Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Piotr Sm.

Jestem bardzo zadowolony z instalacji gazu oraz serwisu w auto mix Skrzyszów. Upłynęły już 4 lata od instalacji gazu i wszystko działa jak należy. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

Instalacja ma już rok, została opłacona w ratach (wielki + za taką możliwość). Autko spala może z 1l gazu więcej niż benzyny (+). W przeciągu roku żaden element instalacji nie został uszkodzony (+). Możliwość zrobienia przeglądu auta razem z instalacją gazową (+). Możliwość umówienia się na konkretny dzień i otrzymania auta zastępczego (+). Polecam firmę.

Paweł K

Jak zawsze przegląd bez problemów. Mam instalacje ponad 5 lat i jak na razie bez uwag. Warto tu przyjeżdżać nawet z Gliwic. Polecam!

Terka

1.03.2017 założyłam instalcję gazową w Mitsubishi Lancer i od tego czasu korzystam z przeglądów w Waszej stacji.Zawsze fachowo,terminowo i uprzejmie.Jestem zadowolona i polecam usługi Stacji Auto- Mix Skrzyszów.

Wiktoria
@Terka

Ma Pani stałego Pana, który obsługuje ten pojazd? Co wcześniej skłoniło do skorzystania z usług po raz pierwszy i czy klienci mają szansę na jakiś abonament?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
skutnik.helens@ gmail.pl

Witam. Chcę się podzielić dobrą wiadomościom choć gwarancja już na przegląd gazu się skończyła to zawsze będę wracać na przegląd a ma do pokonania ponad 80km. Tak miłej obsługi w warsztatach rzadko się spotyka a tu obsługa szybka i przyjemna . Polecam ten zakład do montażu gazu.

Romganet

Polecam ten warsztat i do montażu instalacii i serwisu. Na zabudowanej u nich instalacji przejechane ponad 210 tys. Spalanie LPG 7,5-8l/100km.

Romganet

Ponad 210 tys. na zamontowanej instalacji. Spalanie w granicach 7,5-8l/100km. Polecam na zabudowę i serwis instalacji Automix Skrzyszów.

pitt60

W sumie w auto mix montowano mi instalację w pięciu samochodach. Nigdy się nie zawiodłem a fachowość i uprzejmość personelu budzi respekt.

Wiktoria
@pitt60

W pięciu pojazdach na przestrzeni jakiegoś dłuższego czasu? Za każdym razem obsługiwały te same osoby czy się może zmieniały i było widać nowe twarze? Jakie mogą tu mieć rotacje? Występują?

Adam Grolewski

Jestem bardzo zadowolony z instalacji gazu oraz serwisu w auto mix Skrzyszów

Ryszard M.

Instalacja LPG założona rok temu działa bardzo dobrze, żadnych problemów. Wykonanie estetyczne i profesjonalne. Polecam.

Mateusz

Jestem bardzo zadowolony. Robię już tutaj drugi samochód, wszystko bez zarzutów. Polecam każdemu kto chce zaoszczędzić.

Angelika

To już 3 instalacja gazowa zakładana w Auto Mix. Szybko I bezproblemowo, atrakcyjne ceny, miła i profesjonalna obsługa ;) fachowe podejście do klienta ;) Szczerze polecam

Przemek P.

Polecam. Montowali mi instalację LPG 8 lat temu w Audi A3 1.6. W tym czasie nie miałem jednego problemu z gazem, a oszczędności na tankowaniu to każdy może sobie policzyć. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.

Adam Kowalewski

Samochód po montażu instalacji gazowej pracuje poprawnie.Usługa wykonana super sprawnie .Polecam tę firmę.

Edward Kubica

Już od 1999 roku, kiedy zakładano mi instalację gazową do Opla Vectry, wiedziałem, że AUTO-MIX to profesjonalna firma. Kiedyś przez przypadek zniszczyłem sobie centralkę (była pod kierownicą i wysiadając zahaczyłem kolanem). Przyjechałem do warsztatu po nową i od Pana Krystiana Klapucha dostałem nową gratis. Zawsze, kiedy wśród znajomych padał temat autogazu, przytaczałem ten miły gest. Kiedy po 24 latach przyjechałem instalować gaz do Toyoty Corolli, stwierdziłem, że profesjonalne podejście do klienta się nie zmieniło.

Piotr Sichma

Polecam AutoMix Skrzyszów. Skoda Octavia III 1.4 TSI z instalacją KME Nevo Sky Direct. Brak różnicy w jeździe na benzynie czy LPG. Koszt instalacji zwrócił się po 2 latach (ok. 30 000 km). Brak szarpania i innych problemów podczas jazdy. Instalacja zamontowana estetycznie.

Jan

Polecam firmę profesjonalna obsługa

MZawada

Montaż instalacji gazowej wykonany profesjonalnie przeglądy naprawy poprawnie Polecam

Michał VW Golf OP

Kolejna wizyta w Auto-Mix na przegląd instalacji gazowe. Od kilku lat oprócz regulacji, zainstalowana instalacja gazowa chodzi bez zarzutu. Z następnym autem na pewno przyjadę zamontować instalację właśnie w tym miejscu. Bardzo miła obsługa na wysokim poziomie ???? Serdecznie polecam!

Jermus

Samochód KIA Picanto, Instalacja autogazu funkcjonuje już 5 rok bez zastrzeżeń. Polecam zakład.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch