Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Młody Gonzo

O tą chyba chodzi co zmieniła sobie samochód na mazdę bo nawet z jej pensji to ciężko byłoby, przecież nie ma ludzi niezastąpionych. W Głuszycy zajazd Iwa i spółka to się śmieją TERAZ, bo i tak sprawa ucichła. Słynne Gut budownictwo, to jest kręcenie lodów....ja jeszcze zostałem dokończyć miesiąca i koniec tej budowanej Produkcji, mogli by OLED robić to znów działali te 10 LAT, tak jest źle że nawet gazetek nie ma wtórnych i tak nic nie było... zastanawiam się złożyłem wypowiedzenie jak cała produkcja może pójść na l4 i tak premiera nie ma...nie ma już żadnych motywacji...

urio

podobno będzie na dziale extrugingu do konca roku

ufo
@urio

klamiesz

Rogal

A co z Katarzyną C znowu wyląduje na recepcji.

Edzio

Nam się odprawy nie należą bo jesteśmy działem extrudingu i na dodatek przechodzi na 3 zmiany i odkręcają nam 3 linkę, to nas zrobili w konia albo pieniądze się skończyły

ipok
@Edzio

Jedna firma jeden regulamin

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
gaga

Def tak dobrze mówisz + wyplata do tego za ostatni przepracowany miesiąc + ekwiwalent za urlop niewykorzystany:)!

Def
@gaga

Dzięki

Abc

W zależności od lat pracy w heesungu. Najwięcej zyskają Ci zatrudnieni powyżej 8 lat

Chociaż pozegnaja pracowników uczciwie

Def
@Abc

Pracownik który pracował 6lat dostanie trzy wypłaty za wypowiedzenie plus 2miesięczna odprawa?Nie wiem czy dobrze zrozumiałem

malutka
@Def

ale ci koreance to cwane malpy skadinad musza juz wiedziec ze wojna w europie zbliza sie wielkimi krokami i postanowili sie juz zawijac do domciu...

Sami zaproponowali

@Abc

To jak?Będą odprawy+ekwiwalent za trzy miesiące wypowiedzenia?

mlody

dzsiaj zlozylem wypowiedzenie za porozumieniem stron, tak jak wiekoszosc z odprawa, druga czesc podobnow maju, a produkcja jest do 26 maja - koniec, A.Magda wylecial podobno w piatek a reszta dr poszli na l4

Wliola
@mlody

Zgodzili sie na odprawy?

ola

no ciekawie jak to bedze jak w poniedzialek wszyscy wroca z urlopow co zrobia z tyloma ludzmi

Znajoma
@ola

Będziemy się żegnać.....

To Sie Dzieje
@Znajoma

Będziemy jechać do Mławy.. :))) 2 ,3 Zmiany :))

Jola
@To Sie Dzieje

Żadna mława tylko urząd pracy nas czeka. Wszystko się zaraz skończy.Prezes pewnie to zamknie.

@Jola

Żeby się żegnać musiałby trochę zapłacić,inaczej się nie da

brrrr

podobno w poniedziałek znów giełda pracy?

Ola

A do kiedy jest plan wogule na bm

Bez Owijania
@Ola

Połowa Czerwca.

Beti

Piszę z mławy u nas pełno ukraińców którzy dymają za psie pieniądze więc się nie martwcie się przymusową syłką

fuzg
@Beti

haaaaa jacy ukraincy basnie piszesz

upa dupa
@Beti

ukraincy na sybir a ukrainki do nasszych lozek...

Upa sraka
@upa dupa

Tyle ich było to trzeba było brać a nie śnić teraz upa (usunięte przez administratora) po całości hahahah

upa dupa
@Upa sraka

ja ich nadal mam troche obok siebie wiec musisz miec zal wylacznie do sie upa (usunięte przez administratora) sraka terele morele bec ... :-)

brrrr

czym sie przejmowac, premii juz nie ma, l4 jest 80 %, wyjdzie jakies 1500zl

sepuku, sake i bukake

cala nadzieja w Kim Dzong Unie ze im bombke pier dol nie na ich malpie glowy...

lucek

Powiem szczerze w najgorszej sytuacji są pracownicy produkcji bo mogą ich wysłać do Mławy z marszu.Odnośnie innych działów to są w lepszej sytuacji bo żeby ich wysłali to muszą im zmienić angaż (stanowiska pracy) a wątpie żeby się zgodzili.Popieram L4 czas zacząć!!!

mieto

To czyli jak ktoś napisał L4 czas zacząć?

Abc

W jakości wydano już w piątek polecenie służbowe na wyjazd do Mława . Wyznaczone osoby mają się wymieniać przez okres dwóch miesięcy od 24.04.

Adaś

Tak jeździmy wszyscy do Mławy,zostawmy dzieci,rodziny a firma będzie zadowolona ze nie muszą płacić odpraw i robią z nas frajerów,co ciekawe żaden z masterow itp nie pojedzie w delegację,namawiają wszystkich a sami udają ze nic się nie dzieje,fajnie sobie to uknuli

@Adaś

Kaśka do Mławy hahahaha

W dupie mam hs
@Aaaaa

I związki też niech jadą a co :-)

anna pałker

rozmarzyles sie ...

@anna pałker

Przymusza wszystkich, których mogą

anna pałker
@Adaś

ale pisales ze "gora" nie jedzie...???

otóż to tuż

O tak... :-)

ircio

co z nami zrobia jak wrocimy z naszych urlopow (bedziemy siedziec na kantynie czy do upchanej linki nas wsadza, albo dadza kolejne zadane dorzeczy do przebierania i wywiezienia resztek z tego zakladu)? podobno sa wnioski na wczasy pod grusze?

Marta 1234
@ircio

Wrócimy i pojedziemy do Mławy...

@Marta 1234

ktos kto w imie utrzymania pracy w HS przeniesie sie setki kilometrow od domu przypomina mi kobitke z jednego mema, sprzataczke, ktora na kolanach szoruje (usunięte przez administratora) podloge a nad nia wisi "chmurka" jej mysli a w niej czytamy : " DZIECI CZY KARIERA???"..................................................................................................................

xxx
@zasada wyłączonego środka

żebyś się nie zdziwił/zdziwiła jak ciebie oddelegują. na każdego może paść.

@xxx

strach nie jest dobrym doradca polecam ponowne przemyslenie wlasnych priorytetow...

Zzz
@zasada wyłączonego środka

A priorytetem Mława

@Zzz

Oh well, whatever, never mind.

ola

jakie nowe wiesci bo jestem na urlopie wiadomo cos

maciorkiewicz

wszzystko wina rosjan!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.