Eko LIne Mebel Market Z. Don

Opinie o Eko LIne Mebel Market Z. Don

anonim 2010-07-22 23:51:10
Witam
Proszę wszystkich zainteresowanych kupnem mebli w salonach Eko Line Mebel Market o przemyślenie swojej decyzji kilka razy. Zwłaszcza kolekcji Cuba Libre od producenta Dekort!!. Ponieważ takiej tandety nie widziałem już dawno. Trzy razy składałem reklamacje i za każdym razem było źle. Poza tym te meble są tak delikatne, że nie nadają się nawet do powszechnego użytku. Jedyne co można z nimi zrobić to kupić,za całkiem nie małe pieniądze i patrzeć. Broń Panie BOŻE używać. Czeka się dość długo ok. 6 tyg. I dostajesz badziewie. Już bardziej jestem zadowolony z mebli z IKEA. Moi sąsiedzi kupili w tym samym salonie meble Matkowskiego, czekali na nie 12 tyg. I dostali witrynę dźwi uszkodzone, szyby jako półki brak. Nic dodać nic ująć!!!!!
adela 2014-01-28 20:47:48
Najgorszy salon w jakim kupowałam meble ! Czas oczekiwania kilka tygodni a meble to badziewie , drogie badziewie.
martyna 2015-03-02 22:12:33
Popieram, ten ekoline to masakra jakaś!!! Zamówiłam narożnik, termin realizacji miał być 4-6 tygodni, po 6 tygodniach dowiaduję się gdzie mój mebel( za który wpłaciłam zaliczkę przy składaniu zamówienia)po czym dowiaduję się w salonie, że jest małe opóźnienie z winy producenta. Dzwonię do producenta, gdzie dowiaduję się, że mebel jest dawno gotowy tylko nie został jeszcze wysłany, ponieważ ekoline ma zaległości w płatnościach !!! Zgroza, pobierają zaliczki od klientów, żeby regulować stare należności!!! Zastanawiam się czy nie skierować sprawy na drogę sądową!!! Ludzie zastanówcie się zanim wpłacicie tej firmie jakiekolwiek pieniądze!!!!!!!!
Arnica 2016-02-26 23:07:01
Zdecydowanie popieram opinię Martyny. Ja na swoje meble czekałam aż 3,5 miesiąca, wciąż mnie zbywano i nie udzielano odpowiedzi o terminie realizacji. Żadnych konkretnych odpowiedzi wciąż kazano czekać, obiecano ze oddzwonią i nigdy nie zadzwonili. Znajomi zamówili tę samą sofę w innym sklepie i dostali po 6tygodniach. Ostatecznie wycofaliśmy zaliczkę i nigdy niczego tam nie kupię. Zdecydowanie odradzam Eko line na Bruknera we Wrocławiu !!!!!!
dorota 2016-04-07 17:31:02
Odradzam zakup mebli Vero w sklepie Ekoline Domoteka. Kupiłam 2 narozniki za ponad 15 000 zł i oba są z wadami. Jeden ma uszkodzone nożki i mebel 3 tygodnie stoi już na ksiązkach, dodatkowo oparcia i zagłówki są pofałdowane i źle wypełnione (jakby zeszło z mebla powietrze), dodatkowo krzywe szycie, różne wysokości oparcia między jednym a drugim elementem narożnika itd. Gdy złożyłam reklamację to po 14 dniach odpisali, że reklamacja jest bezzasadna i proponują tylko wymienić nóżki. Mam już dość z nimi rozmawiać, wiec zgłosiłam się do rzecznika.
Ludzie ostrzegam was przed firma Vero i sklepem Ekoline a zwłasza pania kierownik Emilia J., która nie robi nic w kierunku załatwienia reklamacji.
Maciej 2016-05-05 15:14:35
Odradzam zakupy w tej firmie, salony likwidują, telefonów nie odbierają, na mebel czekam już 12 tygodni, próbuję odzyskać zaliczkę.
Kinia 2016-05-16 17:26:44
Ja tez zdecydowanie odradzam zakupy i kontakt w ekoline. To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści. Od stycznia czekam na meble, pobrali zaliczkę i wciąż zbywają. Producent od których brali meble powiedział ze sa strasznie zadłużeni i juz dla nich nic nie produkują. Rownież próbujemy odzyskać zaliczkę.
Ania 2016-05-26 19:48:02
Również odradzam. Na meble czekam od lutego. Pracownicy sklepu mnie zbywają. Czy komuś udało się odzyskać zaliczkę?
oszukany 2016-05-28 17:03:16
Likwidują sklepy, naciągają na kasę odradzam biorą zaliczkę kasa przepada sytuacja z Wrocławia
stan 2016-06-01 22:39:19
Zgadza się w Szczecinie też sklep zlikwidowany. Za meble zapłacone i brak jakiejkolwiek informacji. Telefonów już nie odbierają. Mają duże zaległości w płatnościach u swoich dostawców. Zdecydowanie odradzam!!!
kolejny oszukany 2016-06-05 21:13:06
Naciągają ludzi a potem zero kontaktu. Złożyłem zamówienie na dwa meble. Jeden szczęśliwie udało się dowieźć dzięki uczciwości firmy Verikon i realizacji zamówienia bezpośrednio, już bez udziału Ekoline. Niestety zamówienie na stół Paged, mimo że zaliczka zapłacona, nawet nie zostało przekazane dalej. Paged, trudno się dziwić, rozkłada ręce i nie chce wysłuchiwać rozżalonych klientów.
Radek 2016-06-06 10:30:15
Może jakiś pozew zbiorowy bo ja też należę do tych złapanych na zaliczkę w szczecińskim salonie.
radek 2016-06-06 10:31:48
stan jakie podejmujesz dalej kroki?
kolejny oszukany 2016-06-06 13:04:20
Jedyna droga to wezwanie do zapłaty a potem sąd...tyle możliwości. Skoro wolą ponieść dodatkowe koszty sądowe, to ich problem. Ja dużo nie tracę, ale chodzi o uczciwe podejście do klienta. Zupełny brak profesjonalizmu.
renata 2016-06-09 16:40:21
Ja tez zostalam oszukana przez salon ekoline domoteka. Zamowilam narożnik Vero. Zamowienie mialo byc zrealizowane do 17 maja br. Od dwoch tygodni dzwonie, piszę maile i zero kontaktu. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Mają problemy z płatnosciami. Nie płacą faktur za złożone zamowienia. Najgorsz jest to ze wplacilam dużą zaliczke. Dzis wysłałam wezwanie do zwrotu zaliczki. Mają 7 dni. Później składam pozew do sądu. Jakby więcej klientów się zebralo, ktorzy również zostali oszukani to ten pozew zbiorowy jest dobrym pomysłem. Moj nr tel to 788_124_850
Mariusz 2016-06-22 10:20:20
Witam,

Również zostałem oszukany na ok 3.2 tys (zaliczki).

marwyg18@gmail.com

Musimy coś zdziałać.

Michał 2016-06-28 10:31:25
Ja podobnie 4000 zł zaliczki. W ubiegłym tygodniu zadzwonili, że meble będą dostarczone ale nadal ich nie ma a telefon, z którego dzwoniono milczy.
Michał 2016-07-08 15:11:35
Jednak w ubiegły piątek ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu otrzymałem zamówione meble. Meble zapakowane w oryginalne kartony i wszystko z nimi ok. Resztę płatności dałem kierowcy po odbiorze mebli. Może innym też się uda odzyskać meble lub wpłacone zaliczki.
ona 2016-07-14 10:40:22
My z mężem zostaliśmy również oszukani przez firmę Ekoline w Poznaniu. Wpłacona zaliczka, termin do czerwca, a kontaktu brak. Zadzwoniłam bezpośrednio do producenta mebli i jak się okazało nawet nie rozpoczęto realizacji zamówienia z powodu długów firmy. Składamy pozew sądowy.
XYZ 2016-07-24 12:10:57
Ja również oszukana zostałam w sklepie w Szczecinie.mówili przez tel, że zwrócą pieniądze, że są uczciwi....w tej chwili wybieram się do adwokata
altek2 2016-08-01 19:57:34
W końcu lutego zamówiłam w SZ-nie na prawobrzeżu dwa meble od firmy klose poprzez sklep ekoline na kwotę 4650pln. Wpłaciłam zaliczkę 1000pln. Termin realizacji 6-10 tygodni. W maju przed zbliżającym się terminem realizacji zadzwoniłam do kierownika sklepu w Sz-nie niejakiego Janusza Kasperowicza z informacją, że wyjeżdżam na dwa tygodnie do Anglii i jakby meble dotarły w tym czasie to niech czekają bo ja po powrocie je odbiorę. Facet podziękował za informację a na następny dzień zadzwonił z prośbą abym dopłaciła resztę kwoty to oni natychmiast zorganizują mi dostawę tych mebli przed moim wyjazdem. Zależało mi na tym więc dopłaciłam resztę (naiwna wierzyłam w ludzką uczciwość a on poprostu zbierał sobie na wypłatę :( ). Mebli nie doczekałam się do dzisiaj. Dziad mnie oszukał i znając sytuację wyłudził ode mnie pieniądze. Dzwonię, wzywam do zapłaty, odstąpiłam od umowy a teraz za pośrednictwem miejskiego rzecznika konsumentów przy urzędzie miejskim w Sz-nie będziemy chyba składać pozew do sądu. Tymczasem moje mebelki stoją w fabryce gotowe od dłuższego czasu. Może ten pozew zbiorowy nie byłby głupi. Ciekawe tylko jakie to byłyby koszty?
Waldazir 2016-08-04 22:14:16
A Ty co, właściciel spółki? Oszukali ludzi na dziesiątki tysięcy zł i jeszcze masz czelność pisać, że mają się coraz lepiej. Pozew już złożony w sądzie. Jak ruszy lawina to się nie wypłacą.
.... 2016-08-05 12:43:35
Atmosfera niedługo się skończy aż im się dobiora. Co za ludzie. Banda kretaczy i oszustów. Kto wogole wypisuje takie informacje.
xyz 2016-08-05 12:55:05
Ja też zostałam oszukana. Cała kwotę dostali a mebli nie ma, pieniędzy nie ma mimo wielu telefonów i wezwań. W lipcu złożyłam pozew.
.... 2016-08-05 16:52:53
Zacznę od tego, że zamówienie poszło w marcu. Meble wzięte na raty. Pan (usunięte przez administratora) wypełnił wniosek informując, że spłata od kwietnia. Bank przelał im cała kwotę ponad 8 tyś. Termin realizacji 6-8 tyg. Po długim oczekiwaniu dzwoniłam i byłam zbywana. W czerwcu już sklep był zamknięty. Następnie telefony do centrali firmy, do właściciela. Kolejne zbywanie i obiecanki że zwrócą pieniądze. Wysyłanie pism....Teraz już jest pozew złożony. Brak słów.
.... 2016-08-05 21:52:46
Jak już pisałam został złożony pozew do sądu przez adwokata. Teraz pozostaje czekać na dalszy rozwój sprawy.
Dostawca 2016-08-26 18:12:19
Firma praktycznie już nie instnieje. Z dostępnych mi informacji wiem, że pobierają zaliczki w punktach innych niż Poznań. Robią to, aby oddać zaliczki klientom z Poznania ponieważ oszukani klienci zgłaszają się po pieniądze w siedzibie firmy w Swarzedzu. Aby oddać im zaliczki z premedytacją wyłudzają pieniądze od innych naiwnych. Oszukanym radzę złożyć na policji doniesienie o popełnieniu przestępstwa (wyłudzenie art.186 kk).
Ja byłem ich dostawcą. Straciłem kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wygrałem sprawę w sądzie, ale nie na z czego egzekwować należności.
Jack 2016-09-14 23:59:41
Firma Bankrut, a sypie się już od 2-3lat.
Jack 2016-09-15 00:00:03
Firma Bankrut, a sypie się już od 2-3lat.
brawurka 2016-09-15 15:35:51
w jakim kontekście sypie? jakoś nie rozumiem i nie zauważyłam, czy możesz mi dokładniej opisać sytuację?
Magda 2016-11-26 10:20:07
Czy komuś udało się odzyskać zaliczkę w tym roku? Jest jakiś odzew na pozwy? Nas też oszukali!
Zostaw swoją opinię o Eko LIne Mebel Market Z. Don - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko LIne Mebel Market Z. Don