Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

koronowirus

Każda osoba w naszym zakładzie jest ważna , gdyby nie produkcja osoby z biur siedziały by na bezrobociu i odwrotnie , lepiej wprowadzić drastyczne ograniczenia będzie mniej zrobione a każdy będzie miał prace bo po co komu dowód , prawo jazdy a zwłaszcza paszport to nie jest nikomu w obecnej sytuacji potrzebne we Francji ludzie chodzą z kartką na szyi z imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania .Pamiętajmy że każdy z nas przychodząc do pracy do biura czy na produkcję dajemy prace innym osobom - podwykonawcą , dostawcą … itd. zamknięcie zakładu zacznie prowadzić do powiększania się kryzysu. Pilnujcie swoich współpracowników aby nie łamali zasad higieny i kwarantanny a menagerom zalecam zdrowy rozsądek. Niektórzy są szaleni i ważne jest dla nich ilość a nie zdrowie i życie innych . Pamiętajcie jedna podejrzana osoba z wirusem to zamknięcie działu na min 2 tygodnie i wtedy wasze wyniki spadną do 0.

qw

Dobrze rozumiem że nawet jak wykryją wirusa to mamy pracować bo praca jest najważniejsza?

Ktoś
@qw

Czekają az wszyscy się zakażą.. No tak klienci najważniejsi, nie operator. Brak słów!!!!

@Ktoś

Nie ma co panikować tylko zachować zdrowy rozsadek przestrzegać zaleceń sanepidu , wystarczy że jedna osoba będzie miała kontakt z osobą zarażoną to będzie kwarantanna dla wszystkich czy komuś się to podoba czy nie. Thales w Tczewie wprowadza kwarantanne i wysyła na swój koszt dla osób które mogą mieć potencjalny kontakt z osobami zarażonymi ale niestety jest problem z osobami które będą ukrywać to byle tylko przyjść do pracy i nie trafić na kwarantanne... nadgodziny - pieniądze ponad wszystko .Ale to samo jest w sklepach gdzie nagle ceny produktów poszybowały do góry oraz ludźmi którzy łamią kwarantanne . Każdy z nas zna w swoim otoczeniu zna takie osoby dla których pieniądze są ważniejsze... . Obecnie nie ma w Tczewie sytuacji kryzysowej więc jeszcze nie trzeba brać zwolnienia lekarskiego czy urlopu bo może się okazać że osoby które wrócą z chorobowego czy urlopu trafią na największy wzrost zachorowań . Życzę wszystkim dobrego zdrowia i dużej podwyżki od Thalesa .

Qwerty

W thalesie doszło do tego że ludzie zarażeni przyjdą do pracy bo będą się bać że zostaną zwolnieni. Tylko czekać jak koronawirus się rozprzestrzeni po hali. Kierownicy już odradzają że lepiej nie brać opieki na dziecko bo być może będą brać to do wskaźnika bradforda. Paranoja. Człowiek ma być jak maszyna robić cały czas tylko proszę pamiętać że nawet maszyny się psują. Nie każde chorobowe jest kaprysem . Odpowiedzialny człowiek nie przyjedzie do pracy chory bo myśli o innych ale w nagrodę zostanie zwolniony. Strach teraz przyjść do pracy .

aras
@Qwerty

Jak się rozprzestrzeni to się rozprzestrzeni -trudno. Jaka śmierć komu pisana taka będzie. Nie unikniemy przeznaczenia. Produkcja musi iść, a ludzi da się zastąpić innymi ludźmi. Dzięki PiSowi -mamy sporo młodych Polaków, którzy załatają dziury w polskiej pomarłej taniej sile roboczej.

Abrakadabra
@aras

Ciekawe jak ci ktoś z rodziny zachoruje to też zwalisz winę na przeznaczenie. Nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie to wymysł katoli aby " pędzić owieczki na rzeź" Ja nie chcę narażać siebie i moich najbliższych na śmierć bo ktoś myśli tylko o sobie

Robert P
@aras

A może to jedyne rozwiązanie. Aby nie trafiło tych starających sumienych pracowników produkcyjnych. I jednostki powyżej. Korono jest bystry bo ukrywa się nawet w tych co nie gorączkują. I lubi stałe godziny przerw bo większe zgromadzenie ludzi. Jedynie co mu przeszkadza to odleglość 4m. Na uraniach płaskich, syntetycznych esd lubi przebywać i wilgotnym klimacie np w WC które są dezynfekowane zapewnie. Więc nie ma problemu trzeba robić. Żadna korporacja się nie zamknie w okolicach bo by to źle wyglądało. Reputacja reputacja i wskaźniki trzeba pokazać że potrafimy nawet w skrajnościach kosztem mniejszości, wykazywać upór i siłę.

Tczewianka:)

Tak tylko czekać aż się rozprzestrzeni... Jak dla kogoś jest ważna rodzina to nie patrzy na to ze zostanie zwolniony.... takie jest moje zdanie ja zawsze podchodzę do pracy sumiennie nie mam wyj... jak co po nie którzy.Pracuje przez agencje i daje z siebie wszystko bo wiadomo zeby zarobić trzeba robic!!Niema nic za darmo chociaż stwierdzając fakt widząc ze osoba która jest zatrudniona przez firmę jest po to by tu być bo godzinki lecą to naprawdę czasami myśle co ja tu robię i dlaczego tak jest ze człowiek się stara robi wszystko na 100% i zapierdziela przez agencje myśląc zawsze pod koniec czy ta umowa zostanie przedłużona czy nie??

Tczewianka:)
@Tczewianka:)

Myśląc zawsze pod koniec miesiąca czy ta umowa zostanie przedłużona czy nie???

Sarkozy
@Tczewianka:)

Zamiast pracować przez agencję powinnaś pracować w agencji. Nie miałabyś tych zmartwień co masz, a i kasa byłaby lepsza. Czasami w życiu trzeba ruszyć d*pą, żeby coś mieć. A jeżeli będziesz ruszała rytmicznie to będziesz dużo miała.

Tczewianka
@Sarkozy

Chyba dobrze ruszałaś/zes ze Ty nie masz zmartwień jesteś pewnie jednym tych z góry biurowych co jedzą w domu i zdalnie pracują

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant SAP, SAP S/4HANA - obszar magazyn (MM)
DahliaMatic Sp. z o.o.

Nasi wspaniali menagerowie uciekli z produkcji, niektórzy nawet do pracy nie przychodzą a reszcie załogi zostawili normy do wyrobienia zakazy i nakazy no i głównego strażnika Wskaźnik Bradford

człowiek

Brawo dla Zarządu Talhesa. Jedni w domu siedzą bo zarazy się boją i niby zdalnie pracują A operatorzy jeszcze dodatkowe dni mają sobie dobierać w czasach zagrożenia epidemi bo my nie ludzie i rodzin też nie mamy. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę A podobno kapitan statku na końcu schodzi.

Operator

Inżynierom dali wolne, wszystkim biurowym a my mamy do pracy chodzić? Kim my jesteśmy ?!?!?! Podobno już coronavirus jest na Rokitki park a z tego co pamiętam tam połowa ludzi chodzi z Gemalto, obudzicie się dopiero jak bd chorzy w firmie to już będzie za późno !

Liberał
@Operator

Inżynierom dali po 8 tysięcy pensji. I co z tego? Inżynier to inżynier, a nie tania polska siła robocza. Robotnik w kapitaliźmie znaczy najmniej. Podobnie jak niedoszkolona piechota w wojsku, którą kieruje się na pierwszą linię frontu, aby wyczuć strategię wroga. Zadaniem operatorów jest podnoszenie słupków na diagramach, praca za najniższą krajową, nie zadawanie niewygodnych pytań oraz nie pisanie o bólu (usunięte przez administratora) na goworku.

Csro

Można wiedzieć kiedy wyplata bo ja jej nie otrzymałam .Miała być 10

Radosław

Sieją ploty, że koronavirus już jest na skarszewskiej,bo przyjechało dwóch Fracuzów, którzy kasłali i kichali. Polacy potrafią dorabiać opowieści i siać panikę jak nikt inny. Co z tego, że byli chorzy? Mogli być przecież chorzy na zwykłą grypę albo przeziębienie. Z drugiej jednak strony gdyby nawet pozarażali Polaków, to kto z pracowników pójdzie do lekarza, żeby iść na l4, skoro nawet pracując ma się głodową pensję? W tym kraju nie opłaca się chorować, a w szczególności w Thalesie.

epidemia
@Radosław

Puki co na produkcji panuje BIEDAVIRUS.

Maciej
@epidemia

Koronovirus do Thalesa przyjdzie też. To tylko kwestia czasu.Nie wiadomo co w sobie mieli ci Francuzi i kogo z naszych nie zarazili. Poza tym wszystkie międzynarodowe korporacje mają o 50% większe szanse na ewentualne zarażenie niż zwykłe firmy. Tak jak napisałem -to kwestia czasu.

Święta racja

Operator

Nie ogarniam tej firmy jestem pracownikiem , widzę co się dzieje , robi się coraz gorzej , nie można spokojnie pracować , maszyny ciągle są (usunięte przez administratora) , ludzie nie ogarnięci, nie potrafią uruchomić produkcji , ciągle nad nami stoją (usunięte przez administratora) za plecami , dlaczego to nie idzie , góra powinna wszystkich (usunięte przez administratora) i postawić na stanowiska odpowiednich ludzi !

Ludzie ta pracują już tyle lat nawet małżeństwa tam siedzą i nikt nie narzeka wydaje mi się że te opinie to pisze konkurencja

Kiero

Chyba Ty jesteś konkurencja.

Tabiś

Konkurencja czego lub kogo??? i w jakim niby celu? Jest źle więc ludziska piszą z braku obowiązków.

Adaś

Czy ma ktoś informację kiedy można spodziewać się aneksów? Bo już jest marzec a tu cisza. A to przecież nasze pieniądze.

perso
@Adaś

Zawsze bylo wiadomo na poczatku kwietnia. Tak czy inaczej w przyszlym roku aneksy beda obowiazywac od 1stycznia 2021 (przynajmniej na L1) a nie od lutego jak firma ma w zwyczaju - a to dlatego ze wymagane najnizsze wynagrodzenie w tym pieknym kraju przekroczy Thalesowe stawki.

Renata

Nie było rekrutacji bo była niepotrzebna. Więcej obowiązków dostali logistycy a jedenego z każdej zmiany zrobili koordynatoro logistykiem. Tylko mała zmiana powierzonych zadań. Wakat zbędny.

Mała
@Renata

Obowiązki spłyneły szczebel niżej. Teraz kierownicy już mają labe totalną. Łukaszu czy interesujesz sie tym co robią kierownicy na Bałdiwie? Miło by było gdybyś się tym problemem zainteresował.

Koledzy.
@Mała

A co robi operator 12 godzin na xryu

Weronika
@Koledzy.

Jeśli jest byłym pracownikiem służb mundurowych to ma takie przyzwyczajenia że pilnuje go przed kradzieżą. Przez nudę naprawdę niełatwe zajęcie.

Wróg nieróbstwa

Niestety na bałdowo wracają pokraki z posrednika, które będą zabierać pracę ludziom, którzy naprawdę jej potrzebują. Zero odpowiedzialności a pensja jak nasza. Nie jesteście tu potrzebni ludzie bez ambicji. Potraficie być niechciani i odrzuceni a jak bezdomne psy skomlecie za ta beznadziejną i prostą dla daunow pracą.

Michaś
@Wróg nieróbstwa

Są potrzebni bo nie ma normalnych ludzi do pracy

marzena
@Wróg nieróbstwa

Prosze pana , trzeba nieco odświeżyc załoge.Operatorow z stażem + 10 lat dotyka niestety wypalenie

mocher
@marzena

Odświeżyć a nie zatrudniać plotkujące wapno

@marzena

Tylko ci co w pracy nic nie robią za takie małe pieniadze pracują tyle lat na produkcji

Elisa
@Wróg nieróbstwa

Wrogu nieróbstwa.... Innych krytykujesz i opisujesz na go worku, a sam pewnie (usunięte przez administratora) się przez pół zmiany. Nie oceniaj innych jeśli sam nie jesteś święty.

Szatan
@Wróg nieróbstwa

Będziesz miłował Pana Boga swego, z całego serca swego, z całej duszy swojej, i ze wszystkich sił swoich, a bliźniego swego jak siebie samego

Rysiu
@Szatan

Będziesz pracować za gorsze na zawsze Amen

Gośka

Hej. Mam pytanie: Jaka jest stawka dla nowego pracownika produkcji?

Okna i szyby po drugiej stronie ulicy stawki zaczynają się od 3600 brutto

Aurelia
@Gośka

Mizerna

Karol

Czekamy na normalną podwyżkę albo szukamy godnie płatnej pracy bo stawki z 2000 roku nie robią teraz na nikim wrażenia

Czapa
@Karol

Wstyd sie przyznać do pracy w tym (usunięte przez administratora) 2200 na łape to troche mało

Marzena
@Karol

To szukajcie , nadchodzi czas pracodawcy

Misiu
@Marzena

Pracownicy produkcyjni zrobią brexit to zobaczymy jaki to czas pracodawcy. Zwolnią Was za wykorzystywanie swoich biednych rodaków. Bo jeśli rządził by w Tczewie Francuz to na pewno by nie pozwolił na tak rażąco niskie płace na produkcji. Produkujemy paszporty a nie chińskie zabawki które mogą się popsuć już w opakowaniu. Pozdrawiam

marzena
@Misiu

Nie zwolnią, a przed bramą już ustawia się kolejka.

czub

Tak napewno jest masa ludzi chetnych do pracy na L1 za2000... 500ojro

Yyy
@czub

Niestety u nas zarobisz tylko tyle rubli

@Karol

a w talerzu w 2020 roku stawki nizsze niz w ZUKu.

Pola monola
@czub

Z dojazdami :-)

UR
@Marzena

Marzenka Marzenka bredzisz jak potłuczona już widzę te kolejki i te tłumy. Za takie pieniądze niech szukają głupszych od siebie. Na tczewskim rynku pracy niczym nie odbiegacie już od balonów czy tłoczeniem puszek po sasiedzku.Szkoda więcej moich wywodów na ten temat - nie pozdrawiam

Ronia

Dziwne że kierownicy znowu po 1000 podwyżki a operatorzy po 200. Jeden człowiek który nic nie robił został z bałdowa zesłany na skarszewska. Czekamy na następnego kierownika bo i tak jeszcze was za dużo w bałdowie. Pakuj Playke i nie zapomnij kierownicy i zapraszamy pracować bo się pewnie tego odzwyczailes. Szkoda osłów ofiarnych koordynatorów bo robią za (usunięte przez administratora) Ale kto się dał za psa niech szczeka za 150 brutto więcej. Hahaha

Kulig
@Ronia

Po tych zmianach kierownik będzie faworyzować swoją starą zmiane i pupilków jak tego typa bez zębów

Marian
@Ronia

Zazdrościsz, że to nie ty jesteś kierownikiem i że to nie ty możesz przytulać 6 koła i się(usunięte przez administratora)? Normalny człowiek nie zazdrości drugiemu, ale zawistna polska (usunięte przez administratora) zawsze tak będzie miała. Poza tym ku twojej plotkarskiej i niepełnej wiedzy - Jadzia nie wnosił na produkcję żadnej Pleyki (cokolwiek to znaczy) tylko wniósł XBOX360 i nikomu tym krzywdy nie zrobił. Nikomu normalnemu oczywiście. Ale głupie zawistne polskie (usunięte przez administratora) będą mu to wypominać przez długie lata. Takie szmaty jak ty karierę mogą zrobić tylko (usunięte przez administratora), bo do rozwoju osobistego talentu i chęci nie mają. Dam ci radę -idź sobie zajaraj i dotleń nikotyną twój pusty polski łeb.

Makarena
@Kulig

A skąd ty możesz wiedzieć kogo Jadzia będzie faworyzował...? Prorok jesteś...? Ciebie Paweł faworyzował i teraz czujesz się jak u macochy? Mógł zabrać ciebie ze sobą... A co do Wieśka zębów to jesteś żałosny.... (usunięte przez administratora)

Baron
@Kulig

Kto to jest bez zębów

Nie fajnie

Też zostałam zwolniona a dopiero dostałam umowę.... dziwne jest to,że inne osoby z Agencji zostały lub przenieśli je na inne zmiany. Człowiek się stara i nagle dowiaduje się,że nie ma pracy i nara. Potraktowali Nas jak śmieci z dnia na dzień zwolnienie :(

Alfie
@Nie fajnie

Thales korporacja i zasady. Finanse i wskaźniki.

Jogibubu
@Nie fajnie

Są dwie strony medalu. Jednych zwalniają, innych przenoszą na inny dział, na inną zmianę. Ci są zadowoleni albo nie. I tak źle i tak nie dobrze. Nie dogodzisz każdemu. Może i nie szanują niektórych pracowników, ale myślę, że są jeszcze gorsze firmy, które jeszcze gorzej traktują pracowników.

Jogobella. Fr
@Jogibubu

Tak racja może i są gorsze firmy. Ale praca nie polega na wybieraniu gorsze lepsze. Trzeba pamiętać że to korporacja. I jak każda ma swoje wewnętrze prawa. Owe wewnętrze prawa to dbanie o finanse, pracownika itd. Od najniższego szczebla do powiedzmy samych zarządzających. Powinien być szacunek, psychologia pracy także i Finanse. Największy wysiłek robią tzw fizyczni pracownicy. Gdzie lekceważony jest przez osoby które już mają stołek zasiedzony i mgielkie w głowie. Przez brak nauki, postrzegania realnej rzeczywistości bycia na czasie. Nie którzy zamykają swój umysł w pewnych realiach czasowych 1990 a 2004r. I jest to całym problemem firm w tym kraju. Każdego z produkcji trzymać równo jak 100 fabryk i mówić że tam nie ma podwyżki a u siebie jest. Jeżeli daje się co roku np 50 zł podwyżki a twierdzi że w innych nie dają. To czemu co roku tak samo się zarabia niby co w innych placówkach. Działanie szkodliwe jest szukanie oszczędności wśród tych co najwięcej z życia oddają korporacji. Szkodliwe ponieważ pracownika dobrego powinno się całować po rękach i dbać o to żeby został. Bo to on jest całym mechanizmem rozwoju firmy.

Scot

A co z tym głodkiem, ucichło troche, wyleciał ściemiacz czy dalej w (usunięte przez administratora)?

B.

Wszystko pięknie gdyby nie to ze pracownicy agencyjni sa traktowani gorzej. Mimo zapewnień "z gory" ze wszyscy sa traktowani równo niestety nie moge sie z tym zgodzić pod wieloma czynnikami. Pracowałem tam dluzszy czas przez agencję i dzisiaj sie dowiedzialem ze to moj ostatni dzień pracy. Tak sie traktuje ludzi? Rozumiem chociaz zeby do konca miesiąca moc pracowac tak jak jest podpisana umowa, ale potraktowali nas jak śmieci. Oczywiście tłumaczenie "u nas tak co roku bywa i niestety nie mamy na to wplywu". Jedna osobę przyjeli na poczatku lutego a dzisiaj już tez zwolniona została, przepracowała kilka dni. Rozumiem że nie ma pracy to nie beda trzymac ludzi, ale nie zeby zwalniac takim sposobem z dnia na dzien to jest nienormalne. Nic nawet na ten temat nie wiedziałem że mogę się spodziewac zwolnienia, nikt wcześniej oficjalnie tego nie mówil. Gdybym wiedzial to moglbym wczesniej szukac cos innego a tak czlowiek zostaje z niczym. Agencyjnych zwalniaja a sama firma się ogłasza ze przyjmie nowych pracowników jakby nie mogli agencyjnych zatrudnic przez firmę. Nienormalne .

Kat
@B.

Tak to jest racja święta

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ