Auto Mix Krystian Klapuch

Skrzyszów

Opinie o Auto Mix Krystian Klapuch

mateusz

Polecam jak najbardziej Auto Mix Krystian Klapuch. Od wielu lat ja oraz ojciec nie narzekamy na instalację gazową, która była instalowana właśnie w tym serwisie. Pełen profesjonalizm i cena adekwatna do niezawodności instalacji. Polecam !

Piotr Nawrat

W 100% polecam Auto Mix, jestem ich klientem już po raz drugi i pewnie nie ostatni. Bardzo rzetelna i profesjonalna firma która zna się na swojej pracy, fachowo dobrana instalacje do mojego samochodu sprawiła iż jazda przebiega bez najmniejszych problemów. Firmę Auto Mix mogę z czystym sumieniem zarekomendować każdemu!!!

marian

Montaż instalacji 40 tyś.km temu. Dotego czasu wystąpiły male usterki, tzn. Czujnk temperatury silnika zespul się, samochód na zimnym silniku nie odpalal za poerwszym razem.jednak wszystkie usterki zostały dobrze naprawione przez automix. Polecam. Fachowa obsluga. Atrakcyjne sa tez promocje na przeglady :)

Seba19368

Polecam Automix Skrzyszów ze względu na dobrą i profesjonalną obsługę klienta, oraz za szybkie i rzetelne wykonywanie usług.

Jonasz

Polecam Auto Mix usługa wykonana szybko bezproblemowo. Obsługa, sprzęt oraz warsztat na najwyższym poziomie. Przejechane 40000 km bez żadnych usterek.

Paweł Piszka

Polecam. Montowalem w Automix instalacje LPG w 2 autach. Montaż odbywa się szybko. Z instalacja brak jakichkolwiek problemów. Bardzo miła i szybka obsługa. Na wielko plus zasługuje także możliwość wycenienia kosztu instalacji przez telefon.

Daniel Knurów

Jestem posiadaczem 3 auta, które zagazowałem w AutoMix Skrzyszów. Pomimo znacznej odległości uważam, że warto! Jakość instalacji, serwis na wysokim poziomie. Myslę, że jak zakupię kolejny samochód to oddam go właśnie do AutoMix, bo robota którą wykonują jest naprawdę świetna i godna polecenia! Pozdrawiam

tokar 26

witam pare miesiecy temu wykonalem montaz instalacji gazowej w auto mix skrzyszow. jak do tej pory nie narzekam na jakiekolwiek problemy techniczne w samochodzie. auto pracuje bez zarzutow. fachowa obslucha oraz montaz i to wszystko na zyczenie kilenta. jakosc samochodu utrzymana w wysokim standardzie a takze estetyka wykonania. auto pracuje tak jakby nic przy nim nie bylo robione. firma rzetelna i godna polecenia!!

Robert F.Trybalski

Było Stilo teraz jest Opel Meriva ..zero problemów.Pełny profesjonalizm firmy .Polecam każdemu gazowanie i serwisowanie autek u P.Krystiana

AgataRusinek

Instalacja założona 2 lata temu działa bez zarzutu. Miła i fachowa obsługa. Dodatkowym plusem sprawny i szybki przegląd samochodu. Polecam serdecznie!

Marek Pędziwiatr

Wlasnie oddalem moja cytrynke (c2 1,6 16v) do zagazowania... kompetentna i mila obsluga... Szef osobiscie ustala z klientem co ma byc i jak zamontowane w autku (np. umiejscowienie wskaznika gazu)... kazdy szczegol montazu wyjania dokladnie. Przyjechalem tylko sie dowiedziec o kilka rzeczy (z polecenia kolegi, mial tam outlandera gazowanego). Jak z montarzem i dzialaniem opisze pozniej.. Cena za to co chcialem rowniez przystepna.. Autowczesniej wjechalo na stacje kontroli w celu sprawdzenia podzespolow (i bardzo dobrze). Z autem zastepczym tez nie bylo problemu. Reszte opisze pozniej... :)

RyszardK.

Profesjonalna obsługa, szybko sprawnie, rzeczowo. Zamontowana instalacja gazowa od 7 lat działa bezawaryjnie. Szczerze polecam firmę AUTOMIX ze Skrzyszowa.

Lukas Rider

6 lat uzytkowania samochodu z instalacja gazowa zainstalowana wlasnie w Auto mixie bez jakiegokolwiek zarzutu zaowocowalo ze nowy samochodzik tez bedzie posiadal instalacje gazowa zainstlowana w AUtomixie- pozatym fachowa obsluga - wyczerpujace infomacje na temat instalacji gazowych .zarowno przez telefon jak i osobiscie.. Polecam jak najbardziej

Łuki

Warsztat robi wrażenie , bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta .Polecam !

Piotr Nowak

Fachowa i profesjonalna obsługa od pierwszego telefonicznego kontaktu. Omówiono ze mną wszystkie szczegóły instalacji i zaproponowano auto zastępcze. Warsztat sprawia bardzo pozytywne wrażenie! Polecam!

Wojtek_551

Solidna firma przeglądy sprawnie i szybko Polecam

Szymon

Polecam firmę Auto mix, profesjonalna, fachowa obsługa, właściciel osobiście zajmuje się klientami co z pewnością przekłada się na wysoki poziom obsługi klienta. Była to moja 1 instalacja założona w samochodzie i nie żałuję, że zdecydowałem się akurat na Auto mix.

Jacek Brandys

Polecam firmę Auto Mix za konkretną i rzetelną obsługę. Profesjonalne i fachowe doradztwo miało wpływ na to, że zakupiłem auto, które bardzo mi się podobało, lecz nie do końca dobrzy fachowcy w autoryzowanym salonie odradzali mi zakup i instalowanie gazu. Profesjonalna informacja w Auto Mix przekonała mnie do zakupu samochodu i zainstalowania instalacji LPG. Montaż odbył się szybko i profesjonalnie, natomiast estetyka zamontowanego LPG na wysokim poziomie. Jakie było moje pozytywne zaskoczenie podczas płacenia rachunku, dodatkowa usługa dobicia klimatyzacji była gratis. Firma godna polecenia.

Kalosik

Fachowa obsługa, doskonała jakość wykonanych instalacji LPG. Serwis godny polecenia.

Mariusz

Z usług firmy Auto-Mix korzystam od 2000 roku. Od tego czasu zostało zamontowanych kilkanaście instalacji gazowych w moich w samochodach, jak i samochodach moich znajomych, którym poleciłem Auto-Mix w Skrzyszowie. Firma jest bardzo rzetelna i solidna. WSZYSTKIE instalacje działały bezawaryjnie. Z usług firmy korzystam nadal - Polecam w 100%!!!

Kalosik

Po raz kolejny instalacja LPG w samochodzie w tej firmie, godna polecenia. Obsługa i ich doświadczenie świadczy tylko o najlepszej jakości usług.

7707tom

W 2013 w Auto Mixie zagazowałem daewoo nexia instalacja 2- generacji doskonale dobrana . Serwis na najwyższym poziomie obsługa perfekcyjna . Teraz czas na następne auto, które w lpg wyposaży właśnie ta firma . To fachowcy do których wiedzy i umiejętności mam zaufanie. POLECAM

Leszek K

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna :) trzy auta mam już zagazowane w tym 1 potężna hybryda (3,3l) teraz gazuję aurisa hybrydowego. Moi teściowie też zagazowali tam kilka samochodów (oni też nie polecili zakład) Leszek K.

LeszekK
@Leszek K 27.07.2017 12:20

wkradła się mała literówka bo oczywiście teściowie właśnie polecili mi zakład Pana Kłapucha :)

Dawid

Polecam firmę AUTO MIX Skrzyszów za profesjonalne podejście do tematu, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz za szybki i sprawny montaż instalacji gazowej. Już podczas rozmowy telefonicznej możemy dowiedzieć się wszystkich potrzebnych informacji, a na miejscu dostajemy szereg wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Szczerze polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość na najwyższym szczeblu.

Marzena

Założyłam instalację LPG do 4 aut w Auto Mix. Działają bez zarzutu. Miła obsługa i profesjonalizm. Polecam ten zakład.

Krystian Klapuch

Stosowna informacja jeszcze do Pana trafi. Tak prezentuje się cała historia z naszej strony. Ostatnia sprawa, co do tego, że „oczywiście nie ma żadnej gwarancji” uprzedzam Pana, że jest to stwierdzenie nieprawdziwe i oszczercze. Problem tkwi w tym, że zapewne nawet nie raczył Pan przeczytać książki gwarancyjnej. Otóż informuję Pana oraz wszystkich czytających tę odpowiedź, że gwarancja jest i działa, a obejmuje wszystkie części instalacji gazowej, a nie wszystkie elementy samochodu – to po pierwsze. Po drugie gwarancja na silnik obejmuje zawory oraz gniazda zaworowe silnika, a nie wszystkie elementy samochodu – to po drugie. Jeżeli instalacja nie jest przyczyną awarii samochodu tak jak w tym przypadku, czy też to nie instalacja doprowadzi do wypalenia gniazd zaworowych i/lub zaworów to gwarancja nie działa – to po trzecie. Nigdy nie uchylaliśmy się od uznania gwarancji i związanej z tym odpowiedzialności. Nasi klienci o tym wiedzą. Problem tkwi w tym, że niestety ale nie czytamy warunków, a to lektura raptem na 15 minut. Jeżeli ktoś potrzebuje aż tyle czasu na przeczytanie 2 stron formatu A4 łącznie z instrukcją eksploatacji instalacji.

Krystian Klapuch

jego właściciela, oprócz zasobnego portfela, także większej cierpliwości. Kompletacja wszystkich części zajęła nam prawie miesiąc. Żeby nie było niejasności faktura do wglądu jest w tym miejscu: http://gazautomix.pl/skan/jaguar_faktura.pdf wszyscy mogą zobaczyć o jakim zakresie napraw mówimy. W tym czasie kiedy my zajmowaliśmy się kompletacją Pan oczywiście dzwonił i poganiał nas tracąc swój i nasz czas, a pewnych rzeczy po prostu nie da się przeskoczyć. Ostatecznie udało się nam uruchomić silnik. Kompresja wróciła i została doprowadzona do norm fabrycznych. Silnik pracował, wydawało się, normalnie. No i teraz najgorsze, co mogło nas spotkać. Po uruchomieniu silnika przystąpiliśmy do diagnostyki jego pracy – profilaktyka, jak zawsze po takich złożonych naprawach, . Okazało się, że sądy lambda są, mówiąc wprost, martwe... Przekazaliśmy Panu, że możemy zamówić oryginały, które są drogie i trzeba będzie na nie zaczekać ale nie zdecydował się Pan na to twierdząc, że ma dostęp do wszystkiego z dnia na dzień. Po upływie 1,5 tygodnia, słownie półtora tygodnia otrzymaliśmy używane sondy, w których kolory kabli dziwnie się nie zgadzały. Okazało się, że otrzymane sondy w ogóle nie były przeznaczone do tego samochodu! Otrzymał Pan od nas propozycję odebrania samochodu i wymiany sond na własną rękę ale do dziś samochód stoi na naszym parkingu. O tym, że samochód zostanie skierowany na parking strzeżony i płatny dowiedział się Pan w momencie w którym odmówił Pan zapłaty za wykonane naprawy. W tym miejscu zaznaczmy, że z naszej strony zrobiliśmy wszystko co mogliśmy, a skoro za oryginalne sondy nie chce się Panu płacić – jak sam Pan stwierdził, to już nie nasza w tym wina. Pańskich samochód stoi na naszym parkingu i blokuje miejsce ale to nie jest problem. Problem w tym, że ponoszę aktualnie odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo. Dlatego informuję Pana w tym miejscu, że w poniedziałek samochód zostanie przetransportowany na parking strzeżony i płatny. Stosowna informacja jeszcz

Krystian Klapuch

Panie Romanie Rzeszutek, uściślijmy. Montaż instalacji miał miejsce 22 czerwca 2015 roku. W ciągu tych nieco ponad dwóch lat przejechał Pan na instalacji ponad 60 tyś km. Przeglądy okresowe wykonywał Pan regularnie, co chcemy podkreślić i jednocześnie pochwalić. Odpowiadając na Pana pytanie dlaczego nie stwierdziliśmy usterki sondy lambda wcześniej musimy zacząć od początku. Przyjechał Pan do nas zbulwersowany, że samochód jest bardzo słaby, nierówno pracuje i ciężko odpala również na benzynie. Ktoś już zdiagnozował brak kompresji na cylindrach i w związku z tym był Pan przekonany, że to wina instalacji gazowej, która wypaliła zawory silnika. Powiedzieliśmy Panu, że jeżeli faktycznie okaże się, że gniazda lub zawory są wypalone to oczywiście pokryjemy koszt naprawy zgodnie z warunkami gwarancji. Wyraźnie zasugerował nam Pan, co jest przyczyną usterek, a my nie mieliśmy powodu uważać, że jest inaczej skoro ktoś już diagnozował samochód. Po „otwarciu” silnika okazało się jednak, że... zarówno gniazda zaworowe jak i same zawory są w porządku. Co więcej mamy na tę okoliczność nagrany, specjalnie dla Pana, film umieszczony w serwisie YouTube. Link publikujemy wszystkim zainteresowanym do wglądu: http://youtu.be/SF7PDFTUdcA Niestety mimo sprawnych zaworów i gniazd rejestrowaliśmy zupełny brak kompresji na dwóch z sześciu cylindrów, co było bezpośrednią przyczyną tego, że ledwo Pan do nas dojechał. Zdecydowaliśmy wspólnie o dalszym demontażu elementów silnika w celu ustalenia diagnozy tj. tłoków, kołyski oraz miski olejowej. Okazało się, że pierścienie są popękane i zapieczone na przysłowiowy „amen”. Tutaj uwaga, podczas wywiadu sam Pan przyznał, że samochód jest mocno eksploatowany, głównie na długich trasach autostradowych podczas których rzadko schodzi Pan poniżej 200 km/h. Wstępny kosztorys napraw, na tym etapie, oscylował na poziomie około 8000,00 zł i zostało to przez Pana zaakceptowane. Niestety nie potrafił Pan zrozumieć, że zamówienie części do Jaguara wymaga od j

Roman.AT

Sporo tu pozytywnych komentarzy,chociaż na tak "dużą" firmę to i tak niewiele.Osobiście nie jestem zadowolony z usług Auto Mix Skrzyszów I napewno nikomu nie polecę tej firmy.Dlaczego? "Zagazowalem" tam mojego ukochanego Jaguara S TYPE,niedawno zapłaciłem 8.000 zł osiem tysięcy złotych a mój kotek nie jest dalej naprawiony.Klapuch wziął za naprawę ,nieskończoną,8.000 zł A auto dalej stoi na jego placu nienaprawione.NIGDY WIECEJ AUTO MIX SKRZYSZÓW

Roman.AT

A jak Ty to chłopie przejechałeś tak szybko? Klapuch kazał Ci tak napisać?

Daria PL

Jestem bardzo zadowolona z usług Państwa firmy, założyłam instalację gazową rok temu jak dotąd jest bezawaryjna. Miałam z Państwa firmą kontakt kilkakrotnie i obsłużona byłam za każdym razem bardzo miło i fachowo. Każdemu mogę Was polecić w 100%

antonio

Polecam. Firma godna polecenia dotrzymują terminu w wszystko działa jak należy

Klozo83

Najlepsza firma montująca instalacje gazowe na rynku

Klozo83

Najlepsza firma montująca instalacje gazowe na rynku

Agnieszka Tom

Gorąco polecam Auto Mix Skrzyszów. Zamontowałam tam gaz i jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i serwisu, który świadczy warsztat.

Beata

Polecam . Instalacje montowane w moich samochodach działają bez zarzutu . Zakładałam ich w tej firmie kolo 15 ( szkoła jazdy ) i na pewno nie zakończę współpracy . Pełen profesjonalizm .

Krzysztof Goliszewski

Gazowałem u nich miesiąc temu X5, instalacja działa bez zarzutu. Obsługa miła. Czas wykonania instalacji 3 dni. Cena ciut wyższa niż u konkurencji ale nie żałuję. Polecam ich usługi!

Krystek

Polecam wszystkim miła i profesjonalna obsługa. Liczę na dalszą współpracę. Kolejny samochód będzie gazowany u nich.

MarcinP.

Generalnie zastrzeżenia dotyczą lekkiego chaosu jeżeli chodzi o planowanie zakończenia napraw, oraz o brak informacji dotyczącej dodatkowych kosztów, czy przedłużonego terminu remontu. Mam nadzieję, że właściciel firmy czyta to forum i może chodź trochę weźmie moje wypociny pod uwagę, gdyż firma generalnie jest OK godna polecenia.

MarcinP.

Witam, 10 lat temu zakładałem instalację w moim aucie w firmie Auto-mix i muszę przyznać że ten czas upłynął bezproblemowo mimo iż w pewnym momencie przestałem serwisować instalację w w/w firmie, co świadczy o tym, że instalacja była założona w pełni profesjonalnie a eksploatacja przebiegała bez żadnych problemów. Po upływie 10 lat zmuszony byłem wymienić butlę gazu więc udałem się do Auto Mix. Byłem świadom, że po takim czasie i przebiegu blisko 200 000 tyś km wymianie może ulec więcej rzeczy niż tylko butla, jednak oczekiwałem w razie takiej konieczności informacji o ewentualnym zajściu takiej potrzeby. Mam parę uwag do firmy a mianowicie to , że nie było informacji o konieczności wymiany dodatkowych części, co spowodowało , że nie byłem przygotowany finansowo na taka sytuację a jeden telefon oszczędził by mi niemiłego rozczarowania, gdy zostawiałem samochód w serwisie dostałem informacje , że na drugi dzień auto będzie gotowe,ale zadzwonią do mnie. Na drugi dzień nie otrzymawszy żadnej wiadomości zadzwoniłem do Auto Mix i dowiedziałem się iż z uwagi na wadę nowego zbiornika gazu samochód nie będzie dziś gotowy, ale dostałem zapewnienie, że w kolejnym dniu auto będzie na pewno gotowe, tak więc przyjechałem do zakładu następnego dnia. Samochód nie był jeszcze gotowy ale otrzymałem informację, że niebawem będzie więc czekałem, co nie było dużym problemem. Nadmienie, że chciałem wykonać w firmie przegląd okresowy, z uwagi na zbliżający się termin. Ku mojemu niemiłemu zdziwieniu po otrzymaniu auta okazało się że w samochodzie awarii uległy hamulce( wyciek płynu) , na potępienie zasługuje fakt, że pracownik, który odstawiał auto nie przekazał tej informacji, a musiał się zorientować gdyż pedał od razu uciekł mi do podłogi. W samej firmie w sumie też nikogo ta sytuacja nie zainteresowała, więc byłem skazany tylko na siebie. Tak więc zostałem z uszkodzonym samochodem, bez przeglądu.( liczyłem na rabat) Generalnie zastrz

Mariusz Wrożyna

Bardzo polecam firmę Auto Mix. Jest to mój trzeci samochód, w którym firma Auto Mix założyła mi instalację gazową. Nigdy nie było żadnych problemów , a przejechałem łącznie około 120 tys. kilometrów. Szef konkretnie odpowiada na pytania. Rzetelne podejście do Auta - m.in. protokół przyjęcia do montażu LPG, ocena auta, diagnoza silnika przed przystąpieniem do montażu. Dogłębne wyjaśnienie nurtujących kwestii. Polemika z klientem na wysokim poziomie. Pani w okularach przyjmująca klientów jest bardzo miła z poczuciem humoru. POLECAM

Kris

Bardzo solidna firma szybko i rzetelnie

Krzysztof Grabiec

Polecam Gorąco. Miła obsługa oraz serwis na bardzo wysokim poziomie.

Agnieszka

O AutoMix usłyszałam kilka lat temu w radio. Długo zastanawialiśmy się z mężem, czy warto. Teraz wiemy WARTO!!! W sumie założyliśmy tam instalacje gazowe do 3 aut i z czystym sumieniem polecaliśmy rodzinie czy znajomym. Na wielki plus jest poczekalnia, gdzie można zaczekać na swój samochód, a nie pod przysłowiową "chmurą". Kolejny atut to samochód zastępczy. Firma świadczy usługi na wysokim poziomie oraz ma profesjonalne podejście do Klienta.

Przemek.J.

Witam. W Auto Mix Skrzyszów montowałem instalację gazową w swoim samochodzie (Skoda Favorit), bardzo profesjonalne podejście do klienta, solidny montaż instalacji, samochód na gazie działa bez problemu, polecam.

Jarek

Jako jedyny zakład w okolicy gdy zadzwoniłem i powiedziałem jakie mam auto odrazu powiedziano mi że przy moim silniku potrzebna jest instalacja z lubryfikatorem, za co jestem szefowi bardzo wdzięczny. Instalacja wykonana bardzo fachowo , porządeczek pod maską wszystko pięknie poukładane i zamontowane, Instalacja chodzi prawidłowo można by rzec perfekcyjnie. Właściciel bardzo porządny człowiek pomimo iż okazałem się trudnym klientem bo niesłusznie przedstawiłem swoje pretensję zostałem wysłuchany ze spokojem oraz przyjęto moje przeprosiny. Szef zakładu jest bardzo poukładanym człowiekiem i potrafi doradzić oraz pomóc w trudnych chwilach, pełen profesjonalizm. Co do działania instalacji chodzi ona perfekcyjnie i przy tak wielkiej masie pojazdu spala niewiele gazu po prostu znakomicie wyregulowana . Cały warsztat to profesjonalny punkt obsługi, nie omieszkam wspomnieć o możliwości auta zastępczego co jest wielkim udogodnieniem. Polecam w 100%

Asbets

Instalacja LPG wykonana tutaj jakieś 1,5 roku temu działa bezproblemowo. Poza tym wykonywałem kilka napraw niezwiązanych z gazem w tym warsztacie min. wymiana rozrządu. Wszystkie naprawy wykonane bardzo dobrze. Miałem okazję także korzystać z pomocy drogowej. Samochód pojawił się na miejscu szybko.

czesław

W mojej rodzinie w AUTO MIX SKRZYSZÓW montowało w swoich samochodach instalacje LPG już 5 samochodów ta instalacja były bardzo dobrze i profesjonalnie zamontowane i spełniały swoją role czyli oszczędności bardzo polecam ten warsztat.

Remi Pontiac transsport 3.1l

Bardzo profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa , samochód po założeniu instalacji gazowej został oddany w terminie, w przystępnej cenie, możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego to ogromna wygoda. Polecam warsztat AutoMix bo mimo rzadkiego modelu samochodu instalacja gazowa jest założona w sposób estetyczny, nie stwarza niemiłych niespodzianek na drodze . Udana inwestycja, teraz koszty jazdy nie są takie straszne

Adrian - Octavia, Peugeot 207

Witam Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Automix, podejście Pana Krystiana jest rewelacyjne przed kupnem każdego samochodu konsultowałem z nim możliwości założenia instalacji LPG. Moja Skoda przejechał na gazie juz 380000km a Peugeot mojej żony cos koło 20000km - odpukać w niemalowane aby tak dalej sie tanio jezdziło. W poniedziałek odstawiam do AutoMix moje nowe auto Opla Insignię 1.6Turbo 180KM - oczywiscie przed zakupem znów konsultowałem z P. Krystianem jaka instalacje proponuje założyć do mojego auta. Napewno napiszę jeszcze jak wyszedł montaz tej instalacji i podziele sie z Wami spostrzeżeniami. Pozdrawiam wszystkich fanów LPG :-)

Zostaw opinię o Auto Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Mix Krystian Klapuch