Opinie o FLEXITGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Płock

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FLEXITGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FLEXITGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLEXITGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Płock

Maniek Nowy wpis

Hej, Jeżeli chcecie tam pracować to grubo odradzam Panią Renatke i spółkę która teraz zmienila się na FLEXITGO.... litwińska firma polaków poniewierają na prawo i lewo.... zapłatą jako monter izolacij termicznych to jakaś pomyłka marne 13,50 euro na (usunięte przez administratora) co drugi miesiąc magicznie potrafi się nie zgadzać dieta, a Karolis skurw.... to kawał jeban... litwińca wysyła na najgorsze projekty polaków czy izolacija czy też rusztowania bo z chłopakami rozmawiałem a litwińce żyją jak królowie mają (usunięte przez administratora) lepsze kwatery i zawsze auto do dyspozycij a polak w tej firmie to jest traktowany jak zbędny przedmiot do przestawiania kąta w kąt..... STANOWCZO ODRADZAM!

Kk33 Nowy wpis

Litwini poniewierają Polaków. Założyli firmę w Polsce tylko po to żeby sobie coś udowodnić... albo nam.

Tomcio Nowy wpis

W całej firmie Litwini pracują to jest litwinaska firma a itcc polska tylko załatwia ludzi , w firmie pracuje 5polaków a 18litwinów i traktują Polaków jak (usunięte przez administratora) warunki nam najgorsze dali a Litwini żyją jak króle w pracy (usunięte przez administratora)i wyzwyska że Polacy to (usunięte przez administratora)... ze mi nic nie umiemy ze nas wszyscy(usunięte przez administratora). co to za traktowanie ludzi , pieniądze nie wypłacają na czas ale jak wypłacą już nasze pieniądze to nie ma kokosów przy naprawdę ciężkiej pracy na rusztowaniach dostajecie marne 12.50 euro pracujecie 8 godzin a w miesiącu max 140 to tak naprawdę nie opłaca się pracować, szkoda nawet się przyjmować do firmy omija łukiem szerokim

Jacek Wiercioch Nowy wpis

Witam , jeśli chodzi o mieszkanie jakie firma wynajmuje to tragedia 4 mieszkania w 4 problem z aneksem z łazienkami a z samochodem firmowym masakra 3 razy stanęło szkoda kasy na naprawdę. Ubrania extra naprawdę. Wynagrodzenie mówią że 1t plus dieta ale tak naprawdę macie 10 euro i 5 euro to jest dieta która jakimś cudem co drugi miesiąc znika nie zgadza się, na budowie same chamy wstyd że ktoś z Polski tak zachowuje się wobec drugiego polaka nie pomaga tylko chodzą do szefa każdego (usunięte przez administratora) mogę się wypowiedzieć bo jestem monterem wykwalifikowanym dobrowolnie zrezygnowałem z tej firmy , pieniądze obiecane w euro a dostaje się w pln gdy jest najmniejszy kurs jest Pan kamil na budowie który tragicznie się zachowuje uwarza się za szefa a nim nie jest udaje że umie niemiecki ale jak przyszedł kierownik tłumaczył pracę tak zrobił na odwrót oraz nie w tym miejscu co trzeba . Każdy polak którego tam spotkałem to masakra ale jest jeden wyjątek , młody chłopak 20 lat dopiero o imieniu Szymon zawsze pomoże umie niemiecki najlepsze podejście ma czyli wywalone byle zrobić swoją robotę nie przejmować się ludźmi, pozdrawiam Panie Szymonie jeśli to czytasz duzekuje za dobrą radę i tak też zrobiłem nie umiem mieć takiego podejścia jak pan ale życzę powodzenia w pracy i w życiu,

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Itcc Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku MONTER RUSZTOWAŃ - PROJEKT WE FRANCJI?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
karolll

(usunięte przez administratora)strasznie mszczą się na Polakach. W biurze potrafią odwrócić się do człowieka plecami kiedy do nich mówisz a magazynier nie chce wykonywać swoich obowiązków przed Polakami. Oni zatrudniają Polaków żeby udowodnić nam, że są lepsi. Podobnie jest na placu budowy, darcie mordy, nawet gwizdanie.

Helena

Jakiś czas temu ktoś pisał, że są świetne warunki socialne. Może ktoś je wymienić?

Jerzy48

Firma zasłania się nowoczesnymi standardami, świetnymi warunkami socjalnymi ale jakoś w sprawach zasobów ludzkich coś nie bardzo wam idzie. W niejednym więzieniu, dps'ie czy psychiatryku jest więcej normalności i zasad niż w waszych szeregach. Chyba tym paniom od zatrudniania bardziej zależy na dobrej zabawie niż na ludziach. Jeżeli macie trochę oleju w głowie to omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Lepiej pomęczyc się w gorszych warunkach ale z ludźmi.

Łucja

Liczę, że dowiem się od was czegoś na temat pracy w Itcc. Dokładnie tego, czy pracodawca dobrze traktuje swoich pracowników i czy jesteście zadowoleni z oferowanych przez niego możliwości rozwoju. Jak one dokładnie wyglądają, są jakieś? Bardzo proszę, żebyście powiedzieli coś na ten temat w komentarzu poniżej.

Dawid

Jak oceniacie atmosferę w firmie ? Jest Ok?

Jak ze studentami w Itcc Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Nie polecam nie zgłaszają wypadków w pracy są rasistami i wywierają nacisk na Ciebie WGL mobing jak coś za dużo skaczesz i walczysz o swoje znajdziesz na urlop to Ci wypowiedzenie wyślą i jest wiele wiele innych polskie biuro ma Cię w (usunięte przez administratora) litwinskie biuro też ma Cię w (usunięte przez administratora) każdy dzień przepracowany nadgodziny weekendy A ona Ci pisze brak zaangażowania i że naciskasz na biuro chodzi że walczysz o swoje i dlatego Cię usuwają trzeba by było pomyśleć i się skontaktować z innymi byłymi pracownikami bo jest ich wielu A chodzi mi wyłącznie o Polaków bo właśnie nas mają w (usunięte przez administratora) nawet Milena nic nie pomoże i nie można jej zaufać

steFFan
@Marcin

To w sumie nic konkretnego nie napisałeś bo tak jest w 99% firm może ktoś normalny się wypowie co z tymi rotacjami czy pokrywają koszty transportu w jaki sposób czy robota jest cały czas ? Umowa o pracę, składki itd.?

Koszar33
@Marcin

Niesamowity mobing, ogromne lekceważenie wręcz robienie (usunięte przez administratora) z pracownika. Pokazują wprost, że jesteś dla nich debilem. Zatrudniają Polaków chyba tylko po to żeby nam coś udowodnić...? Warto by w tej sprawie zorganizować się i coś z tym zrobić.

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o FLEXITGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Płock

• Jak się pracuje w FLEXITGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FLEXITGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLEXITGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FLEXITGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Pl. Obrońców Warszawy 2