5 Dodaj merytoryczną opinię
5 55 243 5 1

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Mati Nowy wpis
Klient

Gaz założony ponad 10 lat temu, działa bez zarzutów. Kompleksowy przegląd, brak jakichkolwiek problemów z instalacją. Firma godna polecenia !

Ewelina Nowy wpis

Czy do firmy można dostać się na płatny lub ewentualnie bezpłatny staż? Albo chociaż praktyki/szkolenie? Wiele osób chciałoby się zapewne doszkolić i nabrać doświadczenia w montowaniu instalacji LPG. Dajcie proszę znać.

Przemek B Nowy wpis

3 lata jazdy bezproblemowej na instalacji automix tylko tankować i jeździć

TakNie1
Przemek Nowy wpis
Klient

3 lata jazdy z instalacją od automix Skrzyszów i nie było żadnych problemów, tylko lać i jeździć

TakNie1
Robert Paterak
Klient

Polecam Mam dwa auta z instalacja LPG zamontowana w Auto mix i żadnych problemów tylko robię przeglądy Działają doskonale

Kamil B
Klient

Wkrótce miną 3lata od założenia gazu w AutoMix także z czystym sumieniem mogę polecić. Na gazie zrobione ponad 50 tyś km i żadnych problemów. Obsługa najwyższej klasy, nie ma do czego się przyczepić. Warsztat godny polecenia :)

Wojciech/S
Klient

2 auta tu zagazowałem i powiem tylko tyle , warto tu przyjechać . Warsztat godny polecenia. Miła i szybka obsługa.

Wojciech_55
Klient

Firma godna polecenia ,to drugie auto Tu zagazowane .Miła i szybka obsługa . Polecam .

Tak1Nie1
Ruda
Klient

Profesjonalna obsluga.Podczas przeglądu samochodu jest gdzie usiąść,napić się kawy, zjeść.Uwazam że obsługa miła, fachowa i profesjonalna. Pozdrawiam całą ekipę Auto -Mix. Jestem u was co roku.Do zobaczenia.

aureliakuczok@onet.eu
Klient

W Auto Mix - sie jak w komiksie .Tańczą skaczą obiecują bonusami obsypują. . Fachowa i rzetelna obsługa. Zakład godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona.

Mariola
Klient

Polecam firmę automix gdzie rzetelnie i szybko naprawiono w moim Punto instalacje gazowa chociaż nie była ona montowana przez auto mix

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Co jaki okres czasu w Auto-Mix Krystian Klapuch można ubiegać się o podwyżkę?

Skoda
Klient

Miła fachowa obsługa. Wracam każdego roku na przeglądy. Polecam bardzo !

Kazimierz P
Klient

Mamy założoną instalację gazową w firmie auto mix skrzyszow, wszystko do dnia dzisiejszego działa bez zarzutu. Polecam wszystkim, bardzo miła obsługa.

Marek Prus
Klient

Instalacja gazowa założona dwa lata temu. Montaż jak i eksploatowanie bez zarzutu. Przegląd na najwyższym poziomie. Polecam

leon
Klient

Polecam firmę AUTO MIX. Instalacja gazowa założona prawie dwa lata temu, wszystko działa bez zarzutu. Pełny profesjonalizm, miła, fachowa obsługa.

remik
Klient

instalacja gazowa w Hyundai ix35, montaż i serwis w Auto-Mix, wszystko ok. zawsze pomocni. polecam

Bajer Stanisław
Klient

Gaz założony 3 lata temu w Vw Polo 1,4 v generacji. Wszystko działa bezawaryjnie. Zużycie gazu średnio 8 l/100 km. Jestem bardzo zadowolony. Firma auto - mix Skrzyszów jest godna polecenia każdemu kto chce zamontować instalację w swoim autku.

Jolanta
Klient

Polecam firmę AUTO MIX. Instalacja gazowa założona prawie rok temu, wszystko działa bez zarzutu. Pełny profesjonalizm, miła, fachowa obsługa.

TakNie2
Michał
Klient

Honda Stream z 3 letnią instalacja gazowa założona w auto mix brak awarii . Serwis profesjonalny . Polecam wszystkim ten warsztat.

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów