Opinie o Artur Mróz Pogotowie Weterynaryjne w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Artur Mróz Pogotowie Weterynaryjne. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artur Mróz Pogotowie Weterynaryjne o rekrutacji.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Mróz Pogotowie Weterynaryjne w Gdynia

Maja Nowy wpis

Gorąco polecam Pogotowie Weterynaryjne Artura Mróz. Pan Doktor opiekuje się moją 18 – letnią kotką. Dzięki jego fachowości i trosce kotka jest w dobrej formie i znacznie poprawiła się jakość jej życia.

Adalberto

Najorszy weterynarz jakiego kiedykolwiek widziałem zero podejścia do zwierząt. ZABIŁ KOTA BEZBRONNEGO W STANIE KRYTYCZNYM, DZGAJĄC GO 6 RAZY IGŁĄ I SIŁOWO TRZYMAJĄC BEZ POJĘCIA , KOT 3X UCIEKAŁ W KOŃCU DOSTAŁ ZAWAŁU I NIE ŻYJE

Lidia Nowy wpis
@Adalberto

A wiesz może, czy pracuje sam? Zastanawiam się, czy w pogotowiu pracują też inni weterynarze, powiedzmy, że bardziej kompetentni :(

Mika Nowy wpis
@Adalberto

Zacznijmy od tego, że pan Artur Mróz nie jest lekarzem. Jeżeli się za niego podaje to jest to poważne nadużycie. Jest technikiem weterynarii i nie ma uprawnień do wykonywania czynności lekarskich, czy samodzielnego ordynowania leków, ani stawiania diagnoz.

Mika Nowy wpis
@Lidia

Pan Artur Mróz nie jest w ogóle weterynarzem. Współpracuje z lecznicą, do której może zawieźć chore zwierzę, aby zajął się nim lekarz. Sam nie może leczyć, ani stawiać diagnoz.

Adalberto

Przyjechał weterynarz Kot w stanie krytycznym a on go łapie za kark na 1,5m i trzyma 50 sekónd że by podłozyć nie potrzebny kocyk , bo leżał na łożku, potem go puścił i znowu go złapał, zrobił zastrzyk Kot Się ciągle wyrywał 4 razy chciał uciekać od weterynarza,później złapał go jeszcze raz i 4x kota dźgnoł igłą z kropluwką Kot przerażony zeskoczył z łużka i dostał zawału , Kot nie żyje przez Brak umiejętności podejścia do zwierząt Kot dostał zawału ze stresu i Umarł w męczarniach.Nie polecam

Beata
@Adalberto

Coś z tym potem zrobiłeś? Zgłosiłeś gdzieś?

Korzystałam z usług Pogotowia Weterynaryjnego Pana Artura Mroza przez 2 dni. Pan Artur jest doświadczonym weterynarzem z długim stażem zawodowym. Kontakt telefoniczny był natychmiastowy. Przyjazdy na wizyty były punktualne. Pomoc medyczna była skuteczna. Gorąco polecam Pogotowie Weterynaryjne Pana Artura Mroza. Dodatkową zaletą jest fakt, że Pan Artur przyjmuje płatności kartą.

Leszek
@Ewa

Teraz płatność karta to właściwie standard wszędzie. No ale najważniejsze że skutecznie leczy. Miałaś chorego psa czy kota? No i jak cenowo? Są konkurencyjni w porównaniu do innych lecznic?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Artur Mróz Pogotowie Weterynaryjne? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Artur Mróz Pogotowie Weterynaryjne w mieście Gdynia? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

re

Trudno mi odpowiedzieć na Pana pytania , ale jako długoletni klient to nie wyobrażam sobie ,żeby z wizytą do pupilów przyjechał ktoś inny zamiast Pana Artura ..

Renata
@re

Taki dobry weterynarz? A przyjeżdża do domu? Ale chyba ma też swój gabinet gdzie przyjmuje?

Barbara

Dziękuję Panie Arturze Mróz :) JEST PAN WIELKI......pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i następnych latach...................................

Iwona
@Barbara

A co takiego dla Ciebie zrobił że nazywasz go wielkim? :)

Astar BC, Marzenka pers

100% skuteczność leczenia , nie ma stresu związanego z wizytą w klinice .Gorąco polecam tego bardzo doświadczonego Pana weterynarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Mróz Pogotowie Weterynaryjne - Gdynia

Artur Mróz Pogotowie Weterynaryjne