Opinie o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fides Uitzendgroep. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fides Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Mariusz Szymański

Siemka mam pytanko jutro wyjeżdżam do putten chciałem zapytać kogoś kto pracuje bądź pracował przy wieszaniu ogłuszonego drobiu da się tam wyrobić bo coś słyszałem że nawet 20sztuk na minutę się wiesza jakie są wasze opinie?

@Mariusz Szymański

nikt nie odpowiedział ale widzę, że miałeś trzeciego jechać a jest siódmy, więc chyba podjąłeś się pracy? jak pierwsze dni wyglądają, jakie normy przydzielili ostatecznie i co z zakwaterowaniem?

Mariusz
@Mariusz Szymański

Odradzam praca dobra ale planista do niczego nie dodzwonisz się nie ma kontaktu ma swoich ulubieńców , warunki tragedia . Nie polecam odradzam

@Mariusz

pierwszy negatywny czynnik to fakt, że o kontakt trudno a co z cała resztą? dlaczego w ten sposób ujmujesz warunki, co jeszcze się na nie składa? sugerujesz także nierówne traktowanie? w jakim konkretnie zakresie, czego dotyczy?

wujaprawda

dzisiaj wieczorem się tam wybieram jestem dziennikarzem i najpóźniej w poniedziałek prawdy się dowiecie z odnośnikiem do bardzo znanego portalu ;]

Marcelina
@wujaprawda

Tu nie raz jakiś dziennikarz sie wybierał uja zrobił związki zawodowe tez sie im do 4 liter dobrały i co tez lipa szaszoru narobili mały byc protesty ludzi , tv , radio i nic niby sprawa poszła do adwokata i słuch zaginął o tej sprawie albo Fides posmarował komuś odpowiednia sumkę aby ucichła ta sprawa .Z innym biurem pracu jak horyzont tez FNV hałasu narobił i nic z tego nie wyszło .

Kurczak ???? mały
@Marcelina

Witam ,swego czasu Związki zawodowe zrobiły swoje - niektórych ludzi usunięto i to migiem????.Kilka lat temu pracowałem na Esbro - pracowałem przeszło rok.Jak to wytrzymałem? Sam nie wiem? ,to była pierwsza praca w Holandii , więc może dlatego była motywacja. Ale jak w pierwszym dniu podpisania umowy około godziny 12-13 od razu rzucili Nas( byłem z dziewczyną) na drugą zmianę bez zabranego jedzenia i ubrania to pomyślałem..Ale tu będą JAJA ? KURZE!!! No i zaczęło!! Bungalowa Elka na Klein paradijs mówiła że jest Druga po Bogu i jej wszystko wolno . Sprawdzanie szafek i szafeczek- może znajdzie Coś! Grzebanie w cudzych rzeczach,budzenie rano i pytania z (usunięte przez administratora) Węszenie i podsłuchiwanie pod domkami ????????.Ocena czystości - kartki kolorowe Zielona - ok Żółta - jakieś małe uchybienia, niedociągnięcia Czerwona - wyjazd do domu Śmiech na pogrzebie!!! Ale finał Elki był taki ,że zrobiły wjazd Związki Zawodowe,bo dostały cynk i Elka w dniu następnym pracowała w Apeldoorn w Polaku za 6 euro!!! Karma wraca!!! Norma na Esbro 300% ,i to mało. A tych czerwonych czepków jest tam za dużo, każdy chce pokazać że jest Kimś!!! Pozdro dla kurczaczków ????️

(usunięte przez administratora)firma Zero szacunku do ludzi. Brud i Smród. Menagerka Hotelu Karolina o byle co się czepia zgłasza do biura liże im (usunięte przez administratora) i zaraz lecisz. Zakład zimny aż ręce odpadają .

Luki

Karolina to najgorsza spasiona menda bo to nie czlowiek

Gal anonim

Do ludzi mieszkających na parku w beekbergen którzy są kierowcami ze swoimi autami i dojeżdżającymi na Esbro. Czy zamierzacie podnosić stawke pasażerom z 3 euro na więcej? Biuro daje 30 euro kierowcy ze swoim autem i tyle samo Pasażerowi. Za 5 dni oni płacą 15 euro i drugie tyle mają dla siebie a kierowca dostaje 30 euro gdzie tankuje się za więcej bo co to 30 euro na ponad 80 km dziennie 5 dni w tygodniu nie mówiąc już o tym że wozi się ludzi swoim autem, posprzatac po nich trzeba, użerać się niekiedy, wysłuchiwać że 3 euro za kurs to za dużo, paliwo podrożało, i nikt nie bierze pod uwagę tego, że jak coś się zepsuje w aucie to te pieniądze od ludzi za transport to można sobie wsadzić......

Dobry obywatel

Ja bym woził za darmo

Pasażer
@Dobry obywatel

Powinni dawać po lekko 80 e kierowcy za jego prywatne auto , warunki mieszkaniowe ok . Brak internetu , ale znajomy przeprowadził się na Hotel w Beek ergen to jest super i trener gry śmigają tylko telewizorki jakieś stare robota i płaca również spoko chociaż zawsze mogłoby być lepiej

Arczi
@Gal anonim

Ale każdy pracownik dostaje od Fidesa 6 euro dziennie więc musi te pieniądze oddać kierowcy i to bez żadnego ale . 30 euro tygodniowo musi ci stary dać .kierowca dostaje już od teraz od każdego wsiadającego po 30 euro i najlepiej bierz za tydzień z góry żeby nie bylo że się zwolni w piątek i ci kasy już nie odda .co by nie było dobre to jest

Kierowca
@Pasażer

Powinno się szanować kierowcę to śmieszne żeby kierowca dostawał 6 euro za wożenie swoim prywatnym autem . Kpina mam wozić śmierdzących nie mytych ludzi ,którzy jeszcze z laską mi dają kasę ,którzy wchodzą mi do mojego prywatnego auta śmierdzący alkoholem i nikt tego nie kontroluje wchodzą na produkcję na Esbro nawaleni dniem wczorajszym ,a jeszcze inni naćpani . Ja mam wozić takich ludzi tacy patolodzy powinni być zwalniani stwarzają zagrożenie dla nas wszystkich . Są osoby normalne które nawet zabieram na zakupy ale większość w śmierdzących nie wypranych ubraniach włazi mi do mojego prywatnego auta gdzie włączę ogrzewanie i smród nie samowity . Ciekawe czy z biura Panowie też do swoich super prywatnych samochodów wsadza takiego śmierdzącego kolesia gdzie tapicerka w momencie będzie waliła smrodem . Dajcie kierowca więcej kasy na pranie chemiczne oraz jak się auto zepsuje to nikt się z biura nie zastanawia ile kosztowała naprawa i czy mam pieniądze na naprawę i to jest żałosne a żeby wozić ludzi na Esbro to tak . I ci pasażerowie też się nie przejmują czy masz kasę na naprawę na opony .olej .sprzęgło itd

Haha
@Kierowca

Ktoś każe wozić ludzi ? Wozisz Bo chcesz kase.... powiedz ze nie chcesz wozić ludzi lub poproś o przeprowadzkę na hotel bliżej pracy ja tak zrobiłem i mam święty spokój

Kierowca
@Haha

Co ty gadasz podaj nazwisko to powołam się na ciebie że przeniosłeś się na hotel i nie widzisz ludzi . Chciałem się przenieść na hotel to mi powiedział że jestem kierowcą wożę ludzi i nie mogę bliżej zamieszkac i nie pisz mi tu kitu koleszko że ciebie przenieśli .

Grazia
@Gal anonim

Zgodze się z Tobą ja tez wozilam ludzii a jak mi się samochod popsol to 500 euro zaplacjlam a nikogo to nie obchodzilo

Krzys
@Dobry obywatel

No i super. Takich ludzi potrzeba. Takiemu człowiekowi to ja bym nawet dał.

Keit

Oni powinni dać Ci tyle co dostają czyli 6,35 za dzień

@Grazia

Też jeździłam swoim autem ale teraz jest wygoda podjeżdża autokar gtv siadasz i zawozi ciebie pod sam zakład . Polecam

logo firmy Pracownik fizyczny w odlewni
Eming BV
logo firmy Spawacz monter mig mag
Dextron Personeel B.V.
logo firmy PRODUKCJA I PAKOWANIE DROBIU
GP Recruitment
logo firmy Inżynier serwisu
Graser Sp. z o.o.
Tomas

Witam jakieś opinie na temat pracy przy kurczakach w Putten?

Lila
@Tomas

Praca Ok, atmosfera tez. Jedynie trzeba się nastawić na dużo godzin, soboty pracujące. Jeśli jedziesz z nastawieniem by pracować, to jak najbardziej Ok.

Gr
@Tomas

Pracuję na wieszaniu kurczaków odradzam za tydzień uciekam tu jest katasztrofa

Mirek
@Gr

Współczuję smrodu ,chociaż rozmawiałem z gościa mi którzy tam pracuja to danie chwała bardzo dobre pieniądze robią to niektórzy 5 lat i dłużej pracują tam też krócej osoby , smród ale do wytrzymania . Wszystko zależy pewnie od facetów którzy z Tobą to robią . Jak zgrany zespół to możesz tam robić jak hamstwo to nie dasz rady

@Mirek

no raczej bywa tak, że to od zespołu sporo zależy. ale widzisz to masz ostatecznie jakikolwiek wpływ na jego zmianę? tu są tworzone jakieś konkretne grupy pracownicze czy jak oni na tych kurczakach się organizują?

Mariusz
@Tomas

Dokładnie jak jest fajna ekipa to się fajnie robi ale jak większość to (usunięte przez administratora).I jak jesteś normalny i masz perspektywy marzenia plany cele jesteś po szkole w sumie nie musisz tu siedzieć tu i pracować za przysłowiową karę ! Tylko chciałeś dorobić bo w Polsce mówią wyjedziesz to się dużo dorobisz . Nie prawda dorobię się tutaj chorej psychiki naprawdę bardzo mało normalnych osób tu jest większość to z uzależnieniami po wyrokach aż strach większość nie ma do czego wracać lub nie może wrócić bo jest poszukiwana tacy ludzie tu robią i takich się ceni nigdy nie zrozumiem dlaczego i nawet już nie chce wiedzieć przyjechałem tutaj dorobić niektórzy normalni - bo masz mieszkanie masz do czego wrócić do Polski a prawda jest taka ,że większość ludzi to nie ma perspektyw nie mają do czego wrócić do Polski są brudasami śmierdza z daleka cpaja piją mnóstwo alkoholu ,śmierdzą w robocie że wymiotować się chce a planer nic z tym nie robi bo (usunięte przez administratora) nie mają nic do powiedzenia będę leleni cackani a jak jesteś inteligentny to nikt ciebie nie słucha w robocie , dlatego rezygnuje z tej pracy za tydzień bo nie chce mi się już patrzeć na to wszystko . Wymiotować mi się chce jak na to patrzę . I nie jest prawdą że kokosy się tu zarabia pomyślcie 5 razy za nim tu przyjedziecie w Polsce w naszym kraju domu zarabia się takie same pieniądze . I jesteś u siebie pamiętaj i z moja kochana narzeczona .

Szymek

Odradzam Putten storteboom .pracowałem tam jest tam dużo narkomanów (usunięte przez administratora)nie można się wyspać Z planista nie masz kontaktu nie odbiera telefonu odpisze jeżeli uzna to za ważne ,mało ważne że to ważne dla ciebie . Ja mam wartości i cele osoby odpowiedzialne za ludzi mają to gdzieś nic nie robią z narkomanami i alkoholikami . Wyspać się nie możesz wiecznie imprezki nikt z tym nic nie robi ,wola margines polski dlatego ani minuty dłużej tam już nie pracuje, odradzam chyba że lubisz być wykorzystywany przez margines . Lizusy wybrańcy którym wszystko wolno . Takie osoby są wywyższanie .Nie polecam

Kociara

Jeśli ktoś ma naprawdę chęć wyjechać to nie z tej firmy, ustalony termin Pan ma się kontaktować a zero odzewu ślad znika. Wszystko ogarniać samemu a i tak się nawet nie odezwa...

Escobar

Omijać szerokim łukiem,ciągle brakujący urlop,zero kontaktu i jakich kolwiek wyjaśnień ze strony biura, najbardziej (usunięte przez administratora) agencja w jakiej można pracować,alkoholicy i narkomani traktowani jako priorytet...jeśli chcesz być oszukiwany i (usunięte przez administratora) na każdym kroku idź do fides a Rogej kordynator to największy kłamca i (usunięte przez administratora) ale myślę że w Pl lub NL dosięgnie go ręką wymierzająca karę....

Tresamigos
@Escobar

Popieram. Bardzo trafna ocena

pestka
@Escobar

tu sie zgodze, alkoholicy i (usunięte przez administratora)chodzą nafukani i nachlani i nic im nikt nie robi, a człowiek sie stara chodzi koło (usunięte przez administratora) lata i wiecznie pretencje maja....

Maro
@pestka

Bo wola pijaka z tego względu tego szybciej sie da oszukać bo ma wiecznie zachlany i (usunięte przez administratora)łeb wola takich trzymać w robocie aniżeli normalna osobę co sie stara i chce pracować

pestka
@Maro

Najzabawniejsze jest to że opiekunka domków chodzi i z ALKOMATEM i termometrem sprawdza ludzi jak zgłaszają chorobowe, a tym alkoholikom nigdy nic nie sprawdzają... Gdzie w tym sens??

Maro
@pestka

Fides to chora firma znam ludzi co pracowali we fidesie mówią że teraz to (usunięte przez administratora) w porównaniu z tym co oni wczesniej pracowali szanowali ludzi itd teraz jesteś numerkiem w komputerze i heja do roboty masakra co to za firma jak tam odchodzą ludzie co min 10 lat u nich robili

ODRADZAM!!! Byłem z dziewczyna i mieszkaliśmy na bungalach mieszkanie nawet jest do zniesienia gorzej z tym ze nie możecie sobie zaprosić do bungala sąsiada obok bo dostaniecie karę gdy macie więcej stopni na mieszkaniu niż 21 tez dostaniecie karę na temat pracy brud smród widoki nie do zapomnienia mieliśmy my na raną zmianę 6:15 wyjazd 7:30 zaczynaliśmy mieliśmy być z dziewczyna na impaku z czego co chwile nas gdzieś przenosili dziewczyna trafiła na dział ze starymi pracownikami krzyczeli po niej ze za wolno ze nie tak ze do niczego się nie nadaje mało tego nie chcieli puścić jej na przerwę bo jej powiedzieli ze jak nie skończy skrzynek to nie wyjdzie. Pauza jest 20 min niby z czego 10 min masz do siebie bo musisz być na czas na produkcji bo jak nie do dostaniesz (usunięte przez administratora) i nie patrzą na to czy człowiek musi zjeść czy ubrać się. W jednym dniu spóźniliśmy się ale dojechaliśmy do pracy po czym dostaliśmy emaila z ostrzeżeniem ze jesteśmy nie kompetentni i źle zorganizowani i jeszcze raz taka sytuacja to będzie ostrzeżenie ostrzenia. Znajomi przyjechali i siedzieli cały tydzień na rezerwie wiec zastanówcie się przyjeżdżając tu bo są lepsze firmy i zarobki niż w tym miejscu

Ada

Typowa Polska (usunięte przez administratora) zachowuje się w ten sposób, wyzywając innych i ludzie ze wsi. Teraz macie chociaż doświadczenie, żeby w takie firmy jak kurczaki się nie pchać, bo szkoda zdrowia i nerwów.

Krystyna

Zaciekawiło to stwierdzenie. W jaki sposób można to na spokojnie podważyć? jak zostanie to udowodnione i kiedy? napiszesz dla jasności cos więcej?

Ciekawa

Witam, Mam pytanie do osób które wyjechały w luty, jakie są wasze wrażenia? Ja mam wyjazd w marcu lokalizacja Doetinhem

Ostrzegam! Najpierw obiecują morza, góry a później wychodzi wszystko w dniu w którym przyjechałam z chłopakiem dobrze nie wysiedliśmy z busa i Pani z Bungali kazała nam dmuchać bo myślała ze jesteśmy pod wpływem alkoholu. Było wszystko Ok do czasu kiedy nie poszliśmy do pracy smród, brud ze wytrzymać się nie da. Dziewczyny co tam pracują już jakiś czas wyżywają się na nowych ze nie tak ze wolno ze po co tu przyjechaliście i tak cały czas w takich warunkach na prawdę jest ciężko pracować. Pauzę macie 20 min teoretycznie ale tak na prawdę za nim rozbierzecie się z ubrań wyjdzie na papierosa i jeszcze coś zjeść to brakuje tego czasu bo musisz być na czas na produkcji. Pracowałam z dziewczynami które nie chciały puszczać mnie na pauzy bo niby nie kończyłam swojej pracy a jak zapytałam czy ktoś mi pomoże bo byłam zasypana to nie bo one pracują same dla siebie i czy oddam im pol wypłaty śmiech na sali nie pójdziesz do pracy bo się źle czujesz to macie ostrzeżenie dziewczyna od nas z zmiany miała złamana rękę i musiała czekać na tej zimnej hali aż my skończymy żeby jechać do domu bo nie mogła w nim zostać. Zastanówcie się dwa razy za nim tu przyjedziecie bo aż brak słów

Ktoś.

Chciałem sie podzielić Opinią... Po przyjechaniu na miejsce w Donnenweg .Rano w weekend Człowiek po przejechaniu 9/10h Czeka na królewnę która Przebalowała całą Sobotę w jednym z domków ponad 40 minut aż królewna w końcu wyjdzie i pierwsze co z nerwami kto ci tu wpuścił masakra...Z łaską i z nerwami pokazała ci jak sie otwiera te zamki itd ...Miała ogarnąć rower ogarnęła w końcu pod wieczór bo sie chyba obudziła. No i mankament taki był ze człowiek na drugi dzień miał z rana do biura jechać a tam rower nagle zniknął wiadomo specjalnie zabrała pewna dama żebym nie dojechał po mojej interwencji dostałem w ten sam drugi no ale przecież o 3 nad ranem wychodząc do pracy ktoś dany rower sobie zapiął na własne zapięcie pierwsze dwa dni (usunięte przez administratora) od przyjazdu w skrócie sam sobie ogarnąłem transport bo dama była tak (usunięte przez administratora) przez prochy ze nie wiedziała czy wgl ma rowery hehe. W Skrócie w Pokoju przećpany typ z którym mieszkałem minus robota na Kurczakach to jakaś paranoja 12 lat pracuje ale to co ja tam widziałem (usunięte przez administratora) po twarzy .Istna (usunięte przez administratora) na danym kole robić sie nie da z takimi ludzmi .P0laczki karierowicze w czerwonych Czepkach i białych myślą ze są kimś bo im sie udało w Nl szkoda ze nie w Polsce bo uciekli bo nikt ich tam nie chce..Generalnie uwaga bo niezły Kryminał omijać Esbro i kurczaki bo przyjedziecie i uciekniecie a kasy nikt nie zwróci za dojazd nie wiem jaki desperat tam może robić ryzykując zdrowie na tych kurczakach a prosząc o zmiane stanowiska Słyszysz ze masz umowe i stawke wieszacza (usunięte przez administratora) jakiś obłęd .Nie dawać sie i nie jedzić przez Fides a wypowiedzenie dostajesz w Esbro i to od upańca ukrainca który uchyla się przed wojną i kupił sobie studia istna (usunięte przez administratora) i porażka .Jedyny plus to kwaterunek bo bywałem w gorszych reszta dno! Nie polecam tam pracy!

Jarek

Połowa zwas jest po gimnazjum i po kriminale więc czego się spodziewaćie (usunięte przez administratora) gamonie chcielibyście leżeć a kasa żeby wpadała chcecie kasę kasa to jechać do Szwecji tam macie kasiore pozanna a nie nazekac

Mikins
@Jarek

Jarek masz rację chcą leżeć i mieć kasę nieroby (usunięte przez administratora)robota nie jest ciężka tylko zastanowić się powinni po co przyjechali pić palić (usunięte przez administratora)czy chodzić do roboty niektórzy albo większość przyjechała tu szukać przygód (usunięte przez administratora)na po zatku dziennym , dzwoni koles do żony dzieci a leży w łóżku z inną baba do tego nawalona jak samolot ,albo dzwoni żonka do Polski do mezulka ciuciu sruciu a po dwóch godzinach (usunięte przez administratora)za hotelem kolesiowi żałosna polska za granicą , ale jest dużo normalnych par i ludzi którzy chcą pracować zarobić kasę i dorobić się czegoś

Evi
@Jarek

Dlaczego nie zgadzam się z ta opinią... bo obiecują przez tel a to co w rzeczywistości robia nie pokrywą się z prawdą... Hotele pracowniczy speluna... Rowery które daja pracownikom dramat a pieniądze które wypłacają za pracę żenada!!! Taka jest prawda o firmie Fides...

@Jarek

Człowieku ja będąc w Holandii robiłem na polu przy szparagach nie było pracy na polu to szedłem oprzatac zwierzęta robiłem od 6 rano do 19 i dniówkę to miałem połowę z tego co zarobiłem przez tydzień w tym fides

Krystyna

Pierwszy czy kolejny już raz? Pytam, bo tu w wątku pojawiły się takie opinie, że chyba musicie być pewni warunków? Na spokojnie można w to samo miejsce jeździć?

Nieznany

Kiedy koordynator się kontaktuje w sprawie wyjazdu? Dostałem informacje ze wyjazd albo 11/02 albo 18/02 i miałem czekać aż się odezwie. Na ten moment koordynator jeszcze nie dzwonił.

I to jest cały Fides

Nieznany
@Nieznany

Też jedziemy 18go ( para) i narazie brak telefonu od koordynatora. Chciałabym już wiedzieć co biedaki jak.

Jojo
@Nieznany

Na kurczakach tam jest taki przemiał ludzi że masakra

Jestem obecnie już 3 tydzień na kurczakach w Esbro * Pracy się nie boje więc nie jest to opinia typu, ciężko mi się robi więc dam złą opinię, jest to również mój pierwszy wyjazd za granicę, i moja pierwsza opinia Przedstawię wszystko tak jak to widzę * Bungal, z cienkimi ścianami, ale są normalne warunki do życia, jest ciepło, woda , prąd kuchenka, * Wifi bardzo słabe * Co jakiś czas kontrole bungali * Praca na 2 zmiany 7:30 -16:30 oraz 16:30 - 1:30 ale w zależności od lokalizacji Klein Paredijs autobus o 15 jest a w hotelu w Zenvaar jakoś pół godziny później godziny pół, godzina przerwy 3x20, płace są zgodne i na czas * Pierwszy tydzień pracy przepracowany okej 40h względem grafiku * W drugim tygodniu zadzwoniła Pani z agencji, z informacją że jesteśmy na rezerwie - dzień wolnego * Następnym tydzień, zaczynamy jako zmiennicy czyli dojeżdżamy do pracy normalnie na 16:00 z kawałkiem i zaczynamy godzinę później i godzinę wcześniej, za czym idzie kolejny dzień odjęty z wypłaty, i również trzeba czekać godzinę na autobus. * Gołym okiem widać obrót ludźmi, co tydzień w autobusie widać co raz to inne twarze * Jak ktoś się nie boi pracy a lubi trochę odpocząć więcej to okej ale generalnie nie polecam

Rem

Jedna z najgorszych Holenderskich Agencji

Lucyfer

Witam ludzie nie przyjeżdżajcie do tej firmy przez agencje fidnes tu praca jest dla ludzi nie normalnych pracowałam w tej firmie i traktują ludzi jak nie normalnych i do tego zmiana w planie co 5 minut inna godzina a niby kierowniczki uważają ludzi za durnych to tak naprawdę są same nie szczęśliwe i przy okazji powinny paczec co na swoje dzieci czy dobrze się rozwinęły bo naprawdę powinny się tym zainteresować a nie kimś

On

Wykorzystać ile się da a później lecisz nawet w godzinę masz czas na zebranie się z lokacji.

Mateusz

Ile czasu mam na opuszczenie lokacji gdy zostaje zwolniony?

Bee
@Mateusz

Lecisz nawet tego samego dnia

Łukasz

Witam mam parę wad co do firmy brak dowozu ludzi do pracy tu widzę ktoś juz o tym wspomniał taka prawda w zimie rowerami to zabić się można taka firma nie ma aut do wozenia ludzi do pracy i od ludzi zadają zebu mieli sily do pracy jak oni jadą tyle km do pracy brak szacunku do ludzi brak słów na domkach syn materace są okropne reżim brak wyposażenia na kuchni co to za ludzie mówią że jest wszystko a nie ma niczego nawet 1 baniaczka porażka

@Łukasz

Auta mają tylko nie wszystkim dają mają służbowe Volkswageny z 2006 roku

Krystyna

piszesz, że nie każdemu dadzą samochód... ale każdej osobie przysługuje? czyli kto na pewno będzie miał a na których stanowiskach można o tym zapomnieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

• Jak się pracuje w Fides Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Fides Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 312.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fides Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 62 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fides Uitzendgroep?

Kandydaci do pracy w Fides Uitzendgroep napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fides Uitzendgroep