Opinie o 3 5 Tony Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie 3 5 Tony Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 3 5 Tony Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3 5 Tony Sp. z o.o. w Warszawa

Czy 3 5 Tony Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Karolina Nowy wpis

też mieliśmy problemy. sprawa ciągnęła się z rok czasu u nas. windykacja sama nic nie dała i ogólnie to chyba nic nie daje już. dopiero niedawno odzyskałam swoje pieniądze więc mogę podzielić się sprawdzonym kontaktem. jak ktoś chce zobaczyć jeszcze swoje pieniądze to polecam 534-996-O35. mam nadzieję, że nie usuną komentarza przed dodanie numeru. ja miałam prawie 40tysięcy do odzyskania.

Urszula Nowy wpis

A kim pani jest? Też poszkodowaną? Dużo Pani wisieli?

Barbara

kontakt do właściciela bezpośredni czy do kogoś innego, uściślij ?

Mogę śmiało polecić nam pomogli

Justyna
@Adam

Czyli niewypłacalność to podstawowa cecha charakterystyczna tej firmy ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 3 5 Tony Sp. z o.o..
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Mieczysław

Widziałem wpisy ze nie płacą faktur. A jak z pracownikami? Mają wypłatę na czas czy są z tym problemy bo wolałbym jak się przyjmę nie prosić się o swoją kasę. Ktoś doda aktualne info?

Firma 3,5 Tony zmieniła nazwę, ale zarząd pozostał ten sam, więc uwaga na nową pułapkę... GABIMODI-TRANS Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim

Jork

Jeszcze dobrze firma nie rozwinęła skrzydeł a już konkurencja zaczęła działać? Dobrze pracujesz to i nie ma powodu do narzekania.

Wiktoria

Czy to prawda ze kontakt z firma jest utrudniony ?

Romanowski
@Wiktoria

o ile w ogóle jakiś jest. Kontaktować się tylko za pomocą prawnika, bo inaczej złote góry obiecują, a pieniędzy jak nie było tak nie ma... Samemu nigdy bym się nie doczekał, a kwota powalająca nie była. 787 098 982 tu jest kontakt nie wiem do jakiego działu, ale pokierują dalekk, jakby ktoś miał podobny problem

Poszkodowany

(usunięte przez administratora), nie płaca za wykonana usługę ,brak kontaktu ...nie polecam

Kamil

Uważać, bo nie płacą faktur! Zobowiązali się zapłacić, ale jest to tylko odwlekane w czasie. Minęło pół roku!

Poszkodowana

Ja również miałam problemy z ta firmą. Brak płatności za fv, brak kontaktu... Na szczęście szybko zaczęłam szukać pomocy z zewnątrz. Pomogła mi firma windykacyjna. Numer do kontaktu: 789 224 341. Pozdrawiam, Leokadia

santaram

Firma nie przelewa pieniędzy za wykonane zlecenia. Nie polecam , wykorzystuje a później ma przewoźników w głębokim poważaniu . Cały czas obiecanki ,że pienądze będą lecz ich nie ma . Odradzam korzystania z usług oraz wykonywania zleceń dla tej firmy

Niven
@santaram

Jakiego typu problemy z kasą miałeś? Biorę pod uwagę pracę w tej firmie i chce wiedzieć na co uważać

Zostaw merytoryczną opinię o 3 5 Tony Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 3 5 Tony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3 5 Tony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3 5 Tony Sp. z o.o.?

3 5 Tony Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21