Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch w Skrzyszów

Auto-Mix Krystian Klapuch
5 28 168 5 1
Czester Nowy wpis
Nazwa działu: Serwis

Witam wykonali instalacje w fordzie już 4 raz będę jechał bo śmierdzi gazem zobaczymy teraz kto zwróci za kilometry

KAZIMIERZ Nowy wpis

Polecam firmę Auto Mix w Skrzyszowie. Instalacja założona w 2019 wszystko w najlepszym porządku śmiga bez zarzutu. Polecam

Szymon Zabielski Nowy wpis
Nazwa działu: Serwis

Szybka i fachowa obsługa. Dobry kontakt. Fajne warunki umowy i gwarancji. Polecam.

Łukasz Nowy wpis
Nazwa działu: Serwis

Witam serdecznie chciałbym poleci państwu polecić , bardzo fachową i rzetelną firmę AUTO MIX w Skrzyszowie . pozaprofesjonalna obsługa , rzetelność, dbałość o wykonanie obsługi . Serdecznie polecam .

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Iwona K-F

Witam serdecznie, polecam montaz instalacji w AutoMix. Juz drugi samochod mam z instalacja zamontowana w AutoMixie. Samochody jeżdżą na gazie bez problemu. Nie czuć utraty mocy. Instatacja bezawaryjna. Serwis i doradztwo na wysokim poziomie.

Dawid

Profesjonalne podejście do klienta, Plus za obsługę i auta zastępcze. Instalacja wykonana bardzo estetycznie - POLECAM!

Miron

Zastanawiam się dlaczego jedynie klienci zostawiają tu swoje opinie?

Michał
Nazwa działu: Marketing
@Miron

Bo dostają za to 30 % rabatu na przegląd instalacji gazowej

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch?

Sylwia wyszynska
Nazwa działu: Handlowy

Posiadam instalacje gazowa już w drugim samochodzie. Pierwszym był Ford fiesta mk6 montowana 2018r. I teraz nowy Nissan Juke 2019.Oczywiście dostałam auto zastępcze. Moim zdaniem podejście właściciela firmy Auto-Mix Pana Krystiana jak również pracowników do klienta bardzo profesjonalne. Montaż instalacji wykonany czysto i schludnie i w jak najlepszym porządku. Polecam rowniez promocje przeglądu instalacji gazowej połączonego z przeglądem technicznym samochodu. Polecam wszystkim Auto-Mix Skrzyszów

Rafal_19771
Nazwa działu: Produkcja

Posiadam instalacje gazowa już w drugim samochodzie. Pierwszym był Ford fiesta mk6 montowana 2018r. I teraz nowy Nissan Juke 2019.Pan Krystian bardzo miłe mnie przyjął i poinstruowal co będzie robione w Nissanie. Oczywiście dostałem auto zastępcze. Moim zdaniem podejście właściciela firmy Auto-Mix Pana Krystiana jak również pracowników do klienta bardzo profesjonalne. Montaż instalacji wykonany czysto i schludnie i w jak najlepszym porządku. W zeszłym roku korzystałem też z promocji jeśli chodzi o przegląd instalacji gazowej połączony z przeglądem technicznym samochodu Ford Fiesta. Z czystym sercem Polecam wszystkim Auto-Mix

Damian Krzyśka

Jakość wykonywanych usług na wysokim poziomie. Obsługa klienta bez problemów. Umawiasz się na konkretną godzinę i sprawa załatwiona. Przeglądy techniczne dają możliwość zniżki 30 % rabatu na przegląd LPG. Auto posiadam i przeglądy wykonują już trzeci rok - bezproblemowo. POLECAM.

Andrzej 79

Jak zawsze miło i sympatycznie. Przegląd po 40 000. Auto na instalacji STAG4. Bez jakich kolejek problemów. Tylko tankowanie i uśmiech przy rachunku. Spalanie książkowe. Auto na gazie jeździ jak na benzynie.

Leszek K.

Posiadam instalację gazową już w trzecim z kolei aucie, zaczęło się od renault thalia w 2003, następnie renault fluence w 2012r i aktualnie renault clio 4 w 2012. Od mojej pierwszej wizyty widziałem na własne oczy jak firma się rozrasta od jednego garażu aż do aktualnej siedziby. Całością kieruje p. Krystian, który od początku się nie zmienił, ma bardzo dobre podejście do klienta. Firma cały czas się rozwija i ciągle mnie zaskakuje nowymi promocjami. Od czasu jak mają również stację diagnostyczną idelane jest połączenie przeglądu technicznego z corocznym serwisem instalacji gazowej. Przymierzam się do zakupu nowego samochodu i na pewno założę instalację w AutoMix. Nic dodać nic ująć, oby tak dalej, polecam.

Klaudiusz M

Witam. Polecam firmę AUTO MIX ze Skrzyszowa. O firmie dowiedziałem się z reklamy radiowej w Radiu Park FM. Instalację gazową montowałem w 2016 roku w VW Passat 2.0 FSI z 2005 roku i po prawidłowym ustawieniu spalania benzyna/gaz wszystko działa idealnie. Rocznie pokonuję ok. 15-20 tys. km i instalacja zamontowana w AUTO MIX w Skrzyszowie jest sporą ulgą podczas tankowania dla mojego portfela. Fachowa obsługa i specjaliści na najwyższym poziomie powodują, że zawsze będę polecał ich wśród znajomych zainteresowanych instalacją gazową w swoich samochodach. Pozdrawiam.

Tak1Nie1
Adam M.

Fachowa obsługa, doskonała jakość wykonanych instalacji LPG. Firma godna polecenia.

BAJER STANISŁAW

Gaz założony 2 lata temu w vw polo1,4; wszystko działa bezawaryjnie. Zużycie średnio około 8 l na sto km. Jestem Bardzo zadowolony. Polecam wszystkim firmę auto- mix, którzy chcą zagazować swoje autka.

Natalia
@BAJER STANISŁAW

Fajnie, że polecasz. A co myślisz o obsłudze klienta w Auto-Mix? Jak możesz, to powiedz jeszcze coś o cenach, dzięki.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Leszek C

Najlepszy instalator w regionie. Miła i profesjonalna obsługa klienta. Na instalacji w moim Renault Megane jeżdżę już 5 lat i jak na razie wszystko w porządku. Oby więcej takich warsztatów. Polecam wszystkim

Piotr M

W moim Oplu Astrze H 1.4 instalacja działa bez problemowo bardzo polecam Auto Mix w Skrzyszowie jest to mój trzeci samochód który u nich oddałem "pod gaz" I w żadnym nie miałem problemów. Poprzednim też astrą przejechałem ponad 150 tys. km na instalacji i bez awaryjnie ponad 4 lata. Polecam tą firme w regionie nie ma lepszej Pozdrawiam

Natalia

Hej, czy obecnie firma szuka nowych pracowników? Można dostać się bez doświadczenie?

Asteros
Nazwa działu: Handlowy

Instalacja LPG dobrana optymalnie, spalanie na poziomie 8l, bezobsługowa. Warsztat bardzo sprawny, duży, usługi wykonuje szybko i sprawnie. Przeglądy okresowe ok.

Asteros

Opel Astra - instalacja o 20 tys ok już się spłaciła po roku

AgnieszkaP

W październiku 2018r. w Auto-Mix KrystiaKlapuch zamontowano instalację LPG w Opolu Astra 1,6 GTC. Pomimo drobnej usterki, która została szybko naprawiona auto działa bez zarzutów. Z całą pewnością mogę polecić firmę Auto-Mix. Fachowa i miła obsługa.

Wojtas

Obsługa profesjonalna, instalacja działa bez zarzutów, godni polecenia

Kuba Łą

Szybko sprawnie a co naj wazniejsze trwale :) zadnych problemow z instalacja gazowa

Konrad

W 2016 roku zainstalowałem instalację gazową w Fiacie Doblo jestem bardzo zadowolony montaż instalacji wkonany profesjonalne samochód od przeglądu do przeglądu sprawuje się bez zarzutu. Konrad K,

Leszek W.
Nazwa działu: Handlowy

Obsługa jest profesjonalna. Instalcja gazowa działa bez zarzutu. Leszek W.

Marian
Nazwa działu: Handlowy

Sprawna i profesjonalna obsługa. Korzystne warunki ratalne. Instalacja założona 4 lata temu, przejechane 50 tys. km. Wszystko działa bez zarzutu. Samochód Ford Fiesta 2006 rok, 1.3 - 69KM

Antoni
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo jestem zadowolony z instalacji gazowej założonej w tut.warsztacie oraz przeglądach technicznych prowadzonych profesjonalnie ,fachowo oraz podejście do klienta wzorcowo polecam Zadowolony A. Michałowski

Ibiza 07

Wszystko w jak najlepszym porządku, fachowa robota i doradztwo. Przegląd po 20 000 km wykonany szybko i sprawnie. Pozdrawiam

Edward
@Ibiza 07

Świetnie, że jesteś zadowolony z usług firmy Auto-Mix Krystian Klapuch, to świadczy o tym, że pracownicy to prawdziwi fachowcy. Czy właśnie któryś z nich mógłby się wypowiedzieć jak dobrze mu się tam pracuje? Jestem ciekaw czy za taką porządnie wykonaną pracę są oferowane godziwe pieniądze, oraz jaka panuje atmosfera w zakładzie. Może napiszecie coś więcej na ten temat?

TakNie

Zostaw opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie