Opinie o Mtoilet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mtoilet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mtoilet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtoilet Sp. z o.o. w Warszawa

Oddział we Wrocławiu jest zarządzany przez dwie niekompetentne osoby. Nie potrafią wyjaśnić najprostszych rzeczy zasłaniając się wyimaginowanym regulaminem, którego nikt na oczy nie widział. Wieczne załatwianie wszystkiego na gębę, nawet jak poprosisz o coś na papierze to stwierdzą, że nie mają czasu i tylko telefonicznie. Jak coś Ci się nie podoba to usłyszysz, żeby się zwolnić. Parodniowy urlop kończy się tym, że i tak pracujesz. Wieczny problem z kierowcami i wykonywaną przez nich pracą odbija się na pracy handlowców bo muszą się tłumaczyć przed klientami, których finalnie tracą tak więc syzyfowa praca. Odwalanie pracy kierowców przez handlowców to codzienność, jak ktoś sobie życzy kabinę poza trasą to przecież handlowiec może zawieźć +/- 150 km od Wrocławia. Brak profesjonalnych szkoleń i zmuszanie do nadgodzin (bo trzeba), których nie ma później jak odebrać bo codziennie wychodzą jakieś nowe super zadania ponad czas pracy, o płatnych nadgodzinach można zapomnieć. W firmie panuje kolesiostwo – każdy każdemu (usunięte przez administratora) kryje, panują układy i układziki i zwalają winę na handlowców. Jak zwrócisz kierownictwu uwagę na zbyt długie godziny pracy to już jesteś zły no bo czemu niby za darmo nie możesz pracować. Każdy handlowiec musi pilnować płatności swoich klientów – jak tego nie zrobisz to zaczynają grozić, że jak klient nie zapłaci to ty zapłacisz. Generalnie praca za śmieszne pieniądze, na premie nie ma co liczyć, ale wymagania ogromne. Oddziałowi jak i firmie powinien się przyjrzeć PiP bo „zasady” panujące w firmie pozostawiają wiele do życzenia.

@Asia111

Oddzial @PracodawcaPoznań porażka,(usunięte przez administratora) brud auta to nadają się na zlom,praca po minimum 10g a masz płacone za 8,wydruku wypłaty nawet gdy prosisz nie otrzymasz,wiec tak serio to nie wiesz ile i czy w ogole dostales premie,proszenie się o głupia wodę do picia by kupili,atmosfera rodzinna hahahaah ale chyba jak w filmie Kargole,wszystko musisz sobie sam załatwić,kieras przyjedzie raz w miesiącu,logistyka brak,w ogłoszeniu o prace wszystko pięknie ale to tylko w ogłoszeniu,gdy się zatrudnisz max 2-3 wypłaty dostaniesz takie w miarę,następne już są niższe

leon

Omijajcie tę FIRME Z DALEKA OSZUKUJĄ NA WYNAJMIE TYCH TOALET ILE TYLKO WEJDZIE DO MNIE PO MIESIĄCU GDY TOALETA ZOSTAŁA DAWNO ODDANA I OPŁACONA FAKTURA DZWONIĄ ŻE MAM ZALEGŁOŚCI A PO DWÓCH MIESIĄCACH PRZYSYŁAJĄ MONIT O ZALEGŁOŚCI A NAWET WCZEŚNIEJ NIE PRZYSŁALI ŻADNEJ FAKTURY CYRK,ALE TO SAMO JEST W FIRMIE TOI-TOI ----KATEGORYCZNIE NIE POLECAM TYCH (usunięte przez administratora)

@Zbychu

I to jest prawda,na dokumentach podpisujesz że robisz 8 godzin a w rzeczywistości po minimum 10h,omijać tego ....Irka ala kierowniczka,cuda obiecuje przez max 3msc wypłata taka w miarę a później już ucina

Może jednak ktoś wie jak pracuje się w firmie jako przedstawiciel? Ciągle wisi oferta pracy na ich stronie, tak często szukają kogoś na to stanowisko? Rotacja pracowników w firmie jest duża czy źle myślę? No i dopytać chcę o samą pracę. Jak duży obszar jest pod opieką jednego PH? Czy premie są uzależnione od pracy całego działu czy indywidualne? Na stronie czytam, że jakiś system premiowy jest, ale żadnych szczegółów na ten temat. Ciężko targety wyrobić?

BP Nowy wpis

Praca ciężka bo musisz zbudować sobie bazę klientów, ludzie raczej wyrozumiali, nie ma nacisku z góry jak w korpo. Ph pomagają sobie wzajemnie. Rotacja jest duża bo pracuje się na najniższej krajowej + śmieszne premie, wiec kokosów tu nie zarobisz. Premie są indywidualne, obszar działania zależny od regionu, ale nie jest jakiś ogromny. Ogólnie praca ok jak ktoś chce zdobyć doświadczenie, ale na dłuższa metę nie ma sensu.

Samanta Nowy wpis
@BP

No tak, jak przedstawiciel handlowy, no to wiadomo, że premie się liczą. Ja tez chciałam się tu zatrudnić i dlatego dopytam o kasę. Ta premia jak jest naliczana? Jest jakiś stały wzór, system czy komputerowy algorytm, który to wylicza? Bo czasami te premie są uznaniowe, czyli ile szef da, tyle jest.

Pracownik Nowy wpis

Witam moi drodzy mam takie pytanie w tej firmie to już nie ma przydziału herbaty kawy cukru na miesiąc żeby kierowca mógł sobie w trasie zrobić i się napić

A do tej pory był taki przydział? Chciałbym się zatrudnić w przyszłości jako kierowca, co prawda nie jest to decydujące kryterium, ale dobrze pokazuje też jak działa firma. Jakie dodatki dostają w sumie kierowcy w firmie? Już pomijając te napoje ;)

Jaka jest umowa w firmie Mtoilet Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Specjalista ds. Kadr i Płac zatrudniają na umowę zlecenie?

leon

R.R/
@leon

Toi Toi czy mToilet to prawie to samo i jeden odszedł na pewnych zasadach i osobiście nie może labo nie mógł zarządzać bezpośrednio inną nazwą wiec namówił od siebie kogoś do reprezentowania siebie i dalej kula w te gierki tyle że pod inną banderą wiec zachowania pozostały te same podebrał od tamtych ludków dla siebie co nie których zdjął z placu co nie umieli tego robić i teraz pozostali kierownikami (usunięte przez administratora)

Zbychu
@R.R/

Ale o pracy w tej firmie coś wiesz? Z tego, co czytałem latem, to twierdzili niektórzy, że praca po minimum 10 h, a płacone za 8 h. Osobiście bym nie został na takiej nadgodzinie niezapłaconej, więc daj proszę znać, czy oby na pewno nie płacą za zostawanie dłużej w pracy, albo, czy nie robią pod górkę, jak się robi tylko 8 H i do domu?

@Zbychu

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mtoilet Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Może nowy

Znalazłem ogłoszenie i chciałem się czegoś dowiedzieć o firmie .... czytam, czytam i wnioskuję że większość wpisów piszą ludzie z konkurencji. Niczego prawie tu nie można się dowiedzieć.... Dyskutujcie w sposób żenujący. Chciałem poszukać czegoś o PH jakieś normy, targety, Jak jest z autem, no i o pensji czy jest uzależniona od wyników? Nic nie znalazłem :( A to że nie warto to z 10x było bo "coś komuś ktoś".

@Może nowy

Na bank nie konkurencja,czytam wpisy i niestety jest prawdą to co inni piszą

Lidzia

A jak sytuacja przedstawia się aktualnie, bo niektóre wpisy są sprzed kilku miesięcy lub lat? Czy firma daje podwyżki swoim pracownikom, ale nie takie kiedy rośnie najniższa?

Prawdę powie jak się pomyli

Nie polecam nikomu pracy w Szczecinie tam gdzie operacyjnym jest pan Ireneusz , największy kłamczuch i (usunięte przez administratora) , który nie potrafi się z ludźmi dogadać , kłamie obiecuje po czym wpiera ze nic takiego nie miało miejsca , tylko wszystko pod swoich pupili Leszka i Sebastianka (usunięte przez administratora) Irusia . Wielki kierownik operacyjny ? A w toi toi (usunięte przez administratora) go bo nawet na dyspozytora się nie nadawał , to o czymś świadczy, kierownik który jak trzeba to i (usunięte przez administratora) ciągnie , nie polecam tam pracy z tym panem

@Prawdę powie jak się pomyli

To fakt gość nie nadaje się na kierasa

Asia111
@były pracownik

Mój facet tam robi i czytam opinie czekałam na taki niestety to jest prawda praca po 10-12 godz i spróbuj się odezwać jesteś wtedy nie przychylny i są bardzo brzydkie alzuje. blisko najniższej krajowej obowiązków coraz więcej a nie idzie to w parze z wypłata wręcz liche premie zabierane . Praca na tyłu stanowiskach że tak naprawdę nie wiadomo kim się jest. Dlatego pokaże mu że to na każdym oddziale tak jest i żeby uciekał. Obiecywane było co innego .

były pracownik cd
@były pracownik

Dodatkowo brak wsparcia ze strony kierownictwa, szkoleniami zajmują się handlowcy zamiast osoby za to odpowiedzialne. Kierowcy nie wyrabiają z ilością pracy co skutkuje niewykonanymi serwisami, a w następstwie reklamacjami od klientów. O podwyżkach nie ma co myśleć nawet bo ich nie ma, na pytanie o podwyżkę wspominają o terminach tak odległych, że inflacja rośnie dziesięć razy szybciej niż pensja. Cały czas wspominali o regulaminie wynagradzania, którego tak jak regulaminu pracy – nikt nie widział, co skutkowało tym, że co miesiąc się słyszało o nowych czynnikach wpływających na premię, generalnie robią wszystko, żeby jej nie wypłacić. Prawda jest taka, że nie można się w żadnej sprawie odezwać bo od razu kierownictwo się obraża, a w następstwie utrudnia dalszą pracę. Dodatkowo firma jest zarządzana w taki sposób aby jak najwięcej wyciągnąć od pracownika i jak najmniej dać od siebie. Przed zatrudnieniem zawsze sprawdzam opinie i nie chciało się wierzyć w to co się wyczytało, ale to co tutaj ludzie napisali to stuprocentowa prawda, a szczególnie dotycząca pracy na oddziale Wrocławskim.

amanda
@były pracownik cd

Mój mąż pracował w mt i po 2 miesiącach odniosłam wrażenie ze ludzie pracujący w tej firmie nie maja poczucia czasu .Telefony o różnych porach , w dni wolne a w weekendy sms-y .Po jakimś czasie cierpliwość nasza się skończyła . Po mojej interwencji nagle mój mąż nie dostał premii bo rzekomo obniżył jakość pracy ........robiąc dokładnie to samo . Znalazł następna prace w tydzień w której płace za prace odpowiednio wynagradzają . Nie polecam pracy w tej firmie

@były pracownik cd

Podwyżki są!! Lecz tylko dla wdupowłazów, zapytaj Mistrza Ireneusza ile płaci swoim dwóm dziewczynom w ZG!!??

Mata
@Abudabi 2020

Sebastianek Leszek ?

@amanda

A na czym konkretnie polegała ta interwencja? Może zbyt ostro ją odebrali? A na tę jakość pracy to powinni chyba okazać jakieś dowody, prawda? Pytaliście o to?

@Mata

A którz inny!?

Hipe
@Abudabi 2020

Haha no oby dwie są do zwonienia, w nowej pracy by sobie nie poradziły na podobnych stanowiskach

To zobacz co jest w Konstantynów Łódzki,,,

@Asia111

xxx

To nie macie żadnego socjalu? A jakieś benefity w stylu opieki medycznej chociaż są ?

Granden
@xxx

Xxx jakie chcesz benefity ? Zapomnij . Naopowiadaja ci brednie co Tu nie dostaniesz a później szara rzeczywistość . Z prezentów możesz liczyć na maila z błędami ortograficznymi od szefa na Święta..... Przeszkoli Cie cytaty blondyna albo babochłop w krótkich brudnych jeansowych spodenkach .

Natalia
@Granden

To tak realnie co tu można dostać? Już nawet nie o benefity chodzi, ale jak tu z podstawową pensją na ten moment? Konkurencyjnie jest? Jakies systemy premiowe do tego są czy nie?

Alicja

Cześć! Czy ktoś może się wypowiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja z pracą na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (oddział Wrocław)? Jak wyglądają zarobki?

Księgowa

A jak atmosfera w księgowości ?

Tak w skrócie..
@Księgowa

Działem w centrali kieruje Jej Ekscelencja Madmłazel o charyzmie conajmniej viceprezesa i unikalnym połączeniu wulgarii bazarowego menela, mleczarki z Baniochy (majo, dajo, kupujo, płaco..) z aparycją dworcowej kibel babci. Sprawdza się powiedzenie: człowiek z wiochy wyjedzie, ale wiocha z człowieka nigdy. Minimalne poczucie estetyki i kultury może fatalnie utrudnić relacje

Marina
@Tak w skrócie..

Nie brzmi to dobrze... Ogólnie to ile osób jest teraz w księgowości? Pozostała część działu jest ok? W jakich godzinach biura pracują? Standardowo 8-16? Czy jakoś inaczej?

Nikomu nie polecam tej firmy,,za nadgodziny nie płacą ,,ponad 13 godzin pracy,, ustawowo było od stycznia podwyżki płacą,,,jak widać tą firmę nie obowiązuje kodeks pracy czy ustawa,wymagają żeby kierowcy pracowali w niedzielę,,,od kierownika nic nie można się dowiedzieć nic nie wie,,wstyd!!!!!!!!!! Firma konstantynow Łódź

Kornela

Trwa obecnie rekrutacja dla Logistyka. Zainteresowałam się tą posadą, bo widziałam, że oferują pracownikom dofinansowanie zajęć sportowych. Macie wiedzę, jaka to jest kwota albo jaki % tych kosztów firma oferuje? Jakieś detale o tym dodatki znacie?

Czy w Mtoilet Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Były logistyk

Cześć , chce wam przedstawić małe spojrzenie jako były logistyk z firmy mToilet. Niestety pracodawca oszukuje na godzinach pracy jak i umowach , nie słuchajcie ściemy pod tytułem brutto to u nas netto plus premie i nadgodziny. Godziny pracy na kartach, które są uzupełniane przez logistyków to 6-14 a kierowca pracuje 6-20. Firma nie wynagrodzi pieniężnie ani odbiorem godzin spędzonych na pracy charytatywnej. Kierownictwo większości nie ma pojęcie o logistycy czy przepisach prawnych dotyczących transportu lub kodeksu pracy. Większości ludzi patrzy na ciebie z wyższością mimo tego ze słysz , ze atmosfera jest rodzinna. A nie słuchajcie ze firma ma nowe pojazdy itp. Na start dostaniesz najgorsze auto , które non stop się psuje i musisz sobie sam poradzić jak sie zepsuje Jeżeli ktoś szuka czegoś stabilnego radziłbym uważać. Odział Poznan,Szczecin,Zielona góra, Czeladź ,Katowice odradzam. Jedynie trąbki okolice Gdańska jedyny normalny oddział

@Były logistyk

To i tak mało jest na oddziale logistyk co jeździł z serwisami robił swoją pracę i dokonywał napraw instalacji hydraulicznych i elektrycznych oczywiście wynagrodzenie poklepaniem po ramieniu. Wyzysk niestety pracownika do cna . Widać na każdym rejonie Polski to samo godzinny pracy to tylko na papierze.

Były logistyk

Z tego co wiem byłem najlepiej zarabiającym logistykiem w MT , jak słyszałem jakie inni maja wynagrodzenia to dla mnie był dramat ze spokojem jesteście w stanie wycisnąć około 6 netto

zzz
@Były logistyk

Dramat to mało powiedziane za te godzinny pracy.

Sequento
@zzz

Co sie dziwić ze godziny pracy nie istnieją … bo jak by prezes powiedział skocz z wieżowca to kierownik by się zapytał tylko z którego , samo to ze kierownik robi serwisy już powinno o czymś świadczyć , ze nikt z nim pracować nie chce

@Były logistyk

Tak wspaniałe, że jeden z najlepszych handlowców odeszedł jakoś teraz .

@Były logistyk

Czy firma płaci pod gruszą,?

@Gość

Za co?? Nie tam musisz uważać żeby ci pensje dobrze wypłacili

Były logistyk

Jeden z top 3 , ludzie naprawdę jest dużo miejsc pracy i gdzieś gdzie maja do was szacunek

@Były logistyk

Coś jest w tym co mówisz na południu odchodzi logistyk i handlowiec w jednym czasie . Oczywiście powód niskie zarobki .

zzz

Odchodzi logistyk i handlowiec z oddziału Wrocław . Z telefonów chyba o coś więcej tam chodzi ale to prawda w tym samym czasie dwóch i pracowali długo nie są z łapanki na 5 minut.

Małpa 40
@Były logistyk

Tu tylko umia się bawić i pić alkohol a swoich pracowników nie umią zadbać wykorzystać ich do bólu i tylko się kurw.. Na imprezach firmowych dużo się słyszy że mają x lat opinię tsk die dzieje e rzeszów nie Pozdrawiam

@zzz

ciekawa bym była czy po tym jeszcze więcej osób tak naprawdę odeszło do dzisiaj? udało się zapełnić te miejsca odpowiednimi osobami?

Skc
@Były logistyk

Nie wiem o co chodzi ze slaskiem bo tam jest jeden oddział a nie dwa, i jest.normalnie.

Halina

Wiecie może czy oferta na przedstawiciela handlowego jest jeszcze aktualna? Czytałam tam że jest jakiś system premiowy, jak on działa? W ogóle ze wzglądu na samą podstawę warto się zatrudniać? Ile tego jest?

Mario
@Halina

Która oferta?

Dorota
@Mario

Nie ma już żadnych ofert tutaj, z tego co widzę. Chodzi o stanowisko przedstawiciel handlowy, nie ma już żadnych wolnych wakatów? I czy w ogóle opłaca się pytać, można tam dobrze zarobić? Ile wynosi wynagrodzenie na tym stanowisku?

Co jaki czas w Mtoilet Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Abudabi 2020

O co!? Podwyżka jast dla tych którzy obciągają i dorównują inteligencją irkowi

Ubiegać możesz się choćby co drugi dzien - nic z tego nie wyniknie

łon

Podwyżka jest co roku.

Jerzy
@łon

To jak to w końcu jest z tą podwyżką? Jedni mówią, że nie ma na to szans, a Ty z kolei twierdzisz że w Mtoilet są podwyżki. Wyjaśnisz jak to jest naprawdę i ile te podwyżki wynoszą?

@Jerzy

Tak, były podwyżki w tym roku a kto pracuje od początku i dobrze pracuje to dostal juz dwie.

Maki

Kwestia twoich wyników indywidualnych i regionu w którym pracujesz.

Jerzy
@:)

Wow, i zawsze są dwie podwyżki w roku czy to jakiś ewenement? W ogóle to były jakieś solidne czy raczej symboliczne? ;D

łon
@Jerzy

Co roku na przełomie maja, czerwca są podwyżki. Uzależnione oczywiście od przełożonego i samego siebie. Czyli od tego jak wykonujesz pracę.

Obecny
@łon

Handlowcy i kierowcy odchodzą z powodu słabych zarobków to na pewno nowi podwyżki dostaną hahahahahha. Już planujcie na co te podwyżki wydacie w czerwcu :)

Aleksandra
@Obecny

ale tak zazwyczaj bywa że stara ekipa siedzi cicho bo nie mają odwagi się odezwać a przychodzą nowi którzy się cenią i dostają tyle ile chcą

Wcale wynagrodzenie to absurd nie masz stałej pensji tylko od serwisu od kilometrów nigdy nie wiadomo ile będzie wypłaty do tego jeden ma 3o serwisów i wraca o 18, robiąc o 6, rano drugi jest faworyzowany robi dojazdy i kończy o 15

Zzorro

Co miesiąc. A tak serio to zawsze.

@Zzorro

i nie są zaskoczeni, gdyby ktoś tak cały czas próbował? I pytanie jaki jest tu poziom skuteczności wtedy? ;)

Dariusz

polecam wypozyczenie kabiny toi toi

@Dariusz

Ja także i mT też ????

Aleksandra
@Maki

a co to jest "mt"?

Wiedzący
@Aleksandra

To firma mToilet, którą otworzyli w 2018 byli managerowie z TOI TOI z rodziną Głuchowskich (były prezes TOI TOI'a) na czele, w ramach próby przejęcia biznesu, klientów, pracowników i majątku TOI TOI'a - sprawy sądowe i postępowania prokuratorskie w toku. Taka sytuacja...

klientka
@Wiedzący

W Krakowie pracuje przedstawiciel -były bandyta połączony z ZGP jednego z krakowskich klubów piłkarskich który pod koniec lat 90 z grupa karkołomnych biegali po rynku . Teraz elegancki facet w koszuli sprzedaje usługi .opowiada jak to cudowna firma z tego co czytam to "swój do swojego ciągnie " wiec nie polecam tej firmy i nie zamówię w niej żadnych usług

obyty
@klientka

To przynajmniej sprawdzi sie w dziale windykacji :)

W firmie Mtoilet Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Pracownik Ochrony. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Nie polecam jeśli ochrona będzie miała wynagrodzenie pod znakiem zapytania jak kierowcy od serwisu od kilometrów nigdy nie wiadomo ile będzie wypłaty ????

Jakiś tam kowalski

Podobno właściciel tej firmy to były właściciel firmy TO. TO. który został usunięty za przekręty. Czy im zaufaj???zdecydowanie nie. A co do doświadczenia to w takim razie niech napiszą na stronie że firma istnieje 2 lata Ale mają doświadczenie zebrane w innej takiej samej firmie. Odpowiadamy sobie sami na pytanie czy im zaufać pisząc się o 10 zł taniej.

pracownik z doświadczeniem
@Jakiś tam kowalski

Ten wpis daje do myślenia, w sumie nie wiem jak było, ale sprawdziłem i faktycznie firma istniej od stosunkowo niedawna - biorąc pod uwagę co się dzieje w Polsce i na świecie (koronawirus), obawiam się że mogą nie przetrwać... byłem zainteresowany, odpuszczam, niechce zmieniać co chwila pracodawcy bo będzie niewypłacalny

????
@Jakiś tam kowalski

A ja jestem zadowolony :-) bo zaczepił mnie ich pracownik na budowie i podchwycilem jego rozmowa że są najlepsi też wieloletnie doświadczenie itp i pociagnolem temat okazało się że są rok na rynku hehe Ale (usunięte przez administratora) z tego pracownika bo powi3dzialem że z kimś już się dogadduje zapytał za ile strzelilem cene ....a on jeszcze obnizyl obiecał mi taka cena że bez wahania się skusiłem teraz tak naprawde beda mi czyscic za worek papieru heheha.pozdrawiam tego przedstawiciela i polecam szukać lepszej.pracy bo za długo się nie utrzymają.dodam że mam firma od 2004 r i zawsze biorę od jednej firmy A przedstawiciel m.....et takiengadal (usunięte przez administratora) o tamtych że powinien do sądu trafić za obraża i kłamstwo!!! A za tydzień już mi stary dostawca przywozi kabinę(usunięte przez administratora) podziękuje chociażby za kłamstwo A po 2 za to że też u mnie papieru nie zostawiają.

Widzę, że nerwy puszczają. Ciekawe czemu;-)

Kasta
@Jakiś tam kowalski

Proszę sprawdzić w KRS kto jest właścicielem to po pierwsze, a po drugie każdego uważa się za niewinnego dopóki nie udowodni mu się winy to tak na marginesie

Kinoman
@Kasta

No jasne. A od tatusia do córeczki to trzeba pół świata przejechać zeby sie porozumieć. Wolne żarty - firma jest Ryszarda, a że na córke to kto bogatemu zabroni...

Detektyw
@Kasta

KRS i KRS a tam jakieś słupy są wpisane

@Jakiś tam kowalski

Nie były właściciel, a były prezes. W papierach nigdzie go nie ma. Poszukaj głębiej i skuteczniej, a dowiesz się czemu ktoś decyduje się na takie ruchy po 20 kilku latach zarządzania firmą. Otworzenie takiej firmy z takim rozmachem, plus kurs z taką falą, nie powstaje z dnia na dzień i bez przyczyn że strony centrali.

Agus
@Jakiś tam kowalski

Czy ktoś wie ile jest pracowników ,, czemu się twierdzi że nie ma pod grusza

K

STAWIAJA TOALETY GDZIE POPADNIE, NIE PATRZAC NA ODLEGLOSC OD BUDYNKOW MIESZKALNYCH. NIE POLECAM.

Zzorro
@K

Stawiają tam gdzie im ktoś wskazuje.... Tyle w temacie.

Jaro
@Zzorro

Właśnie od kilku dni stoi pod oknami bloku !!! Klient ( wł firmy wykonującej prace ) wskazuje ? Ok, ale i kierowca powinien pomyśleć, że mieszkańcy nie mają ochoty ani przyjemności wysłuchiwać "dźwięków" wąchać ... czy słuchać trzaskanie drzwiami ! Korzystają z tego pracownicy ale i postronne osoby ! Odrobina rozsądku i kultury !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mtoilet Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mtoilet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mtoilet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mtoilet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mtoilet Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Odlewnicza 5
    03-231 Warszawa