Auto-Mix Krystian Klapuch

4.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Krystian Klapuch

Witam. Przeczytałem Pana komentarz chyba „ze 100 razy” i nie potrafię sobie wytłumaczyć co Panem kierowało opisując całą historie z Pana autem w tak zakłamany sposób. Na początek wyprostujmy kilka faktów: 1. Montaż instalacji odbył się we wrześniu 2015 roku a nie tak jak Pan pisze w październiku, stan licznika wynosił 178tyś km. 2. Na serwis zgłosił się Pan dokładnie 19/01/2016 przy stanie licznika 186tyś km co potwierdzają zlecenia podpisane przez Pana, robiąc prosty rachunek nie był to miesiąc od montażu jak Pan pisze tylko 4 miesiące i 8tyś km później. Przyjeżdżając na serwis zgłosił Pan głównie problemy na zimnym silniku, gaśnięcie przy wysprzęgleniu, brak mocy powyżej 4500 obrotów jeżdżąc na gazie i pojawienie się kontrolki check engine. Został Pan poproszony o odstawienie samochodu gdyż zgłaszanych problemów nie byliśmy w stanie zdiagnozować na miejscu gdy silnik był kompletnie rozgrzany. Pracownik zajmujący się samochodami zastępczymi wydał Panu nasz samochód oczywiście informując Pana, że nasze starsze samochody nie są wyposażone w polise AC, jednakże dostał Pan również propozycję wynajęcia sobie samochodu nowego z pełnym pakietem ubezpieczeń, którego koszt wynosi 50zł na dobę a naliczanie opłaty kończy się po 3 dobie. Podziękował Pan za tą propozycję stwierdzając, że starszy samochód w zupełności Panu wystarczy i że jeździ Pan bezpiecznie. Pana auto trafiło na warsztat na diagnostykę gdzie okazało się, że musimy się zmierzyć z paroma problemami ale o tym później. Wrócił Pan bodajże po 3 czy 4 dniach naszym samochodem zastępczym z wybitą szybą od strony pasażera stwierdzając, że kamień spadł z tira i tą szybę Panu wybił (kamienie w Pana świecie chyba latają w bok), dostał Pan propozycję zapłaty za wybitą szybę albo dostarczenie samochodu w takim samym stanie jaki Pan zabrał. Wyceniliśmy koszt wymiany szyby, wysprzątanie samochodu z miazgi po szybie i materiałem na 160zł. Stwierd

xA

polecam profesjonalna i miła obsługa, wszystko szybko, terminowo i bez problemów, Auto śmiga, instalacja działa prawidłowo, liczę na długą i udana wspólprace pozdrawiam

Mariusz Zajaczkowski

Gorąco polecam, dla mnie serwis jak i montaż w tej firmy przebija większość warsztatów, a wierzcie mi ze troche ich już w życiu zwiedziłem.

Rkas

zamontowalem 2 auta u nich, mercedesa a klasa i berlingo, które jeździ w firmie. Obydwa pracują bez zarzutu, berlino ma przez 3 miesiące naśmigane 30tyś i jest po pierwszym przeglądzie gwarancyjnym i nic nie czuć że jeździmy na gazie a koszta obcięte o ponad połowe

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Paweł

Wszystko perfekt po ich montażu, auto mi chodzi rewelacyjnie

bagins

Fajna firma, dobre podejście do klienta, montowałem u nich gaz, co do montażu bez zarzutu, z serwisiem jeszcze nie miałem kontaktu, wyjdzie w przyszłości.

JanK

Witam, bardzo polecam serwis ze Skrzyszowa, na prawdę fachowcy godni polecenia, nie mogę narzekać ani na montaż ani na serwis z ich strony, wszystko prowadzone perfekcyjnie! Gaz zamontowąłem do nowego Clio, wszystko bez jakichkolwiek komplikacji, fachowcy w 100%!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

Auto-Mix Krystian Klapuch