Opinie o El-Mod Katarzyna Bona w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie El-Mod Katarzyna Bona. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w El-Mod Katarzyna Bona o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Mod Katarzyna Bona w Gdańsk

Soja

Nie polecam pracy w tej firmie. Praca na zasadzie umowy o pracę a pracować trzeba prawie codziennie nadgodziny. Brak płacy dodatkowej za nadgodziny. Chorować nie można bo nie płacą za chorobowe, na urlop trzeba oszczędzać bo na urlopie sie nie pracuje to też nie płacą, jedna przerwa w pracy na 10 godzin,(usunięte przez administratora)Mnóstwo kontroli z urzędów i innych instytucji, sprawy w sadzie, które ma firma mówią same za siebie. Dobre opinie to opinie rodziny, bo tam pracuje kilka osób z rodziny. El- mod (usunięte przez administratora) O firmie monter można też dużo poczytać negatywnych opinii. (usunięte przez administratora)

@Właściciel

Hej @Właściciel, na forum każdy może swobodnie wypowiedzieć się na temat pracy w El-Mod. Nie sądzę, żeby wysuwanie gróźb przyniosło pozytywne rezultaty. Byłoby fajnie, gdyby firma wrzuciła linki z jakimiś aktualnymi rekrutacjami, myślę, że i ja i inni użytkownicy forum bylibyśmy zainteresowani.

Tomek Nowy wpis

Witam, pracuje już od roku, wypłaty ba czas , ciągłość pracy. Polecam firmę.

Krystyna Nowy wpis

witam, opinie widzę dość rozbieżne się tu pojawiały i w ostatnim czasie znowu ktoś pisał coś negatywnego na temat pracy... my z narzeczonym tak wstępnie chcieliśmy się zorientować za pracą na stronie i co prawda są oferty dla elektromontera ale napisana jest data 2020... nie jesteśmy pewni ich aktualności. Jest ktoś teraz z firmy na wyjeździe i by ocenił warunki?

Join z bazin Nowy wpis

Pseudo firma to wypożyczalnia ludzi liczy się sztuka nie mają żadnej własnej roboty na terenie Niemiec!!!!

Soja

Właściciel
@Soja

Proszę Pan , co za głupoty Pan wypisuje!!!! Jakie kontrole ?! Jakie sprawy w sądzie ?! co za bzdury?! Pracowników rozliczamy na podstawie roboczogodzin , więc mają płacone za nadgodziny!!!Chorobowe oraz urlopy są u nas wypłacane !! Z skąd Pan wziął takie nieprawdziwe informacje ?! Informuje tylko , że złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury , może Pan spodziewać się problemów za wypisywanie takich oszczerstw . Dodatkowo jak policja ustali Pana IP i tożsamość złożymy pozew do sądu. Pozdrawiam.

Paulina Nowy wpis
@Właściciel

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie El-Mod Katarzyna Bona? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zastępca managera restauracji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adaś

Pracowałem w tej firmie i we wcześniejszej pod nazwą Monter,nie polecam ani pracy, ani współpracy.

pracownik obecny
@Adaś

Dlaczego nie polecasz? Ja pracuję wraz z innymi ( ponad 100 osób) i wszyscy są zadowoleni . Negatywne wpisy wysyłają pracownicy , którzy zostali zwolnieni ponieważ do niczego się nie nadawali. Jeżeli ktoś chce przekonać się jak jest naprawdę to może podjechać do biura w każdym dniu jest jakiś pracownik w biurze (pracownik fizyczny ,nie biurowy) i można go zapytać osobiście i to będzie wiarygodna opinia . Na tym forum każdy może coś napisać nawet osoba nie znająca tej firmy i to jest wielki minus GOWORK!!!!!!!!

@Adaś

Proszę podaj @Adaś powody Twojej negatywnej opinii o El-Mod. Co dokładnie wydarzyło się gdy tam pracowałeś- bo rozumiem, że było to kilka lat, skoro "załapałeś" się na zmianę nazwy. Czy ze zmianą nazwy zmieniła się też filozofia firmy?

@pracownik obecny

Witaj, bardzo trudno mi uwierzyć w to, że każdy jeden pracownik El-mod jest zadowolony. Byłoby super, gdyby wypowiedział się ktoś jeszcze, a nie jednak osoba za wszystkich:) Nie chodzi o to, że Ci nie wierzę @pracownik obecny, po prostu na takim wpisie nie dam rady wyrobić sobie opinii.

Paulina

Ciekawi mnie praca w biurze w El-Mod. Jaki macie zespół? Czy w siedzibie panuje duża rotacja pracowników? O odpowiedź na wszystkie te pytania proszę osoby zatrudnione w firmie.

Pracuje w El-Mod już od 2 lat i chwale sę współpracę z tą firmą. Wypłaty zawsze przed czasem max do 8 każdgo miesiąca, wyjazdy do Niemiec , umowy o prace, paczki na święta ,urlopy itp. Jak dotąd to najlepsza firma w której było dane mi pracować POLECAM pracę w tej firmie!!!!!!!!!!

Krzysztof

Jak fajnie, że w wątku wypowiedziała się osoba, która pracuje w firmie El-Mod Katarzyna Bona i dodatkowo jest jeszcze zadowolona. Jak często zdarzają się takie wyjazdy do Niemiec? Ciekawi mnie również czy są one może dodatkowo płatne? Napisz mi proszę bo fakt ten bardzo mnie ciekawi.

@Krzysztof

Wyjazdy do Niemiec maja stawki w euro , od 10 w górę na ręke dla pomocnika i od 11 w górę dla elektryka. Dojazdy i kwatery opłacone przez firme.

Jeremi

@Soja A może trzeba się cieszyć bo nigdy nie wiadomo jak długo będzie dobrze tym bardziej że czas jest dość trudny dla wszystkich firm?

Darek

@Tomasz Z. A ile Ci na tej smieciowce płacili?

Tomasz Z.

No właśnie Młody, powiedz na jakim stanowisku pracujesz, że masz umowe o pracę, bo jak pracowałem to miałem smieciowke...

Daria

@młody a na jakim dziale pracujesz i jaką masz umowę ?

Młody

Witam , pracuję w El-Mod krótko no od początku tego roku ale tyle mi wystarczyło aby stwierdzić że jest to najlepsze firma w której pracowałem no i pracuję nadal. Zarobki super , umowy o pracę A nie jakieś śmiecie, wyjazdy za granicę. Super

Stachu

Bardzo ciekawe oferty pracy po dobrych stawkach. Polecam jak najbardziej.

Karo

Miła atmosfera, ciekawi ludzie , dobre zarobki, coś dla mnie :)

Tomasz

Bardzo ciekawa firma , dobre zarobki , umowy o pracę , pełen socjal.

Adrian

Jak na razie wszystko OK.

Ciekawa firma z mnóstwem kontraktów zagranicznych, wypłaty na czas .

Bardzo dobra firma , dobre zarobki , praca w kraju i za granicą. POZYTYW Lubię atmosferę w El-Mod Katarzyna Bona za: Miła atmosfera , wypłaty na czas , umowy o pracę

Zostaw merytoryczną opinię o El-Mod Katarzyna Bona - Gdańsk

• Jak się pracuje w El-Mod Katarzyna Bona?

Zobacz opinie na temat firmy El-Mod Katarzyna Bona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Mod Katarzyna Bona?

El-Mod Katarzyna Bona
  • Trakt Św. Wojciecha 123 lok. 1