Auto-Mix Krystian Klapuch

4.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Bajer Stanisław Nowy wpis
Klient

Instalacja gazowa założona 4 lata temu w VW POLO 1,4 działa bezawaryjnie, bez żadnych problemów. Fachowy i estetyczny montaż. Ekspresowe wykonanie. Polecam Automix - Skrzyszów potencjalnym klientom.

Darek Nowy wpis
Klient

Bardzo profesjonalna obsługa. Fachowe podejście do klienta. Instalacje gazowe najwyższej jakości, bardzo polecam! 3 latka i wszystko ok.

Marian Nowy wpis
Klient

nstalacja, założona w BMW e91 z autem nie ma zadnych problemów. Polecam firmę, montaż instalacji szybko i sprawnie, przeglądy tak samo. Od zamontowania przejechane prawie 40 tys km beż zadnych problemów. Obsługa miła, profesjonalna i rzetelna

Hubert Nowy wpis

Szybko, sprawnie, profesjonalnie

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Paweł
Klient

Dobrze wykonana usługa montażu gazu. Czas realizacji bardzo szybki i wygodny system rat.

Piotr Cieślar
Klient

Jestem bardzo zadowolony z serwisu instalacji i przeglądu pojazdu. Termin dopasowany do moich potrzeb, profesjonalna obsługa, porządne sprawdzenie całego pojazdu. Polecam serdecznie

Szymon
Klient

Bardzo profesjonalna obsługa. Rzetelne i fachowe podejście do klienta. Instalacje gazowe najwyższej jakości, polecam!

Wojtek, Toyota FJ
Klient

Mam założoną instalację gazową w mojej toyocie od 2 lat. Wszystko działa bez najmniejszych problemów. Obsługa miła, fachowość na wysokim poziomie, polecam !!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Adam C.
Klient

Instalacja gazowa w Fabii założona w 2020 działa bez problemu. Montaż OK, fachowa obsługa. Polecam.

Natalia

Klienci piszą, że firma super i w ogóle pełen profesjonalizm, a co pracownicy na to? ;-) Też czujecie się tak dobrze traktowani?

Agnieszka.S
Klient

Polecam firmę w 100% Seat Ibiza 2011 śmiga na gazie bezawaryjnie .Profesjonalna obsługa i informacje .

Anna
Klient

Firma bardzo rzetelna , estetycznie wykonany montaż LPG. Miła i pomocna obsługa.

Sławek
Klient

Instalacja gazowa w audi A6 V8 2005r założona w 2019 działa bez problemu. Montaż bardzo estetyczny,miła obsługa. Polecam.

Paweł P
Klient

AutoMix to firma godna polecenia. Instalacja założona u nich sprawdza się wyśmienicie. Prawdziwi fachowcy.

Julia
Klient

Instalacja założona rok temu. Działa bez zarzutu. Bardzo profesjonalna obsługa.

Kia Rio 1.2 2015r.
Klient

Instalacja gazowa założona 3 lata temu, przejechane ok 60 tyś. km. Dzięki profesjonalnej usłudze montażu moje wizyty w serwisie są ograniczone do całkowitego minimum (raz w roku). Obsługa klienta również na najwyższym poziomie. Polecam!

Piotr K
Klient

Od 2 lat mam kia soul 2,U, instytucje gazową zrobili mi w Auto mix,dziala bez problemów, serwis, przegląd samochodu tez w auto mix, szybko sprawnie,obsługa bardzo miła. Polecam wszystkim którzy zamierzają założyć instalacje gazową. Naprawdę warto, pozdrawiam.

Piotr
@Piotr K

Od 2 lat mam Kia Soul 2,U instalacje gazową zrobili mi w Auto mix , działa bez problemów ,serwis przegląd samochodu tez w auto mix ,szybko sprawnie ,obsługa bardzo miła . Polecam wszystkim którzy zamierzają założyć instalacje gazową. Naprawdę warto pozdrawiam.

Artur P.
Klient

Bardzo dobry warsztat. Instalacja wykonana bardzo szybko i profesjonalnie. Na czas montażu bezpłatnie auto zastępcze. Po 3 latach użytkowania instalacji w Renault Megane III I 60.000 km nie było żadnych problemów. Polecam.

Edward

Widzę że piszą tu głównie klienci. Może dla odmiany również pracownicy Auto-Mixa powiedzą parę słów na temat tej firmy? Jak Wam się tu pracuje i co uważacie za największy atut tego pracodawcy? Czekam na wpisy! ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

Auto-Mix Krystian Klapuch