Opinie o AB Flexkracht w Rijsenhout

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB Flexkracht. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB Flexkracht o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Flexkracht w Rijsenhout

Norbert

Myślę, że tu chodzi o pisanie negatywnych opinii nie do końca zgodnych z prawdą a wszyscy wiemy, że tak się często zdarza!!

Paulina

@mm, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat pracy za pośrednictwem firmy AB Flexkracht? W swojej wypowiedzi podkreśliłeś, iż swoją ocenę wystawiasz na podstawie porównania agencji pracy do innych, które działają na rynku, możesz coś więcej napisać na ten temat? Jak oceniasz zgodność ofert z rzeczywistością oraz pomoc pośrednika bezpośrednio już po zatrudnieniu?

@Paulina

Za pisanie negatywnej opini są bardzo wysokie kary pieniężne!

POLAK
@anonymous

jak takie wysokie kary pieniężne za pisanie prawdy to współczuję wam że pracujecie w tej agencji naprawde

Paulina

@anonymous, o jakich karach piszesz? Możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać swój komentarz jaki napisałeś w wątku opinii o pracy w firmie AB Flexkracht? Napisz coś więcej na ten temat, ponieważ obecnie Twój komentarz jest mało zrozumiały o jakich karach piszesz i kto te kary nakłada.

mm

Ja bardzo zle oceniam sobie prace nie że jestem chamski i chce tu pokazać grafa tylko firmach których pracowałem nie mam dobrego zdania czemu innych było dobrze firmach jeżeli agencje nie dbają o pracowników to nie będą ich mieć jeszcze trochę będą szukac ludzi pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AB Flexkracht? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Paulina

@mm, dziękuję za opinię na temat pracy za pośrednictwem firmy AB Flexkracht. Możesz coś więcej napisać na temat wynagrodzenia, które przedstawiłeś w swojej wypowiedzi? Czy poza podaną przez Ciebie stawką pracownik może liczyć na inne świadczenia dodatkowe? W dalszym ciągu nie napisałeś jak oceniasz atmosferę w pracy? Oraz dostosowanie pracy do warunków pracownika? Napisz coś na ten temat.

mm

Nic nie dostałem i naprawdę szkoda na busa to wystarczy przepraszam wszystkich i pozdrawiam szkoda na busa myślę że każdy to zrozumie 180 200 euro na tydzień to poprostu jest jakiś śmiech nigdy nie chce juz pracować przez tom firme juz mam bez pośrednika

Paulina

@anonymous, czy mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? Twoja opinia w chwili obecnej jest mało merytoryczna i zbyt wiele nie mówi o pracy w firmie AB Flexkracht. Czy wynagrodzenie jakie otrzymałeś, różni się od tego jakie było ustalone pierwotnie? @Bartek, bardzo proszę o wyrażanie swojej opinii w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin @Gosia, dziękuję za opinię, czy mimo negatywnych kwestii jakie wymieniłaś w swojej opinii o pracy za pośrednictwem firmy AB Flexkracht, możesz napisać, jakie pozytywne aspekty zaobserwowałaś przez ten czas współpracy? Czy polecasz ją osobom, które chciałyby "dorobić" w wakacje? @mmm, czy jesteś w stanie w sposób bardziej szczegółowy opisać co konkretnie spotkało Cię w pracy za pośrednictwem firmy AB Flexkracht, że wyraziłeś negatywną opinię? Jak ocenisz atmosferę w pracy? Oraz dostosowanie pracy do warunków pracownika?

mmm

Witam wszystkich pracowałem przez tom firmę i naprawdę oszukują nie polecam szkoda kasy na busa tak naprawdę są lepsze firmy od tej pozdrawiam wszystkich

Gosia

Również nie polecam. Pracowaliśmy z chłopakiem w zeszłym roku w wakacje. Obdzierają z kasy jak mogą. Razem z dodatkiem ET na mieszkanie, dostawaliśmy po 210 euro przy 40 godzinach pracy. Dodatek ET to według nich około 80 euro. Dla porównania, teraz w innej agencji dodatku ET do mieszkania mamy przynajmniej po sto euro na głowę. W innej agencji, w której pobierano od nas codziennie 5 euro za dojazd oraz nie mieliśmy dodatku do mieszkania, za 40 godzin wyszło nam 250 euro. W dodatku kiedy poinformowałam koordynatora o zakończeniu umowy z mojej strony, spotkałam się z bluzgami i zastraszaniem, że co ja sobie myślę i wyobrażam. Nie polecam tej agencji pracy nikomu, radzę omijać ją szerokim łukiem.

Bartek

(usunięte przez administratora) !!!! pieniądze i może są na czas ! ale z ilu twojej kasy cię obskubią ! jak tylko mogą ! dostałem 230 euro wypłaty za 41h ! Przestrzegam !!!!!!!!!! Kłamcy i oszuscii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! człowiek ciężko pracuje ale na ich auta !!!!!!!!!

ja to zarobiłam 220 euro za 40h kantuja jak moga

P

Zależy co komu pasuje jak odpowiada ci wypłata 250-280 euro to spoko ,zależy jeszcze gdzie trafisz . I pilnuj salarisow bo często są błędy. Unikala bym Amflory tempo masakra rotacja dość duża ,kasa do (usunięte przez administratora) a narobić się trzeba , kobiety mają lepszą pracę ale również muszą pracować bardzo szybko . Jak nie to lecisz ,nawet nie wiesz dlaczego .ważna jest tylko kasa Unikaj pracy w Dee Ree w sezonie również wypłata przy 40h 260 euro ,często w sezonie pracuje się od 8-21 duzo przerw dwie po 45 minut a człowiek wolał by szybciej skończyć i iść do domu bo nie ma czasu aby zrobić jedzenie ,zrobione jest tak aby nie dać ci obiadu ! Ostatnia przerwa o 20 do 20;15, 45 pracy min i do domu ,Bezsensu tempo również kosmiczne . Nie polecam nie opłaca się powyżej 40 h pracować bo ci kasę zawala !

Blerick

Również NiE POLECAM! ludzie tam pracujący obłudni , fałszywi a najgorsza ta babeczka co przyjmuje , aż zygac się chce jest taka sztuczna . Jak już chcesz pracować przez tę firmę to UNIKAJ AMFLORY bukiety bandowe ,robiłem tam kilka mc , zarobki bardzo niskie a wymagania i TEMPO bardzo wysokie ! Mało godzin ,a jak im nie podpasujesz to wylecisz z dnia na dzień ! Traktują Cię jak wola , masz tyrać za 220-250 euro za 40 h i jeszcze mówią ,że jesteś za wolny ! (usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka !!!!!!

Witam w tym biurze abvflex pracowałem i nawet najgorszemu wrogowi nie polecam czytałem zapytania na temat tego biura i odradzam pracy w Holandii dla ludzi zdesperowanych po właśnie na takich ludzi czekają a następnie skubią ile się da a następnie puszczają z torbami ja pracowałem dla abvflex jakieś 2 miesiące i po tym czasie przychodzą mi mandaty za prędkość ograniczenia prędkości co nawet nie mam pojęcia z kad im się to wrziolo wybierają słabsze ofiary poczym wyciskają jak cytrynę ja fotek pory nie otrzymałem rozliczenia za godzinowy i wakacyjne wszystkie solarisy które mi przesyłają są na zero sami są zerem.nie polecam

Patrycja

Witam jestem w bardzo trudej sytuacji zyciowej i bardzo pilnie potrzebuje pracy za granicami polski aby nie zabrano mi domu na ktory pracowali cale zycie moi rodzice musze im pomoc i nigdy nie wyjezdzalam ale.jestem czlowiekiem pracy.Prosze pomóżcie i podpowiedzcie gdzie warto jechac i z jakiej agencji w takim razie.bede wdzieczna.

Daniel
@Patrycja

Patrycja Zobaczyłem Twój post i chcąc Ci pomóc, prosze zadzwón do Michała z firmy Aboost (dostaniesz z łatwością pracę na szklarnie itd). Michał z aboost: Email: michal.banach@aboost.nl T +31 655 191 492 Lub do Gosi z abflexu: email: gledwon@abflexkracht.nl T: +31 297383428 Mam nadzieję, że Ci się uda. Ostatecznie możesz spróbować u jakiejkolwiek firmy. Z mojego doświadczenia, jeżeli jesteś osoba niedoświadczoną za granicą, to raczej nie daj się wepchać na hotel (mieszkanie). Powodzenia ;)

@Daniel

abost....najgorsza agencja...oszusci!!!!!

Tupac

AB flexkracht agencja niby sama w sobie ok..ale jak sie okazuje po dluzszym czasie pobytu i po kontaktach z ksiegowa ,robia niezle machloje (dosc dobrze ukryte) . praca jest rozna raz lepsza raz gorsz no i co najwazniejsze KIM Jestes .tzn czy mezczyzna czy kobieta ,bo one z reguly maja lzej .wylpaty marne przy 40 godzinach nie zobaczysz wiecej niz 220-225 €,,, Firmy tez rozne .np.Amflora -unikaj duzym lukiem bukiety bandowe (roze)tempo niesamowite.a ludzie ktorzy tam pracuja porazka ,jezli nie przypadniesz im do gustu ,zniszcza cie psychicznie .wiele sie tam ludzi przewinelo i nie jedna z placzem blagala o przeniesienie...nieuwkopen (niukopen)niepamietam dokladnie jak sie pisze w kudelstaat(palmy) ,,szef chodzi usmiecha sie do ciebie nic nie mowi czy zle czy ok,,,a po czasie dzwonia do biura i mowia ze za wolno robisz..trudno robic szybko kiedy temperatura osiaga 50stopni celsjusza i nie ma czym oddychac ...pracuja tam ludzie tez z innych firm np.van koppen ,no ale wiecie ktos kto cpa moze szybko robi tacy fakt sie utrzymuja...gebr.bloom kentia tez palmuy w aalsmeer szefowie dwoch braci ,na poczatku owszem milych a po miesiacu pokazuja swoje pazurki????tempo i traktowanie ludzi jak ,osly ,doslownie tak powiedzieli kolesiowi po kilku ladnych miesiacach pracy ze jest oslem,,porazka ,mozna tam dostac faze b ale dziewczyny ktore tam pracuja na tej fazie tez uciekaja juz ,,,zero podwyzek nawet dostaja mniej ,a po pytanie w biurze co jest ,,,slysza odpowiedz ......????podatek ,ktory sobie komputer sam losuje????????????bzdura jak komputer moze sam losowac podatek..jest takich glupich firm duzo wiecej.....teraz domki tez zalezy gdzie trafisz np.w" kudel..."gdzie w lato pelno pszczol na domku ,ciezko im wytepic gniazdo....nordwaijk warunki niezle ale jak trafisz fajnych ludzi ,,my trafilismy na czlowieka ktory grozil nozem ,pobil sie z kolesiem z domku ,krew sie polala ,policja byla wezwana....koordynatorzy rece umyli ...aą ko!esia poprostu przeniesli na inny domek no i slynny hotel na poelweg 44 ,,niby fajne flaty.ale........gospodarz domu 'Robert Kaufman'robi z ludzmi co chce ,,kto mu nie odpowiada wyrzuca ,nawet potrafi nawymyslac ....biuro tego nie sprawdza,,,dziewczyny dostaja rozne propozycje ,,jezeli sie nie zgadzasz jestes jego wrogiem..pozostali ,,cpuny ,jaracze i imprezowicze ,,normalnych ludzi jest tu garstka ,zglaszasz problem on cie po czesci olewa ,nawet nie odbiera telefonow...trzeba chodzic po cichu i omijac go szerokim lukiem albo jak niektorzy wola ,,,d..y lizac????,,ja wlasnie zjezdzam do pl.wiem co pisze bylem juz ponad rok tu w tej agencji,,,powodzenia niedowiarkom..

Piotrek.polak

Witam piszę z zapytaniem dostałem jakieś skierowanie na ryby zna ktos ten projekt.dodam iż są to okolice utrecht

Robert Kaufman

Biiuro ab ok ale zarzadca hotelu na pooeelweg poza wszelka kontrola robi co chce (usunięte przez administratora) robia imprezy i jest ok pala ziolo na terenie i nie widzi a innych wywala za wypicie piwa na palarni zglaszane usterki kompletnie olewa nowe memle kuchnie lazienki zaczynaja przechodzic w ruine wszystko co robi jest tylko na korzysc wlascicoela hotelu a nie biura ab juz nie jedna osobe bezpodstawnie wywalil

Mikii 75
@Robert Kaufman

Kolego zgadzam się z tobą w całości ten człowiek ma sie tam za bożyszcze i dużo by opowiadać pozdrawiam

Polsza

Pracuje od niedawna i już są problemy ... Mam nadzieję że to jakoś ruszy

Katka
@Polsza

Jakie problemy? Jak cos sie dzieje to od razu dzeonie do biura i zaraz po problemach.Dzwon a na lewno ktos Ci pomoze.

Paulina

@Dlugo w ab, rozumiem, że jesteś zadowolony z pośrednika jakim jest AB Flexkracht. Twój nick wskazuje, że długo współpracujesz z tą firmą. Czy odnosząc się do własnego doświadczenia, mógłbyś napisać jakie warunki zatrudnienia i zakwaterowania otrzymuje się w miejscu pracy? Czy można liczyć na pomoc polskiego koordynatora?

Zostaw merytoryczną opinię o AB Flexkracht - Rijsenhout

• Jak się pracuje w AB Flexkracht?

Zobacz opinie na temat firmy AB Flexkracht tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Flexkracht?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Flexkracht