanowisko tym wiecej okazji do darmowej gorzały. Zwykłym pracownikom robią 2 razy w roku imprezę z darmowym piciem zamiast np bonów na świeta i mają się cieszyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Mtoilet Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mtoilet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mtoilet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mtoilet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mtoilet Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Odlewnicza 5
    03-231 Warszawa