Opinie o TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk w Zielonka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk w Zielonka

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Mechanik Lotniczy są korzystne?

Lucyfer Nowy wpis

To wstyd że znowu wprowadzacie ludzi w błąd nowymi ogłoszeniami o pracę. Jaka umowa o pracę? Skoro każdy nowy pracownik dostaje wyłącznie umowę zlecenie! Miejcie odwagę i napiszcie że szukacie pracowników którzy będą pracować po 10-12h. Obiecujecie złote góry nowym pracownikom a to wszystko gruszki na wierzbie. Szukacie desperatów którzy będą pracować za grosze od rana do nocy. Praca w tej firmie tylko na własną odpowiedzialność!!!!!

Paulina Nowy wpis
@Lucyfer

Ciekawa jestem gdzie znalazłeś to ogłoszenie, bo chciałabym na nie zerknąć?

Bimbrownik Nowy wpis
@Paulina

Firma w ogłoszeniach o pracę daje w opcji Nasze Wymagania: Gotowość do pracy w nadgodzinach! Nie trzeba zgadywać że chodzi o czas pracy dziennej 10h - (usunięte przez administratora) bo takie są standardy większości firm na rynku! Do tego narzucanie na siłę 3 zmian pracy i potencjalni kandydaci....walą drzwiami i oknami. Niech Tadek sobie odpowie na proste pytanie: Dlaczego ma w firmie taki duży przemiał pracowników jak w biedronie?

Bimbrownik

I znowu przyjęcia na lakiernię....i znowu szybko się pozbędą pracowników! Praca w tej firmie to strata czasu i brak korzyści bo niczego się nie nauczycie. Najlepiej niech stary właściciel idzie na pieszą pielgrzymkę. Modląc się o super pracowników którzy będą chcieli pracować ciężko na lakierni. Szkoda zdrowia!

Grażyna
@Bimbrownik

Ale czy muszą się pozbywać tych nowych lakierników, skoro @Kaśka1 pisała, że nie mają nawet umów zleceń na początku? W takiej sytuacji można wyjść z pracy i nie wrócić, bez umowy nie masz obowiązku zostawać.

Janosik
@Grażyna

Masz całkowitą rację tak działa prawo pracy przy umowach zlecenie bo pracujesz ile chcesz. Problem polega na tym że firma wprowadza ludzi w błąd już na samym początku. Dają ogłoszenia do netu że przyjmą pracowników na umowę o pracę co jest nieprawdą. Szukają chyba pracowników na lakiernię którzy jeszcze się nie urodzili. Dlatego tak szybko się ich pozbywają bo nie spełniają ich wymagań jako pracownicy. Nie polecam.

Paulina
@Janosik

Ale to jakie oni w końcu mają te wymagania?

Janosik
@Paulina

Paulino dla każdego pracodawcy najlepszy pracownik to taki który jest wystraszony i nie potrafi walczyć o swoje prawa. Będzie pracował ciężko jak biały (usunięte przez administratora) i dziękował szefowi za pracę. Ci którzy mają odwagę do walki o swoje pracownicze prawa. Są niepożądani w firmie bo tylko stwarzają problemy zamiast siedzieć cicho. Tak samo jest w tej firmie.

Paulina
@Janosik

Ok szczerze to nie wiem czy właśnie taki pracownik jest najlepszy, chyba kojarzę o wiele lepsze profile kandydatów. Bo czy taki wystraszony faktycznie efektywnie pracę swoją wykona? Czyli wynika z tego, że według tych wymagań nie są zainteresowani tutaj dobrym efektem?

Boruta

Ludzie do tej firmy są przyjmowani niczym z pierwszej lepszej łapanki. Lakiernia ciągle potrzebuje pracowników bo to wina synalka szefa który przyjmuje nieudaczników. Przychodzą do pracy i do niczego się nie nadają bo nie chcą pracować. Później człowiek musi charować na takich leniów a jedyny plus to szybko się ich zwalnia. Powinni przyjąć najlepiej emerytów i rencistów albo kilka gorących Ukrainek. Wtedy robota szybko by się ruszyła i szef byłby zadowolony!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk na stanowisko Technolog? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Kaśka1

Ta firma z Zielonki słynie z tego że NIGDY nowemu pracownikowi nie dają umowy o pracę! Mój mąż pracował w tej firmie kilka miesięcy i ogólnie był to dla niego czas stracony. Pierwszą umowę zlecenie dostał dopiero po kilku tygodniach pracy. Gdyby mieli normalne warunki pracy i podejście do pracownika. Nigdy nie mieliby problemu z szukaniem pracowników a tak ciągle szukają pracowników. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk - Zielonka

• Jak się pracuje w TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk?

Zobacz opinie na temat firmy TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOMET s.c. Tadeusz Tomczuk, Iwona Tomczuk
  • Kołłątaja 17