Opinie o MS Projekt Sp. z o.o. w Leopoldów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Projekt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MS Projekt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Projekt Sp. z o.o. w Leopoldów

Magdalena Nowy wpis

Serwisant HVAC w swojej ofercie miał wpisane, że nadgodziny są jak najbardziej możliwe. pytanie tylko jak częste i czy można ich czasem odmówić? Wcześniej jak partner pracował w innej firmie to miewał z tym problemy

Inga Nowy wpis

Jak to jest, że kosztorysant nie ma wpisanych widełek placowych? Widzę w ofertach, że na przykład inżynier budowy jakichś ich zakres ma podany. Mnie natomiast praca jako kosztorysant by interesowała, po pierwsze czy na samym początku jest umowa na okres próbny? ciekawi mnie ewentualna stawka

XxL Nowy wpis

Zatrudniają samych kierowców z Ukrainy i Białorusi.....nie szanują Polaków .....

cześć, nie wiecie przypadkiem czemu nikt nie odnosi się do pracy biurowej? Ile tych stanowisk może być teraz do obsadzenia? Kiedyś pokazywała mi się oferta dla asystentki w dziale księgowości z tym ze na całkiem inną lokalizacje. ile punktów jest prowadzonych?

Firma MS Projekt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik - Inżynier budowy - branża sanitarna i HVAC. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
4Gh5Jat

Pracowalem dla tej firmy, wynagrodzenie na czas, wszystko w jak najlepszym porzadku

Emilia

I jako kandydat skąd o tym tak naprawdę wiesz? Raczej nie było o tym mowy bezpośrednio na rozmowie? Jak ona obecnie przebiega i co z ustaleniem obowiązujących stawek? Jest opcja na negocjacje?

Przemysław

Hej wszystkim, byłoby miło gdyby ktoś podzielił się aktualną opinią na temat pracy w Ms Projekt. Czy koronawirus miał jakikolwiek wpływ na sytuację finansową firmy i czy z tego powodu zaszły jakieś zmiany w wynagrodzeniach? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Jaro
@Przemysław

Cześć, dostali od Państwa pomoc 2,5 mln złotych, wiec jak właściciel nie wydał tej kasy od razu (co jest bardzo możliwe) to firma jeszcze istnieje

Nie warto tu ubiegać się o prace, nie potrafią oddać drobnych 250 zł jakie obiecali oddać za paliwo

@Marek

Szanowny Panie Marku. To Pan sam zaproponował nam interes w prowadzeniu dużej ilości aut. Okazało się że pana kwalifikacje i bajki na temat pana umiejętności nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. To pan sobie zażyczył zwrotu środków za przyjazd do Warszawy że Śląska. Teraz żali się pan ,że nikt nie chciał zapłacić za pana wycieczkę do stolicy. Proszę nauczyć się pracy i mniej opowiadać bajek na forum.

Kamil

Faktycznie zwracają za paliwo na rozmowę ?

Henry

Jakiś powód takiej ciszy na forum istnieje? Zastanawiam się czy warto szukać pracy w firmie?

@Henry

umówiłem się na rozmowę u nich w biurze, ale mam kawałek do nich, wiec obiecali zwrócić 250 zł za paliwo. Po przyjeździe okazało się że gotówki nikt nie ma, a przelew nigdy nie doszedł...

Zostaw merytoryczną opinię o MS Projekt Sp. z o.o. - Leopoldów

• Jak się pracuje w MS Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MS Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MS Projekt Sp. z o.o.
  • Księdza Drozdowskiego 19