Opinie o E-Maluch s.c. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy E-Maluch s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-Maluch s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Maluch s.c. w Łódź

Anka

Nie polecam tej placówki, nie szanują pracowników, ani swoich klientów - czyli dzieci i ich rodziców. Nastawieni na kasę. Zarobki dużo poniżej tego, co można dostać w innych miejscach. Nie warto inwestować czasu.

@Anka

Absolutnie się z tym nie zgadzam. Jestem pracownikiem 6 lat, nigdy nie miałam problemów, aby się dogadać. Jeśli chodzi o traktowanie rodziców i dzieci- tu w większości relacje buduje kadra, natomiast szef nigdy nie ograniczał włączania w życie naszych pomysłów, które umożliwiały rozwój placówki.

Anonimowa

Ja nie uważam,że jest lepiej. Szanse owszem dajemy,ale nie ma z nami rozmów,jest obecnie wydawanie poleceń. Nie słucha nas dyrektor,jak wypowiemy słowo np. Nie pasuje mi ten termin,słyszę odp. Ma Pani być koniec. Owszem,liczę że szef mnie wysłucha i coś zmieni,bo tak to nie wiem co zrobię dalej. Nie wyobrażam sobie takiej pracy, mamy dołożone drugie tyle obowiązków niż wcześniej. Naszym głównym priorytetem powinny być dzieci, a nie papierologia itp. Co do zmian,owszem jestem gotowa na nie,ale czasem warto się zastanowić czy to co było dobre i się sprawdzało warto zmieniać. I ostatnie słowo to są przedszkola i żłobki a nie szkoła. Obecnie pracujemy 8h fizycznie i jestesmy zwyczajnie zmęczone ,po pracy chciałbyś my odpocząć a nie nadrabiać zaległości w papierach a obecnie tak to wygląda. Dlatego tak wiele z nas zastanawia się nad zmianą miejsca pracy.

@Xioxo

U nas papierologia myślę,że jest ograniczona w znacznej mierze. Również podzielam zdanie,że po prostu ktoś musiał bardzo dawno tu pracować i pewnie pożegnano go z jakiegoś powodu. Praca jest ok. Stawki wynagrodzeniowe mamy konkurencyjne w stosunku do innych ofert. Ktoś dobrze ujął,że braki szczególnie w dużych miastach wśród nauczycieli przedszkola są bardzo duże i to wszędzie. Co do rodziców myślę,że są zadowoleni z naszej pracy o czym świadczą opinie i polecanie naszych placówek wśród nich. Uśmiechy dzieci to potwierdzają i ich chęć przychodzenia do nas.

Na stronie internetowej Lento.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy E-Maluch s.c.. Poszukiwani są Pracownik Gospodarczy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Klamotka
@Kasia B

Ja odeszłam ze względów finansowych, gdzie indziej mi lepiej zapłacą i tu się skończy minus. Atmosfera w pracy ok, wszystko zależy od kadry,zespołu w placówce. Ja nie przepadam za właścicielem,ale nie mam nic do niego oprócz tego że mógłby lepiej finansowo nam płacić, czasem czeka się długo na rzeczy/ doposażenie, które chce się mieć w placówce. Za wicedyrektorem się wstawię, doświadczenie to akurat ma spore, wyłapuje szybko gdy z dzieckiem coś się dzieję i karze obserwować. Zdarzają się roszczeniowi rodzice, zawsze wysłuchuje wszystkich stron. Jak potrzebowałam porady w prowadzeniu w dokumentacji już w mojej nowej pracy nigdy mi nie odmówiła pomocy. Z dyrektor nie mamy raczej nie było kontaktu to fakt i w sumie często się zastanawiałyśmy po co jest. Praca nauczyciela nie jest opłacalna i dlatego taka duża rotacja, dużo z nas po prostu zmienia zawód. Myślę, ze Tobie musieli z jakiegoś powodu podziękować dlatego takie rozgoryczenie. Nie powinno ono jednak uderzać osób, których nie znasz a tam pracują. Fajnie że akurat zajrzałam, bo chciałam zostawić swoją opinię po pracy tu.

koleżanka

Drogie koleżanki z E-malucha! Jestem jedną z Was. Proszę, przestańcie z tymi negatywnymi wpisami. Ochłońcie, stopujcie, wyciszajcie złe emocje, nieprawdę i plotki. Nie rujnujmy dobrej opinii, którą budowaliśmy przez lata, przecież rodzice są zadowoleni z naszej pracy, a w placówkach jest komplet dzieci. Więcej empatii, cierpliwości i pokory. Rozwiązywanie problemów nie polega na anonimowości w necie, która szkodzi E-maluchowi lecz na cywilnej odwadze, powiedzeniu w oczy szefowi i dyrektorce co wam się nie podoba. Dyrektorka słucha i pomaga, mówi i tłumaczy, jest kompetentna i otwarta. Szef też słucha, przedkłada swoje racje, wyjaśnia, ale w obecnej sytuacji braku nauczycieli, niżu demograficznego, inflacji nie jest mu łatwo. I na koniec jeszcze przysłowie: zły ptak co we własne gniazdo kala.

Madzia Nowy wpis

Witam. znalazłam ofertę dla pracownika czystości. W opisie widzę, że występują premie frekwencyjne. Ile mogą wynieść? zastanawiam się też nad ewentualnymi warunkami socjalnymi. Czy występują jakieś świadczenia?

1234 Nowy wpis
@Madzia

5 % pensji raz na kwartał

Załamana Nowy wpis

Jedyne co emaluch gwaratuje to załamanie nerwowe pracowników i wypalenie zawodowe. Pracownik nie musi szanować pracownika i ma na to przyzwolenie od szefostwa. Pani dyrektor załatwia wszystko krzykiem lub nie załatwia wcale. Sprzeciwu nie przyjmuje. O urlop trzeba się prosić, wręcz go domagać. Zawsze jest z tym problem. Nauczyciel nie może tu liczyć na zrozumienie i wyrozumiałość. Rodzic ma zawsze racje i koniec. Niestety, środowisko pracy strasznie jest toksyczne. Pensja nie wynagrodzi tego z czym tu się trzeba mierzyć.

dzień dobry. po komentarzach widzę, że chyba doszło do podwyższenia zarobków Nauczycieli, ponieważ w ofercie piszą już o wynagrodzeniu w wysokości 3800 - 4500 zł netto. Od czego jednak obecnie może być zależna ta różnica w postaci 700 zł? zastanawiam się nad złożeniem dokumentów

mama zadowolona

Przedszkole na wagę złota. Nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze. A jednak! Moja córcia dobrze się tu czuje, jest zadowolona z pobytu, a ja mogę być spokojna. Wszystko jest w najlepszym porządku.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie E-Maluch s.c.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Nauczyciel wychowania przedszkolnego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Inga

Witam, nie mogę doszukać się oferty dla asystentki nauczyciela. Gdzie można znaleźć potencjalne albo kiedy ewentualne będą dostępne? myślę o zatrudnieniu od kolejnego semestru więc zastanawiam się kiedy zazwyczaj placówka zaczyna się ogłaszać

Cześć, akurat z okolic jestem i po Łodzi sobie patrzę za zatrudnieniem, forum mi wyskoczyło gdy teraz Mama jednego z Chłopców dodała komentarz. Tak dla jasności w placówkach zatrudniają się jedynie nauczyciele czy tez opiekunowie? Chyba, że jest tez prowadzone biuro? Zastanawiam się czy osoba bez doświadczenia ma w ogóle szanse na współpracę?

lidisk

W przedszkoalch nauczyciele a w żłobkach opiekunowie. Biuro jest małe ale tam są stali pracownicy od kilku lat i raczej do zmian tam nie dochodzi. Natomiast jeśli jesteś nauczycielem to po rządowych podwyżkach raczej bardziej opłaca się praca w przedszkolach państwowych i ja też rozważam przejście do placówki publicznej. Jest mniej godzin do wyrobienia, mniej papierów do obrobienia no i pieniądze też lepsze...

@lidisk

czy to oznacza, że już była w tym przypadku reakcja dotycząca wspomnianych państwowych podwyżek? wszyscy zatrudnieni otrzymali oficjalna informację o tym, że nie będzie nic kompletnie podwyższane? Ciekawi mnie konkretna różnica pomiędzy tymi stawkami, ponieważ również kiedyś zastanawiałam się nad zatrudnieniem

Witam, zauważyłem w aktualnych ofertach ogłoszenie dla terapeuty do placówki przy ul. Inflanckiej. Proszę o wyrażenie opinii odnośnie współpracy w tym zakresie. Czy zazwyczaj jest ona stała?

zadowolona8765

Bardzo udana współpraca z przedszkolem. Cieszę się, że zdecydowałam się na pracę właśnie tutaj. Nie żałuję. Jasna komunikacja, jasne warunki, świetne dzieciaki. Dziękuję.

LIDKA666

Jestem dumna z wyboru. Mój synek wspaniale się tu czuje. Codziennie ma wiele od opowiadania. Każdy dzień jest zupełnie inny, jestem szczęśliwa.

zadowolona983

Prawdę mówiąc lepiej trafić nie mogłam. Jestem opiekunką w tym przedszkolu i dla mnie osobiście do wspaniałe doświadczenie i przyjemna praca. Bardzo dobre warunki pracy, z pracodawcą można się dogadać. Wspaniała atmosfera. POLECAM

@zadowolona983

Witam, czy mogłaby Pani opisać swój proces rekrutacyjny? Jakie wszystkie warunki są do spełnienia by moc w ogóle otrzymać zatrudnienie w Placówce? Trudno mi w tym momencie odszukać jakaś aktualna ofertę, a po przeczytaniu opinii myślę o takiej właśnie pracy. czy trudno jest się dostać?

Lidka874

Mój synek wspaniale się tu czuje. Wiele opowiada o przedszkolu.D Dużo ma do powiedzenia na jego temat. Zauważam też, że każdy dzień w tym miejscu,t o zupełnie coś nowego i odkrywczego.

Placówka - Łódź

Ja odniosę się tylko do zarzutów o rotację pracowników i fakt, że nikt nie chce tu pracować. Czy ktokolwiek z głoszących te oświeceniowe tezy zapoznał się z sytuacją na rynku pracy w oświacie? Wie, że w całej Polsce brakuje w chwili obecnej ok 25 tysięcy nauczycieli w samych szkołach, a w przedszkolach jest jeszcze gorzej?? NIE MA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO na rynku łódzkim, tak samo, jak ich nie ma nigdzie indziej w Polsce. I nie ma to nic wspólnego z emaluchem, p. dyrektor, właścicielem czy inną atmosferą. Każdy z dyrektorów przedszkoli poszukuje nauczyciela od kilku, kilkunastu miesięcy - spójrzcie sobie na ścianę z ofertami pracy np. w kuratorium: od góry do dołu ogłoszenia są aktywne na pół roku, rok do przodu, bo nikt się nie zgłasza czy to do placówek publicznych czy prywatnych. Wysnuwanie na forum publicznym teorii, że sprawy mają się tak przez dyrektorstwo czy atmosferę to zwyczajne świństwo i oszczerstwo, z którego każdy z piszących takie teorie powinien być rozliczony. Od lat mamy pełne sale, pełno dzieci, listy reerwowe, zadowolonych rodziców, którzy są z nami latami. Popyt na nauczycieli jest taki, że z pocałowaniem w rękę przyjmą was wszędzie indziej - dlaczego więc nie zmieniacie pracy, skoro jest tak źle, niedobrze, okropnie i pracujecie za (usunięte przez administratora)? Jeśli ktoś nie wie dlaczego to uświadomię, bo raz na jakiś czas też rozsyłam swoje cv żeby zorientować się w stawkach (i wiedzieć o jaką podwyżkę prosić hahahaha - to żarcik oczywiście:D ) Wysyłając cv do innych przedszkoli w Łodzi, stawka jaką mi krzyczeli to było max 3500 zł , bez dodatków, bo nawet takich nie przewidują, jak Emaluch kiedyś. 5 lat po studiach, 4 w zawodzie. U nas w Emaluchu jest teraz ogłoszenie na 4500 netto. Mamy podwyżki. Wprowadzono premie frekwencyjne, o których wcześniej nie było mowy. Idziemy w bardzo dobrym kierunku zarobkowym, szefostwo kombinuje, żeby wilk był syty i owca cała... Też źle? :///// Nie wiem, do czego zmierzacie ale tymi komentarzami, podjudzaniem rodziców swoich własnych wychowanków i jęczeniem na każdą jedną inicjatywę współpracowników czy dyrekcji lecimy równią pochyłą - bo koniec końców to na nas się to wszystko odbije. Na naszej pensji, naszych grupach w sensie ilości dzieci i naszych etatach. I tylko szkoda, że te najbardziej utalentowane i chętne do pracy, które mają mnóstwo zapału i kreatywnych rozwiązań też dostaną po głowie rykoszetem. Idźcie po rozum do głowy dziewczyny póki jeszcze nie jest za późno.

Lofty
@Placówka - Łódź

Jak uważasz że 4500 netto to dobra stawka to nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz. Mieszkanie 2k, jedzenie 1,5k, paliwo 500 i po wypłacie. Jak ktoś lubi taki survival i nie ma ambicji spoko, ale to na pewno nie jest miejsce dla kogoś kto wymaga od życia czegoś więcej jak wegetacja

@Lofty

To jest opinia i warunki związane z ewentualnymi kosztami dla Łodzi, tak? Upewniam się, bo widziałam ofertę do Kopanki dla pomocy kuchennej. Od czterech dni jest dostępne, ciekawa jestem czy już ktoś się zgłosił czy może pierwsza się interesuje? Możecie opisać tamtą kuchnię? Potrzebuje zatrudnienia na przynajmniej trzy miesiące potem się zobaczy. Godziny pracy mi odpowiadają, bo o 13:00 koniec. A są nadgodziny czasami?

@Lofty

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, jakie są stawki wynagrodzeń nauczycieli? Wiesz, że w łódzkich placówkach max, co możesz wyciągnąć to 3500-3800 zł netto? W E Maluchu poza dobrą, naprawdę dobrą pensją masz jeszcze premie frekwencyjne. Nadal mało? Oczywiście, że marzeniem byłoby wynagradzać Opiekunów i Nauczycieli na poziomie najwyższych krajowych, bo bez wątpienia na to zasługują. Ale roszczeniowe i bezmyślne jest wytykaniem palcem pracodawcę, który oferuje jedną z wyższych stawek w regionie. Chcesz się (usunięte przez administratora) - śmiało, ale bądź racjonalna, merytoryczna i chociaż odrobinę zorientuj się w realiach miasta, w którym żyjesz i pracujesz. No chyba, że kierują Tobą złośliwe pobudki spowodowane prywatnymi urazami do szefostwa. Jeśli tak - załatw to jak dorosły człowiek i zamiast wypisywać bzdury w Internecie, powiedz im to prosto w oczy.

Dorota
@Placówka - Łódź

Czy wysokość tej premii jest znana? Chyba wartość sumaryczna nie rzuciła mi się w oczy, choć pewności to nie mam. Czyli 3,8 (w innym wpisie widzę 4,5 ?)tys netto plus ta premia tez w wartości netto będzie? Pytam, bo ciekawią mnie max zarobki w tym roku i czy w kolejnym stawki maja być identyczne?

Marlena Ćwik

Fantastyczne miejsce pracy. Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona, szczególnie po przeczytaniu niektórych opinii. Które de facto mijają się z prawdą :)) Przekonałam się o tym na własnej skórze. Pozdrawiam całą załogę.

@Marlena Ćwik

Witam, tak dla poszerzenia własnej świadomości, to które z wymienionych opinii są zgodne z prawda a które już niekoniecznie? Czy jest to także zależne od innych czynników? I jakich zarobków przy tym wszystkim będzie można spodziewać się od kolejnego roku?

Placówka - Łódź

W chwili obecnej zarobki nauczyciela to 3800 - 4500 zł netto plus premie frekwencyjne. Naprawdę przyzwoicie jak na Łódzkie warunki, gdzie pensje nauczycieli w placówkach prywatnych ledwo zahaczają o 4000 zł.

Oliwia Mazur

Jako przedszkolanka mogę serdecznie polecić pracę w tym miejscu. Jest czysto, nowocześnie, komfortowo, dzieciaki mają swobode do rozwoju, jak i my :) Cudowne miejsce dla kogoś, kto chce spełniać się zawodowo i robić, to co kocha.

Katarzyna J.

A ja kompletnie nie rozumiem tych opinii. Albo to konkurencja, albo niezadowolony rodzic. Ja pracuję już od roku i nie dość, że pensja świetna, to jeszcze zawsze w termini, dużo bonusów, kontakt z dykrektorką świetny. POLECAM

@wyzwolona z tej sieciówki

Kultura wypowiedzi na poziome adekwatnym do tego, by przestać pracować z dziećmi.

Anonimowa

XXX
@Anonimowa

Każdy normalnie pracujący na etat pracuje po 8h bo to zakłada kodeks pracy i myślę że wiekszość ludzi nie ma z tym problemu :D

Haha
@XXX

Praca nauczyciela czy opiekunki jest innym zawodem,dość obciążającym dlatego 8h, to bardzo dużo. Jeżeli Pani pasuje to bardzo proszę ;)

Xioxo
@Haha

To chyba jeśli Pani nie pasuje, to bardzo proszę. Myśli, Pani, że papierologię uprawia się na własne życzenie? No nie. Wymagają od nas tego urzędy miasta, gminy, kuratorium, kontrole z tysiąca instytucji. Piszecie o tym, że za Marty Makówki nie miałyście tyłu obowiązków. Czy Wy myślicie, że one wypełniały się same? Czy przyszlo Wam kiedyś do glowy, że była wicedyrektor, mając nienormowany czas pracy, pracowała po 12-15 godzin dziennie, bo robiła to za Was? Będąc przy tym i nauczycielem i opiekunką w żłobku, zaznaczmy. Może warto czasem spojrzeć dalej niż na czubek własnego nosa, na litość boską.

@Xioxo

koleżanka

Olga

Byłam nauczycielem 2 lata, odeszłam z pracy ze względu na przeprowadzkę na drugi koniec województwa. Wiem, że weszły właśnie podwyżki i premiera, szkoda, że nie załapałam się na te zmiany hehe i to jedyne, czego w tej pracy żałuję hehe ???? Pracę zawsze będę wspominać super. Fantastyczne dzieci, mile nastawieni rodzice, szefostwo niespecjalnie wtrącające się w naszą pracę pod warunkiem, że wszystko szło okej i było dopięte na ostatni guzik. Dawalo nam zawsze duzy kredyt zaufania, ktorego nigdy nie nadszarpnęłyśmy. Zastępstwa, nadgodziny - jak na prawie stuosobową kadrę w kilkunastu placówkach myślę, że naprawdę nie były mocno uciążliwe i zdarzały się sporadycznie. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych pracowników :) Maluch to sieciówka ale z naprawdę wysokimi standardami opieki i nauczania dzieci i cieszę się, że mogłam być jej częścią chociaż przez moment :)

już była

Nie pracuje juz jakiś czas w emaluchu, a to co piszą osoby zatrudnione utwierdzają mnie w tym że dobrze zrobiłam zwalnijąc sie.Nadal nie docenia się tych, ktorzy dobrze pracują. ludzie się zwalniają a chętnych do pracy w placówkach nie ma. Nagrody za prace i nie mówię tu o pienięznej, bo o tej to nie ma mowy ale słownej, bo słów dziękuję, dobrze, doceniam,to tu nie ma. Ciagle zastepstwa, krzyki na pracownika, straszenie zwolnieniem z pracy, podejście do pracownika coraz gorsze. Praca z dziećm polega na nauczaniu wychowaniu opiece, przygotowaniusie do zajęc,prowadzeniu dziennika, a tu ciagle inne rzeczy zlecane przez biuro kadry dyrektorke jakies tabelki, zbieranie informacji, uzupełianie i podawanie jakis danych i inna papierologia nikomu nie potrzebna i jest tego coraz więcej, robi sie prace za kogoś innego, A kiedy to robić?. w godzinach pracy z dziećmi czy po 8 godzinach pracy z dziecmi często samej w grupie. Nic sie nie zmieniło i nie zmieni, nie liczcie na to!

Xixox
@już była

Jak na osobę, która tu nie pracuje, bardzo dużo wiesz o tym, co kto komu zleca :) Może podzielisz się wiedzą, co, kto i komu konkretnie zleca? Porządek w dziennikach? Czy porządek w kalendarzu adaptacji dzieci? :) A może masz na myśli kontrolę nad zamówieniami jedzenia z naszej kuchni? :) Podziel się z nami tym, co trzeba robić ponad normę- wszyscy chetnie na pewno posłuchają :)

Polecam pracę w emlauchu. Wszystko jest do dogadnia.

Zostaw merytoryczną opinię o E-Maluch s.c. - Łódź

• Jak się pracuje w E-Maluch s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy E-Maluch s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Maluch s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 18 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E-Maluch s.c.
4.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Gen. Ignacego Prądzyńskiego 6
    93-478 Łódź