Opinie o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fides Uitzendgroep. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fides Uitzendgroep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fides Uitzendgroep w Doetinchem

Byly pracownik

Fides dobra firma.Parca są dobre pieniążki na czas zawsze.peacoealam w 4 zakładach tam.jedynie na ludzi uważać bo lubią kopać doły.czy to rumun polak czy inny kraj i tyle

Marzena

Praca polecam planista odradzam

@Marzena

A w sumie to czemu planistę odradzasz? Z tą pracą to chodzi o zlecenie od nich a nie pod nimi? Ciekawi mnie samo zatrudnienie jako planista. Jak to płatne? Myślicie, że za to stanowisko warto jest się wziąć? Mają stabilną robotę?

Karol
@Marzena

Również odradzam planista jest do .... Cwaniak jakich mało zero kontaktu nic się nie dowiesz nie odbiera telefonów ,zapomnij że się dodzwonisz zero informacji o pracy . Stanowczo odradzam

Czy to prawda że ludzi zawozi bus firmowy?? Proszę o odpowiedź bo trochę przeraża mnie jeździć na rowerze w zła pogodę

Siwa1058
@Anonim

Witam tak zawozi autobus pracowników do pracy i odbiera .Zależy gdzie się mieszka

@Siwa1058

Skoro wszystko zależy od tego kto gdzie mieszka to czy możecie opisać przy tym szczegóły? Mam na myśli lokalizacje, które są dostępne, w jakich godzinach jeździ? i nic nie trzeba dopłacać?

SRZ

Przestrzegam wszystkich przed tą agencją to jest wielka (usunięte przez administratora) . Przyjechałem z partnerką do pracy na kurczakach w Kornhorn,i problem nastał wtedy iż Mi przedłużyli umowę a partnerce zaś nie . I wiadomo poszedłem za dziewczyną i zostaliśmy zwolnieni. Kupiliśmy namiot i postanowiliśmy na chwilę zanocować na biwaku. Gdy się dowiedziała o tym madamme housemeister, to nasłała na nas 3 typów gdzie nas pobili i doszczętnie okradli i pod osłoną nocy udając grzecznych panów wywieźli nas do Groningen. Gdyby nie pomoc kilku osób było by po nas.STANOWCZO ODRADZAM

logo firmy Pracownik fizyczny w odlewni
Eming BV
logo firmy Spawacz monter mig mag
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Inżynier serwisu
Graser Sp. z o.o.
logo firmy PRODUKCJA I PAKOWANIE DROBIU
GP Recruitment

Polecam hotel zeveenar nowy super warunki

Damian
@Marek

Do Marek coś więcej o hotelu Zeveenar też tam jadę co można się spodziewać

Do zuzka
@Marek

Halo o czym ty piszesz robaki ??? Pluskwy ?? Jak to o czym ty piszesz ? XXI wiek i takie coś ? Gdzie ?? Jak to możliwe ?

Morda

Zamieszkaj zobaczysz

Tom
@Marek

Nie polecam ,nowy super warunki ale ludzie tam mieszkający porażka

Benek
@Marek

Daj sobie siana fakt wszystko nowe i co z tego koedukacyjny prysznic , kibel,kuchnia wspólna ,nie wyśpisz się ciągle imprezy , wiecznie ktoś łazi trzaska drzwiami nie wygłuszone pokoje .nie polecam

Dzida

bylam widzialam hotel super

Diana
@Marek

Hotel spoko robisz co chcesz pozdrawiamy przystojnego opiekuna . Warunki mega wszystko nowe internet śmiga wszystko jest jak najbardziej na miejscu . Gorąco polecam

Jaga
@Marek

Z mojej strony nie polecam jesteś mieszany na pokoju z inną narodowością , możesz też trafić na pokój z alkoholikiem , narkomanem lub kryminalistka /kryminalista ,psycholem lub jeszcze inne schorzenia . Płacisz tyle pieniędzy a nikt nawet się nie przejmuje z kim jesteś zmuszony mieszkać , co z tego że nowy hotel . A męczysz się na pokoju Bóg wie z jakim człowiekiem , moje zdanie jest takie stanowczo nie polecam

Maks nie hotel
@Marek

Zevenariat Też nie polecam ,ale tam jest luz ale przenieśli mnie na hotel w małej mieścince u Anety ta to dopiero ma problemy emocjonalne gorzej jak w internacie skarpeta krzywo leży non stop ma problemy jak żandarm nie możesz wyjść na papierosa żeby cię nie prześwietliła . Nie możesz zapalić... gdzie to jest legal ...trochę śmiać mi się chciało bo jeszcze trochę to by zwróciła mi uwagę że krzywo siedzę lub mieszam kawę nie w tę stronę . Bałem się (usunięte przez administratora) wyrzucić bo krzyknie że nie ten kolor worka kupiłem .wiecznie siedzi i obserwuje nie wiesz kiedy cię zaatakuje prawdziwy policjant . Przypominały mi się lata szkolne jak pani wiecznie zwracała uwagę .Przerost formy nad treścią . Zdecydowanie nie polecam hoteli,szukajcie priv stancji Co do roboty może być nigdy mi nie spóźniła się wypłata wszystko git godziny kasa,problem z dojazdami miałem zawsze problem bo ten cię nie zabierze bo inny dział ten nie bo nie bo jego prywatne auto ,mogli by zorganizować jakieś busy i usprawnic ten dojazd do pracy ,tak jak pisałem robota może być mieszkanie stanowczo nie . Zmieniłem pracę ale ze spokojem jak coś mi tu nie będzie grało wrócę tak że nie obawiajcie się pracy na luzie kasa jest robota może być i co ważne tygodniówka nie miesięczna .

Mateusz
@Marek

Mieszkałem tam nie polecam tego hotelu same pijaki i co drugi to ćpun co chwile przyjeżdża policja dźgają sie nożami masakra jakaś spęd bydła i jakiegoś naćpanego elementu

Zeveenar

Polecam ????

Ralf5

Są ubikacje w pokojach

Nowa

Mieszkał ktoś z was w miejscowości Zeddam? Lub pracuje w doetinchem? Czy na prawdę trzeba jeździć tam rowerem

Angelka

Uszczegółowisz tę poradę? I o co chodzi z tym rowerem, gdzie jest jakiś inny środek transportu? W której miejscowości z tych jakie zostały podane będzie lepiej? Kiedyś widziałam opinię, że jak się godziny nabije to kasa jest w porządku

hihi
@Angelka

Pytam właśnie czy jedynym transportem dostępnym jest rower, czy jeśli masz prawo jazdy można liczyć np na samochód, żeby nawet rozwozić ludzi :) Kasa jest w miarę, a wiadomo im więcej nadgodzin i weekendów tym lepiej. Z tego co wiem zakłady są w Doetinchem a w Zeddam hotel bo blisko

Maciej
@Angelka

Tak blisko jedziesz sobie rowerem ok 20 -30 minut ,godziny są można zarobić . Wszędzie jak chcesz dojeżdżasz sobie rowerem . Dostajesz go jak się przyjmujesz i jest do twojego użytku . Oddajesz jak zjeżdżasz do domu . Mieszkasz w hotelu fajnie jest . Polecam

ANONIMEK
@Nowa

Tak będziesz musieć dojeżdżać na esbro rowerem to 6 km i nie ważne deszcz nie deszcz będziesz musieć zaiwaniać temperatura na minus też będziesz musieć stanowczo odradzam

Iwona

Znalazłam ogłoszenie na produkcji w zakładzie drobiarskim. Czy o tym miejscu się wypowiadacie? Chcę jechać do pracy w Holandii ale sama. Czy ktoś może się wypowiedzieć czy warto tutaj dołączyć?

Mariusz Szymański
@Iwona

Uważaj żeby cie nie dali na wieszanie zagazowanych półprzytomnych kurczaków bo ci ręce odpadną pozatym smród straszny cały czas.

Agi

Mieszkam na hotelu u Karoliny pracuje dla Fides jest bezpiecznie . Wszędzie mam blisko do pracy dojeżdżam rowerem . Wypłata wpływa na czas więc niech każdy przyjedzie zobaczy jak jest i przekona się sam . Nie czyta tych wyssanych z palca stk bzdur które wymyśla jeden człowiek zmienia tylko imiona . Praca jest wypłata jest nie wiem w czym problem . Problemem jest pewnie to że owy Pan został zwolniony za pijaństwo lub narkotyki i jest obrażony a że nikt go nie słucha to oczernia Fidesa . Jestem jak najbardziej na tak ale może Panowie planiści wzięliby się do pracy i trochę pomyśleli z urlopami żeby każdemu dać jeżeli ma godziny i usiąść i pogłówkować w jakich terminach ludzie mają wyjeżdżać a nie kłamać że wniosek zaginął tylko to jest minusem . Zwalniac pijaków i narkomanów . Już poczyniliscie w tym kierunku coś więc dziękujemy wam za to i działajcie dalej

@Agi

Ja się wybieram i czytam tę opinię to jestem w szoku, aż tak źle jest w pracy? I w tych domach, słyszałam że wypłaty obcinają aż strach jechać.

Karolina masz pytania do mnie jakie .zapytaj tutaj . Jest normalnie właśnie kończę za 40 min kończę pauzę . Pytaj to ci odpowiem . Jest normalnie że znajomymi tu pracujemy nie czytaj tych wypocin (usunięte przez administratora) i nie mytych smrodów. Jest normalnie tym bardziej że agencja wzięła się za (usunięte przez administratora). Tylko wyplenić alkoholików i będzie cycus .

Oczko
@Agi

To w końcu jak z ta praca przez fides ? Jechać czy nie

@tomasz
@Agi

Jakie som warunki mieszkalne na pakowaniu udek z kuraczaka i ilość godzin tygodniowo proszę o odpowiedź

Benek
@Agi

Zgadzam się pozytyw mieszkam na hotelu co do mieszkania nie mam nic do powiedzenia ale to co zatrudnia Fides to najgorsze lajzy z Polski przyjeżdżają cpuny ,alkoholiki, brudasy śmierdzą ! Agencja niech się weźmie za nich , robi już postęp wedle narkomanów zaczęli robić coś w tym kierunku ale to jeszcze mało

Marika

Stanowczo odradzam wszystko jest git kasa na czas ale po pierwsze mało godzin dają rezerwy mieszkałam na domkach i hotelu terz warunki mieszkaniowe też dobre Ale ta firma rekrutuje za dużo (usunięte przez administratora) , pijaczki ,kryminalistów ,narkomanów jest tyle na Eabro trzeba coś z tym zrobić. Biuro Fides przyjmujecie do pracy Polska (usunięte przez administratora)nie widzicie tego przez taką (usunięte przez administratora)nie chce się tu pracować . Wulgarni ,śmierdzący ,albo naćpani albo nie (usunięte przez administratora) jak w takich warunkach pracować . Tylko dla tego daje minus !!!!!!

Pixon
@Marika

To wszystko prawda w 100% nic sie nie zmieniło od lat. Co raz więcej uciekających z polski kryminałów i nie tylko. A przyjmują szczególe nowych ponieważ za każdy nowy wyrobiony bsn agencja ma kasę! Zawsze bylu tu zaludnienie jedni wytrzymują ,tydzień oni miesiąc no niestety taka prawda. Ale w innych agencjach jest jeszcze gorzej.

Hubert
@Pixon

Do picon tak alkoholicy nie dają spać po nocach piją hałasują stanowczo odradzam , agencja nic z taki ludźmi nie robi normalni ludzie uciekają nie chcą z taką (usunięte przez administratora) mieszkać i tym bardziej pracować

kongre1993@gmail.com

Nie polecam. Mieszkalem na bungalach w berkbergen z banda alkocholikow. Miało być ok 160godzin miesiecznie a było około 120. Brak możliwości podjęcia się innej dodatkowej pracy. Firma wykorzystuje prywatne auta pracowników do tworzenia innych ludzi do pracy. Jeżeli niemasz prawo jazdy i prywatnego auta to długo nie popracujesz. Hotel w Zeddam był nawet spoko ale Bungale to jakaś masarka. Kasa na czas ale zawsze były jakie braki w wyplatach. Nie polecam.

Rafał

Widzę tu dużo jadu w stronę Fidesa . Nie czytajcie tego .właśnie mam pauzę za godzinę kończę i z grupą znajomych z hotelu wracamy cała paczka rowerami do hotelu . Rowery są firmowe nowe dostajesz je do swojego urzytku .możesz w wolne weekendy jeździć nimi gdzie chcesz i zwiedzać Holandię . Polecam nie odradzam . A jak tu ktoś wyżej napisał seroiza za obrażanie publiczne nakłanianie pidrzeganie można Was skazać . Nikt kto poniża publicznie drugą osobę nie pozostaje bezkarny tym bardziej w necie to że zmienisz inicjały to i tak Ciebie znajdą . Polecam Fidesa idę na ostatni skok do pracy

@Rafał

Odradzam wyjazdu do pracy przy kurczakach .raz (usunięte przez administratora) z wypłatami do dziś nie mam wypłaconej ,dwa (usunięte przez administratora) ubrania itp,trzy żadnej pomocy ze strony koordynatorki polskiej ,cztery pluskwy w domkach w materacach,musisz (usunięte przez administratora)jak maszyna na lini szok co 2 tygodnie ludzie zjeżdżają do domu nikt ci nic nie pomoże.Szczerze odradzam jak nie chcesz być (usunięte przez administratora)

@Rafał

@Rafał mamy wyjazd 12. 08. Powiedz mi co trzeba zabrać co jest w pokojach. Jedziemy razem z partnerem. Po tych opiniach włos mi się jeży na głowi...nie wiem co myśleć

Maciek
@Kasia

Zastanówcie się to najgorsza agencja w Holandii pięknie przez telefon rozmawiają A na miejscu zobaczycie koordynatorzy to najgorsza (usunięte przez administratora)

Ala
@Kasia

Jadę w niedzielę 13.08 z tej firmy czytając te opinię aż się boje. A jadę sama ????

Robert
@Ala

Znajdź coś innego. Nie będziesz postawiona pod ścianą. Nie trać czasu i chęci do pracy. Tutaj nie zarobisz, tylko stracisz na podróż. Odradzam z całego serca. Przepracowałem tu 2 lata, bo musiałem. To był najgorszy czas w moim życiu. Czułem się jak więzień, gorzej niż pies na łańcuchu. Nie ma godzin, nikt nie odbiera telefonów, zero informacji.

@Robert

Do Robert co Ty człowieku piszesz ,przepracowałeś dwa lata bo musiałeś , haha przecież pracy jest mnóstwo w Holandii Belgii Półce . Dwa lata bo musiałeś . A to co więzienie ? Niech Pani nie czyta bzdur które tu ludzie piszą . Nie jest Pani więźniem żadnej pracy . Nie podoba się Pani praca zmienia Pani ja tak jak w Polsce . Jak można się bać wyjeżdżać do pracy nie rozumiem tego . A ogólnie to wpisy dają same polskie (usunięte przez administratora) na każdym forum nie tylko na Fidesa ale na każde inne biuro . Są to osoby przeważnie które zostały zwolnione za libacje alkoholowe , są to kryminaliści , narkomani i inne osoby które powiedzmy sobie szczerze są Nikim w Polsce nie mają niczego ale przyjechali za granicę i uwaga znają swoje prawa tylko czego nie znają swoich Obowiązków i nie rozumieją podstawowej rzeczy że nie są u siebie w Polsce tyka są i mieszkają w Holandii . Droga Pani niech Pani przyjedzie sama zobaczy pracować trzeba wszędzie ja przyjechała się Pani bawić to długo się pewnie nie pobawi . Ja przyjechałem pracować i właśnie szykuje się do pracy ,wypłata na czas warunki mieszkaniowe normalne . Nie spodoba się Pani praca pracy jest wszędzie mnóstwo .

ProstyCzłowiek
@Kasia

Hej kasia, ogólnie to nie ma tragedii jeżeli chodzi o zakwaterowanie w hotelu Mercurion, to całkiem ładne, wiadomo nie jest to 5*, ale jest dobrze, telewizor i lodówka w pokoju, meble też niczego sobie... Największym problemem tutaj są wspólne łazienki i prysznice, bo ludzie często zostawiają po sobie (usunięte przez administratora) ;/ Co do pracy na kurczakach, to zależy na jaki dział się trafi, samo pakowanie przy taśmie uważam, że jest ok... ale praca z nożami to już nie działka dla mnie, no i atmosfera jest taka sobie więc najlepiej trzymać się z 1-2 osobami albo w ogóle po prostu tylko robić swoje. Najważniejsze, wypłacają i zakwaterowanie jest nawet ok zapewniają też dojazd do pracy za pośrednicstwem firmy gtv (busy)...

Pracowałem przez FIDES na piekarni Bakker Wiltink- na słowach fajnie, lekka praca mógłbym zakończyć, ale chciałbym przedstawić kilka szczegółów dot. agencji, hotelu robotniczego oraz poruszyć kilka innych kwestii. Na sam początek chciałbym zacząć od tematu traktowania ludzi przez agencje FIDES, sam z siebie nigdy nie miałem z nią kłopotów, byłem tam tylko odebrać „czip” do pracy i go oddać, mój koordynator Kacper- jest człowiekiem i to bardzo ważne, zawsze dało się wszystko załatwić, potrafił zrozumieć młodego studenciaka, który przyjechał za pieniądzem i zabawą w weekend. Jeżeli traficie właśnie na niego, to jest to wasz złoty strzał, bardzo go polecam i szanuje jego prace. Następna kwestią będzie hotel robotniczy na Kapoeniestraat 31 w Doetinchem prowadzony przez house manager Karolinę. Sam hotel czysty, zadbany pielęgnowany przez kompetentną Panią sprzątająca Basie, nawiasem Pani Basia jest bardzo pomocna, miła i sympatyczną osobą- w wielu kwestiach można się do niej zwrócić jeżeli nie ma akurat Karoliny, zawsze pomoże. Hotel znajduje się centrum miasta przez co mamy zapewnione wszelkie dobra pierwszego kontaktu oraz atrakcje; znajdziemy tu bardzo blisko sklepy spożywcze, gastronomię- głównie Turecką, ale nawet dobrą, jeden Coffe Shop w którym zaopatrzymy się w zioło lecznicze produkty, w mieście jest bilard, imprezy i co dusza zapragnie. Pani house manager Karolina. Na pierwsze wrażenie możemy odczuć, że to miś grizzly, ale bliżej jest jej do pluszowego misia. Karolina w jednym zdaniu to profesjonalistka w swoim fachu, w momencie kiedy żyjemy jak ludzie jest świetna osobą, która pokazuje człowieczeństwo, jest szczera i oddana, a przede wszystkim zawsze pomocna nawet w najmniejszych pierdołach; jak napisałem jest profesjonalistką, czyli nie możemy liczyć na ulgę w momencie kiedy mamy z nią dobrą relację- tak samo musimy respektować regulamin, zasady, a przede wszystkim manierę dobrego wychowania, bo niektórych osobników można porównać jedynie do knura. W jednym zdaniu- silna, normalna kobieta do tańca i różańca ze swoimi marzeniami. Kilka zdań ode mnie; Cały pobyt (2 mies.) będę wspominał świetnie, przez mieszkańców małego Kapoenie- jasne spotkamy tu pseudo gangsterkę, ludzi z problemami, ale nie polecam nawet z nimi rozmawiać- skupcie się w tym miejscu na wartościowych ludziach, którzy są jak najbliższa rodzina. Do końca życia będę wspominał śmieszne akcje, które działy się na hotelu, rozmowy do wieczora na palarni. AVE POKÓJ NR. 6

Mario

Witam Jutro z partnerka planujemy wyjazd do fides a konkretnie do Zevenaar Po przeczytaniu tych opinij jest w nas sporo obaw. Czy ktoś może powiedzieć jakie są realia? Z góry dziękuję

Ryba
@Mario

Na zevenar lokacja jest w porządku I w miarę blisko pracy, ludzie z biura bardzo nie mili, praca w porządku Ale to zawsze zależy od człowieka I co lubi Według mnie idealna robota na pierwszą i żeby coś robić przez 2 tygodnie A pozni3j jak najszybciej (usunięte przez administratora)

Chudzik

Nie wiem jak można pisać takie bzdury ( to tak w skrócie). Jestem obecnie w Holandii, pracujemy w Esbro, mamy umowę o pracę, przerwy co dwie godziny , warunki w domkach super, zespół super ( ważna jest komunikatywność w końcu, to praca zespołowa) . Rada z mojej strony, to taka, nie wolno przychodzić do pracy pod wpływem alkoholu, narkotyków a to codzienność w pracy.. Kochani w Holandii jest dozwolona marihuaa, ale dużo osób zapomina się traci kontrolę i przychodzi pod wpływem narkotyków do pracy . Pozdrawiam zespół z Fides, super Jesteście zorganizowani logistycznie, bardzo pozytywny zespół. Pozdrawiam.

@Chudzik

Witam a mogę się dowiedzieć jak wygląda sytuacja godzin, czy aż tak mało jest tych godzin pracy i jak ciężka jest ta praca, będę za kilka dni mam duży stres

Anja
@Chudzik

Cześć, na jakiej lokalizacji jesteś? Przenoszą nas do domków i nie wiem co mnie czeka

Nie polecam! Pracowałem w Esbro a mieszkałem w hotelu gdzie musiałem gnać rowerem bezwzględu na pogodę do Wehl. Sprawdzanie pokojów bez obecności przez Karolinę Menagerkę hotelu i wystawianie głupich kartek za byle co można było dostać czerwoną. Są o wiele lepsze Agencje niż Fides.

Rafal

Ezbro Też tam pracowałem zapomnij o urlopie traktują Ciebie jak byś był w więzieniu . Absolutnie nie dostaniesz urlopu tak jak potrzebujesz Panowie podsuną Ci wypowiedzenie do podpisania ale urlopu nie dostaniesz . Ani na wakacje ani na święta gdzie dla Polaków to takie ważne . Odradzam . Musisz chodzić do pracy to jest najważniejsze urlopy są nie ważne

Krystyna
@Rafal

co konkretnie jest mówione na rozmowie odnośnie warunków, że takie wychodzą, które teraz opisujecie? ta weryfikacja pomieszczeń zastanawia, jak ktoś spyta przed wyjazdem to dostanie o tym informację? z tym wolnym podobnie?

Do brudasa

Jak większość jesteś pewnie zwykłym gościem po podstawówce pewnie nie sprzątasz po sobie pewnie nic nie masz w Polsce i pewnie nie masz do czego wrócić . Weź sobie wbij do głowy że gdyby nie było kontroli to by śmierdziało i robactwo by chodziło wszędzie . I kontrolę są przez takich właśnie jak ty bo gdyby normalne osoby mieszkały to by nie było brodasow . A tak są kontrolę ja z kolegą nie mam z tym żadnych problemów jak i większość ludzi na hotelu więc po co głupoty piszesz . Polecam hotel jest czytso porządek i bezpiecznie . A jak jesteś taki mądry złóż podanie i pracuj na tym stanowisku i mecz się z takimi patologami jak ty . Ale zapomniałem nie masz tego co facet powinien mieć . Nie potrafisz docenić czyjeś pracy .polecam hotel i Fidesa

Ala
@Do brudasa

Tak kontrol domków jest a przy okazji(usunięte przez administratora)odzież mi skradziono dużo rzeczy przed wyjazdem więc nie pisz bzdur bo to dziecinada dość ze płaci się co tydzień 100 euro to jeszcze cię okradną i wpadają do domków bez twojej wiedzy i kontrolują pokoje za byle co dają kartki czerwine i z pensji pieniądze odciągają to jest normalne uważasz .Wiecej straciłam niż zyskałam szok

Kamil

Gdyby nie było kontroli pokoi na hotelu to byś mądralo mieszkał z robalami a pokoje byłyby w skandalicznym stanie mądralo śmierdzące gnijące brudne zapuszczone wypalone pewnie dziury i smród poetów i butelek po alkoholu . Do twojej wiedzy w każdej agencji są kontrolę pokoi . I jeszcze jedno sianie nienawiści w jakikolwiek sposób w internecie podrzeganie do niej jest karalne weźcie sobie to do rozumu . Nikt w internecie w sieci nie jest anonimowy każdego można namierzyć i każdego za sianie nienawiści do konkretnej osoby można oddać do sądu więc radzę się zastanowić co piszecie . A czemu nie poszedłeś do biura i nie złożyłeś podania o pracę na hotelu robiłbyś kontrole pilnował porządku .Ja mam czysto w pokoju pachnąco podpisywałem regulamin w czasie wprowadzenia na pokój zgodziłem się nie mam nic do ukrycia nigdy nic mi nie zginęło cieszę się że są te kontrolę i że są osoby usowane z hotelu które nie chcą się z godzić z regulaminem mniej patologów więcej normalnych par . Tak jest git . A rowerkiem pomykamy z dziewczyną do pracy Holandia glownie rowerki dzieci jeżdżą po 8-10 km rowerem do szkoły tutaj to normalne ale Polakowi nigdy nic się nie podoba . Jak się nie podoba wracaj do Polski aaaaa zapomniałem pewnie jesteś poszukiwany albo nie masz już go czego wrócić i nie masz za co bo przecież po weekendzie gdzie się piło i łazilo pijanym nie masz już ani grosza i znowu jesteś bezdomnym . No cóż Polak za granicą

Kamil

Nie bój się przyjechać do pracy czy to Fides czy covebo np tu i tu pracowałem . Obecnie jestem w Niemczech na budowlance ,nie czytajcie głupot jakie tu piszą ludzie bo prawda jest taka że piszą to osoby zwolnione z pracy za alkohol za narkotyki za bójki i rozboje . Normalni ludzie pracują w tej firmie nawet po kilka lat dostają fazy c czyli kontrakty . Jak przyjeżdżasz do Holandii pić alkohol czy cpac to każda firma uwierzcie mi was zwolni . Gdybym był właścicielami tak dużej firmy też bym zwalniał tzw Polska patologie ktora tylko myśli kiedy się po polsku upić później zachowują się karygodne pary się biją i są zwalniane i takie patusy tu wstawiają opinie . Praca jak każda inna na produkcji tu się nie przyjeżdża leżeć tylko pracować a pieniądze można zarobić . Uważajcie na patologie które tam pracują trzymajcie się od nich z daleka . Jest tej (usunięte przez administratora) co raz mniej poniwarz Fides bierze się ostro za (usunięte przez administratora)i alkoholików i bardzo dobrze .

Ktoś może mi coś powiedzieć na temat pracy w Welh na kurczakach

Kamila

Nie polecam to byłoby za lekko powiedziane. Odradzam stanowczo. Pracownicy rekrutacji nie znają ortografii i brak im jakichkolwiek manier i dobrego wychowania. Na wstępie rzuca się w oczy wiocha rodem z PRL. Chamstwo i obarczanie ciebie problemami to codzienność. Jeśli myślisz, że masz tylko przyjechać i pracować, to bardzo się mylisz. Współpraca z nimi jest jak udział w (usunięte przez administratora). Wysysają z ciebie energię i mamią na każdym kroku. Jeśli nie chcesz zrobić sobie krzywdy, nie zaczynaj tam pracy. Z własnego doświadczenia!

Łukasz

Polecam pracę fajne fak zdążają się pomyłki ale to każdemu się zdaza hotele też fajne mają najlepszy koordynatorem jest Kuba dzwonisz nie ma że nie odbierze telefon i ma cie w dopie na SMS też potrafi odpisać fajnie spędziłem pracę przez tą agencje i osobiście polecam jak chcesz przyjechać ćpać to daruj nerwów tej firmie odemie bardzo dobra ocenka

Byly juz pracownik

Witam, Przyjechałem do fidesa, pracować na Esbro z kurczakami. Razem z dziewczyną byliśmy zaniepokojeni opiniami, które znaleźliśmy w internecie, ale koordynatorka zapewniała nas, że w rzeczywistości jest inaczej. Po przepracowaniu dłuższego czasu (niestety) jestem w stanie napisać coś więcej, ostrzec ludzi przed wyjazdem tutaj. Godziny pracy; Pierwsze zmiany są zawsze pewne od godziny X do godziny Y. Drugie zmiany to praca od przykładowo 16 do nie wiadomo której, czasami 1;40 czasami 3;20. Warto dodać, że nikt nie powiedział nam o byciu "zmiennikiem" raz w miesiącu, cały tydzień zaczynasz i kończysz szybciej zmiany przez co wyrabiasz mniej godzin. Przykładowo za tydzień bycia zmiennikiem dostaje się dużo poniżej 300e. Za tydzień nocek, na których jest ostry zajazd i wyczerpanie dostaniecie ciut ponad 400e. Zaznaczam, że praca nie jest lekka więc śmieszne są to pieniądze jak na warunki tam panujące. My się pracy nie boimy, więc dla nas było to do zniesienia, ale kiedy człowiek widzi kolejny przelew na tak małe kwoty to żal zdrowia tracić na takie ochłapy. Zakwaterowanie jest w porządku, dojazdy do pracy też aczkolwiek jeśli źle się poczujecie to musicie siedzieć na kantynie do końca zmiany żeby mieć czym wrócić. Tak samo jest podczas bycia zmiennikiem. Zaczynasz później i kończysz wcześniej, a czas kiedy nie pracujesz czyli 2h dziennie spędzasz na kantynie siedząc i patrząc w ścianę. Ludzie w biurze to paranoja, jeśli zachorujesz to usłyszysz że masz wziąć paracetamol i przyjechać do pracy bo inaczej się z tobą pożegnąją w trybie natychamiastowym. Słyszeliśmy, że jeśli ktoś zachoruje np. we wtorek i w środę dostanie wypowiedzenie to ma się wynieść na następny dzień pomimo opłacenia lokum do końca tygodnia. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie w jaki sposób będziecie traktowani. Ludzie w pracy bywają różni, ale generalnie z każdym idzie się dogadać. Nie polecam, my pomimo opinii chcieliśmy się przekonać i owszem, wszystko idzie znieść, ale jeśli za taką pracę w mrozie i zapierniczaniu do upadku dostaniecie jakieś drobne to szybko zrezygnujecie.

Gosia i Paweł
@Byly juz pracownik

Co wy piszecie za bzdury . Pracuje tu 8 mc z chłopakiem i nic nie jest podkręcane . Tylko nowe osoby wiecznie marudzą panienki z paznokciami chłopaki którzy w życiu nie pracowali fizycznie i nie mają pojęcia o pracy . Przyjeżdżając na produkcję chcieli by siedzieć śmieszne . To tylko nowe osoby przyjeżdżają w niedzielę a w środę udają że są chore pytam Po co przyjeżdżacie tutaj jedziecie do Polski i po dwóch dniach pracy idźcie do lekarza to zapewnie pracodawca was zwolni po co mu pracownik który na drugi dzień choruje . Myślicie że przyjedziecie za granicę i będziecie ściemniać a my chodząc do pracy będziemy pracować za was bo nic nie potraficie tylko ściemniać . Sciemniacze i ci co marudzą niech jadą do Polski po co tu przyjechali . Co to za praca w ich mniemaniu że będą leżeć w domu gdzie jest taka praca chętnie tam pojadę . Ściemniacze do domu i takie osoby wypisują tu negatywne opinie . Maminsynki i nieroby które nie potrafią pracować . Leżeć palić marychę wciągać fetę to potrafią,ściemniacze udawacze a ja z innymi musimy później pracować za takiego ... My tutaj pracujemy ponad 8 miesięcy jesteśmy zadowoleni z placy i odkładamy pieniądze i do wiadomości pseudo pracowników to mój chłopak i jego koledzy chodzą jeszcze na siłownię po pracy więc pomysł co piszesz gościu z dwiema lewymi rękoma

Były już pracownik
@Gosia i Paweł

Droga Gosiu, w czasie kiedy twój partner udaje się na siłownię polecam zasiąść do słownika ortograficznego i się delikatnie dokształcić bo bardzo ciężko się czyta twoje wypociny. Generalnie tylko takie osoby zostają tam na dłużej bo ciężko mówić o lepszych perspektywach pracy. Piszesz, że ktoś przyjeżdża i na drugi dzień idzie na wolne. Być może są takie osoby, lecz po przepracowaniu wielu tygodni kiedy zachorujesz na anginę bądź inną chorobę logicznym jest, że należy ci się dzień bądź dwa na choć częściowy powrót do zdrowia. Nikt nie jedzie tracić swojego cennego zdrowia dla kilkudziesięciu euro, chyba że wy należycie do takich osób - gratuluję i życzę powodzenia. My nie upadliśmy aż tak nisko i sytuacja finansowa nas nie skłania do upodlania się w taki sposób. Piszesz o nieróbstwie, nie wiem do kogo kierujesz te słowa skoro zarówno ja jak i partnerka pracowaliśmy na działach, które zostały nam przydzielone od pierwszego dnia aż do zakończenia współpracy i wszyscy przełożeni byli bardzo zadowoleni. Niektórzy, mam tutaj na myśli ciebie, mają najwyraźniej bardzo smutne życie skoro próbują zarzucać komuś coś co mija się z prawdą. Nic co napisałem nie jest kłamstwem, a tobie życzę powodzenia w twojej pracy marzeń. ^^

@Gosia i Paweł

Mamy wyjazd 12.08 koordynator jeszcze nie dzwonił. Wiele jest negatywnych opinii przez to mój stres jest większy. Niestety jesteśmy zmuszeni wyjechać. Czy naprawdę jest czym się martwić po tych opiniach

Były fides
@Kasia

Pojedziesz zobaczysz szybko się zwolnisz i zmienisz pracę. Na kurakach dłużej robi tylko elita rodzaju ludzkiego tak zwana śmietanka co angielski znają tylko z legend a chlanie i (usunięte przez administratora)to dla nich spełnienie marzeń.

Naturella
@Kasia

Zadzwoni 2 dni wcześniej i szykujcie się na natychmiastowe oplacenie przejazdu. Bardzo możliwe, że dwa dni wcześniej przełożą wam wyjazd na niedzielę np...

Zostaw merytoryczną opinię o Fides Uitzendgroep - Doetinchem

• Jak się pracuje w Fides Uitzendgroep?

Zobacz opinie na temat firmy Fides Uitzendgroep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 314.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fides Uitzendgroep?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 63 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fides Uitzendgroep?

Kandydaci do pracy w Fides Uitzendgroep napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fides Uitzendgroep