Opinie o Zwinny Serwis Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zwinny Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zwinny Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zwinny Serwis Sp. z o.o. w Poznań

Krzysztof Nowy wpis

Na wstępie chce przybliżyć moją sytuacje. Po trudnych i odpowiedzialnych etatach. Chce coś w życiu zmienić i mieć trochę mniej stresu. Taką zmianą jest próba trudnienia się łatwiejszymi, ale kilkoma zajęciami np praca w kilku różnych firmach na pół czy ćwierć etatu. Znalazłem ogłoszenie na olx z podanym numerem telefonu. Numer nie odpowiadał (był wyłączony) i ktoś po świętach zapomniał go włączyć. Przyjechałem na miejsce z uśmiechem i próbą podpytania się czy była by możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (w sensie np 2 czy 3 dni w tyg), jestem w tej materii bardzo elaastyczny i jakby była potrzeba to i 60 czy 80 godzin w tygodniu mogę strzelić. Niestety na miejscu "Pan Kierownik" nie miał czasu (albo odwagi) aby wyjść z małej kanciapy i poświęcić mi 2 minuty swojego życia. Usłyszałem tylko "wyślij ciwi" co jest dla mnie zabawne bo po ujrzeniu mojego resume ów Pan dłuższy czas by się zastanawiał jak mogłem się pomylić i wysłać . Reasumując uniosłem się honorem bo jak na wstępie nie ma dla mnie czasu to później może być tylko gorzej. Trzymam kciuki aby reszty ekipy tak nie traktował. Osobiście nie polecam ani do pracy ani jako miejsce do usług. Są w Poznaniu dużo przyjaźniejsze miejsca.

Obserwator Nowy wpis
@Krzysztof

Bardzo dokładny opis , wnioski i sugestie odnośnie dalszej wspópracy.

Michal

Nie polecam zwinnego serwisu po raz kolejny się na nich zawiodłem zawiozłem im moja hulajnogę do naprawy ponieważ wcześniej zapewniano mnie ze ich super kierownica jest najlepsza podczas jazdy pękła i doznałem wypadku poszedłem z reklamacja wymienili mi lecz gdy dojechałem do domu hulajnoga zaczyna pikac gdy ja odblokuje i nie można jechać

Jacek Nowy wpis
@Michal

również nie polecam wstępny koszt naprawy różnił się od realnego .Pan przyjmujący zlecenie ocenił usługę na 240 pln natomiast pracownik który wydawał hulajnogę na 440pln o ewentualnych kosztach miałem być powiadomiony sms niestety fakt taki nie nastąpił TRAGEDIA

Wiechu1603 Nowy wpis

Witam. Jestem bardzo zadowolony z obsługi serwisu, kompetentna i rzetelna. Bardzo szybka diagnoza i po dwóch dniach skuter gotowy do odbioru. Polecam naprawy u nich z czystym sercem. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zwinny Serwis Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Zwinny Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zwinny Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zwinny Serwis Sp. z o.o.
  • Jana Gorczyczewskiego 3