Opinie o Kaj-Box Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaj-Box Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kaj-Box Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaj-Box Sp. z o.o. w Chorzów

Co jaki czas w Kaj-Box Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dorota Ledwoń Nowy wpis

WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH PRZEZ FIRMĘ KAJ-BOX SP.ZO.O. ZAPRASZAM DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA CZAS ZAKOŃCZYĆ TEN PROCEDER

Mathew

Oddałem tej firmie swoją skrzynie do BMW X5 do regeneracji mieli zdiagnozować usterkę i naprawić została naprawione na czesciach używanych ale tak ustaliłem z firmą z powodu braku dostępnych nowych czesci do tej skrzyni po czekaniu prawie miesiąc na naprawę dostałem rzekomo moja skrzynie po regeneracji ....za która zapłaciłem 3500zl No i tu bajka nie dostałem swojej skrzyni tylko jakaś inna. Zaczynając od tego że nie pasowało moje poprzednie sprzeglo musiałem kupić nowe za 860zł by to spasowac w ogóle ...lecimy dalej po dopasowaniu sprzegla okazało się że nie pasuja wybieraki do tej skrzyni które mam w aucie ale to sprzedawca chciał na swój koszt wysłać spoko lecimy dalej skrzynia miała być po regeneracji itd po odkreceniu korka od skrzyni wylał się z niej Stary olej z dość grubymi opiłkami aluminium więc zrezygnowałem z dalszego prubowania spasowania tej skrzyni i innych kombinacji. Po zewnętrznych oględzinach mechanika stwierdził że ta skrzynia nie była w ogóle rozbierana po telefonie do firmy i po opowiedzeniu tego wszystkiego i wysłaniu zdjęć że ta skrzynia nie jest moja i nic nie pasuje do tego ten olej z opiłkami w srodku skrzyni szef firmy był zaskoczony A ja korzystając z danej mi gwarancji na skrzynie chciałem odzyskać koszta regeneracji skrzyni i jak poniesione koszta za sprzeglo i mechanika łącznie 4500zl oczywiście odpowiedź na to dostałem że nie ma takiej możliwości ale dostałem propozycję o zwrocie tej niewiadomego pochodzenia skrzyni i że firma zrobi co może by to pasowało do mojego auta :D przecinak młotek chyba :D ja nie zgodziłem się na dalsza współpracę z tą firma ponieważ gdy sprzedawca zapewnia mnie o regeneracji mojej skrzyni itd przy czym ja dostaje coś takiego za takie pieniądze do tego kawalki aluminium w oleju no nie dziwne że nie chce wyrazić zgody na dalsze naprawy i nie wiadomo ile czekania i oczywiście efektów końcowych znów jak i wiadomo kosztów...związanych z mechanikiem..Próbowałem się dogadać z właścicielem by mi zwrócił moja skrzynie A tą sobie zabrał do tego zwrócił pieniądze za poniesione koszta ...Na dzień dzisiejszy sprawa musi trafic do sądu by odzyskać pieniadze A ta firmę nauczyć ućwiwosci wobec klientów Na pewno nie polecam tej firmy nikomu jak dla mnie omijać dalekim łukiem A jeśli ktoś tak samo został potrachtowany proszony o kontakt że mną pomogę pozdrawiam szefostwo firmy i do zobaczenia ???????? Tutaj jest link z fotkami co dostałem za 3500zl :D https://youtu.be/9LlfVlMT9Lo

Ada Nowy wpis
@Mathew

Oddałam 5 letniego mercedesa C klasę z skrzynią do zrobienia. Oczywiście nie skończyło się na powrocie z reklamacja . Po odebraniu samochodu licznik większy o 600 km I uszkodzenia lakieru, szyba do wym8any,cały grill,jednym słowe dramat. Sprawa trafia do sądu. Moim samochodem jeździli w celach prywatnych po godzinach pracy ,tłumacząc się, że testowali skrzynie

Zostaw merytoryczną opinię o Kaj-Box Sp. z o.o. - Chorzów

Kaj-Box Sp. z o.o.
  • Tadeusza Kościuszki 63