Auto-Mix Krystian Klapuch

Skrzyszów

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Artur Blady

Ja, Artur Potera niniejszym przepraszam Pana Krystiana Klapucha za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat prowadzonego przez niego zakładu Auto-Mix w Skrzyszowie oraz prowadzonych przez niego napraw. Kierowany złością i chęcią odegrania się dałem upust swoim emocjom w taki, a nie inny sposób, co stwierdzam po czasie nie powinno w ogóle mieć miejsca. Tym bardziej, że cała sytuacja wydarzyła się dobrych kilka lat temu. Wyciągając wnioski z zaistniałej sytuacji zrozumiałem, że czasem lepiej jest dwa razy się zastanowić i przemyśleć sprawę na chłodno zamiast wylewać swoje żale za pośrednictwem internetu. Jeszcze raz przepraszam zarówno Pana Krystiana Klapucha jak również wszystkich pracowników jego firmy Auto-Mix w Skrzyszowie. Chciałbym także na zakończenie podziękować Panu Krystianowi za okazaną wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji.

Robert Kowalski

Auto jezdzi na gazie od trzech lat bez najmniejszego problemu. Fachowa obsługa,znają się na swojej robocie.Polecam

KST

Po raz kolejny z kolei korzystam z ich usług uratowali mi kiedyś samochód...wszyscy rozkładali ręce na usterkę w automixie sobie z tym poradzili owszem trochę mnie to kosztowało ale jakby nie było auto do tej pory jeździ...właśnie kolejny raz do nich jadę na okresowy przegląd :)

Sebastian U.

Witam, polecam to miejsce z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm,dobre doradztwo i obsługa klienta. Nowoczesny budynek, z stacją kontroli pojazdów, myjnią i stacja benzynową, także wszystko czego trzeba. Szybkie terminy wizyt, gaz zakładałem rok temu, jak na razie bez problemów po niecałych 15tyś km. Wybieram się tam znów za miesiąc na kontrole instalacji i przegląd techniczny samochodu. Polecam raz jeszcze.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Auto Mix Krystian Klapuch? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Wacław Konieczny

Polecam ten zakład.Instalacja gazowa sprawuje się dobrze.Konieczny Wacław,Wodzisław śląski

Andrzej

Słyszałem, że firma to super pracodawca. Po lekturze na forum widzę, że klienci również są zadowoleni. Czy potrzebni są pracownicy?

AutoMixSkrzyszów
@Andrzej 21.01.2018 19:50

Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej. Można też uzyskać na ten temat informacje telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta.

mateusz

Polecam jak najbardziej Auto Mix Krystian Klapuch. Od wielu lat ja oraz ojciec nie narzekamy na instalację gazową, która była instalowana właśnie w tym serwisie. Pełen profesjonalizm i cena adekwatna do niezawodności instalacji. Polecam !

Piotr Nawrat

W 100% polecam Auto Mix, jestem ich klientem już po raz drugi i pewnie nie ostatni. Bardzo rzetelna i profesjonalna firma która zna się na swojej pracy, fachowo dobrana instalacje do mojego samochodu sprawiła iż jazda przebiega bez najmniejszych problemów. Firmę Auto Mix mogę z czystym sumieniem zarekomendować każdemu!!!

marian

Montaż instalacji 40 tyś.km temu. Dotego czasu wystąpiły male usterki, tzn. Czujnk temperatury silnika zespul się, samochód na zimnym silniku nie odpalal za poerwszym razem.jednak wszystkie usterki zostały dobrze naprawione przez automix. Polecam. Fachowa obsluga. Atrakcyjne sa tez promocje na przeglady :)

Seba19368

Polecam Automix Skrzyszów ze względu na dobrą i profesjonalną obsługę klienta, oraz za szybkie i rzetelne wykonywanie usług.

Jonasz

Polecam Auto Mix usługa wykonana szybko bezproblemowo. Obsługa, sprzęt oraz warsztat na najwyższym poziomie. Przejechane 40000 km bez żadnych usterek.

Paweł Piszka

Polecam. Montowalem w Automix instalacje LPG w 2 autach. Montaż odbywa się szybko. Z instalacja brak jakichkolwiek problemów. Bardzo miła i szybka obsługa. Na wielko plus zasługuje także możliwość wycenienia kosztu instalacji przez telefon.

Daniel Knurów

Jestem posiadaczem 3 auta, które zagazowałem w AutoMix Skrzyszów. Pomimo znacznej odległości uważam, że warto! Jakość instalacji, serwis na wysokim poziomie. Myslę, że jak zakupię kolejny samochód to oddam go właśnie do AutoMix, bo robota którą wykonują jest naprawdę świetna i godna polecenia! Pozdrawiam

tokar 26

witam pare miesiecy temu wykonalem montaz instalacji gazowej w auto mix skrzyszow. jak do tej pory nie narzekam na jakiekolwiek problemy techniczne w samochodzie. auto pracuje bez zarzutow. fachowa obslucha oraz montaz i to wszystko na zyczenie kilenta. jakosc samochodu utrzymana w wysokim standardzie a takze estetyka wykonania. auto pracuje tak jakby nic przy nim nie bylo robione. firma rzetelna i godna polecenia!!

Robert F.Trybalski

Było Stilo teraz jest Opel Meriva ..zero problemów.Pełny profesjonalizm firmy .Polecam każdemu gazowanie i serwisowanie autek u P.Krystiana

AgataRusinek

Instalacja założona 2 lata temu działa bez zarzutu. Miła i fachowa obsługa. Dodatkowym plusem sprawny i szybki przegląd samochodu. Polecam serdecznie!

Marek Pędziwiatr

Wlasnie oddalem moja cytrynke (c2 1,6 16v) do zagazowania... kompetentna i mila obsluga... Szef osobiscie ustala z klientem co ma byc i jak zamontowane w autku (np. umiejscowienie wskaznika gazu)... kazdy szczegol montazu wyjania dokladnie. Przyjechalem tylko sie dowiedziec o kilka rzeczy (z polecenia kolegi, mial tam outlandera gazowanego). Jak z montarzem i dzialaniem opisze pozniej.. Cena za to co chcialem rowniez przystepna.. Autowczesniej wjechalo na stacje kontroli w celu sprawdzenia podzespolow (i bardzo dobrze). Z autem zastepczym tez nie bylo problemu. Reszte opisze pozniej... :)

RyszardK.

Profesjonalna obsługa, szybko sprawnie, rzeczowo. Zamontowana instalacja gazowa od 7 lat działa bezawaryjnie. Szczerze polecam firmę AUTOMIX ze Skrzyszowa.

Lukas Rider

6 lat uzytkowania samochodu z instalacja gazowa zainstalowana wlasnie w Auto mixie bez jakiegokolwiek zarzutu zaowocowalo ze nowy samochodzik tez bedzie posiadal instalacje gazowa zainstlowana w AUtomixie- pozatym fachowa obsluga - wyczerpujace infomacje na temat instalacji gazowych .zarowno przez telefon jak i osobiscie.. Polecam jak najbardziej

Łuki

Warsztat robi wrażenie , bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta .Polecam !

Piotr Nowak

Fachowa i profesjonalna obsługa od pierwszego telefonicznego kontaktu. Omówiono ze mną wszystkie szczegóły instalacji i zaproponowano auto zastępcze. Warsztat sprawia bardzo pozytywne wrażenie! Polecam!

Wojtek_551

Solidna firma przeglądy sprawnie i szybko Polecam

Szymon

Polecam firmę Auto mix, profesjonalna, fachowa obsługa, właściciel osobiście zajmuje się klientami co z pewnością przekłada się na wysoki poziom obsługi klienta. Była to moja 1 instalacja założona w samochodzie i nie żałuję, że zdecydowałem się akurat na Auto mix.

Jacek Brandys

Polecam firmę Auto Mix za konkretną i rzetelną obsługę. Profesjonalne i fachowe doradztwo miało wpływ na to, że zakupiłem auto, które bardzo mi się podobało, lecz nie do końca dobrzy fachowcy w autoryzowanym salonie odradzali mi zakup i instalowanie gazu. Profesjonalna informacja w Auto Mix przekonała mnie do zakupu samochodu i zainstalowania instalacji LPG. Montaż odbył się szybko i profesjonalnie, natomiast estetyka zamontowanego LPG na wysokim poziomie. Jakie było moje pozytywne zaskoczenie podczas płacenia rachunku, dodatkowa usługa dobicia klimatyzacji była gratis. Firma godna polecenia.

Kalosik

Fachowa obsługa, doskonała jakość wykonanych instalacji LPG. Serwis godny polecenia.

Mariusz

Z usług firmy Auto-Mix korzystam od 2000 roku. Od tego czasu zostało zamontowanych kilkanaście instalacji gazowych w moich w samochodach, jak i samochodach moich znajomych, którym poleciłem Auto-Mix w Skrzyszowie. Firma jest bardzo rzetelna i solidna. WSZYSTKIE instalacje działały bezawaryjnie. Z usług firmy korzystam nadal - Polecam w 100%!!!

Kalosik

Po raz kolejny instalacja LPG w samochodzie w tej firmie, godna polecenia. Obsługa i ich doświadczenie świadczy tylko o najlepszej jakości usług.

7707tom

W 2013 w Auto Mixie zagazowałem daewoo nexia instalacja 2- generacji doskonale dobrana . Serwis na najwyższym poziomie obsługa perfekcyjna . Teraz czas na następne auto, które w lpg wyposaży właśnie ta firma . To fachowcy do których wiedzy i umiejętności mam zaufanie. POLECAM

Leszek K

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna :) trzy auta mam już zagazowane w tym 1 potężna hybryda (3,3l) teraz gazuję aurisa hybrydowego. Moi teściowie też zagazowali tam kilka samochodów (oni też nie polecili zakład) Leszek K.

LeszekK
@Leszek K 27.07.2017 12:20

wkradła się mała literówka bo oczywiście teściowie właśnie polecili mi zakład Pana Kłapucha :)

Zostaw opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch