Opinie o Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V. w Doetinchem

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V. w Doetinchem

Eco Nowy wpis

Już wszyscy płacą kasę na czas w tym nie ma żadnej specjalnej zalety.

Niezadowolony pracownik

Dlaczego droga firmo miałem zapis w umowie jako pracownik produkcyjny chociaż pracowałem jako cieśla?

Bożena
@Niezadowolony pracownik

Serio tak miałeś? Ale wiedziałeś, że idziesz na produkcyjnego czy cieślę? Czy na miejscu dopiero dali Ci inne stanowisko?

@Bożena

Niestety tak miałem- biuro zrobiło to celowo, aby płacić mi niższą stawkę rynkową chociaż wykonywałem zupełnie inny zawód- nie jestem jedynym który został tak potraktowany... Kiedy zapytałem p. Dominiki dlaczego tak się stało- nic nie odpowiedziała

Bożena Nowy wpis
@Niezadowolony pracownik

Jak mogła niczego nie odpowiedzieć? :/ Chociaż teraz się zastanawiam skoro to podpisywałeś to czemu wtedy tego nie zauważyłeś? Bo to wygląda jakbyś zorientował się po fakcie

Niezadowolony pracownik Nowy wpis
@Bożena

Droga Bożeno- zapewne pracujesz w biurze tej agencji ???? O czym ty kobieto mówisz w ogóle? Ta pseudo umowa którą dostałem na początku współpracy nic nie określała oprocz stawki godzinowej- na każdą pracę dostajesz zlecenie na którym są wszystkie informacje w moim wypadku były to pracę Ciesielkie- betonowe... a dowiedziałem się o tym przy fakcie składanie papierów o bezrobocie z holandii ... Naprawdę ci współczuję ale myślę że pod tą "Bożena" kryje się justyna albo alicja- jedna drugiej warta!

Niezadowolony pracownik

Na poczatku proszę admina o nie usuwanie opinii- jest to moja subiektywna opinia Na poczatku współpracy wszystko układa się w porządku.. kobiety z biura dosyć miłe etc... Jak przepracujesz chwilę poznajesz prawdziwe oblicze firmy i ich pracowników od biurowych po fizycznych, pelno jakiś dziwny układów- koordynatorki które przyjeżdżają do swoich pupilków" którzy przywożą z polski mieso dla pań z biura (podobno teraz zaczęły gustować w dziczyźnie)... często koordynatorki obiecują ci gruszki na wierzbie byle byś został dłużej i pracował najlepiej po 60 H tygodniowo, a obiecanych premii nie ma wcale... podobno dostają tylko ci wybrani Szczerze polecam firmę dla osób dla których będzie to pierwsza styczność z budową, lub leniów i lizusów- odnajdziecie się tam idealnie... Jeszcze raz proszę o nie usuwanie mojej subiektywnej opinii drogi adminie jeśli portal ma zostać rzetelny portalem

@Niezadowolony pracownik

Niestety jest nikła szansa, na zgłoszenie gdziekolwiek nieprawidłowości związanych z zatrudnieniem, czy zasadami fair play... Sam doświadczyłem tego gdzie spędziłem kilka miesięcy na jednym projekcie, a potrafiłem zmienić w jednym miesiącu mieszkanie 3 razy !- dzwoniłem i prosiłem, aby tego nie robili bo dlaczego... Nikt mnie nie uszanował... I mimo zapewnień Sabiny znowu zmiana ( w ostatnim parku wakacyjnym dostałem mieszkanie świeżo co pomalowane- smród niemiłosierny!)

Lije

Agencja która nie zapewnia gwarancji godzin i w każdym momencie, bez żadnego terminu wypowiedzenia, mogą Ci powiedzieć, że godzin już nie ma i że proszą na tych miast opuścić mieszkanie. W najlepszym przypadku, spędzają Ciebie innej agencji. Polak dla nich to tylko jednostką do pracy. Gdy nie mają godzin, to wyrzucają Polaków, hollander zawsze ma pracę albo opłacony przestój, a Polak okazuje się na ulicy z torbami. Nikt z polaków pracujących tam, nawet ci, kto tu broni tą agencję, nie ma pewności, czy będzie jutro mieć pracę. XXI wiek, niby cywilizowany kraj, a takie rzeczy w stosunku do osób innej narodowości wciąż istnieją.

Bożena
@Lije

Czy to nie jest czasem podobne podejście jak w niektórych firmach Polacy traktują Ukraińców? :/ Czyli na zleceniu są, skoro mogą od tak wypowiedzieć, tak? Są tu może Polacy, którzy jakimś cudem utrzymali się o wiele dłużej, bo chyba aż takich braków w tych godzinach to nie mają?

Lije
@Bożena

W Polsce agencję nie dostają dofinansowanie za każdego zatrudnionego pracownika i nie opłaca się za każdym razem zatrudniać, a gdy jakikolwiek brak godzin, to wyrzucać, bo agencja nic nie traci. No i z tego co czytamy w komentarzach, to jest stały problem tej agencji.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik fizyczny w odlewni
Eming BV
logo firmy Inżynier serwisu
Graser Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz monter mig mag
Dextron Personeel B.V.
logo firmy PRODUKCJA I PAKOWANIE DROBIU
GP Recruitment
Barbara

Pisaliście wcześniej że koordynatorki obiecują gruszki na wierzbie a obiecanych premii nie ma wcale i być może dostają je wybrani, a czy te koordynatorki mają jakichś zwierzchników do których można zgłosić tę kwestię premii? To one decydują kto dostaje czy można np. pójść w tej sprawie do działu hr?

Gustaw

Podpowiedzcie czy w związku z tak dużymi zachorowaniami firma organizuje w dalszym ciągu wyjazdy do pracy?

@Gustaw

Organizuję- z tym, że karze ci odbebnić kwarantanne 10 dniową ( jako jedna z niewielu agencji w Nl)

rys

jak ktos jest jest kumaty to spierdziela do innego kraju , chyba ze ktos jest bez specjalnych umiejtosci jezyka obcego czy samochodu to siedzi jak baranek i rozmysla o fazie 1 czy 2. w holandii w biurze nikogo nie interesuja twoje umiejetnosci byle by byc jest inne biuro co placi 50eu wiecej za 40h ale ? aie ma tam kierownika polaka na budowie

tom
@rys

Kolego jakie biuro płaci 50eu więcej

Aktualność
Miasto Haga rozrasta się,  a co za tym idzie zwiększa się zapotrzebowanie na domy w których ludzie mogą żyć komfortowo do późnej starości. Na chwile obecną powstaje ponad 600 nowych domów /apartamentów jak również obiekty handlowe i duży garaż parkingowy w pobliżu odnowionego szpitala Haga przy Layweg w Hadze.   Na chwile obecną pracownicy Aelberspersoneel pracują zarówno w Heijmans Woonigsbouw (projekty mieszkaniowe) jak i w Heijmans Infra (projekty infrastrukturalne)
20 i 21 marca 2019 był Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa na budowie.  Razem z  Heijmans wzięliśmy aktywny udział  w promowaniu bezpiecznej pracy na budowie.
Ze względu na strukturalny niedobór wykwalifikowanych Holendrów, migranci z Niemiec, Polski, Czech, Rumunii, Słowacji, Węgier i Chorwacji są  nie zastąpieni. Na każdej budowie pracują ludzie o różnych narodowościach, a  to niemałe wyzwanie jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa. Heijmans współpracuje między innymi z Aelberspersoneel który zapewnia stały wykwalifikowany personel,  prowadzi spotkania szkoleniowe o bezpieczeństwie tzw. Toolbox w różnych językach.
Ponadto Aelbers wydaje swoim pracownikom ubrania oraz środki ochrony osobistej,  narzędzia elektryczne,  tak aby pracownicy mogli pracować bezpiecznie i byli widoczni na budowie.
Sjaak Luijten, dyrektor wykonawczy i trener GO (program szkoleniowy o bezpieczeństwie) w Heijmans pracuje w dziedzinie  bezpieczeństwa od 2001 r. Z Michaëlem Kempką i dyrektorem Aelbers Olegem Grooten.
 Aelbers szkoli  określonych pracowników do poziomu tzw. AelbersCoach w programie GO.Program Go został stworzony przez firmę Heijmans aby zapobiec wypadkom na budowie i podnieść świadomość bezpiecznej pracy.  Wszyscy chcemy cali i zdrowi wrócić po dniu pracy do domu!
Sjaak Luijten dodaje,” bardzo ważne jest aby ludzie pasowali do miejsca pracy.  Pracownicy Aelbers wiedzą jak Heijmans chce pracować i  na co kładzie nacisk. Ale równie ważne jest aby pracownicy czuli się dobrze na naszych budowach.  Zaletą długoterminowej relacji z Aelbers jest to, że znamy się wzajemnie. Ułatwia to umieszczenie właściwego człowieka we właściwym miejscu. Pracownicy czują się doceniani i otrzymują wypłatę zawsze o czasie. A od tego zaczyna się bezpieczeństwo.”
Joanna

Kilka dni temu firma Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V. ogłosiła, że prowadzi rekrutację do pracy w Holandii na stanowisko: cieśli szalunkowego. Firma od potencjalnego kandydata wymaga między innymi znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany ofertą, niech zajrzy w następujący link: https://www.gowork.pl/oferta/ciesla-szalunkowy,1FNAGqmETEDITrsNxs33LA,cala-holandia

Aktualność
Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

Aktualność
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęsliwego Nowego Roku!
Crăciun fericit!
Frohe Weihnachten! Kellemes karácsony!
Весела Коледа! Veselé Vánoce a šťastný nový rok!
Merry Christmas!
Eryk

Czy warto zacząć współpracę z firmą? Jakie lokum załatwiają i w ogóle jak się współpraca układa?

najlepszy najpewniejszy jest tel. do pani Dominiki zeby ten nowy nie maial lepiej .kto pierwszy ten lepszy i na pewno ma racje jak dzieci w przedszkolu. to taki tel zaufania jak dziadowi sie nudzi problem straszacych sie polakow np niewinnym "Murzynem na ixasie " przerabialem pare razy w zyciu sami sie strasza i gonia przed milym czlowiekiem ktory pod ich wplywem wywala nowych-to taka zabawa. ale lepiej samemu zrezygnowac albo nic nie robic i czekac na przeniesienie lub zwolnienie bo to siada na psychike-to jest dzicz i nie tylko na tym odcinku tak jest biuro jak biuro te min stawki pomocnika sa tez w innych biurach a polacy sami sobie (usunięte przez administratora) zrobili jak np tym ixasie biuro im w ukladzikach pomaga i dzieki temu im ktos durniejszy to godzinki i zarabia i chowa sie po bokach i twierdzi ze dodatek za staz w samodzielnym staniu w miejscu dostaje...szybka sie polapiesz ze jestes z po za tego "ukladu" jesli chodzi o uczciwosc samego biura i spraw finansowych to jest najnajbardziej godne polecenia a pracy nie brakuje w calym kraju z dnia na dzien mozesz sobie zmienic jak zaczna cie tepic i te opinia sa ci zbyteczne, wszystko zalezy od ciebie i rodakow gdzie akurat trafisz jak masz pojecie o budowlance to wszedzie dasz rade i nikt cie nie oszuka tu masz fajna opieke koordynatorow przyjezdzaja na budowe sa mili chca rozmawiac pomagac jak moga, nie strasza tez nie rozwiazuja problemow miedzy polakami bo i takiego chamstwa nawet nie rozumieja w holandii sa dziwne fazy nie 1tydz czy 3mies probne i zapierdzielanie w celu wykazania sie za dziadow nic nikomu nie da pracy tu tyle ze szybko z biura do biura mozesz przeskoczyc wiec nie musisz sie przejmowac gorolami czy innymi dziadami wiec jak widziales jak wygglada mlotek lopata czy szalunek to smialo , nikt cie tu nie oszuka , wyplate dostaniesz

Beno
@pracownik

Ja u małego (usunięte przez administratora) pracowałem ponad rok. On gościu bardzo spoko chciał mieć mocna ekipę. Najgorszy był polaczek-kierownik z zawodu piekarz co był na każde zawołanie murzyna i siedział u niego pod stołem . Gnębił każdego aż pewnego razu spotkał niewłaściwych ludzi i dostał za swoje. Zwolniłem się sam bo miałem prace w Polsce ale długo z tym idiota bym nie wytrzymał bo siadał na psychice

Magik

Pracowałem w Aelbersie dziewięć lat jakoś prace mailem nonstop jak się ma dwie lewe ręce to się robi po trzy tygodnie.

Joanna

@pracownikwidzę, że Ty masz dobre doświadczenia ze współpracy z firmą. To ważne, że jak piszesz, można liczyć na pomoc koordynatorów i szybką zmianę miejsca pracy, jeśli jest taka konieczność. Możecie powiedzieć jeszcze coś więcej o tym, jak wyglądają same początki współpracy z agencją? Jak szybko po zgłoszeniu się można było liczyć na rozpoczęcie pracy?

małpka

nie ma gorszej firmy jak aelbers dziś robisz jutro już nie

lubelak
@małpka

Chyba ze jestes kelner to albo piekarz to napewno i przy tym szukasz latwej roboty to tydzien porobisz max, jakims cudem 8miesiecy na jednym odcinku IXAS bez prawka fury i przyworzenia cwiartek swin i flach dla kierownictwa i przedewszystkim UKLADZIKOW . Da sie ? jak czaisz robote to i porobisz , pozdrowienia dla kumatych!

na urlopie.

Jaka to agencja ,ta nowa. Jestem w identycznej sytuacji.

Joanna

@małpkaco wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Mógłbyś ją rozwinąć? @amnesiaoraz @cat shanon bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat współpracy z Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V. Co sprawiło, że Twoje doświadczenie było inne?

jebac debilów

(usunięte przez administratora) praca jest i dobre zarobki

min

Pewnie, że jak jest praca na 3 tygodnie to jest ono typowo wakacyjna, ale wiecie jednak jakie są średnie zarobki dla tego cieśli?

Zostaw merytoryczną opinię o Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V. - Doetinchem

• Jak się pracuje w Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V.?

Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Aelbers Flexibele PersoneelsDiensten B.V.