Opinie o Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o. w Drelów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o. w Drelów

Łukasz

Pawlica myśli ze jak zapłaci i usuną wszystkie komentarze to ludzie zapomną. Co się nie robi dla renomy. Firma była będzie i zostanie dziadem i nic więcej. A dalton jak będzie dalej rządził na Mrągowie to ta budowa będzie trwać jeszcze przez kilka lat

Super pracodawca ;]

Szefostwo łyka wszystkie pomówienia na czyjś temat nabiera dystansu i po robocie.Firma z potencjałem lecz od podstaw zepsuta!

Andrzej Szafrankiewicz

Witam.Ciesze się że są takie wpisy pozytywne i negatywne to jest życie .Otóż osoba która dodała wpis myślę Roman a z bieżmowania Krzysztof może mieć flustracje bo nagle musiał coś zacząć robić bo już gryzło w oczy.Funkcja kierownika majstra jest zobowiozujaca dba się o interesy Firmy oraz aby ludzie bezpiecznie pracowali i przynosili zysk Szefowi to normalne jeśli ktoś tego nie rozumie niech założy swoją działalność powodzenia.Mam 20 lat na papierze w budownictwie 6 lat potwierdzonych w kierowaniu ludźmi pewnie że się dalej uczę ale z chęcią oddałbym bym funkcje organizacji pracy dla 25 osób i chętnie po czasie bym popatrzył na efekty .Anonimowo można pisać wszystko ale sumiennie pracować nie zawsze autor Roman potrafił z bieżmowania Krzysztof. Pozdrawiam.

Karol Nowy wpis

Firma to jedna wielka porażka.Parcuje tutaj ale szukałem i znalazłem inną pracę i dzięki bogu mogę w końcu zwolnić się z tej firmy.Szefowie myślą, że mogą traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) i myślą, że są bogami i carami.Maszyny to porażka.A co do kierowników to są kłamcy, (usunięte przez administratora) i brak słów na nich.Cala firma to jedno wielkie kłamstwo.Rozliczenia to też porażka.Powien tak omijać szerokim łukiem tą firmę za nim tu się zatrudnisz przemysl to bo szkoda nerwów.

Witam pracowałem jakiś czas jako fizyczny na A2. Bylem pod majstrem Andrzejem który niczego nie ogarnia . Parę osób to może on ogarnie ale 10 lub więcej to już się robiła jakaś masakra jedziemy na robotę nie mówi co bd robić co wziasc mamy z bazy nie mówi nic nawet jak się pytamy a jak już dojedziemy to mówi czemu jesteśmy nieprzygotowani czemu nie mamy tego i tego. I tak bywało za każdym razem a później przy nas żali się przez telefon jak mu źle jakich ma pracowników i jeszcze bardzo ubolewa że przyjezdni którzy na hotelach mieszkają mają diety a on miejscowy nie . I nam prosto w oczy to mówi .W czasie roboty potrafimy przerwać pracę zwinąć pompy wraz z 6 przewodami do odprowadzania wody później po godzinie znowu rozwijać bo coś mi się umani że musimy nagle co innego robić bo Damian mu kazał jeszcze co innego robić . Organizacyjnie człowiek nic nie ogarnie nie wiem czemu jeszcze taką osoby tam trzymają. Był taki przypadek że jeden chłopak rano na rzaądanie wziął urlop a ten się udział i nagadał dla Kierownika żeby go zwolnić a to był naprawdę klimaty pracownik który spośród innych dużo ogarniał. A później brakowało ludzi do pracy .Dużo sytuacji by opowiadać co się działo w tej ekipie ale w sumie szkoda strzelić ryja na takie osoby.Współczuję tym co jeszcze pod nim są i z nim pracują .Ale generalnie pozatym firmę polecam wypłacalna pieniądze zawsze na czas wszystko jest wporzadku inny kierownicy są wporzadku wyrozumiali ale zawsze można na takie osoby trafić jak ten MAJSTER.

Radek Radar
@Anonim

Pracowałem w firmie około rok, polecam tę firmę kasa umowiona była na czas. Trafiłem na wpis o majstrze, od razu widać że to ta sama osoba z którą miał konflikt, chcę powiedzieć że w pracy u mojej żony ksiegowy wylewał fekalia na goworku anonimowo szef wystosował pismo, tamci przez jakieś służby doszli kto to pisał i pomawiał sprawa jest w sądzie, więc piszcie prawdę najlepiej nie anonimy. Teraz świadczę prawdę, zawsze było tak że Andrzej miał około 15 minut naradę potem brygadzista Andrzej wychodził z kartką gdzie kto i jaki sprzęt na dany obiekt jedzie oraz ilu ludzi, jeśli czegoś zapomnieliśmy to była niestety nasza wina,faktycznie on się później wściekał czyli jest to kłamstwo że puszczał ludzi w ciemno beż uzgodnienia. Była sytuacja że Marek z Bielska zapił majster go szukał wydzwaniał posłał gościa na hotel co się dzieje owy człowiek dał znak życia podobno koło południa i dopiero wtedy poprosił o urlop na żądanie. Majster zawsze mówił żeby 10 minut przed robotą zgłaszać sms takie sprawy więc drugie kłamstwo, co do organizacji pracy może są I jakieś dziury ale chłop naprawdę się starał. Jedna rzecz czego nie ma gdzie indziej, on potrafił scalić brygadę, przykłady proszę nikt nie odszedł z kwitkiem, był pogrzeb naszych kolegów załatwił transport,wieniec opłaciliśmy mszę, na każde święta był opłatek i poczęstunek. Były kolegą Mariusza zawsze na swieta dostał jakiś grosz od nas że zbiórki od brygady on to zawsze organizował. Każdy ma wady,on mi pomógł miałem chore dzieci więc też mam dług czytając te kłamstwa o nim ja mu stawiam plusa

Operator. Nowy wpis
@Anonim

Tak zwany Majster Andrzej WITAMINA. (usunięte przez administratora) Dacię Daster bo patrzył w telefon. I dalej robi. Nie zna się na niczym :) :)

Grzegorz Nowy wpis

Odradzam tą firmę. Nie szanuje się pracowników. Szef obcina stawkę przy wypłacie. Kierowcy nawet diet nie mają. A jak im ludzi brakuje to przerzucają z budowy na budowę po całej Polsce.

Operator. Nowy wpis
@Grzegorz

Tutaj więcej do powiedzenia mają kapusie i jeden drugiemu zazdrości stawki. Sam się przekonałem. A Ukraińcy panoszą się jak u siebie. Szkoda gadać. Co drugi to (usunięte przez administratora) mówię o Polakach.

Szoko loko

@Pracodawca treść kierowana do kandydatów i właścicieli firmy. Żeby opisać wszystko co człowiek widział na budowie w sokułce dnia by zbrakło. Kadarka majstrów ma trzy sposoby podejścia do pracownika jesteś pupilek majstra Jesteś mu potrzebny to chucha i dmucha na ciebie jesteś chwilowo zbędny do ma cie głęboko w de... Maja chore pomysły pracy po 16 dnia żeby obrabiać majówkę czyli totalny wyzysk ludzi do cna żeby tylko plusa złapać że robotę pogoni ciężki układ i dość toksyczny Wielkie zdziwieni jest ze są takie opinie ale nie ma czemu się dziwić

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o.?

Andrzej Szafrankiewicz

Fizyczny

Pracowałem na sokulce to (usunięte przez administratora) jest kierowniczek od zbiorników(usunięte przez administratora)jak ich mało ludzi ma za nic gnebi i poniża ale widocznie kierownicy Darek end Darek na to pozwalają

Romek

Brak jakiegokolwiek szacunku ze strony kierownictwa do pracowników fizycznych ( ten z kozią brodą i ten co jeszcze mutacji nie przeszedł) Oczywiście w tej firmie na tym stanowisku można trochę zarobić ale trzeba liczyć sie z mobbigiem, zastraszaniem i poniżaniem. Andrzej majster to jakaś kpina. Gość który na niczym sie nie zna, przerzuca swoje niekompetencje na pracowników przez co im się mocno obrywa. Aferzysta jakich mało. Najpierw udaje pomocną osobę a gdy zdobędzie chodź troche zaufania to ciągle szuka tematu do plotek, chodzi i obgaduje - wręcz wyśmiewa pracowników na lewo i prawo ( tylko to robi cały dzień) Sama praca byłaby nawet ok ale pieniądze to nie wszystko. Szczerze nie polecam

Gierek

Witam mam pytanie zamierzam zatrudnić się jako operator koparki lub równiarki ktoś może mi coś powiedzieć jak to w tej firmie wygląda jakie stawki i ogólnie jak z zakwaterowaniem bo przez tel dowiedziałem się że trzeba przyjechać na dzień próbny a później będzie ustalana stawka niby mam jechać na A2 kaluszyn siedlce

@Gierek

Nie licz na dużo. Dostaniesz na równiarce 37 bez obiadu bo ogólnie je zabrali. Delegacja wynosi 23 nie 45. Plus zwrot za paliwo 50 gr od kilometra. Kwatery są dobre i złe jak wszędzie. Jak masz możliwość to idź rozwijaj się gdzie indziej bo tu rozwoju brak a stawki jak za dawnych lat. W warunki pracy pozostawiaja wiele do życzenia.

Dario

Kolego a po ile godzin pracujecie, jaki system pracy, dekadówki ? ile przerwy i czy wliczają do czasu pracy?

Czarnuch

Brak organizacji i olewanie pracownika to słabe punkty tej firmy.Pozdrawiam

Łukasz

Super pracodawca ;]

Zostaw merytoryczną opinię o Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o. - Drelów

• Jak się pracuje w Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o.?

Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Nowa 2A
    21-570 Drelów
  • NIP: 5372644937 REGON: 382023798 KRS: 0000762182

Pawlica Budownictwo Drogowe Sp. z o.o.