Opinie o Agnes F.H.U. Wróbel Agnieszka w Dworzysko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agnes F.H.U. Wróbel Agnieszka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agnes F.H.U. Wróbel Agnieszka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnes F.H.U. Wróbel Agnieszka w Dworzysko

Damian Nowy wpis

Wypowiem się o myjni samochodowej Myłem zestaw chłodnie i mogę tylko chwalić Miła obsługa bardzo dokładnie i solidnie wykonana usługa. Jeśli będę miał możliwość na 100%tu wrócę

Kasandra Nowy wpis

Ktoś jeszcze miał podobne problemy z kontaktem co jeden Pan na forum? W tamtym roku ponownie poszukiwano kogoś do magazynu to jak wspomniał o tym kiedyś inny Pan w jednym z wątków. Z czego wynika rotacja? I jak się pracuje na utrzymaniu ruchu? Tego typu oferta także się pojawiła kiedyś. Jakie widełki płacowe?

Kierowca kierownik Nowy wpis

Nie wiem jak reszta ofert tego pracodawcy ale jako kierowca nie polecam i odradzam szczerze.Nie wiadomo czy chcą człowieka do pracy czy nie zwodzą każą czekać dzwonić później nie odbiera zero kontaktu ... Zmarnowałem tylko czas przez tego pracodawcę lepiej iść do normalnego przewoźnika który wie co to szacunek.

Karol

Znalazłem ofertę pracy dla pracownika magazynu z firmy FHU Agnes. Pensja w ogłoszeniu ma widełki 3-4 tys zł. Od czego zależy taka różnica finansowa? Czy górna stawka to wynagrodzenie z premią czy po prostu pracownik z większym doświadczeniem więcej zrobi?

Zostaw merytoryczną opinię o Agnes F.H.U. Wróbel Agnieszka - Dworzysko

• Jak się pracuje w Agnes F.H.U. Wróbel Agnieszka?

Zobacz opinie na temat firmy Agnes F.H.U. Wróbel Agnieszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agnes F.H.U. Wróbel Agnieszka
  • Konstruktorów 1B