Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Darek

Witam, serdecznie polecam wypożyczalnię Auto Mix Skrzyszów. Współpraca z tą wypożyczalnią to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm. Odebrany samochód Toyota Proace stan idealny, pełny komfort. Raz jeszcze bardzo polecam tą wypożyczalnię, która ceni sobie jakość i klientów wychodząc na przeciw oczekiwaniom. ????????????

Darek

witam, serdecznie polecam wypożyczalnie Auto Mix Skrzyszów. Współpraca z ta wypożyczalniąto czysta przyjemność, pełen profesjonalizm. Odebrany samochód Toyota Proace stan idealny, pełen komfort. Raz jeszcze bardzo polecam tą wypożyczalnię, która ceni sobie jakość i klientów, wychodząc na przeciw oczekiwaniom.

lukman@autograf.pl

Szybka profesjonalna obsługa i fachowa .

Maciej S

Polecam zakład! W mojej Kia 2 lata bez żadnych problemów, instalacja gazowa sprawnie działa. Oby tak dalej ;)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Roman M.

Instalacja LPG działa już 4 lata bez problemów . Spalanie ok 11 l gazu . Serwis sprawny punktualny. Polecam

Kia Sportage LPG

Polecam Auto Mix Skrzyszów, obecnie mam już drugie "zagazowane" auto i wszystko działa jak należy. Zaczynając od komunikacji z obsługą, ustalenie szczegółów po wykonanie instalacji - wszystko odbyło się szybko sprawnie i bez problemów. Polecam :)

Dzień dobry. czy oferta pracy dla osoby do sprzątania byłaby jeszcze aktualna? Wiem ze została dodana z parę miesięcy temu ale ja właśnie teraz niedługo pracy będę szukać. pytam o szczegóły, ponieważ tam w tamtej ofercie było napisane, że można zarobić ponad 1000 zł od poziomu minimalnej. Czy po tych aktualnych podwyżkach dalej się to utrzymuje?

Wiecie, czy Auto-Mix Krystian Klapuch udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Damian

Montaż, przeglądy oraz naprawy serwisowe wykonywane zawsze poprawnie. Na tej instalacji w mojej hondzie crv bez zarzutu.

Maciej

To już drugi samochód, w którym mam zamontowaną instalacje gazową z Automixu i nie przypominam sobie choćby jednej problematycznej sytuacji związanej z instalacją. Mimo, że silnik jest trudny do zagazowania(2.0 tfsi), to praca została wykonana fachowo i bez żadnych problemów jeżdżę na niej kolejny rok. Łącznie na instalacjach z Automixu przejechałem ze 130 tysięcy kilometrów i nigdy nie miałem z nimi problemu. Polecam.

Akurat klient pisał teraz niedawno o dwóch latach stażu, ile może przy tym wynieść średni staż pracowniczy? Zastanawiam się czy występują z jego tytułu jakieś podwyżki może? szukam czegoś dla siebie na stale, dlatego pytam

Mateusz

Od dwóch lat korzystam z usług Auto Mix, profesjonalne podejście do klienta wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam z całego serca ????

Siemka. :D tamtą ofertę dla informatyka tez właśnie widziałem, ale wiem tez ze jeszcze w połowie września wisiała oferta dla mechanika. To już nieaktualne skoro nie wznawiają? mimo wszystko dacie znać jak się pracuje? godziny właśnie mi odpowiadają, bo od 7 do 15 z tego co pisali się robi. te 6 tys z opisu to max czy po nowym roku będzie więcej?

Karina

Polecam auto mix Skrzyszów

Dawid

Przeglądy oraz naprawy serwisowe wykonywane rzetelnie. Montaż gazu również fachowo wykonany. Obsługa bezproblemowa. Polecam

W lipcu szukali tutaj technika informatyka z wynagrodzeniem do 7 tys zł. Oferta jest jeszcze widoczna w internecie i zastanawiam się czy kogoś udało im się zatrudnić. Wiecie czy praca na tym stanowisku jest aktualna? Czy zarobki rzędu 7 tys są możliwe dla osoby bez doświadczenia?

Zbigniew Maj

Polecam Firmę Auto-Mix Krystian Klapuch- fachowe i serdeczne podejście do klienta, obsługa profesjonalna, bezawaryjne działanie instalacji gazowej zamontowanej przez ten w 2014 roku w moim samochodzie Renault Megane II oraz rozsądne i umiarkowane ceny serwisowe.

Adam Kupka

Po dwóch latach ekspozycji mogę powiedzieć że wszystko jest ok. Instalacja działa prawidłowo i nie mam żadnych zastrzeżeń. Montaż i obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam.. Auto Mix Skrzyszów.

Siemka, ktoś tu pisał o akordzie i teraz już nie jestem pewien jaki jest system pracy? przyznam, że zarobki z tamtej oferty na gaz mnie zaciekawiły, bo przytuliłbym dyszkę. Tylko teraz nie wiem na jakich warunkach? ktoś inny pisał, że obsługa jest szybka. Czyli nie ma tu miejsca na nadgodziny?

Dudziol

Firma godna polecania Przebiega wszystko szybko i sprawnie

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch