Opinie o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fides Uitzendgroep. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fides Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Maksymilian

Banda złodziei , (usunięte przez administratora) i krętaczy . (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku w tej firmie to przyszłość ma k..wa i złodziei uczciwych ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) jesteś tylko numerkiem w ich komputerze . Sa osoby co dawaniem (usunięte przez administratora) wszystko załatwią , a ten jeden z biura to rogami o futryny haczy .

Filip Litwa

Polecam agencje Fides, Jako były pracownik jestem zadowolony wszystko zostało mi wypłacone. Odnośnie pracy w Esbro napisze krótko TO JEST umowa o Prace więc tam nie ma dziecinady z dziadami co nie chcą robić. Na szczęście Fides podchodzi do sprawy profesjonalnie przez co można w szybki i łatwy sposób rozwikłać przeróżne problemy. Jeżeli jesteś Komunikatywną jak i wytrzymałą osobą NIE ZASTANAWIAJ SIĘ jedz odrobisz swoje i wrócisz PS byłem 6 miesięcy pozdrawiam Spedycje Elo

X
@Filip Litwa

Fides jako firma nie jest profesjonalna ;) Nadal mi nie wypłacili 100 euro które mam na solarisach a tłumacza się że to nie ich sprawa tylko moja ;)

Spedycja
@Filip Litwa

Pamiętam Cię Filipo powodzonka tam ziomuś na ojczystej ziemi . Niech Ci się tam dobrze wiedzieć . Pracuj i spełniaj marzenia . Trzym się tam .

Damian
@X

Do X mało jesteś skuteczny bo mi wypłacili wszystko . Wystarczy ruszyć się i zadzwonić na infolinię lub osobiście podejść do biura . Wystarczy chcieć Tylko .

Filip
@Spedycja

Nadal dbam o siebie i nie zapominam kim jestem, tęsknie od czasu do czasu za odkładaniem 2/3 tysięcy miesięcznie i bólem pracy fizycznej ukojonym słodkim snem po zażyciu konopi. Przede wszystkim za przyjaciółmi z Polski którzy idąc ze mną łeb w łeb przyczynili się do rozwoju tej wspaniałej Agencji która nie odrzuca nawet byłych kryminalistów. Trzymajcie się ciepło i pijcie kakao, możliwe że do was wrócę jak mnie znowu przyciśnie fatalne zlecenie albo wszędobylskie (usunięte przez administratora) które niejednokrotnie odebrało mi smak życia. Pozdrawiam nadal dumny Filip Litwa

Agencja fatalna

@Filip Litwa

Kto Ci tak kazał napisać??? Fides podchodzi profesjonalnie??? Chyba do robienia ludzi w chu*a. Opinie powinni pisać ludzie którzy tam (usunięte przez administratora) 7 dni w tygodniu a nie osoby z agencji. Nie pisz głupot bo przez Ciebie ktoś da się zrobić w (usunięte przez administratora)

Pixon

Chyba raczej nikt w przyszłości nie skorzysta z tej Agencji czym.sami sobie na to zasłużyli wystarczy poczytać opinie nie tylko tutaj. Nie reagują na nic. Jednemu Kolesiowi z domku w.ktorym.mieszka skradziono telefon to każdy ma to w (usunięte przez administratora) do kogo nie napisze to jakby odbił piłka o ścianę. (usunięte przez administratora) krętactwo i (usunięte przez administratora) Powinni zwolnić wszystkich tych biurowców.

nelson
@Filip Litwa

banda oszustow i wyzyskiwaczy nic wiecej...

Jany

Pracowałem w fidesie,na Esbro.czerwonych bym powymieniał,a w szczególności Darię z przypraw. Przez nią się zwolniłem,cisnęła moja kobietę.okropna z niej baba. Zakwaterowanie super,mieszkaliśmy u Karoliny,spoko kobieta.hotel czysty,bez bijatyk,spokojnie bardzo. Co do chodzenia po pokojach to była tydzień w tydzień,ale z pełną kultura.jak spaliśmy,to przeprosiła i wychodziła.podziwialismy ją,że babka około 30 stki ma tyle energii,że daje rade być w Esbro od świtu i tak dobrze dba o hotel, i te jej oczka w glowie Fidesowe rowery,sprawdzała liczyła je. jak był problem,zawsze pomocna. Mariusz średni gość,bo jak poszliśmy do niego pogadać o czerwonej,to zbył nas,mówiąc dzisiaj poniedziałek,, nieczynne,,! Gdyby zmienił nam dział myślę że nasza współpraca praca trwałaby nadal. Pozdrawiam i mimo wszystko polecam.

Miki
@Jany

Co do czerwonej to Mariusz też ja kryje tyle ludzi się przez nią zwalnia nikt nic z tym nie robi ,na co wszyscy czekają chyba że lubią zatrudniać osoby które poniżają i wjeżdżają na psychikę !!!! Esbro fides obudźcie się stracicie ludzi . Co do Karoliny mega pozytywna dziewczyna zawsze uśmiechnięta pracuje na hotelu i ogarnia Esbro . Miła super babka . Karolina nie zmieniaj się . :)

Ja też
@Jany

Też mam problem z czerwoną . Halo planerzy czy Wy wogile słuchacie ludzi . Wiele ludzi odchodzi przez to że nie słuchacie nowych osób . Zastanówcie eo nad sobą porozmawiajcie z nowymi osobami . Czerwone czepki nie pomagają nie tłumacza nic nowym osobom . Wręcz krzyczą na nowe osoby które nie mają pojęcia co robić . Zastanówcie się dlaczego odchodzą nowe osoby . Może pomożesz im to będą pracować . Każdy był nowym pracownikiem nikt nie jest idealny . Skupcie się nad czerwonymi żeby ich zmienić na inne odpowiedzialne osoby !!!

Pixion
@Ja też

Niestety tak jest od zawsze nic się nie zmieniło i się nie zmieni bo zarządzający są do bani i ciągle nafurani :)

Kima
@Jany

Uważam żeby pilnować żeby żeby ćpunów nie trafić na Esbro na donek najważniejsze jest żeby trafić rannych normalnych ludzi i będzie dobrze i pilnować tego żeby narkomanów się pozbyć z domku bo to najważniejsze . Country do domu !!!!!!!!!!

@Jany

Chciałem napisać nową opinię po zakończeniu pracy i z ciekawości postanowiłem zerknąć na to co inni piszą i jestem wyjątkowo zaskoczony tą właśnie opinią. Pracowałem z Darią na przyprawach ( chociaż byłem na innej lince) , zawsze mogłem liczyć na jej pomoc, gdy brakowało ludzi, niezależnie od sytuacji. Dziewczyna dźwiga naprawdę ciężkie skrzynki by odciążyć pozostałe kobiety. Przez większość czasu jest uśmiechnięta, co nie raz mnie dziwiło. Staje na linkę jak biali i pomaga pracownikom, nie tak jak reszta czerwonych, które stoją i rozkazują. Osobiście na jej miejscu sam był się wcześniej zwolnił, za te pieniądze znosić tyle...dajcie spokój.Przyjeżdżają ludzie, którzy myślą, że przyjechali na wakacje chyba. Mi nerwy by już dawno puściły. Sam zmieniłem pracę ze względu na nieadekwatne zarobki do wykonywanej pracy i brak możliwości załatwienia spraw w biurze. Ludzie z biura wszystkich traktują w ten sam sposób, nie wydaje mi się,żeby bronili kogokolwiek, a brak czasu i zbywanie ludzi to u nich norma. Czytając tą opinię czułem się zobowiązany do tego odnieść, dziewczyna naprawdę dużo znosi a nie ma z tego nic, a jeszcze piszą takie rzeczy. Podłość. Nie będę dodawał nowej opinii, bo chyba napisałem już wszystko.

1/10, jeżeli interesuje cie (usunięte przez administratora), wyczerpująca praca przy małych zarobkach 360/340 euro tygodniowo, przy 11-12 godzinach dziennie to może jest to agencja dla ciebie, co do domków możesz się spodziewać bungaloo z pokojem 2x2 metry, oczywiście bez klucza. Bardzo chamskich i wymagających niewiadoma jakich cudów przełożonych (zwłaszcza jedna gruba (usunięte przez administratora) która spodziewa się ze wszystkiego się nauczysz i będziesz zasuwał lepiej niż inni po pierwszych 20 minutach twojej pracy.) Na zakwaterowaniu dodatkowo możesz się spodziewać (usunięte przez administratora) braku pralki oraz prysznic podtrzymywany na sznurku (zdjęcia mogę przesłać mailem). Za ten owy pokój będziesz płacić 90 euro tygodniowo, za taki metraż i stan to jest wręcz kradzież. Wypłaty z ostatniego tygodnia po skończeniu pracy możesz także zapomnieć bo jak już się dowiedzą ze wracasz do Polski to solarisa nie dostajesz. (usunięte przez administratora) na którym znajdują się wcześniej wspomniane bungaloo wyglądem i atmosfera przypomina jakiś (usunięte przez administratora) koncentracyjny, niesamowita (usunięte przez administratora) brak pomocy a raczej kpienie ze strony kierowników placu, dodatkowo pijani kierowcy GTV którzy potrafią kilkukrotnie zle zrozumieć drogę na GPS która pokonywali już kilkaset razy. Za razem wisienką na torcie będzie pedofilia ze strony jednego z koordynatorów, naprawdę. Lepiej wam wyjdzie za kasa w biedronce niż w fidesie za wyimaginowany zarobek.

logo firmy Szlifierz / praca długoterminowa
Eming BV
logo firmy PRODUKCJA I PAKOWANIE DROBIU
GP Recruitment
logo firmy Spawacz monter mig mag
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Inżynier serwisu
Graser Sp. z o.o.
Bartosz

Praca jak każda przy pakowaniu drobiu trzeba pamiętać żeby zabrać ze sobą z 3 pary ciepłych dresów bluzy bez kaptura ciepłe kieszenie na zamek dla dokumentów , wypłata na czas co tydzień ,warunku mieszkaniowe na wysokim poziomie , przez pierwszy tydzień mięśnie bolą bo to jesteś w ruchu po tygodniu wszytsko mija zabrać ze sobą maści jakieś tabletki na przeziębienia bo tu nie wiem jak aptekę znaleźć i git majonez ????,prawda jest taka jak ktoś przyjechał się bawić nie zarobi nic dojak ja ze znajomymi przyjechałem pracować to można kasę odłożyć i tu godnie żyć , polecam

@Bartosz

Dokładnie ten sam tym pracy. Najwazniejsze dla mnie pytanie, czy naprawde zdarza sie ze badaja obecnosc dragow i alkoholu na sline? czy to tylko w szczegolnych przypadkach

Dziwny
@Michał

Wydaje mi się że jeżeli ktoś zachowuje się bardzo dziwnie albo nie ma przysłowiowych "oczu" przychodząc do pracy to dlaczego pracodawca nie ma reagować? Haha aktualnie pracuję przy kwiatach i jestem na słynnym "patolu" w lisse nie muszę pisać przez jaka firmę:))) tutaj szczerze siedem na dziesięć osób jest powykręcanych jak tampon w pi*dzie ;)))))

Krystian

Polecam fides, bardzo dobra agencja, praca dostosowana do każdego. Pieniądze wypłacana na czas. Zakwaterowanie z dobrymi warunkami oraz hausmajster gotowy pomoc w każdej chwili, życzliwi i pomocni. Atmosfera miała i przyjemna!

Dzień dobry.jestem.nowy I mam w niedzielę przyjechać do pracy przy kurczakach.jakie warunki panują,atmosfera w pracy?

Pracuje ktoś na zakładzie drobiarskim własnej jadę tam z chłopakiem.

pracownik fides
@Kasia

na hotelu zawsze był śmiech jak była mowa o tzw ,, kurczaczkach''. ciężki kaliber ja bym na waszym miejscu wybrał coś innego z fidesa

@Kasia

Współczucia. Trzeba było szukać gdzie indziej.

Patryk
@Kasia

Stanowczo odradzam serio wlasnie sie zwolnilem po 5 miesiacach az sie dziwie ze tyle wytrzymalem ..... A co do (usunięte przez administratora) to prawda 3/4 zakladu lata nafutrowana

Mateusz
@Kasia

Ja pracuje tu ponad 4 tygodnie przyjechałem zarobić na auto jak na razie ma bardzo dobre pieniądze nie narzekam a ci co narzekają nikt was tu nie trzyma miałem problem z jednym favetem na produkcji poszedłem do planera przeniósł mnie na inny dział jest super, to prawda ze są ludzie nacpani ale to są zwalniani jest dużo osób które imprezują i udają chore i nie chodzą do pracy później gadają ze. Małe wypłaty ja mam cel zarobić pieniądze praca normalna kasa jak dla mnie bardzo dobra, nie czytajcie tych wypocin przyjedźcie sami zobaczycie a tu piszą chyba te osoby które (usunięte przez administratora)piły alko i zostały zwolnione bo jak gadam na kantynie z ludźmi to bardzo dużoufzi ma przedłużenia i długo pracują wywnioskowałem ze zależy po co tu przyjedzazz imprezować czy pracować. Masz jakiś problem podejdź do Planera jest ich aż trzech jeden gada po Polsku ale to nie polak i dwóch Polaków serio jak miałem problem mi pomogli

Ciekawy
@Mateusz

Kontrakty przedłużają tylko dlatego żeby ludzie nie odeszli. Taka prawda. Ile osób nagle z (usunięte przez administratora) byli wzywani do biura i dostali tak o kontrakt. Nie pozdrawiam ZENUA

Evs
@Kasia

Dojechałaś? I jak tam sytulacja ?mam zamiar właśnie tam jechać przez tą firmę czy mogłabyś coś powiedzieć na ten temat bo komentarze tu są nie pocieszajace

Zdzisław

Były

Mimo wszystkich złych opini, ja bardzo polecam, pracowałem parę miesięcy ijeszcze na pewno wrócę. Hotel bardzo zadbany, 10 minut spacerem do jeziora, w upały zawsze idzie się ochłodzic i zrobić grilla. Wypłaty zawsze w czwartki. Jeśli jesteś kumaty i operatorzy to widzą to dawają lepsza pracę. Koordynatorzy i planiści w biurze też są do dyspozycji, gdy masz problem to pomogą. W weekendy czasem imprezy, ale wiadomo że trzeba się po pracy zregenerować, wiadomo że nie jest zawsze kolorowo, jeżeli ty walisz w (usunięte przez administratora) to po co firma na iść ci na rękę. Ogólnie daje 5 . ;)

Dorota
@Były

A czemu tylko pracę miesięcy pracowałeś? Na jakiej umowie byłeś przez ten czas?

Kamil

kamilrutkowskiolaf@gmail.com Filmy ze spedycji oraz nagrania z rozmowy z pracodawcą jak również nagrania z przeszukań szafek osobistych prowadzanych pod nieobecność pracownika z uwiecznionym pedofilem Żenią mogę udostępnić pod tym adresem kamilrutkowskiolaf@gmail.com

Pixion
@Kamil

Zrób coś, jest nas więcej można połączyć siły

Ciekawy
@Pixion

Można połączyć siły i wrzucić to na jakiś darmowy hosting video z tego co napisałeś, z otagowanymi #fides #kornhorn # storteboom i wrzucić linka tu, czy po prostu po grupach na fb, jak Fides traktuje ludzi. Chciałbym zobaczyć którykolwiek z tych filmów, udostępnisz to w internecie? To nie jest karalne.

Marczello
@Pixion

Do Pixiom idź może do kościoła weź zajmij się swoim życiem a nie straszysz ludzi .ja pracuję na kurach i zarabiam pieniądze nie czytajcie tego to nie (usunięte przez administratora) nikt nikogo nie trzyma na się firm jest masę jak komuś nie pasuje jedzie do innej roboty kwestia wyboru . A Ty P....n przypomnij sobie słowa cyt:"z prochu powstałeś i w proch się zamienisz " Po co tyle nienawiści skąd ci się to bierze życie jest krótkie każdy z nas kiedyś odejdzie do Boga i wszyscy się tam spotkamy .weź żyj i ciesz się życiem ,a nie jad z ciebie bije skąd tyle nienawiści w Tobie . Weź dziewczyne czy chłopaka idź na plażę ciesz się życiem idź na kolację ... Do kina ,teatru gdzie kolwiek zacznij żyć . Życzę ci udanego poranka niedzielnego . Może idź do kościoła porozmawiaj z Bogiem do spowiedzi do Komuni Świętej

Xyz

I dobrze

ta z dermalem

Nie polecam, ani tej (usunięte przez administratora)agencji, ani pracy, ani zakwaterowania XD wręcz odradzam przejeżdżania tu chyba ze chcecie żeby zrobili z was (usunięte przez administratora) i chcecie zostać bez pieniędzy i pracy :) obiecują (usunięte przez administratora) wie co a w rezultacie (usunięte przez administratora) dostajecie i jeszcze wyrzuca was z pracy, bo macie „kolczyk” w kości policzkowej, niestety nikt nas nie poinformował, ze nie można go mieć :D oprócz ludzi w domku nie było tu nic normalnego, agencja niczym się nie interesuje, nie dostaliśmy czipów przez co nie mogliśmy się odbić w pracy=nie dostaliśmy wypłaty XD do sklepu z zakwaterowania 2km pieszo wiec proponuje jak już ktoś chce tu przyjechać zabrać swoje auto, nie polecam serio (usunięte przez administratora) was bez mydła, bez pozdrowień :D

Adzikk.

Polecam ????

Kosmos1234

Nie polecam tej firmy praca to jest jeden wielki haos a atmosfera to już wgl..

Do Pixon chyba zostałeś wylany z pracy i nie masz widze swojego życia osobistego nie masz dziewczyny i widzę że nakręcasz się wpisami. Jak gimbaza hahah co chwilę dajesz wpis jestem ciekaw twoje twarzy przyjedz pod firmę kończymy dzisiaj o 16:30 poczekaj przy wejściu podejrzewam kim jesteś, stary żal mi Cię poszukaj dziewczyny weź ja do hotelu na lody kawę a nie żyjesz tymi wpisami i się nakręcasz. Wpadnij po pracy pogadamy, znikam pauza się kończy

Maja
@Marek

A Ty nie nakręciłeś się wpisami?

Martyna

Nie polecam tej firmy. Ta firma nie powinna istnieć istnieć. Jest szereg innych firm z lepsza atmosfera. Takie zwykłe polaczkowo....!!

Kamil

Nie polecam a wręcz odradzam ta firme brak jakiejkolwiek przeszkolenia stawiają cię na taśmę rób nic więcej brak ciuchów brak kurtki w takich warunkach oczywiście swojej nie można dwa miesiące się prosiłem o kurtkę lipa kiedy zachorujesz twój przełożony tze (ŻENIA PEDOFIL ) odpowiada wypierdalaj do Polski oczywiście dla zainteresowanych posiadam nagrania z Spedycji podczas pracy jak również nagrania z przełożonym tzw Żenią pedofil chętnie udostepnie zainteresowanym rozmowę z tym cwelem kawał kurwy i szmaty wie odradzam połowa firmy chodzi z ujebanym nosem bo po amfetaminie nie trudno przeoczyć przypału noszącego na twarzy oczywiście biuro Fides o wszystkim wiedzą może wkoncu kurwa policja się tym zainteresuje dlaczego w tej firmie więcej jest prochu niz tych kur oraz dlaczego w ciągu 2 miesięcy jest zawalnianych tyle pracowników co się przyjmuje może by wkoncu ktoś sprawdził ta firme pod kontem podatkowym

Eryk

Udostępnisz nagrania?

hmm

to agencje :(

Zaorane

Ktoś mi napisze j jest na Barneveld? Jestem 1 raz za granica i czuję po opiniach ze to błąd i 1 dzień po pracy będę mógł się spakować i wyjechać

@Zaorane

To błąd trzeba było sprawdzić opinie przed wyjazdem . Jest wiele agencji które chętnie zatrudniają i mają spoko warunki.

Ktoś

Firma Fides ma mieć sprawę w sądzie o (usunięte przez administratora)ludzi i nie wypłacanie im należnych pieniędzy, zajmuja się tym zwiazki zawodowe FNV , kontaktujcie się z związkami sprawdza czy macie wypłacane tak jak się nalezy i można zgłaszać wszystko co oni robią (usunięte przez administratora)czyli między innymi wzywają w czasie choroby do biura czego nie maja prawa robic od tego jest lekarz zakładowy a nie biuro i jakis kordynator który "ocenia "twoj stan zdrowia a tak naprawdę szykanuje i zmusza ze masz isc do pracy jak się odmowi to zwalniają.

Mateusz

Wróciłem właśnie z pracy pracuje trzeci tydzień nie jest to moja pierwsza robota w Holandii . Nie mam zastrzeżeń co do warunków ale może na produkcji osoby odpowiedzialne nich zwracają uwagę na ludzi jacy przychodzą do pracy widac to gołym okiem jak ktoś jest pod wpływem . Tacy ludzie powinni być wysyłani do domów i zwalniani . Bo to strach z takimi pracować jak jeden z drugi nie śpi pewnie z trzeci dzień , zrobić selekcję narkotest i usunąć takiego z hali . Ogólnie pozytywnie oceniam robotę na kurczakach przyjechałem tu z kumplami zarobić na tę chwilę nie zmieniam pracy . Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

• Jak się pracuje w Fides Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Fides Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 312.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fides Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 62 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fides Uitzendgroep?

Kandydaci do pracy w Fides Uitzendgroep napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fides Uitzendgroep