Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Dawid

Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Dobry kontakt, auta zastępcze, fachowe doradztwo.

Szymon Rybnik

Drugi samochód oddałem do automix i drugi raz super. Szczerze polecam

Audi A2

Dwa samochody zagazowane w Auto Mix wszystko działa bez problemu, polecam w 100 %!!!

Martyna B.

Polecam w 100 %. Profesjonalna i miła obsługa na każdym etapie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Od ponad 5 lat od momentu założenia instalacji gazowej w samochodzie nie ma żadnych problemów, przy zachowaniu regularnych serwisów zgodnie z książką serwisową. Jestem w pełni zadowolony z jakości usług w serwisie. Gorąco polecam.

Shycha

Fiat Panda 3 1.2 69km 2012 Dwa lata po zamontowaniu instalacji gazowej wszystko działa jak należy, autko śmiga aż miło. Fachowa pomoc, solidny serwis. Zawsze na czas. Jak najbardziej firma godna polecenia. Zdecydowa(usunięte przez administratora) założenie instalacji w tej firmie. Pozdrawiam, Marcin.

WOJCIECH

Kolejny już 4 rok jeżdżę bezawaryjnie na LPG zainstalowanym w AUTO MIX. Zawsze usługa przebiega, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się fachowo i bezproblemowo.Różne promocje jakie tu są też wpływają na końcowy koszt usługi. Polecam tą firmę w 100%.

Adam S

Polecam automix! 4 samochody z instalacja Lpg i kazdy sprawowal sie idealnie. Jestem bardzo zadowolonym klientem, pozdrawiam.

Dymek

Od roku mam zagazowaną toyotke corolle 8 litrów gazu na 100 rewelka polecam tą firmę

Urszula

Przez 4 lata użytkowania bez awarii. Tylko przeglądy. Polecam

Ewka Konewka

Szybko , sprawnie i bezproblemowo. Korzystamy z instalacji gazowej oraz przeglądów od 3 lat. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam innym.

Rafcho

Montaż instalacji LPG w Audi A 8P ,przejechane 20000 km na gazie. Bez problemów . Polecam.

Rafcho

Montaż Lpg Audi 3 8P 20000 km przejechane na gazie, bez problemów. Polecam.

KrzysztofB

Dwa lata mineły jak założyłem gaz a AutoMix i auto chodzi bez zarzutu. Gorąco polecam zakład. Profesionalne podejście do instalacji oraz samego klienta.

Damian Pawliński

Instalacja wykonana 3 lata temu, przejechane prawie 60 tyś. km. Do chwili obecnej kilka wizyt serwisowych (3 razy kontrolka check engine - uboga mieszanka, 2 przeglądy okresowe). Problem zawsze rozwiązany w ramach gwarancji (poza przeglądem okresowym, który jest płatny). Ogólnie Automix jest godny polecenia!

Ordi

Auto Mix !!! gaz w Ford Focus od 3 lat wsztko działa prawidłowo!!! obsługa 100%

Ordi

Auto Mix???????????? gaz w Ford Focus od 3 lat wsztko działa prawidłowo???? obsługa 100% ????

Polecam auto mix. Od 8 lat korzstam z ich usług i jak dotąd nie napotkalem sie na problemy.

Łukasz

Profesjonaliści

Karlik

Firma zapewnia rzetelny serwis i fachową obsługę. Zawsze spotykam się z udzielaną pomocą w temacie mechaniki pojazdu. Polecam chętnym do korzystania z usługi auto gazu w samochodzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch