Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

siepan rzopa

musza wrocic odebrać wypowiedzenie! nie zwalniajcie się za porozumieniem stron! nie mogą was zmusic jak będą się chcieli jednak pozbyć większej liczby ludzi to musza dac odprawki;p

Qwerty

No i co z tymi ludzmi ktorych wyrzucili na przymusowy urlop, wroca z niego wogole?

jola
@Qwerty

Jutro przyjedzie prezes i zamknie zakład więc nie będą mieli do czego wracać :)

PYtanie

Niby od 27

we are the champions

... rzekla du pa do tego co z niej wyszlo...

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Aaaaaa

A od kiedy tylko jedną zmianą?

Qwerty
@Aaaaaa

Juz niedlugo...

kolejkowy

To że wszystko wywożą to wszyscy widzą,żadna nowość - ostanie dni wiadomo czego.Jakie związki ,jakie podwyżki?! Na jakim wy świecie żyjecie ,macie oczy i uszy - naprawdę niczego nie zauważacie.Jesteście jak te osiołki które biegną za marchewką ale kija nie widzicie ,łudzicie się nadziejami które nie mają racji bytu i spełnienia.Zadajcie sobie jedno pytanie co wy chcecie osiągnąć dla siebie?Związki walczące - dobre dawno tak się nie uśmiałem,ale dobre normalnie boki zrywać.Zaufajcie związkom i pracodawcy to pójdziecie w skarpetkach z płaczem i bez pieniędzy i jeszcze niewiadomo czego.Mam jedno pytanie do WAS,czy macie poczucie wlasnej wartości i godności,ja myślę że tak,to więc pokażcie na co was stać!!! Tak naprawdę to już jest ostatni dzwonek,drugiej szansy już nie będzie.........

karola
@kolejkowy

I co? Gzie te zwolnienia o , których tak wszyscy plotkują?

Hhh
@karola

Zwialy razem ze zwiazkami

Strzała

co masz na myśli? że wszystko wywożą, już prawie działu trayi nie ma, co do Mława nie pojedzie to na złom, a pod koniec marca podobno jedna zmiana

kolejkowy

Ludzie trzymajcie się!!! Zaczyna się jazda bez trzymanki!!! Ale będzie się działo!!!

Karola 88
@kolejkowy

A o co chodzi? Przecież ludzie mówią że będą podwyżki, a związki walczą o premie.

grzesiu

Osoby, które nie otrzymują minimalnego wynagrodzenia na umowie-zleceniu, mogą zgłosić swój przypadek przez wypełnienie formularza dostępnego na stronie: https://www.tysol.pl/formularz

dżolero
@grzesiu

tak, scedujcie na zwiazek swoje zadania a oni juz beda wiedzieli co z nimi zrobic... sprzedadza informacje ktore o was uzyskaja waszemu pracodawcy i jak zwykle was oszukaja... zalatwiajcie swoje sprawy, swoimi wlasnymi silami... ile razy trzeba byc wydy manym przez zwiazek azeby sie nauczyc rozumu???

CUTTING

STRAJK HAAAA

michnik
@CUTTING

dzwoncie do Walesy 58 772-42-00

PYtanie

A co będzie z tym zakładem . Będzie on istniał czy go zamkną i co z tymi. pracownikami którzy dalej tam są ???

odpowiedź
@PYtanie

zalezy kiedy wojna wybuchnie i jakie beda Polskie sojusze

Heesung -Mława

Ale wy tutaj brednie piszecie ! Ale nikt nie pisze ze firma jest wywożona na waszych oczach. A wam każą soboty pracować. A związki dni wolne odbierają bo jak zamkną zakład to juz nie będą mieli kiedy. No i jak to mówi pan Adam rozmowy trwają.... Hahaha napewno.

@Heesung -Mława

to chyba dobrze zeby pracowac jak najwiecej - chocby w sobote - by zarobic poki czas, skoro firma jest jak to piszesz "wywozona"????

Heesung -Mława
@Mława-Heesung

No zgadzam sie z Tobą ale zeby pracować w sobotę w styczniu za jakis dzien wolny w marcu bo ja pisałem o sobocie setkowej a w lutym znajac życie znowu bedzie jedna sobota za dzien wolny w marcu a niby mamy miesieczny okres rozliczeniowy ja to powiedział pan A .P. I rozumiem sobotę setkową ale nie obowiązkową

@Heesung -Mława

"...niby mamy miesieczny okres rozliczeniowy" to jest kluczowa fraza w Twoim wpisie... czlowiek czy grupa ludzi, maja takie prawa i do tego momentu sa one obowiazujace, dopoki potrafia ich bronic. trzeba sie pogodzic z faktami sila tych "z gory" wynika z ich organizacji zeby zmusic ich do ustepstw samemu nalezy sie rowniez zorganizowac w grupach pracowniczych inaczej takie glosy niezadowolenia jak Twoj beda tylko glosem wolajacego na pustyni

@Heesung -Mława

odniose sie jeszcze do tego co napisales z nieco wyzszego pietra analizy mam wrazenie ze to rzuci nieco jasniejsze swiatlo na to o czym piszesz Polska dzisiaj jest neokolonią jak niegdys linia podzialu przebiegala wewnatrz narodow pomiedzy klasami proletariuszy a wyzyskiwaczy, tak teraz ta linia podzialu przebiega miedzy narodami: NARODY PROLETARIUSZE VS NARODY WYZYSKIWACZE nasz narod niestety nalezy do tej pierwszej grupy celowo stworzono w Polsce takie warunki gospodarcze abysmy byli dostarczycielami taniej sily roboczej rowniez w postaci emigracji na zachod jednakze narody wyzyskiwacze potrzebuja w takim kraju jak Polska, miec na uslugch swoich karbowych aby trzymali pod kontrola miejscowych tubylcow sa to wszystkie "wyzsze" stanowiska, od menagerskich poczawszy na poslach konczac i czasami ciezko nawet miec o to do nich pretensje ze graja w gre ktorej zasady ustalono poza granicami naszego kraju statystyczny Polak kieruje sie motywacjami witalnymi i etycznymi etyczne mozna w tej chwili pominac natomiast motywacje witalne to: 1. chec podtrzymania zycia 2.chec przekazania zycia 3.pozycja w stadzie 4.pozycja dla stada znajac te mechanizmy i inne o ktorych nie bede tu szerzej pisal, mozna doskonale sterowac spoleczenstwem i organizowac(czy lepiej nalezaloby powiedziec dezorganizowac) jego zycie proces jest tak sterowany aby ludzie sami wlozyli karki w jarzmo i uznali to za normalne najwiekszym grzechem Polakow jest grzech zaniechania i maja oni jednoczesnie zyczeniowy stosunek do rzeczywistosci mysla sobie: JAKOS TO BEDZIE otoz NIE BEDZIE nic samo nie zmieni sie na lepsze... nie zadbaja o to ani liderzy, ani menagerzy, ani samorzadowcy, ani poslowie, ani rzad, ani zwiazki zawodowe ani nikt inny dopoki WY SAMI nie bedziecie w stanie WSPOLNIE bronic swoich praw i tak wyglada niestety brutalna prawda o swiecie w ktorym przyszlo nam zyc

Ty pięć w jednej .......albo i lepiej

Setka i galaretka

Ciemna masa kupi wszystko ,murzyni do roboty... Hm... Oczywiście w sobote.... I to nie jedna ...setke zobaczycie jak świnia niebo..

rab
@Setka i galaretka

po co spedzac czas z rodzina i plodzic potomstwo jak mozna pomnazac kapital koreanski......

cccccc

no robaczki dziś przed 15 meeting kto ma co do powiedzenia ten powie

Shakin Duda

nie ma brzydkich kobiet tylko czasem wina brak

Marzec
@Shakin Duda

Pozdrowienia dla Mariolci już niedługo w marcu święto jej dwa dni przed dniem kobiet . Ile to już wiosen? Wiem ale nie powiem. Jednak piegi rude włoski i zozolek zostanie.

"święta dziewica"
@Marzec

Bądź ostrożny/a, gdy coś mówisz. Słowa to potężna broń, która może wyrządzić wiele krzywd. (...) Słowa powinny być światłem prowadzącym do prawdy i miłości. Słowa powinny godzić, łączyć, czynić pokój, budzić radość. ♥ ... Dobrego wieczorku :)) ...

Malina
@"święta dziewica"

Prawda Tak tak święta dziewica nie jedna chciałaby buhahhahabuu - zapytaj panny M.W czy marzec napisał prawdę?

"święta dziewica"
@Malina

powiedzmy sobie szczerze: kogo to obchodzi??? jakie sa dzisiejsze "kobiety" kazdy widzi i wie... ;-) tfu... taka "prawda" to dla mnie zadne mecyje

Jan Kochanowski: Fraszki

NA MATEMATYKA (vulgo inżyniera ;-) ) Ziemię pomierzył i głębokie morze, Wie, jako wstają i zachodzą zorze; Wiatrom rozumie, praktykuje komu, A sam nie widzi, że ma kur wę w domu. :-)

incognito

adminko-karynko, tez bylas wymieniona w tych "pozdrowieniach dla rozrywkowych dziewczynek HS" ze je usunelas??? ;-)

bunga bunga u hee sunga :-)

(usunięte przez administratora) nie sluga ;-) pzdr

bunga bunga u hee sunga :-)
@bunga bunga u hee sunga :-)

no to ci pka nie sluga :-DDDDD pasi??? ;-) pzdr :-*

Sex

Hahahahahahahahahahaha ha ha ......Hahahahahahahahahahaha ha.......

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.