Opinie o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fides Uitzendgroep. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fides Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Esbro

Gdyby nie(usunięte przez administratora)to by ta firma poległa. Osoba która wspiera, pomaga i ogarnia wszystko. Praca jak praca, jeśli chce się pracowac to jest Ok. Wielkie wsparcie w biurze pomoc wielka! Pozdrawiam czerwonego z kruiden, bardzo miła współpraca!

Ewelka

Macie na to jakieś dowody jeśli tak to dajcie je tutaj zobaczymy czy to co wypisujecie tutaj to jest prawda czy poprostu robicie sobie jaja i macie z tego ubaw

Ewelka

Masz jakieś dowody na to że to jest prawda czy poprostu sobie jaja robicie i żarty z innych ludzi a opisywanie ludzi z wyglądu jest karalne

@Ewelka

Ty jesteś (usunięte przez administratora) dziewczyno? Po co ktoś miałby robić sobie ubaw, to wszystko co piszą to prawda w 100%

Naty
@Natalia

O słuchaj rozpoznałam osobę po samym opisie sytuacji wy mieszkaliście w naszym domku po nas i dziękuje Bogu ze wyniosłam się po 3 tygodniach, a ze was musiało spotkać takie coś jeszcze moich ziomków..przesada a dlaczego te dzbany same oglądały monitoring to ja nie wiem na prawdę..chłopaki tez niech napiszą opinie jak Hubertowi szczur latał po blacie

Masz może jakieś dowody

@Natalia

Chce tylko wiedziec co tam się dzieje możesz napisać jakoś na priv

@Natalia

Jeśli masz jakieś dowody na to co piszą udowodnij to bo gadać i pisać każdemu wolno i wodę z mózgu robić

@Naty

Można wiedzieć co się na domkach dzieje wybieram się tam jutro

@Carlos
@Ewelka

Piszesz tutaj z dnia 04.12.2022 że wybierasz się na domki jaka jest twoja opinia pod względem pracy, domku i wypłacalności tego biura?

Mariusz

Wszyscy jeszcze powinni na stronie wujka G…le wystawiać im opinie pod ich strona firmowa tu mi sie zdaje że nikt z fidesa tego nie czyta

Patryk

Jeśli chodzi o podjęcie pracy w tej agencji to szczególnie odradzam ponieważ jeśli ktoś nie chce być wydojony z kasy a pracował ludzi nowych traktują jak (usunięte przez administratora)do tego jeszcze jest niebezpieczeństwo związane z wypadkiem i ogromnym hałasem .pomoc koordynatora to kończy się z chwilą podpisania umowy jeśli chcecie mieć dobrą pracę to nigdy w tej agencji wiem z własnego doświafczenia.

@Patryk

A wiesz może co się dzieje na domkach ?

Mariusz
@Patryk

Zgadzam sie z tobą w 100 % również ich odradzam kantują ludzi na każdym kroku dobra rada zapiszczcie sie do związków zawodowych do FNV tam pracuja polscy doradcy . Macie problem dzwonicie do związków i we fidesie majtami trzęsą . Teraz sprawy potoczyły sie tak daleko ze Fides musi ludziom grubą kase oddać za dojazdy , stażowe skubali ludzi jak byli na urlopach a z czego właściciele sie dorobili milionów na koncie ???? Z biednych Polaków których od lat skubią nie ważne czy to nowy pracownik czy stary pracownik

Jarek

Napisz ja jestem na domkach jest spoko nie słuchaj 586645234

@Jarek

Możesz dać nr tel do siebie

Bardzo mi na tym zależy

Jarek

Przepraszam 576645234 pomyliłem jedna cyfrę zadzwoń po godz 19

Ok

Natalia

Nie polecam i ostrzegam wszystkich. Pracowałam w Esbro, praca była w porządku, ale po tygodniu wróciliśmy na domek z pracy o 18 tej i okazało się że ktoś nas okradl!!!! Ukradli mi telefon, pieniądze, moim kolegom ukradli zegarek warty 1500zl, karty płatnicze itp. Najlepsze jest to, że wszyscy wychodziliśmy rano do pracy i zamknelismy domek na klucz. Po zgłoszeniu sprawy koordynatorowi, nie uzyskaliśmy żadnej pomocy, śmiał się nam prosto w twarz i mówił że nic nie może zrobić, bo nie ma śladów włamania, przejrzał monitoring, ale słabo widać i zapytał kiedy się wyprowadzamy . Masakra, jak Polacy traktują Polaków. Na następny dzień dostaliśmy maila z wypowiedzeniem umowy. Choć i tak nie chcieliśmy dalej tam pracować. Nie polecam, pojechałam tam z chłopakiem żeby zarobić pieniądze a teraz jestem w plecy, bez telefonu i bez kasy.

logo firmy Pracownik fizyczny w odlewni
Eming BV
logo firmy Spawacz monter mig mag
Dextron Personeel B.V.
logo firmy PRODUKCJA I PAKOWANIE DROBIU
GP Recruitment
logo firmy Inżynier serwisu
Graser Sp. z o.o.

Aż tak źle tam jest?

Nie polecam tej agencji, zero szacunku od strony koordynatorow i calej elity z biura stawki maja mniejsze niz inne agencje a uwierzcie mi przez inna agencje dostaniecie ta sama prace wiec nie ma sensu przychodzic do fidesa bo nie maja nic do zaoferowania procz plusks (usunięte przez administratora) i braku szacunku. koordynatorzy kompletnie zmieniaja stosunek po podpisaniu umowy

@ja

Święta prawda robactwo biega po ścianach dezynfekcji nie potrafią zrobic (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku Fides beznadziejnie płaci inne agencje lepiej płaca niż ta banda

natalia

Nie polecam fidesa, począwszy od warunkow mieszkania po zachowanie ludzi z biura. W pracy nie maja wiele do powiedzenia wiec trzeba sie zdac na siebie gdzie trafimy. Warunki mieszkaniowe wydaja sie byc okej, ale w pokojach sa pluskwy, nie robia prawidzych dezynfekacji b opluskwy dalej wychdoza. Sa tez mrowki a sciany to jedna wielka plama po zabijanych robakach. House maister od pilnowania pokoi ciagle sie zmienia bo nikt na dluzsza mete nie wyrzyma z lebokami itp. Toalety sa pozapychane tak samo jak prysznice, trzeba wiec aamemu sobie kupowac chemie aby cokolwiek z tym zrobic a oni potrafia czlowiekowi powiedziec ze jak nastepnym razem sie cos zapcha to my za to zaplacimy. slowa oli lebok oczywiscir. Klaudia z biura to najmniej miła osoba jaka niestety musialam poznac. Kiedy przyjechalma pod biuro z umytym autem ona z wyrzutami zaczela mowic agresywnie ze auto jest zle umyte i moglabym wiecej pieniedzy wydac na umycie auta bo przeviez oni z wlasnej kiedzeni i dobrego serca daja nam auto abysmy mogli dojezdzac do pracy XD kaazdego polaka wrzuca do jednego worka a holendra głaszcza w biurze po ramieniu. Z reszta wszyscy z biura to przyd*pasy. Faceci tak samo zachowuja sie jak paja*e. Zrobia wszystko zeby kogos z gnoic. na zewnatrz hotele sa okej ale w srodku tak jak zabiles robaka 5 lat temu lub cos bylo zepsute to tak jest dalej. Slabe zarobki w porownaniu do innych agencji. Brak jakiejkolwiek wiedzy i kompetencji na infolini. Tragedia.

Bery

A ja wypowiem się na temat hotelu Zeddam mieszkam tam od paru miesięcy trochę popatrzyłem na temat opiekunów hotelu . Był tu taki młody koperek czy jakoś tak od warzywa totalna olewka mówiłeś mu że to uprawne że to zepsute miesiąc czekałeś na odpowiedź nic nie reagował imprezy za imprezami gonił tylko tych którzy mu nacisnęli na odciski jak siedziałeś cicho i nie donosiles na niego że sobie imprezki sam robił to miałeś karnet na robota co chceta . Jak wydzwaniales do niego że jest hałas i głośno obok w pokoju a pokój był jego znajomego to miałeś co tydzień żółtą kartkę , nie kompetentny szukający wrażeń chłopaczek . Teraz jest Michał jak na razie stara się wszystko na bieżąco robić , ćpuny i alkoholicy na chwilę obecną uspokoili się w hotelu zrobiło się ciszej bo Michał reaguje jak na razie . Nie ma u niego wyjątków . Tak że polecam hotel ja robię na kurach

Zeveenar

Hotel zeveenar pełen profesjonalizm właśnie wróciłem z pracy . Cicho bezpiecznie Pani Asia odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku . Trzyma dyscyplinę jest cicho można się wyspać osoby które próbują zakłócić spokoju są wyciągane co do nich kary . Wiadomo jak ktoś chce imprezować to nie to miejsce . Tu nie ma choloty i patusów . Jak są to parę dni i się zawijają . Polecam hotel

Kmwtw

Kocham planistę Maćka ❤️

Kosa

Pieniądze na czas tyle plusów reszta to (usunięte przez administratora) brud i zero organizacji pracy rumuny proboja rządzić ale im nie wychodzi kordynator Ukrainiec (usunięte przez administratora) i kretyn skończony nie wiem kto go tam przyjął po zatym chamstwo i cwaniaczki ale tylko do bramy za bramą uciekają jak lamusy tyle w temacie

Krzychu

Witam pracowalem przez ta agencję ,ale jako spawacz moja firma byla do zniesienia ,Ale znam duzo osob co pracowalo na kurczakach i powiem ze traktuja ich jak psy albo gorzej. Co do agtencji to odnosnie choroby do godziny 9:00 mozesz sobie chorowac pozniej wizyta i albo do pracy albo wyjazd.

Bartek

Pracuje na kurczakach już ponad 1,5 mieszkam teraz na hotelu praca jak każda inna wypłaty na czas co tydzień jak przyjechałeś się bawić, pić imprezować to zły adres, jak chcezz zarobić na jakiś cel ja np zbieram na budowę mam może 25 lat ale chce sobie wybudować u rodziców domke mam odłożona kasę posiedzę tu jeszcze może pół roku może mniej i wrócę do domu. Rąk sobie nie wywrywam ale na początku pierwsze dwa tygodnie bolą ręce, mięśnie lolrsotu robisz coś innego inż w Polsce jadąc tu weźcie maści chłodzące, ogólnie weźcie leki z Polski jakieś leki na grypę na żołądek tu ciężko znaleźć aptekę. Co jeszcze jedzenie w sklepach jak w Polsce nie trzeba zabierać tu też kupicie. Koc, poduszka, środki chigieny osobistej naturalnie lub kupicie tutaj ważne ciepłe ubrania może nawet czapki bluzy ale bez kaptura bo ciężko później jest założyć na bluzę z kapturem robocza bluzę skarpety dlugie żeby nie obetrzec sobie stopy, dresy ja używam na luzie można się schylać podawać kraty czy kartony a i najważniejsze euro zabierzcie nie polska kasa bo nie ma tu kantoru No i już z kontem walutowym i karta przyjeżdżajcie hehe bo dużo ludzi bez kont przyjezdza. Później nie mają konta walutowego panikują karta nie przychodzi masakra stres. Najlepiej wszystko sobie, alozyc będąc w Polsce. Można zarobić jak ktoś chce pracować. Bawić się nie polecam bo zakończą z wami pracę. A naprawdę można dużo odlozyc pieniędzy. Jak również można też w weekendy pojechać pobawić się w różnych klubach pub. Mam nadzieję że komuś pomogłem.

Pracownik esbro

Powiem krótko robota lekka nawet o dziwo nie jest żmudna ale jeśli ktoś chce poświęcać dziennie 4 h dziennie na dojazd do pracy i oczywiście czekanie po pracy na busa gtv 2 h to jest robota dla niego. Poza tym podpisujesz papiery w których masz zakaz wyrażania negatywnej opinii o pracodawcy jak dla mnie kabaret. Pozdrawiam z esbro wehl.

Były

Pytanie dlaczego WAZNE I FOR.ACJE (negatywne)które dodają ludzie o Fidesie i pracy na Esbro są usuwane . Też tam pracowałem swoje doświadczyłem nie polecam ale administrator nie powinien usuwać niechcianych komentarzy.

Kocur44

Polecam, pracuje na esbro i wypłaty po ponad 550e tygodniowo zawsze są na czas. Praca nie jest ciężka, ale za to w szybkim tempie. Ogólnie koordynatorzy szczególnie Szymon S bardzo pomocni i zawsze pod telefonem.

Mateusz
@Kocur44

Przy ilu godzinach masz 550€ ????????????????

Aneta

Polecam hotelu Mercurion 22 6903PZ w Zevenaar. Osoba zarządzająca w tym hotelu pani Asia .W. Swoją pracę wykonuje w mojej ocenie na szóstkę 6+????.Bardzo życzliwa.Zawsze mogłam liczyć na pomoc z jej strony .To miejsce i właśnie pani Asia sprawiały że chętnie do niego wracałam po pracy.O tym jednak nie będę pisała.

Max

(usunięte przez administratora)ludzi na każdym kroku całe szczęści związki zawodowe zainteresowały sie ich wyczynami . Ludzi traktują jak śmieci w tej firmie jesteś tylko numerkiem w ich systemie nie ważne czy to nowy pracownik czy stary pracownik . W tej firmie przyszłość ma k…wa i złodziej dawanie 4 liter szefowi to sie wszystko ma czego sie zapragnie a ten jeden z biura ma takie rogi że ledwo co wchodzi do biura przez główne drzwi . Za wasze pieniądze jezdza sobie luksusowymi samochodami i wyjeżdżają na luksusowe wakacje .

@Max

Brawo Max moze mister L . W końcu otworzy oczy jak jego baba szeroko nogi rozkłada niech pomyśli sobie jeszcze jaką fujarkę trzymała w ustach jestem ciekaw czy nie będzie mu się zbierało na wymioty jak z języczkiem będzie się z nią całował ????????????????????

Roman
@Max

No właśnie po co koordynatorowi mercedes V-klasy

@Roman

No a po co mu taki samochód żeby woził swoje (usunięte przez administratora) i swojej rodzine po całej Europie i zgadnijcie na czyj koszt tankuje ani kropli paliwa za swoje nie zatankował przeciąga tylko firmowa kartą i ma to w poważaniu bo polaczki robia na jego wojaże

siema w tą sobotę jedziemy z kolegą do pracy w cholandi czy na serio jest tak źle czy to wymysły pocpanych ludzi którzy lecieli w.balet i lecieli w (usunięte przez administratora) pokoje mamy dwu osobowe i serio praca na kurczakach jest po12 h ?

@Michał

halo czy ktoś mi odpowie bo widzę że każdy tu taki cwany w komentarzach ale do odpowiedzi chętnych nie ma ??

Xyz
@Michał

Nie wiem, czy moja opinia cokolwiek dla ciebie znaczy, jednak mogę ci napisać, jak to tam mniej-więcej wyglądało. Domki w Parku Aqualanda są 5-o osobowe, z czego są 2x2-osobowe pokoje oraz jeden jednoosobowy (wiemy, że jedynki dostają zasłużeni pracownicy). Możesz spotkać się z dezaprobatą stałych pracowników, bo są zmęczeni wiecznymi wymianami nowych osób (praktycznie co tydzień ktoś nowy). Liczcie się z tym, że wartościowe rzeczy mogą zniknąć któregoś dnia, bo drzwi do pokoi nie mają zamka, nie można ich zamykać. Domki słabo wygłuszone, wszystko słychać. Nie są też jakiejś najlepszej jakości, to domki letniskowe (odpadająca farba, brak listew, brudne materace, smród z wykładziny), zimą mogą być problemy, a latem upał nie do wytrzymania. Prawdopodobnie na jeden pokój będziecie mieć jedną półkę w lodówce (mimo że lodówek jest od 2 do 4, tamte są po prostu dla stałych pracowników). Jeżeli pracujecie na inpacku, to będziecie musieli codziennie maszerować ok. 10 minut z domu na przystanek i z powrotem po pracy. Jeżeli jesteście na Spedycji, to trochę lepiej, bo bus powrotny dowozi was pod bramę Parku, tyle że codziennie musicie czekać 50 minut na firmie, bo zaczynacie prace później od inpacku, nawet jeśli jedziecie tym samym autobusem. Więc tracicie ok. 2 godzin na dojazdy, a spedycja 3 godzin bo nie mogą zacząć wcześniej. Zdarzają się kontrole, średnio raz na tydzień, gdzie pod waszą NIEobecność będzie sprawdzana zawartość waszych szafek, walizek, materacy i innych schowków, bo Fides prowadzi politykę bezalkoholową i beznarkotykową. Sprawdzają też czystość w pomieszczeniu i może być sytuacja, że dostaniecie czerwoną kartkę, bo rano szybko zbieraliście się do pracy i zostawiliście nieposkładane piżamy na łóżku i jakąś szklankę na szafce. Co do pracy, inpack nie jest jakiś super ciężki, może tylko tempo pracy trochę zaskoczyć i przestraszyć na początku, bo to naprawdę szybka robota. Ludzie dookoła są pomocni, krzyczą nie w waszą stronę, a bardziej na to, że jakaś maszyna znowu się psuje. A no i hałas oczywiście, tylko na kantynie będzie można spokojnie pogadać, na hali trzeba krzyczeć, co jest oczywiste. Jeśli chodzi o temperaturę, to sprawa osobista, niektórym będzie zimno innym ciepło, mogę powiedzieć, że jeżeli nie ma zastoju w pracy, to jest czasami nawet za gorąco. Na Inpacku są różne poddziałały, zsypy, linie haczykowe, wieszanie i sortowanie. Najgorzej moim zdaniem jest na wieszaniu, bo trzeba się nisko schylać aby podnieść kurczaka z dna kontenera i następnie powiesić go ponad głowę. Można sobie sporo mięśni naciągnąć. Spedycja ma o wiele ciężej i trudniej. Tutaj nie można sobie pozwolić na chwilę odpoczynku, cały czas trzeba brać kraty i przekładać, bo inne jadą i jak się zakopie w tych kratach, to nie ma zmiłuj. Nikt tam praktycznie nie pomaga, są nawet niektórzy pracownicy, którzy będą odciągać was od waszej roboty, abyście za nich zrobili ich. Wielu pracowników na spedycji naderwało sobie mięśnie, poobijało o te kraty które z impetem wjeżdżają w dłonie i nieźle namęczyło, aby ustawić kratę na 13-ste piętro. Zakres godzinowy natomiast jest baardzo różny. Zmiana ranna ma stałe godziny pracy, natomiast popołudniowa robi do ostatniego kurczaka. Może być taka sytuacja, że wyjedziecie o 13:50 na firmę, a wrócicie dopiero o 2/3 nad ranem (spedycja nawet o 4). Oczywiście nie dadzą dnia wolnego następnego, po prostu masz pracować w takich warunkach, nie ma, że pracujesz do północy bo takie są godziny w grafiku. Niemal zawsze zostawaliśmy na nadgodzinach, tylko raz udało nam się skończyć wcześniej, ale to i tak siedział gość przy odbijaniu i nikogo nie puszczał, "bo za wcześnie". Więc praca po 10/12 godzin dziennie to będzie standard (jeśli będziecie na popołudniowej), dodatkowo utrata tych 2/3 godzin, bo dojazd. Kilka razy będziecie siedzieli w nocy w autobusie powrotnym i czekali na uprzywilejowanych około godziny, więc kolejna godzina pójdzie w zapomnienie i mimo iż skończyliście pracę o 1 nad ranem, w domku będziecie dopiero o 3. Trzeba się przygotować na niemiłosierny smród, jaki jest wokół firmy i czasami wydobywa się z kurczaków (flaczki). Jest szansa, że będziecie się potykać o mięso na ziemi (choć ostatnio o to dbają bardziej niż zwykle), będą wam przymarzać palce, będziecie musieli podnosić to mięso z ziemi i wrzucać do kartonów i krat z powrotem (co jest zakazane, ale usłyszycie, że macie to robić). To nie ćpuny piszą opinie, bo ćpuny dalej tam siedzą. Wewnętrznie mówi się, że starzy pracownicy są cały czas nasztrycowani, bo nie da się tam inaczej robić jak właśnie w taki sposób. Wszechobecny ból każdego dnia, brak czasu na zregenerowanie mięśni, brak sklepu w pobliżu (najbliżej stacja benzynowa, market ok. 4 km od parku) sprawia, że ludzie są co tydzień tasowani. Za takie pieniądze, jakie proponują, ta praca nie jest warta tego zamordyzmu. Jak będziecie na hali sami zobaczycie, ile jest fioletowych czepków (nowych), a jak mało jest innych, czyli stałych pracowników. Życzę wam powodzenia

Kimono
@Michał

Ludzie prawdopodobnie ci pisali, ale administracja z jakiegoś powodu tego nie zatwierdza :D

@Michał

Jedziesz do HOLANDII taka jest prawda byłem na kilku ich mieszkaniach i mieszkałem w na ich hotelach jedna wielka masakra

Agnieszka

Zakład w miejscowości Wehl, Beekbergen albo Zeddam. Mam pytanie jadę z synem zakwaterowanie jest albo Zeddam albo Beekbergen możecie powiedzieć coś o warunkach tam i tym zakładzie

@Agnieszka

W Zeddamie maja 3 hotele w których sa pluskwy było zgłaszane kierownikom hoteli i Oli a ona nic z tym nie robi nikt tych hoteli nie remontuje pokoje sa brudne do malowania nie ma kto tego malowac

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

• Jak się pracuje w Fides Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Fides Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 312.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fides Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 62 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fides Uitzendgroep?

Kandydaci do pracy w Fides Uitzendgroep napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fides Uitzendgroep