Samson Personal-Team GmbH

Opinie o Samson Personal-Team GmbH

Sandzia

Witam czy pracuje ktoś w Schönefeld przy : komisjonowanie art. zywnościowych z sprzedaży internetowej za pomocą Gestellu (wózka z skrzynkami za pomocą skanera). Mogę jakieś opinie, informacje o tej pracy ? Pilne!

Sandzia

Stanowisko: Komisjoner Lokalizacja: Schönefeld Obowiązki: komisjonowanie art. zywnościowych z sprzedaży internetowej za pomocą Gestellu (wózka z skrzynkami za pomocą skanera). Czy był ktoś i może dać opinie czy cokolwiek? Pilne !

osoba1225

Witam, jak wygląda praca na magazynie odzieży sportowej w Apfelstadt koło Erfurt? Co sądzicie o kwaterze Friedensallee 19, 99334 Amt Wachsenburg? Mamy zamiar jechać do pracy 18 stycznia i wolimy się upewnić że jakiejś masakry nie będzie ????????

@osoba1225

Sama praca na Fiege jest spoko i lajtowa, ludzie pomocni, Niemcy również, dużo Polaków więc łatwo się dogadać. Ale będziecie mieć doczynienia zapewne w koordynatorem Wojtkiem i Dawidem. A z nimi to różnie :) Jeżeli nie macie swojego auta to nie polecam, z organizacją transportu jest masakra. Wiecznie się na nich czeka. Tej lokalizacji mieszkania nie znam, ale tam wiecznie przeprowadzają ludzi, budzisz się w sobotę z myślą że super nareszcie wolne, odpoczniesz, jednak nic z tego bo masz się zaraz przeprowadzić :) Co do jakości mieszkań no to są przeróżne, zależy jak się trafi, tak samo jak z ludźmi na mieszkaniach.

osoba1225
@Gość

@gość Dzięki za info, auto na szczęście mamy swoje. Twoja opinia trochę mnie uspokoiła :)

XXoo
@Gość

A jak z liczba godzin? I kasa?

lolo
@Gość

Tez mamy wyjechać do tej firmy. Wyjeżdżamy pierwszy raz. Jak się przygotować co ze sobą zabrać jakie ubrania? Czy zakwaterowanie jest wyposażone w podstawowe rzeczy typu garnki talerze?

Gosc
@osoba1225

My przyjezdzamy 10 stycznia ,wlasnie na tą kwatere Fridensalle 19 99334 Amt Wachsenburg ,sami jestesmy ciekawi jak tam wygladą no i jak praca ,ale jestemy dobrej mysli

Hej
@Gosc

18 będziemy jechać na tą lokalizacje. Jak z warunkami i ekipą?

Kandydaci
@osoba1225

I jak tam mieszkacie tam ?

Margaret
@Gość

Cześć.A jeśli chodzi o wypłaty jak to wygląda?

Genio

Jakieś info na temat pracy przy komisjonowaniu odzieży w Heldensleben jakie zarobki itp

Wika
@Genio

Zarobki małe przy 6 gr podatkowej 1000 euro może troszkę więcej...

Boguś
@Wika

Na 6 grupie dostaje się 700 euro max

paweł
@Boguś

Dlaczego jesteś na 6 grupie. Od czego to zależy?

Aplikowałeś na stanowisko Koordynator z j. niemieckim - Praca w Niemczech oferowane przez firmę Samson Personal-Team GmbH? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Wentas

Wyjeżdżamy od nowego roku na komisjonowanie książek i płyt do Lipska Może ktoś coś powiedzieć o tej robocie kto tam pracuje? Bo różne opinie słyszałem, szczególnie że koordynator tam jest jakiś nie adekwatny xd

@Wentas

Ja ze swoją dziewczyną pracujemy od paru miesięcy w Momoxie w Lipsku, więc pewnie tu macie przyjechać. Ogólnie praca spoko, nic trudnego, o ile jesteście ok to spokojnie się dogadacie z koordynatorem. Sami zobaczcie :)

Pozdro369
@Wentas

Przecież to jest jego rodziców firma

@Wentas

Pracowaliśmy tam oraz u koordynatora Wojtka w Erfurcie. Nie możemy narzekać zarówno na opieke koordynatorów jak i załatwianie spraw administracyjnych. Oczywiście czasami był problem z dodzwonieniem się do firmy ale wiadomo że nie jesteśmy jedyni. Po doświadczeniach z innymi firmami ta jest naprawdę godna polecenia.

Taka ja
@Pozdro369

A skąd wiesz,że to Jego rodziców?

Osoba99

Hej, kasa jest taka jak jest powiedziane na początku ?

@Osoba99

Zapytaj w biurze ile wychodzi wypłata za pierwszy miesiąc nie posiadając numeru podatkowego ????

@Wentas

I jak wiadomo ile w tym Lipsku na miesiąc wyjdzie

@Wentas

Wyjechaliście tam do pracy?

A

My mamy jechać ale na dortmund do pracy a nie wiem czy ta oferta jest w ogóle prawdziwa. Znacie nie jaką Julie Walczak ? Niby rekrutuje do pracy z tej firmy?

Nie polecam

Lepiej nie jedz, więcej wydasz niż zarobisz, za cały miesiąc z każda sobota wyjdzie Ci może na czysto z 1200€, czekanie po robocie aż wyjdziesz za darmo, niby kończysz 14:15 a zanim wyjdziesz już jest przed 15

Aa

Niepozostawiam
@Nie polecam

1200 € ? Zapomniałeś dodać że z dwoma sobotami ????

Klaudia
@A

Dołączę się do pytania również mam wyjeżdżać do dortmundu przez Julię

@Nie polecam

1200 już po odliczeniu mieszkania i dojazdu do pracy ? Ile na rękę w takich pracach się zarabia z 8 euro ? ( Nie mając żony ani dzieci jest się na 1 klasie podatkowej?)

Rafał
@Nie polecam

To kasa nie jest najgorsza. A jak jest na kwaterze? Warunki są w miarę, bo to różnie bywa dlatego pytam.

Zzz

Kojarzycie firmę FZA albo jokasa? Mają coś wspólnego z Samson

Pati

A wybiera się ktoś do Lipska na komisjinowanie książek żeby zacząć prace 25 stycznia 2022 R?

destr

witam mam pytanie praca w miejscowości lipsk firma momox ,ktoś pracował ? jak tam jest ?

Stary Pracownik

Co się stało z Panem Leszkiem, jeden z lepszych koordynatorów z tej firmy.Zniknoł z firmy?

@Stary Pracownik

Pan Leszek już tam nie pracuje

Roman

Mam jechać z kolegą pracować do Dortmundu? Znajdzie się ktoś kto wystawił by jakas opinie na temat tej pracy ?

Para Dortmund
@Roman

Pracujemy tu od paru dni, praca spoko, kwatery jak na darmowe też całkiem, całkiem.

@Roman

Jak najbardziej polecam , pracuje i chwale sobie ;)

Pracowniknr1

Czy może ktoś mi powiedzieć jak pan ariel ma na nazwisko?

Yebac Olka

Bo to prawda

Kaczorek

Ma ktoś numer do koordynatora Wojtka ?

jebaćPIS
@Kaczorek

tak

Dar
@jebaćPIS

Dalbys nr wojtka to daj

Para

Co do Samsona, firma którą polecam. Długi okres pracowałam z chłopakiem, jednak musieliśmy zjechać do Pl na kilka miesięcy z powodu spraw rodzinnych, stwierdziłam ze warto dać pozytywna opinie patrząc na czas jakiś pracowaliśmy przez te agencje. Co to samej pracy, pracowaliśmy w Erfurcie, praca sama w sobie ok, nic trudnego, kwatery - zwyczajne mieszkania, nie ma co narzekać, dobrze zeby trafić na normalną ekipę a ludzie zdarzają się naprawę różni, patrząc z perspektywy kilku lat, pracując w Niemczech. Przede wszystkim polecam osobom, które chcą wyjechać pierwszy raz. Pozdrawiam

Para

Niestety nie polecam. Byłem z dziewczyną w okolicach Magdeburga i praca sama w sobie ok. Nie skomplikowana, lekka i pozytywnie oceniam z dziewczyną.(usunięte przez administratora) Z tego co słyszałem do ludzi odzywa się bez szacunku i udziela błędnych informacji, wgl niewiarygodny. Biuro myli sprawy do załatwienia lub wgl zapomina o nich i nie widzi w tym problemu. Trzeba się często po 5 razy prosić.

Koleżanki

Pracowałam z koleżanką w Erfurcie na książkach niestety musiałyśmy zrezygnować ze względu na studia ale polecamy! Pomimo że nie miałyśmy doświadczenia dałyśmy radę i o ile będzie można wrócić na okres wakacyjny napewno skorzystamy :)

Paulina

Pracowałam przez agencję FZA 9 miesięcy w Voerde. Nie mogę doczepić się do niczego, rozliczenia oraz wypłaty zawsze na czas, ewentualne pomyłki zawsze były rozliczane od razu, gdy po pierwszym miesiącu klasa podatkowa została skorygowana dopłata wpłynęła z kolejną wypłatą. Rekruterka Pani Joanna była z nami w kontakcie zaraz po przyjeździe, gdy musieliśmy trafić na mieszkanie, później wykonać testy na COVID. Byliśmy zaskoczeni jej zaangażowaniem, bo na miejsce zakwaterowania dojeżdżaliśmy w niedzielę. Pani Katarzyna z kadr też zawsze szybko odpowiadała na maile dotyczące "papierzanych" spraw, nawet po zakończeniu umowy. Na miejscu z mocnymi podstawami języka można swobodnie radzić sobie samemu, dlatego też z reguły nie prosiliśmy nikogo o pomoc. Jeśli chodzi o samą pracę to zadania rozdzielają brygadziści, ale tutaj też kończy się rola agencji. Dopóki ktoś chodzi do pracy i wywiązuje się z obowiązków nie ma problemów. Moja opinia o agencji FZA jest jak najbardziej pozytywna.

@Paulina

Również polecam prace w Voerde. Jest dość daleko ale spokojna firma gdzie można się zahaczyć na dłużej.

K...

Jak wygląda praca w Lipsku na magazynie z książkami ? Polecacie czy nie ?

Maniek
@K...

Ja pracuje w Erfurcie na książkach a do Lipska poszedł mój kumpel i jest ok podobno

Pracuś
@K...

Ja pracuje z dziewczyną i robota mega spoko.

Kacper
@Maniek

A jak wyglada zakwaterowanie?

PALETA

Firma to totalne (usunięte przez administratora) brak zainteresowania pracownikiem z koordynatorem zero kontaktu Pan Ariel był widziany z 2 razy na oczy Nie polecam wypłata śmieszna brak godzin gwarantowanych oraz wypłata 15 dnia roboczego co to jest?

Daniel
@PALETA

A Paleta to czytał umowe podpisując ją? Ja jadąc akurat do Lipska przeczytałem ją i babka w biurze mi wszystko wyjaśniła więc nie wiem w czym problem, ludzie zacznijcie czytać ze zrozumieniem bo potem jest wielki szok i niedowierzanie.

Para

Czy ktoś się wybiera 25.08.2021 do pracy przy komisjonowaniu książek oraz gazet i chciałby się zabrać było by raźniej? Do Miasta Blaufelden.

Zostaw merytoryczną opinię o Samson Personal-Team GmbH - Frankfurt

• Jak się pracuje w Samson Personal-Team GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Samson Personal-Team GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samson Personal-Team GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 22 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Samson Personal-Team GmbH