Samson Personal-Team GmbH

Opinie o Samson Personal-Team GmbH

Anymous

Najgorsza praca jaka może być. Ludzie 130 euro za mieszkanie gdzie mieszka 7 osób jakiś pajac arek koordynator do którego proszę państwo nie wolno pyskowac bo kary finansowe serio nie pracuje tam ale rozmawiam z ludźmi mieszkam w Kostrzynie i wiem co się dzieje Dziwię się tylko dlaczego nikt się tym nie zajmie

Olka
@Anymous

Negatywy wysłali na koniec a na początku strony pozytywne komentarze i zapytania.

Darek
@Anymous

Hej jak się do was do pracy dostać? Jaki jest namiar do arka?

Marko

Komisjoner palet- magazyn ILW 1.Stanowisko: komisjoner na magazynie jakieś opinie ?

@Marko

Szukają teraz faktycznie? Jak widziałeś ogłoszenie to powiedz, co tam było jeszcze. Ja szukam i nic takiego mi nie wpadło w oko. Jakie godziny pracy?

Domi

Siemanko pracuje ktoś przez te agencje ? Jakieś opinie czy są wypłacalni ? Jak wygląda praca i Zakwaterowanie?? Mamy propozycje wyjechać na skanowanie do Halle okolice Lipska w ndz wyjazd

@Domi

Hej. Agencja spoko, wyplaty tez fajne sa wyplacalni no i maja tanie jak na te czasy zakwaterowanie. Wiem co pisze gdyz 2 razy juz pracowalam z chlopakiem przez samsona i moge polecic kazdemu. Teraz bede chciala z nimi wyjechac 3 raz. Pozdrawiam

Kacper
@Domi

Dołączam się, mam propozycje z dziewczyna wyjazdu w ndz, i zaczęcia pracy od poniedziałku. Jakie są warunki zakwaterowania i czy faktycznie praca lekka i dobra organizacja pracy :)

Ktoś
@Domi

Wieczne problemy a to z mieszkaniem a to z kontaktem w biurze a to nr podatkowy mimo że masz 1 klasę to ci płacą z 6 o wieczne popychani koordynator...dzieciak wyrośnięty nic nie umiejący zorganizować. Praca fajna ale agencja...pożal się Boże

Teresa

Strasznie różne te opinie. Ja jestem ciekawa ile tak na prawdę kosztuje to zakwaterowanie i jak dużo osób na nim mieszka? Jakie są warunki? Możecie dać znać?

Maaa
@Domi

Witam i wyjechaliście jak praca wyglada ?

Witam Pracuje ktoś z Was w magazynie odzieżowym w Mönchengladbach? Mógłby mi opisać tak ogólnie jak wygląda tam praca oraz parę słow o zakwaterowaniu jakie dostał ? Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Aplikowałeś na stanowisko Koordynator z j. niemieckim - Praca w Niemczech oferowane przez firmę Samson Personal-Team GmbH? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Praca

@Marcin I jak praca wygląda? Ile zmian? Ciężko?

edytka

Pracuje ktoś tutaj ? jakie zarobki, zakwaterowanie ? 1. Stanowisko: Pracownik magazynu 2. Lokalizacja: Dortmund 3. Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz ! (przyjazd dzień wcześniej) 4. Wynagrodzenie: 12,43€ brutto/h 5. Obowiązki: komisjonowanie, pakowanie, oklejanie pudełek folią itp. praca ze skanerem, różne prace magazynowe, (buty, gadżety Borusii dortmund) 6. Praca na 3 zmiany ( zmiana nocna zaczyna się w niedzielę) 7. Transport: do pracy własny l 8. Zakwaterowanie : 150€/miesięcznie od osoby (koszt potrącony z wynagrodzenia) 9. Umowa niemiecka o pracę, brak Zeitkonto

Jacek
@edytka

Ty pytasz, udzielasz odpowiedzi, czy jedno i drugie na raz? Co jeszcze jest Ci potrzebne by podjąć decyzję i skąd zainteresowanie firmą? Korzystałaś z ich usług lub ktoś Ci ją polecał? Ciekawy też jestem jak z tym zakwaterowaniem, ono jest darmowe?

edyka
@Jacek

Pytam, czy są dodatki za nocki, jakie zakwaterowania , ile osób na mieszkaniu itp id, na papierku przed rozpoczeciem pracy wszystko zawsze wygląda idealnie, a na miejscu nie zawsze tak jest.

Xxx
@edyka

Są dodatki za nocki 25% . Zakwaterowanie jak trafisz. My mamy akurat mieszkanie dwa pokoje i jest nas 4 ale równie dobrze możesz trafić i na kawalerkę jeśli jedziesz z kimś. Szału nie ma ale wszystko co potrzebne jest.

@Xxx

Do przeżycia warunki? A ciekawa jestem, czy daleko od firmy. Organizują jakiś dojazd do siedziby czy wszystko na własną rękę trzeba sobie ogarnąć?

@Ewa

Wszystko na własną rękę do pracy tam i zlowrotem 60 km ,jak auto się zepsuje to koniec ,żadnej pomocy

Xxx
@Piotr

My mamy 30 w dwie strony. Ale to fakt zgaduje że jak się auto zepsuje to radzisz sobie sam jak zresztą ze wszystkim tutaj. No ale wiadomo w Polsce też musisz sobie radzić.

Mógłbyś napisać coś więcej ? Skąd ta opinia ?

jasio

pracuje ktoś w ikea?

Xx
@jasio

Pracuje przez Samsona ale nie w Ikei. Na kiedy dostałeś ofertę ?

Pod jakim numer telefonu można kontaktować się z agencją , niestety nikt nie odbiera telefonu od kilku dni ?

Gosc

Pracuje ktoś przy komisjonowaniu odzieży w Dortmundzie i się wypowie na temat pracy i agencji?

Czy w Samson Personal-Team GmbH zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ewelina

a rozwiniesz nieco tę przenośnię ubraną w cudzysłów? to jakie są zasady odnośnie tego całego zatrudnienia? pytam, bo jakoś pozytywne opinie widziałam i chyba nikt się nie zorientował

Piotrek

Witam Czy ktoś pracował na magazynie w Lipsku. Jakie warunki i pensja? Bo rozważam wyjazd za granicę do pracy przez agencje samson.

Ciekawy
@Piotrek

Daj znac jak dotrzesz tam do pracy. Jak atmosfera co tam dokladnie trzeba robic ? Jaka stawka i ile godzin dziennie. No i jak z zakwaterowaniem.? Powodzenia

@Ciekawy

W to samo miejsce się kierujesz? generalnie właśnie, wtedy przydzielają do tych samych warunków jeśli o zakwaterowanie chodzi czy to zależy? Wrzucają do hoteli i mieszkań zazwyczaj? Ma się wpływ na wybór?

Monia

Witam. Czy jest tutaj ktos kto pracuję na magazynie Hefele w Lherte i mogłby powiedzueć coś więcej? Opinie sa różne, a mamy wyjechac z partnerem 2.01 i troszke mamy mieszane uczucia.

monia
@Monia

Tak pracujemy w Hafele w Lerhte. Juz ponad 2 miesiace

monia
@Monia

To 2.stycznia juz idziecie do pracy ? Czy dopiero w pozniejszym terminie?. Ogolnie praca OK zero stresu poganiania. Na magazynie jest komisjonowanie ( praca ze skanerem i wozkiem) i pakowanie przesylek do klientow (praca przy stanowisku z komputerem). Sa 2 zmiany sobota zawsze wolna. Nam ta praca odpowiada. Moim zdaniem warto przyjechac i sprobowac. Do zobaczenia. Pozdrawiam

marta

Hej czy jakaś para wyjeżdża 3.10 do Lehrte/Hanower? (Praca od 5.10)

@marta

Hej. Jedziemy z partnerem tam do pracy na 5 10.

@marta

Hey. Chciałam dopytać czy jechaliście na magazyn Hefele?

Witam poda mi ktoś numer do jakiegoś kordynatora innego niż Wojtek?

Maciek_Zu

Witam, pracował może ktoś na magazynie odzieżowym w Moenchengladbach? Mógłby się ktoś podzielić opinią i odpowiedzieć na kilka pytań? 1. Ile godzin wychodzi tygodniowo? 2. Mniej więcej ile wychodzi wypłata za miesiąc pracy? 3. Jakie są warunki zakwaterowania? Pozdrawiam :)

Mobbyn
@Maciek_Zu

Jak na rano to 50h tygodniowo, po 9 pon-piatek i 5 w sobotę. Nocki 5 dni s tygodniu 8h, ale za to dodatek nocny. Wypłata za miesiąc około 1700-1900. Zakwaterowanie zależy jak trafisz, w hotelu pracowniczym z kuchnią ogólna i ogólną pralnia bez suszarek, lub mieszkania w spoko warunkach.

@Mobbyn

tutaj nie ma różnicy jeśli chodzi o opłaty czy hotel czy mieszkanie, tyle samo biorą?

Zainteresowana

Pracuje ktoś już przez Samsona w Momoxie w Lipsku ? Podobno są przyjęcia już.

Pracowałem 1,5 miesiąca w magazynie Unna, obok Dortmundu. Godziny są ucinane, bez podawania jakiegokolwiek powodu; (usunięte przez administratora) Premii wydajnościowej dla pracowników którzy wyrabiają ponad normę 900 kartonów na dzień nigdy nie wiedziałem, choć moja średnia była powyżej 1100, do powinno dawać 15 euro na dzień około dodatkowo :) Po odliczeniu 100 euro za mieszkanie i 100 euro zaliczki dostałem za cały przepracowany miesiąc 750 euro, przepracowywując także nadgodziny, które powinny być płatne 125%, a nigdy nie były. Przepracowałem w lipcu 170 godzin, policzone miałem 138. Pani z biura mało tego, że nie pomaga przy wyrobieniu Steur ID (by mieć 1 klasę podatkową)(usunięte przez administratora)Nie polecam i każdy kto tam pracował również był zdenerwowany na to co tam się wyprawia. Nie wiem skąd jakiekolwiek pozytywne opinie na temat tej firmy; chyba tylko koordynatorzy i pracownicy biura je piszą.

Franki

Witam , Możesz podać namiary u kogo załatwiałeś ta prace . Pozdrawiam

Kasują moje komentarze
@Tomek

Zgadzam się w 100 procentach. Tak było jest i będzie, ale to wina ludzi, bo nie walczą o swoje pieniądze.

XD
@Tomek

Steur ID wyrabia urząd geniuszu, a nie biuro. Pani z biura wysyła tylko wniosek o założenie twojego Steur ID.

Witam czy pracowała ktoś w magazynie w Lipsku? Jakie są warunki pracy i mieszkania czy warto?

Witam, czy ktoś pracował bądź pracuje na magazynie z odzieżą w Mönchengladbach? Jak funkcjonują osoby które nie znają języka? Jak wygląda zakwaterowanie? I czy wypłacają na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Samson Personal-Team GmbH - Frankfurt

• Jak się pracuje w Samson Personal-Team GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Samson Personal-Team GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samson Personal-Team GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 22 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Samson Personal-Team GmbH