Opinie o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fides Uitzendgroep. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fides Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Radek16

Nie polecam. Chamstwo że strony korrdynatora Borysa.. Kobieta pilnująca bungali jest identyczna jak ta banda dziadostwa które siedzi.. Z ręką na sercu odradzam

Luq

Dzień dobry wybieram się dzisiaj z kuzynem do Kapoeniestraat co możecie powiedzieć o tym miejscu firmie, jedziemy na pakowanie kurczaków

Julkaaa
@Luq

Cześć i jak wrażenia?

Adamo

Praca na korhornie na kurczakach jest ok mimo tępa ,ale z czasem każdy się wdrąży ,jeśli chodzi o ludzi z biura fides porażka są w 1szy tydzień dla nowych mili kulturalni ,natomiast starych pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) ,i jeszcze bungalowa Pani Mariola (usunięte przez administratora) strzela z (usunięte przez administratora) by się podlizaç litwinowi i w biurze głównym ,sama pracowała na fabryce paliła na domku ,alkoholizowala się dzień w dzień i dostała awans na bungalowa ,krótko mówiąc gdyby nie litwin i bungalowa to wszystko ok

Witam pracowałem tam rok temu albo i dłużej na kurczakach w espro praca ogólnie była spoko wiadomo to linia produkcyjna więc (usunięte przez administratora) było trzeba nie było chwili czasami nawet żeby oderwać wzrok od taśmy produkcyjnej ale praca nie była zła wypłaty około 400 € tygodniowo także też nie było źle jedyny minus jaki muszę się przyczepić to to że jak nie masz prywatnego auta to możesz czasami nie pójść nawet do pracy jeśli nie znajdą ci transportu jak masz powyżej 20 km do pracy nie przejmują się tym czy masz jak dojechać czy nie masz jak dojechać, nie ma cię w pracy to nie ma cię w pracy i tyle także polecam jak najbardziej jeśli ktoś nie boi się pracy w ciężkich warunkach a nie obgadywania za plecami i wchodzenia do domków bez pytania przez koordynatorów, do wielu rzeczy jeszcze mógłbym się przyczepić takich jak na przykład agresywne podejście koordynatorów i pracowników fades w biurze w sbro myślących że są pępkiem świata, ale że wypłaty zawsze były na czas oraz pensja miesięczna wynosiła około 1500 € miesięcznie to przymknąłem na to oko moim zdaniem jeśli ktoś nie boi się pracy w trudnych warunkach i ma wywalone na to co kto o nim gada oraz wywalone ma również na to że ktoś wchodzi mu bez pytania do bungala podczas jego nieobecności bo wszystkie wartościowe rzeczy nosi przy sobie to myślę że nie jest aż tak źle, daje dwie gwiazdki pozdro Pawel

logo firmy Pracownik fizyczny w odlewni
Eming BV
logo firmy PRODUKCJA I PAKOWANIE DROBIU
GP Recruitment
logo firmy Inżynier serwisu
Graser Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz monter mig mag
Dextron Personeel B.V.
Były Pracownik

Firma (usunięte przez administratora). Zero szacunku do nowych osób (usunięte przez administratora). Zaraz nowy pracownik.Bo po co ma pracować ktoś dłużej jak wezmą nowego i ucieknie na przerwie.Najgorsza agencja FIDES. nie polecam traktowania ludzi również na hotelu. Za byle co możesz być wyrzucony a jak walisz z (usunięte przez administratora) to jesteś nr 1. Wykorzystywanie ich białe buty dać w firmie niech biegają.. brud smród to określenie adekwatne do tej firmy.

@Były Pracownik

Dokładnie (usunięte przez administratora) , rąbią na kasie na każdym roku

Grzegorz

A ja polecam pracę (przy tzw.kurczakach). Praca jak wszędzie. Jak chce się pracować. Warunki bytowe w hotelu "fides" bardzo dobre!!..

Luq

Witam ja wybieram się tam dzisiaj z kuzynem warto czy nie warto?

Naty

Przestrzegam przed tą firma wraz z chłopakiem uciekliśmy stamtad po 3 tygodniach (usunięte przez administratora), już nawet nie chodzi o prace ale to co działo się wokół niej to istny zart, kolega wczoraj wrocil po południowej zmianie o godzinie 10 rano bo autokar odjechał wcześniej niż miał a skończył prace o 2 w nocy wiec 8h czekał na kantynie. Nie myślą wcale o pracowniku czy on będzie zmęczony, czy nie maja to po prostu w głębokim poważaniu. Kolejna sprawa dotyczy tego mięsa! Ludzie sami mówią co z nim robią, słyszałam jak czekałam na autokar ze facet mówił jak charcha i pluje do tego mięsa i podobno robi to każdy. Kolejna sprawa powinno się schodzić do ciepła po 2h moj chłopak za to schodził po 4h ponieważ rzekomo nie miał go kto zmienić- a na sali pełno czerwonych czepków które są liniowymi i układają się w kółko różańcowe i omawiają nie wiadomo co, ale nikt ci nie pomoże mimo ze 15kg miesa leży na ziemi, to trudno podnosisz i leci dalej do pakowania a później na wysyłkę. Mięso nie jest później myte!! Odrazu wysyłane a tyle co z ziemi tego podnosili to ja nawet nie chce tutaj wspominać. Mało tego zielone mięso tez leci na pakowanie bo niebieski czepek(lekarz, kontroler jakości) wpada raz na tydzień i znajduje brudy, a co z reszta brudów? Poleciała w świat:) Musiscie wiedziec to wszystko zanim się tam wybierzecie zarezerwujcie sobie 1h15min codziennie na dojazd i powrót z pracy( o ile kierowca o tobie nie zapomni o czym wspomniałam wyzej) zbiórka często jest o 3.45 wiec na prawdę sie wyspicie zwłaszcza ze dzień wcześniej kończynie o 18 a w domu jesteście na 19.15. Mało tego wbiłam sobie nóż w reke i babka nawet nie umyła mi tego woda utleniona, zero reakcji tylko wracasz do tego (usunięte przez administratora) A jeśli chcecie sie zwolnić to miejcie na uwadze to ze następnego dnia o 12 musicie sie wynieść, tak postępują z ludźmi którzy nawet nie maja kolejnego lokum czy transportu. Wspolczuje wszystkim którzy myślą ze te opinie są wyssane z palca, tez tak myślałam dopóki sie tutaj nie zjawiłam, nawet pytałam swojej świetnej koordynatorki przed wyjazdem o co chodzi z opiniami stwierdziła ze ludzie po prostu wymyślają to wszystko. Wiec LUDZIE NIE!! NIKT TEGO NIE WYMYŚLA TO JEST CZYSTA PRAWDA

@Naty

I to jest prawda ja też pracowałem trzy tygodnie bo już miałem dosyć jak zobaczyłem te warunki te bungale 6 osób dwie małe lodóweczki brak wyposażenia w kuchni wszystko trzeba swoje mieć sklep dwa kilometry jak się rower chciało to trzeba było zapłacić 35 euro .A jak miałem problem ze sercem to jeden (usunięte przez administratora) z koordynatorów przez telefon mnie (usunięte przez administratora) i powiedział mi że albo przyjadę do pracy a jak nie to mam się (usunięte przez administratora) pakować i (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)wszystko ładnie pięknie dopóki nie podpiszesz umowy . Jedno wielkie chamstwo mi gadali że dwie zmiany po 8 godzin a tu się (usunięte przez administratora) okazuje że popołudniówka jest do 6 rana no sory ja mogę pracować dłużej ale ja w nocy chcę odpocząć a nie (usunięte przez administratora) jak glupi za jakieś grosze

Karol

Robota spoko ale ludzie,,,, na inpak uwazjcie na taką chuda Paulina wulgarna wrzeszczy na nowe dziewczyny moja dziewczynę gnębiła trzeba to za raz zgłaszać do biura nie pozwalajcie sobie żeby wasze baby ona dojeżdżała za raz idziecie do biura jest jeszcze jedna kobieta Jola też na nią uważajcie one dwie zachowują się jak by były tam dyrektorkami dra papy na nowe dziewczyny tak że uwazjcie i co jeszcze zajmują się plotkami wymyślają przeróżna historie tak to jest jak ktoś nie ma swojego życia i życie ich jest tak nudne ze zajmują się cudzym i na te dwie mega pustaki które pewnie nie są nikim w Polsce i pewnie nie mają niczego dlaeto tak się zachowują do nowych osób, robota jest spoko ale nie dajcie się poniżać smarkulom są zielone czepki które są waszymi przełożonymi i tylko ich słuchajcie a jak wam coś nie pasuje ktkes jest wulgarny to macie planistów im zgłaszacie wszystko

@Karol

Zgadzam się plotkują śmieją się z nas ludzie chofzla do planistów mówią że Karoliina ma chore jazdy jak się u weźmie na kogoś to doprowadzi do tego że ludzie się zwalniają nikt z tym nic nie robi " gdzie jest główne biuro żeby się tym zajęło praca nie jest zła ale niech ktoś ma kontrolę nad tymi którzy w cudzysłowu powinni pokazać ludziom co mają robić i dbać zeby się nauczyli pracować chodzą na pani do pracy widać to gołym okiem stoją nic nie robią chodzą na payzy po 40 min i nic takim osoba nie robią., powinien ktoś z Biura przyjechać wejść co drugi dzień zobaczyć co się odpierdala na tych produkcjach zrobić porządek bo fajni ludzie uciekaja nikt o zdrowym umyśle nie pozwoli sobie żeby zniszczyć sobie psychikę przez pracę ja tu przyjechałam z chłopakiem plakalam jak miałam pójść do pracy ale mojego chłopaka polubił normalny zielony i on załatwił mi przeniesienie ale Ci z biura pseydo planiści wcale nie słuchaja co się do nich mówi, praca normalna ale nie dajcie się popychać w robocie mówcie to głośno nie pozwalajcie sobie przyjechaliśmy tu zarobić i wrócić do domu do Polski nie leczyć się na depresję przez osoby pracujące na Esbro które nie mają do czego wrócić do Polski i zostaną tutaj i są żałosne bo normalne osoby wrócą do Polski do przyjaciół do swoich rodzin i nie będą udawały kogoś innego a ja tu poznałam patologię Polska która nie ma wartości i nie ma nic i nikogo w Polsce i nie ma do czego wrovic i będą tu udawać lepszych a tak naprawdę nikim są tutaj uchodźcami

Capek
@Ania

Witam zjechałem wtem co był poniedziałek byłem tam trzy tygodnie nie polecam tej firmy bo jest masakra na domkach wchodzom jak do siebie i sprawdzajom co mamy wtorbach i prywatnych zeczach grzebiom a praca na wieszaniu kurczakuw dopra praca ale niema godziny i nie polecam tej pracy bo nie zarobisz na powrót do kraju

Cytrynka2012

Witam mam ofertę pracy w Fidesie, co możecie powiedzieć na ten temat praca przy pakowaniu ?.

Dawid126

(usunięte przez administratora) Narkotyki. Dziewczyny przyjmują pieniądze za sex od przełożonych.. Koordynator Borys przymyka oko na Amfetaminy i różne używki... Kobieta od bungali Pani Mariola Nadużywa Alkoholu. Szpera w cudzych rzeczach. Jak również byłem świadkiem jak przyjmuje łapówkę od dilera w postaci Drogich Alkoholi.. Tragedia

Ewelka

Potrzebuje opinie na temat agencji fides wybieram się do pracy czy jest ok

@Ewelka

Nie polecam tego (usunięte przez administratora) nie firma banda złodziei i (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku .Mieszkania firmowe w Zeddam są za pluskwionei i inne robactwo tam jest , (usunięte przez administratora) , brud chwała sie hotelem w Zevennar co drugi to ćpun i pijak czesto gęsto przyjeżdża tam policja maja zakaz wzywania policji jak sa jakieś dzikie akcje Esther zakazuje wezwań policji pod pretekstem zwolnienia z pracy tą flądrę za przekręty w firmie powinni w (usunięte przez administratora) zamknąć

@Mati

Czyli nie polecasz wyjazdu z tej firmy ja mam mieszkanie w klein paradijs 14 i mam wyjazd dziś z Polski o 18.00 i teraz nie wiem co robić czy zrezygnować czy jednak jechać jest to mój pierwszy wyjazd przez tą firmę poradź mi co zrobić

@Mati

Nie wiem dlaczego administrator usuwa takie słowa ja kołch ….z , oszus….ów , (usunięte przez administratora) lu to nie sa jakieś wulgaryzmy

@Ewelka

Daj sobie z nimi spokój znam ludzi którzy pracują po 5 , 10 i więcej lat to nawet oni nie polecają FIDESA oni mówili ze ci zaczynali karierę na samym początku we Fodesie bardzo sobie ich chwalili dbali o ludzi a teraz to jedna wielka porażka ob....óz pracy ta firma spadła na psy .

@Mati

Dokładnie czemu wszystkie nie wulgaryzmy usuwacie !!!!!

@Mati

A powiec mi jak wygląda np zjazd z tej firmy do Polski czy fides też zapewnia busa czy już trzeba samemu szukać

@Ewelka

Widziałem na własne oczy i słyszałem od innych ludzi kazali im sie spakować o opuścić hotel do danej godziny nie ważne czy mieli swoje auto czy byli bez auta nie interesuje ich to gdzie pójdziesz po opuszczeniu hotelu maja to w nosie nie załatwiają busa tam w tej firmie jest taki przemiał ludzi ze głowa mała i na bank trafisz jak tu przyjedziesz na kurczaki tam im wiecznie ludzi brakuje

@Mati

Tam jest rozbiór kurczaka pakowanie foliowanie itp co to znaczy trafię na kurczaki

@Ewelka

Kurczaki to kurczaki weź sobi coś grubego do ubrana na halach produkcyjnych jest max 5 st celcjysza

@Mati

O masakra a oni pytają o rozmiar ciuchów i butów że wszystko będzie czekało na miejscu

@Ewelka

Oni tylko duzo objecuja weź coś swojego

@Mati

Kurcze a oni tak mówia że robota pewna i że idzie na niej fajnie zarobić a jak z wypłatami

@Ewelka

Nie słuchaj tych (usunięte przez administratora)z biura powiedz mi z kim rozmawiałaś ??? Było tak że ktoś porobił 2-3 dni i ni z gruszki nie z pietruszki zwalniali z pracy . Robota pewna :-) :-) ha ha ha u nich nigdy robota nie była pewna zwalniają ludzi o byle (usunięte przez administratora) z dnia na dzień

Ewelka

Byłeś może teraz tam przy pracy przy kurczakach w ezbro czy jakoś tak

@Ewelka

Jeżeli przyjeżdżasz, żeby zarobić? Polecam. Jeżeli balować? Nie polecam. Pracujemy wraz ze znajomymi ponad dwa lata i nie narzekamy

@Ewelka

Pracowałem w tej fabryce tam jest masakra to nie praca to orka tempo jak hugo a polaczki jak sie dorwią władzy to masakra wyżej (usunięte przez administratora) maja znając administacje tej strony zaraz polowe rzeczy z tego komentarza usuną

@Mati

Da się na dłuższą metę tam robić jeśli ktoś jest na okresie próbnym

Ewelka

Mogę prosić o jakiś kontakt lub nr tel

Ewelka

Masz może Messengera? Chciałam się zapytać jake są tam zasady jeśli ktoś pije codziennie i właścicielka tych domków wie o wszystkim czy ona coś z tym robi i wogole czy tam są panienki do towarzystwa pytam ponieważ mój mąż tam pojechał i od wczoraj nie mam z nim kontaktu a czytałam na stronach fidesa że tam jest alkohol i panienki nic więcej

Ewelka

A ja okolice męciny właśnie

Tzn co robi

@Ewelka

Proponuje niech każdy zajmie sie sobą i nie opisuje tu osób prywatnych.

Nikt nie ma pewności czy pisze z czyjąś żoną a może kochanka zazdrosna?

Damian
@Ewelka

Tak praca na kurczakach wypłata co tydzień jest git

Ewelka

Jak mogę się z tobą skontaktować na priv

Gabrysia

Co wy tu piszecie nabijanie się z dziewczyny martwi się o męża . Nie słuchają ich ja tu mieszkam ponad rok większość to pary przyjeżdżają tutaj lub trzyosobowe rodziny ktoś ciebie tu podpuszcza . Nie słuchają tych i nie czytaj wypocin . Ludzie mają ubaw że sobie z ciebie bekę ciągną . Przyjedź zobacz a nie czytaj tych wypocin nataszki Saszki i Ambrożego kleksa . Wyluzuj dziewczyno , przyjedź do męża zobacz sama jak jest a nie czytasz te ścieki . Ludzie mają porzuwke z tego że robią gnój drugiej osobie . Jestez zmęczona po całym tygodniu pracy marzysz o tym żeby odpocząć i się wyspać zrobić pranie poleżeć .a te całe wypociny pisze (usunięte przez administratora) która mąci ludziom w życiu . Przyjedź zobacz sama wtedy wyciagaj wnioski

@Ewelka

Nie słuchaj Gabysi bo to jedna z tych co za żonatymi mężczyznami lata Jestem tutaj na miejscu i na własne oczy widziałem co tu się odwala co weekend wczoraj to w tym domku to był gruby melanż

Sandra
@Ania

Cały ośrodek wie co sie tu działo wczoraj w tym domku.

@Ania

Proszę powiec mi co to był za melanż w tym domku i czy mogłabyś mi też powiedzieć jaki to byl nr tego domku bardzo mi zależy

@Sandra

Co się działo w tym domku jest możliwość żebyś mi powiedziała

Ewelka

Możesz mi podać jakieś namiary na ciebie zadzwonię do cb bardzo mi zależy na tym błagam cię

Ewelka

Proszę cię daj nawet maila do cb napisze i dam ci nr tel do mnie bardzo mi zależy

Ewelka

Podasz mi jakis namiar na cb

Sandra

Ale co ty dziewczyno ode mnie oczekujesz?

Hej
@Ewelka

Pracowaliśmy z żoną i znajomymi na Esbro . Dojeżdżaliśmy autami prywatnymi były to bardzo dobre czasy chodzi o to że ludzie pracowali teraz to więcej narkomanów i patologicznych par alkoholików , udają że pracują a w sumie pracujesz za nich . Udają chorych są śmieszni ale jak jesteś na hali to to już nie jest śmieszne bo za każdą osobę która nie idzie do pracy bo jest przepisy albo po narkotykach to ty musisz za tę osobę robić czyli pracujesz za pensje jednego człowieka a pracujesz za tego alkoholika również który został w domu , mówcie przełożonemu Maciejowi kto jest przepity i nie idzie do pracy bo inaczej będziesz pracować za siebie i za niego. A pensja ta sama . Mówcie jak wiecie że (usunięte przez administratora) się bawi bo na drugi dzień wy będziecie pracować za dwie osoby

Natasza

Wczoraj znów imprezka gruba była jak to w weekend chłopaki musieli sobie z panienkami poszaleć.

Iza
@Natasza

Temu pewnie tak głośno było krzyki jęki stękania odgłosy dziewczyny sobie piszczały

@Natasza

Dajcie sobie spokój z tym głupim gadaniem pokażcie mi dowody na to że chłopak w czerwonej bluzie coś serio robi bo ja już w to nie wierzę

@Mati

A miałeś problemy z wyjazdem pochodzili do ciebie lekceważonco?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fides Uitzendgroep?

Czy masz swoje auto czy masz dwie lewe do roboty nic ciekawego sie nie ptyaja pewnie jak masz auto bedą chcieli ci kogoś wcisnąć do samochodu bo oni uważaj a jak pracujesz dla nich to twoje auto to taxi

Krystyna
@Marek

No niby ekonomiczne podejście w takiej sytuacji, pytanie czy to jest jakkolwiek rekompensowane? I w sumie jak się nie przyznasz to sami wyczają? Coś jeszcze jest tu dla nich atutem u kandydata?

@Krystyna

Tak musisz sama brać kase od ludzi za paliwo bo ta banda fidesowa nie płaci za dojazdy tzn zależy ile masz km do roboty . Paliwo paliwem a za amortyzację auta gdzie znam ludzi co tłuką km od groma i dwa Żary do roku wymiana oleju a tu ceny to kosmos . Kij z ekonomia i ze taniej wyjdzie dojazd do roboty . Szczerze wole sam jezdzic do roboty każdy ma to w (usunięte przez administratora).auto nie ich auto wchodzą w brudnych buciorach a ty po tych syfiarzach musisz sprzątną

P

Smród brud i ubóstwo, zakwaterowania od firmy Fides,brudne pokoje,w hotelach pozostawione brudne tampony i prezerwatywy, pajęczyny po kątach , pająki, zużyte stare naczynia, garnki pordzewiałe,patelnie poprzypalane, materace od krwi,pokoje klitki nie da się przejść,ich regulaminy śmiechu warte, zakup środków czystości i do mieszkania na własny koszt, koordynatorzy to zwykle burasy i debile,jak ci się praca nie spodoba wyrzucają na zbity pysk tego samego dnia od rezygnacji,najgorsza firma jkaa może być, strzeżcie się zakładu Pracy Esbro tam to dopiero (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na kółkach

Ilona
@P

O matko, aż tak źle jest z tymi zakwaterowaniami... Rozumiem, że nic za nie nie płacicie? Stąd pewnie też takie warunki...

@P

Teraz zastanów się kto robi ten (usunięte przez administratora) według ciebie ? Koordynatorzy ? Czy dumni i zawsze bez winy pracownicy? Jak dbasz tak masz jedynie możesz podziękować byłym pracownika ???? mam wrażenie że w twojej opini to koordynatorzy hodują pająki, zostawiaja tampony i tym podobne haha

@P

Brawo święta prawda a ten mały czarny (usunięte przez administratora) pseudo konserwator wielki serwisant tez z naprawami w ciula sobie leci wiecej widziałam go z telefonem w łapie niż naprawiał taka jego robota wiecej klepie jęzorem niż robi wielki kurna fachowiec na wszystkim sie zna ha ha ha . Słyszałam że to jeden wielki donosiciel sprzedaje ludzi do tej chudej Oli .

iza
@Ania

mówisz o tym małym cicho ciemnym fagasie co jeździ busem mercedesem???? w(usunięte przez administratora) lebokowej wchodzi jak bez mydła donosi na wszystkich dookoła fachowiec od wszystkiego łazi i pierniczy z wszystkimi na hotelach zamiast robić i usuwać usterki. tu z tobą rozmawia a jak się odwrócisz to by ci ten fałszywiec noż by wbił w plecy wredna (usunięte przez administratora) społeczna i wiecznie chodzi z telefonem w rece siedzi w rogu udaje ze cos naprawia a potem okazuje sie że internet przegląda i tak wyglada jego praca w tej firmie

Ona i On
@P

To sami pracownicy niszczą wszystko zastawiają materace zapuszczają robactwo ,zobacz sobie jak idziesz do łazienki po jakimś w hotelu jeden z drugim zostawia (usunięte przez administratora) pety tampony (usunięte przez administratora) nikt (usunięte przez administratora) nie ruszy żeby podnieść (usunięte przez administratora) żeby zwrócić uwagę smieciazowi który ugotuje zasra całą kuchnię i wychodzi , zwróci jeden drugiemu uwagę. Bo za chwilę będziemy żyć w hlewie , żeby nie wynieść (usunięte przez administratora) korona z głowy ci spadnie nie (usunięte przez administratora) wylatują śmierdzą ale żaden królewicz ani królewna.nie chwyci worka i nie wyrzuci (usunięte przez administratora) , t(usunięte przez administratora)zacznij myśleć co piszesz zastanów się najpierw mądra główko i rozejrzyj się do około siebie popatrz na ludzi którzy cię otaczxaja i zacznij od siebie i innych wymagać żeby każdy po sobie popatrzał . Każdy to będziemy żyć jak Królowie w pachnących hotelach !!!! I prestensje do całego świata ...typowe Polaczki. Dlatego mieszkam już na prywatnym bo nie mogę już patrzeć na takich jak wy .

Kamil

Odradzam nie przyjeżdżajcie do Fidesa oni tylko pięknie mówią jak ciebie ściągają do pracy obiecują złote góry a po przepracowaniu tygodni nic się nie zgadza z tym co ci mówili nie ma opieki koordynatora do nikogo się nie dodzwonisz nikt telefonu nie odbiera , jak chcesz wolny dzień zapomnij musisz podpisać wypowiedzenie urlop również ci nie przysługuje nigdzie nie pojedziesz . Planerzy na Esbro to karierowicze (usunięte przez administratora) nic z nimi nie załatwisz jeden Polak i obcokrajowiec nic nie załatwisz absolutnie zapomnij . Omijajcie tę firmę z daleka

@Kamil

Ale taka jest prawda jak ludzie co 10 lat i więcej lat pracowali dla nich to sie zwalniają to cos o tym świadczy

Rafal

Pracowałem na putten odradzam stanowczo tam jest planista nie odczytuje wiadomości nie odpisuje ma swoich pracowników których lubi jest jakby lizusowaty taki bykejaki nie ma swojego zdania możesz mu nakazać a on usiądzie na fotelu i słucha ale nic nie robi , nic nie załatwisz zmieniłem pracę zero komunikacji z nim , odradzam stanowczo

Mar

Przestrzegam przed tą firmą przyjmują wszystkich jak leci najgorsza patologie jaka została wyrzucona z innych biur , na Esbro nikt nie kontroluje na produkcji co się dzieje przychodzą pijani (usunięte przez administratora)normalne osoby za przeproszeniem (usunięte przez administratora) a pijani nie mają siły i się szwendają po hali a my niemnali musimy robić za dwóch a pensja ta sama . Mieszkałem z parą która ciągle wymyślała choroby a tak naprawdę wiecznie pijani nie miłej siły chodzi. Do pracy i udawali . Praca nie jest zła tylko ci ludzie najgorszy sort z Polskiej (usunięte przez administratora) poszukiwani lub bezdomni lub kryminaliści i takich traficie na domek . Porażka nie myją się śmierdzi w autobusie wytrzymać nie idzie . I co najgorsze zgłaszasz w biurze planiscie że gościu idzie do pracy pijąny lub (usunięte przez administratora)i nikt z tym nic nie robi . Wolałem z dziewczyną wrócić do Polski i pracować w Polsce niz być poniewierany lub okradziony przez patologie .

Jarek
@Mar

Święta prawda

Evi
@Mar

Dodam tak (usunięte przez administratora)nie równa...Tylko przykre jest to że nie które Panie Zamiast pracować wysługują się młodymi a puzniej są takie efekty jakie są... Owszem tak jak powiedziałam hotele nie zbyt atrakcyjny a ceny za pobyty coraz większe...

Norbi

Posłuchajcie co to za ludzie rowerami gonić ludzi sami niech jeżdżą do pracy rowerami to zobaczą jak dupska im zmarznąć jak można tak robic z ludźmi to nie firma to są okropni ludzie szefostwo jeździ autkami a ludziom trupy rowery dają co to za kraj brak szacunku do pracowników zucaja ludźmi jak ścierkami rzeczą brak dowozu do pracy ludzi nie stać taka firmę na auta czy busy i wozić jak to jest w innych firmach tragedia kradną ludziom kasę masakra nie ma konkretnych wypłat okropnie nie polecam

@Norbi

A zwróciłeś uwagę czym jeździ esther ??? PORSCHE CAYENNE TURBO GT Za 323 tys euro , Leboczek mercedes amg za 100 pare tys euro , Clemens właściciel tego bajzlu mercedes klasa S 400 tez za 300 tys euro teraz wiesz z czego maja te fury z każdego oskubanego biednego polaczka zwróć uwagę na swoją wypłatę jak jedziesz na urlop i wypłatę przy 40 h pracy pytam sie dlaczego i jakim prawem ludziom zabieraja od 30 -40€ na tydzień !!!!

Zbyszek
@Norbi

Na tej stronie tez cenzura słowa jak zło …..je , oszu….ci itd te durny administrator wszystko usuwa patrz na to uzywam w/w slow w całej okazałości Fides to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zaraz admin te słowa usunie ????????????????

Do Norbi
@Norbi

Ty chyba nie wiesz w jakim kraju jesteś z czym dojechać do pracy ośle , ale to jest mały szczegol dobrze że są rowery a nie z buta pieszo do pracy musisz pójść , tutaj jest brak reakcji na to co się dzieje już w fabryce . Tam rządzą jakieś pseudo Polaczki dra mordy nie pracują chodzą sobie rozmawiają bo pracują już np rok a ty musisz (usunięte przez administratora) za dwie osoby w tym jest problem ja sobie poradzę moja dziewczyna nie daje rady bo ja gnębią stare pracownice stażem a młode gówniary bo pracują juz parę miesięcy dłużej tak być nie może dlaczego nikt z biura się nie ubierze nie wejdzie zobaczyc nie kontroluje hamstwa na produkcji . Ja znowu zauważyłem dużo kryminalistów którzy chcą ustawiać innych słabych psychicznie chłopaków . Więcej kontroli z biura na porodukcji zwolnić tych którzy dojeżdżają nowe normalne osoby ja sobie nie pozwolę wjeżdżać na psychikę ale inni nie dają rozpadu i jadą do innej pracy , odradzam tylko ze względu na to brak kontroli na hali produkcyjnej

Evi
@Do Norbi

Dokładnie bardzoo dobrze powiedziałeś byłam pracownikiem tej firmy.. wiem co się dzieje. Polak Polakowi wilkiem Wsdyd i żenada... Dodam na terenie Firmy zostałam okradziona.!

Mariolka

Cześć, mam opcję wyjechać na kurczaka przez fidesa i chciałabym się dowiedzieć czy warto, czy są godziny i jak to wszystko w realu wygląda. Z góry dzięki

@Mariolka

Jest możliwość skontaktować się z tobą prywatnie opowiem ci o pracy tam

Mairiusz
@Mariolka

Daj sobie siana z kurczakami i z fidesem nie pojęciami tego dziadostwa robota jak w obozie ludzi Fides traktuje jak swojich niewo….ków jednymislowy Fides i kurczaki to wielki kibel z (usunięte przez administratora)

@Mairiusz

Potwierdzam byłam tam i widziałam co się tam dzieje

@Ewelka

Łukasz przez telefon mówił tak pięknie że chciałam się upewnić bo coś mi tutaj śmierdzi. Niby 350 euro na tydzień, wszystko pięknie domki, dojazd. Dlatego chciałam usłyszeć od was opinie, wiem że te wszystkie agencje ściemniają

@Mariolka

Powiem ci tak jak wyciągniesz 250 euro za tydzień to jest wszystko po odbiciu mieszkania ludźmi tam bardzo śmiecą traktują tak jak by cię w (usunięte przez administratora) umyli nie rób tego błędu i nie jedź tam bo będziesz płakać i prosic żeby ktoś po ciebie przyjechał zero pomocy koordynatora jak się chcesz czegoś w biurze dowiedzieć to cię zbywają miałam umowę na miesiąc okres próbny i gdybym nie poszła do nich i nie zrobiła grandy to bym się nie dowiedziała co z następna umowa a kolejna umowa jest na 3 tygodnie później sejo nara i do Polski

@Ewelka

Dzięki za informacje. Jestem bardzo wdzięczna. No cóż szukam innej agencji.

Nie ma sprawy

Emanuel olisadebe..
@Mariolka

Są godziny praca ok dla kobiet na inpacku chcesz pracować pracujesz i zarabiasz tygodniowki z 4 z przodu

xyz
@Emanuel olisadebe..

Emanuel co ty gadasz, jesteś z hq? Płaca nie była warta tej pracy. Godziny? 2 tygodnie pod rząd dali nam na zmianę popołudniową w której są nadgodziny, praca od 15 do 3 nad ranem z czego jeszcze trzeba było dojechać na miejsce, więc wyjazd o 14, powrót o 4. Przez 2 tygodnie pracowaliśmy x godzin dziennie, bo nadgodziny różnie, raz do północy, raz do nawet 4 w magazynie i w ogóle nie oferowali dnia wolnego po tym. Dodatkowo 2 godziny na dojazd w obie strony, bo domki w odległości 50km od magazynu. Dla kobiet praca wcale nie była ok, nie dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę i nie potrafią być asertywni. Kierownictwo wrzuciło bez żadnych skrupułów małą kobietę na wieszanie całych kurczaków, po 2 dniach tego tempa i ciężarów wysiadły mi plecy, gdy padła prośba o przeniesienie, dostałam tylko krótkie "nie ma takiej możliwości" i dalej mam naginać. Spedycja lepiej nie miała, bo nie dość że muszą wsiąść w autobus o 14, dojechać o 15 to jeszcze mają czekać do 16 na rozpoczęcie swojej zmiany! Rozporządzali naszym wolnym czasem wmawiając jakieś głupoty, że nie stać ich na to, by po godzinie pojechał drugi autobus. Idiotyzm! Fides, kurczaki, Park Aqualanda to jakiś żart, to powinno być nagłośnione, jak to jest, że pracownik wchodzi do domu o 4 nad ranem i o 14 ma już być gotowy do wyjścia na kolejną zmianę? Gdzie jest 12 godzin odpoczynku? Fides odpoczynek liczy w trakcie dojazdu/zjazdu do/z miejsca pracy, czyli kiedy wy się męczycie godzinną podróżą, to jest wasz czas relaksu i oni z tego korzystają. Zmiana popołudniowa to jest koszmar, jest totalny chaos i mięso jest podnoszone z ziemi z powrotem do kartonów. Obrzydlistwo. Tfu

Szymon
@Mariolka

W sobotę właśnie tam wyjeżdżam na kurczaczka z kumplem. Zobaczymy jak to tam wyglada

Lukas
@Szymon

Życzę powodzenia

@Maria
@Szymon

Dajcie proszę znać. Miałam wyjeżdżać z koleżanką pod koniec tygodnia, ale chyba zrezygnujemy...

Krezol
@Mariolka

Daj spokój nie idź tam niby hotel (usunięte przez administratora) ale warunki w pracy są opłakane nie masz czasu na nic śmierdzi duszonymi kurczakami nie polecam

Niepamietam
@Mariolka

Ogólnie nie jest źle.zarobki są wiadomo godziny muszą być .

Kokos

Powiem tak nie dawno zjechałem z tej firmy nie polecam masakra (usunięte przez administratora) żegnam dla każdego są nie mili brak przeszkolenia brak kultury szacunku do ludzi myślał że to roboty ludzie to nie roboty na pokojach masakra ćpanie narkotyki pijaństwo dojazd do pracy rowerem w deszcze i mróz gdzie taka firma ma swoje auta na dowód ludzi wykorzystują (usunięte przez administratora) to jeszcze traktują jak (usunięte przez administratora) na kuchni brak baniaków nie ma niczego byłem kilka dni i uciekłem stamtąd rowery rozwalone mają zabić się mozna taką firma i nie stać ja na busa do wożenia ludzi zucaja ludźmi jak chcą tragedia jednym słowem (usunięte przez administratora)nie polecam opiszę ich w gazecie porażka ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

• Jak się pracuje w Fides Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Fides Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 312.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fides Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 62 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fides Uitzendgroep?

Kandydaci do pracy w Fides Uitzendgroep napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fides Uitzendgroep