Opinie o AB Flexkracht w Rijsenhout

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB Flexkracht. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB Flexkracht o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Flexkracht w Rijsenhout

Dlugo w ab

Jak w kazdym biurze jedni trafia dobrze drudzy gorzej ale jak kolega napisal nie martwisz sie o nocleg rower za darmo przelew z tygodniym opoznieniem a nie raz w miesiacu moim zdaniem jeden z lepszych posrednikow

nek

Zenujace. Czytam opinie niektorych osob i prosze...blagam - naucz sie najpierw poprawnej polszczyzny,, sprawdz bledy ortograficzne !!! piszac i dajac swoja opinie swiadczy o Twoim poziomie ! Porazka. Bledy takie ,ze zastanawiam sie czy szklarnia czy pole to nie za wysokie progi. Oczywiscie nie do Wszystkich to kieuje. Da sie tez wyczuc , ze " wiekszosc smietanki "tu siedzi, ktora musi sie "wyzyc"i przelac swoja gorycz i niezadowolenie bo sie nie udalo itd.. Mam nadzieje, ze nie wszyscy odbiora to jako atak. Bardziej uwaga dla nielicznych. AB to zaden raj ale czy ktos kogos tu trzyma na lancuchu? Domki firmowe - nie ladne?? jest cos takiego jak funda, i inne stronki maklerskie. Trudno zalatwic ? Nie znamy jezyka?to moze najpierw zaczac od zainwestowania we wlasna osobe. Wiekszosc narzeka bo to mamy we krwi i taka tam Nasza narodowa super cecha ale to, ze praktycznie wszystko podane jest na tacy nikt nie bierze pod uwage. Nie ma biura idealnego, zawsze bylo, jest i bedzie cos nie tak. Zgadza sie, w biurze pewnie koordynatorzy siedza i dziela sie "skradzionymi "pieniedzmi pracownikow :) i codziennie tysiece E. przechodza przez ich rece :) sarkastycznie reaguje na jedna z opin... ( mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazil ;)

bff

Witam, poszukuje materiałów ( zdjęć , filmów ) ukazujących warunki zakwaterowania w ww. agencji. Interesują mnie również informacje nt. firm, zakładów z którymi współpracuje agencja Ab Flex Kracht. Osóby mogące pomóc zapraszam do kontaktu drogą email kontakt@bpwh.pl Z góry dziękuję

CzłowiekPracy

Uczcie sie języków. Jeżeli ktoś przyjedzie do pracy i nie potrafi się komunikować w innym języku niż polski to sorry . Takich jeleni potrzeba zawsze. Każda agencja pracy oszukuje jedna mniej jedna więcej. poza tym istnieje wujek "google " więc każdy może sobie poczytać opinie o agencjach pracy. WSZEDZIE GDZIE JEST POLAK W BIURZE NIE BĘDZIE DOBRZE. JEŻELI POLAK CI NIE ZASZKODZIŁ TO JUŻ CI POMÓGŁ. A koordynatorzy to banda chamów i to w każdym biurze, wyjątki też są . Ludzie istnieją agencje typowo holenderskie . Na stronie werk.nl jest mnogo ogłoszeń o pracy . Unikać best&West, VanKopen. Komentarze przyjmuje na kochanykochas@gmail.com

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AB Flexkracht? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
kefiros

Witam, co mogę powiedzieć o abflexkracht? Hmm, agencja jedna z lepszych dla których pracowałem, zależy od człowieka, jak lubi narzekać to zawsze się coś znajdzie w moim przypadku chodziło mi tylko i wyłącznie o pracę, której w abflexkracht jest pełno, tam zawsze będziesz miał pracę, a równa się pieniążki. Fakt faktem, czasem trzeba dojeżdżać rowerem po 8,5 km w jedną stronę, ale jak ktoś jest w miarę aktywny fizycznie to nie problem :-D Z całego serca polecam tą agencje, pomimo tego, że już dla niej nie pracuje i nie będę pracował z przyczyn osobistych, ale innym jak najbardziej sugeruje się przenosić gdy pracujecie w kratkę :) Pozdrawiam KeFiRoS

Paulina

Widzieliście oferty pracy AB Flexkracht? Znajdziecie je na stronie firmy http://www.abflexkracht.pl/dla-szukujacych-pracy/oferty-pracy.aspx Interesuje Was któreś stanowisko?

złaaaaa
@Paulina

jakie oferty pracy jak tam są może 3 na te chwile stawka nie podana ilość godzin zmienna? to ma być oferta pracy ?? dla mnie to jest kpina

po

Wiecej opinii nt. agencji AB Midden znajdziesz na stronie http://bpwh.pl Ranking Agencji Pracy w Holandii.

xxx

Witam, jakie są realne zarobki w tej agencji np. przy tulipanach ??

Dziunia

Nie polecam biura abflexkracht tutaj stracisz a nie zarobisz nie maja pracy a jak juz maja to na 2 dni lub na zastepstwo za kogos.Biorą Pieniadze za ubezpieczenie a na karte ubezpieczeniowa czekasz pol roku szkoda waszego czasu sa inne biura I o wiele lepsze niz Abflexkracht. Koordynatorzy nie odpowiedzialni ciagle nie majacy czasu dla pracownika do biura sie nie dodzwonisz jak chcesz cos zalatwic to na meil po czym musisz czekac na odpowiedz pare tygodni. Warunki mieszkaniowe fatalne syf kila I mogila pala cpaja narkotyki itd nie miesci sie w glowie co wyprawia sie na domkach przez Abflexkracht. Ogolnie nie Polecam .

KAZIK

Umówmy się ,nie ma dobrych agencji pracy w Holandii ,każda agencja oszukuje ,robi to w białych rękawiczkach wykorzystując luki w prawie holenderskim!Ty Polaku jesteś tanią siła roboczą ,jesteś towarem ,który agencja sprzedaje!Jesteś niewolnikiem !Ludzie dorabiają się milionów euro twoim kosztem.Ty cieszysz się ,ze masz 230 e tygodniowo ,i myślisz,jak dobrze trafiłem .Nie masz pojęcia jak agencja ru..a cie w (usunięte przez administratora) e !KAŻDA AGENCJA BEZ WYJĄTKU .Chcesz dobrze żyć ,naucz się języka, trzymaj się z dala od agencji i Polaków bo nikt tak nie wykorzysta Polaka jak drugi Polak !Przykre ale prawdziwe .

JA

Ab Midden Nederland dopóki jest dobrze i chodzic na dwie zmiany w ciągu jednego dnia (w czasie swiat) to jest dobrze... ale jak tylko cos Ci sie stanie to juz umywaja rece i chca cie wywalic...obiecuja mowiac w twarz i sie usmiechaja a robia co innego dotyczy to polskich jak i holenderskich pracownikow tego biura.

KOLEK

aB TO JEDNA Z LEPSZYCH AGENCJI W HOLANDII.NKI MAJA DOBRE WARUNKI MIESZKANIOWE PRACA JAK KAZDA KTOS TRAFIA LEPIEJ KTOS GORZEJ. POZYTWYW DLA NICH

Rex

Ta firma to poraszka. Gadaja jedno a w h.ja robia jedziesz przez cala Holandię ze by pracowac przez kwiaty a ci mowi na miejscu ze jednak nie i gdzie inndziej je..c ta agencje.pozdro dla tej wiary co dyma dla nich

Zofia

Abflexkracht to oszusci uwazajcie na nich traktuja polakow jak bialych Murzynów zlodzieje ciagna tylko dla siebe a nam daja same ochlapy firma nie rzetelna wyzyskiwacze.

Ola

dowiedzieliscie o tym dopiero po tych wszystkich obcinach finanasowych, że za coś wam portacali pensje? naprawde mnie to diziw bo chyba każdy potrafi czytać i wie co podpisuje i na co sie godzi wiec nie rozumiem dlaczego teraz piszecie o tym, wczesniej was nie uswiadomili?

Kasia 19

Witajcie co tu oszukiwać w moim przypadku Abflexkracht sir nie sprawdziło ściągneli mnie z polski do pracy popracowałam tydzień a potem siedziałam z czterema osobami na domku i mamy czekac na telefon ile można czekać a jak dzwonia to ci mówią abyś załatwiała sobie busa do polski nawet na powrót nie masz kasy ale co ich to obchodzi oni zgarneli kase za to że polaka ściągneli z polski. Naprawde nie polecam tej firmy

Krysia

Przestroga dla wszystkich nie polecam tej agencji gdyż mają ludzi za nic dają śmieciowe umowy na tydzien traktuja ludzi jak karty koordynatorka to zakłamana kobieta będzie mówić wam to co chcecie usłyszeć zamiast pomóc zrobi wam pod górkę wypłaty bez szału po 260 euro na tydzień za to opłaty za mieszkanie w beznadziejnych warunkach po dwie trzy osoby w pokoju w syfie i smrodzie opłata 83euro na tydzień pokoje są co tydzień przeglądane pod nieobecność pracowników przeglądane kąty w razie bałaganu 50 euro kary a w momencie nie przynoszenia zysku dla agencji pozbędą się was jak śmieci np w razie choroby także zastanówcie się trzy razy zanim tam pojedziecie i podejmiecie prace ku przestrodze dla wszystkich

Zuzia

Ogłaszaja sie na necie a tak naprawde Nie maja pracy, a jak juz maja to tylko na kilka dni i czekaj , tylko obiecuja nic wiecej ze maja Prace na stale ze warunki ok ale tak naprawde nie jest jak juz przyjezdzasz to tylko za kogos I na kilka dni. Biuro jest, niekoperętne w stosunku do pracownikow,koordynatorzy nie odpowiedzialni ciagle nie majacy czasu zeby cos zalatwic. Abflexkracht Omijajcie szerokim Łukiem.

Monia

Trzymaja na domkach po 2 tygodnie bez pracy. Brak kontaktu, olewka ze strony biura i 1500 zl w plecy. Dziękuję. Wracam.

Odradzam Biuro Abflexkracht malo godzin malo pracy syf na domkach Nie mowiac o koordynatorach brak zaangazowania .

Zostaw merytoryczną opinię o AB Flexkracht - Rijsenhout

• Jak się pracuje w AB Flexkracht?

Zobacz opinie na temat firmy AB Flexkracht tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Flexkracht?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Flexkracht