Opinie o AB Flexkracht w Rijsenhout

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB Flexkracht. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB Flexkracht o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Flexkracht w Rijsenhout

Gryfiniak

A ty tutaj nie pajacuj błaznie pewnie jestes na uslugach

kacper

narzekacie to do polski jedzcie ;) a jesli chodzi o koordynatorow to maja taka prace wszyscy klamia i tak jest to ich praca .musza jakos ludzi zatrzymac no nie ;)

gryfiniak

adam znam ta swinie dzwonisz to (usunięte przez administratora) ca nie odbiera telefonu mieszkałem kolo biura w rijsenhout znam swinie i ta mała (usunięte przez administratora)

@gryfiniak

Moi drodzy pracowałam przez wiele biur pośrednictwa, ale proszę nie wciskac kitów na temat mieszkań, czy dobrego kontaktu z koordynatorem, zwłaszcza z panem A. Ja pracowałam przez krótki czas i całe szczescie w dobrej firmie, ale mieszkanie masakra!! jak można mieszkać w pokoju 2 osobowym zrobionym z "jedynki" brak miejsca na wypakowanie 1 walizki, brak nawet miejsca przejścia miedzy łózkami, gdy chciałam się przebrac, ubrać jedna osoba wychodziła i to nie z grzeczności ale z braku miejsca!!! za pokój kasowali 2 razy tyle co inne biura!! o tym że kontakt był po przyjęciu pracownika już niemożliwy a koordynator zwyczajnie nie odbierał telefonów. Dla mnie to jest brak organizacji w firmie, a dochodzi do tego jeszcze ignorancja pracowników. Zwinęłam się stamtąd bardzo szybko jak tylko zorientowałam co się tam dzieje. Chociaż faktycznie są szczęsciarze od których czasami są odbierane telefony, może to rodzina?? osobiście nie chciałabym wrócić do tej firmy.

też gryfiniak
@Ania

Z tego co wiem stawki za mieszkanie są w AB takie jak wszędzie 74 euro (mam na umowie) za tydzien, więc nie wiem skąd informacja Twoja gryfiniak, ze dwa razy większe??? Moze w ogole tam nie pracowales, no bo nawet nie wiesz ile placiles za mieszkanie??? Byc może trafieś na nieciekawy domek-ja ze swojego bylem zadowolony-warunki spoko-mialem kolege, ktory tez pracowal przez AB, bylem u niego na domku-tez spoko pokój w Aaalsmeer mial... A co do domku-zawsze mozna zapytac o zmianę domku i nie dzwoni się do Adam tylko pisze maila, każdy dostaje informacje z mailem gdzie ma zgłaszać problemy związane z mieszkaniem... Swoja droga nie rozumiem, jak się nie mogłeś dodzwonić do Adama-może dlatego, ze on NIE PODAJE nr tel służbowego pracownikom, może dlatego mialeś problem z dodzwonieniem się... Tel jest tylko w sprawach alarmowych-wypadek-kradzież-do biura czynny 24H, a w sprawach wyplaty czy zakwaterowania-mail, ale to jeszcze trzeba najpierw przeczytać informacje które sie dostaje do umowy... Pozdrawiam i polecam ab z rijsenhout, nie jest źle...

Anonim91

AB MIDDEN HOLLAND pracowałam przez rok i z tego co wiem to żadne biuro nie jest wspaniałe, cu (usunięte przez administratora) e, idealne w 100% tak jak i w AB może i fakt że problemem tego biura są kordynatorzy ale pamiętajmy że to tylko ludzie każdemu zdarzy się coś zapomnieć. Fakt kordynator może być nie w porządku do ciebie ale to tylko jeśli ty dla niego jesteś taki sam!!!! Jeśli traktujesz kogoś jak wroga to po co ta osoba ma ci pomagać?? przecież to tylko człowiek taki jak ty!!!! Moją kordynatorką na początku była (usunięte przez administratora) i narzekać na nią nie mogę dla mnie była ok. Pozniej była nią(usunięte przez administratora) i fakt czasem ciężko było się z nią skontaktować ale co do czego to zawsze mi pomogła, jeśli o cos poprosiłam to zawsze to miałam na czas z pracą też robiła wszystko co mogła żebym ja miała zawsze po prostu podchodziłam do niej z szacunkiem jak do człowieka a nie do wroga i ona to odwzajeniała. Co do wynagrodzeń to jest tak że szef szklarni czy miejsca gdzie pracujesz ma czas do środy lub wtorku godz 12 wysłać godziny do biura jakie przepracowałeś/aś jeśli tego nie zrobi to jak może biuro ci zapłacić skoro nie wie ile godzin pracowałeś/aś?? wszystko zależy od miejsca gdzie pracujesz! Pamiętaj że on wysyła tylko godziny a na zapłacenie za twoją prace ma 2 tygodnie więc jak wyśle godziny to biuro płaci ze swoich pieniędzy Tobie!!! Ja np. pieniądze zawsze miałam na czas bo do dobrego miejsca trafiłam :) co do zakwaterowania to zależy gdzie trafisz zazwyczaj domki są ok ale to nie pałace!!! dla biura to przyjechałaś tam zarobić bo przecież jesteś pracownikiem sezonowym więc nie dostaniesz pałacu i nie bedziesz żyła jak księżniczka!!!! a o czystości to już zależy od reszty lokatorów!!!!! dla mnie AB jest wypłacalnym biurem, na zakwaterowanie nie mogłam narzekać i prace tez zawsze miałam i to nie wcale taką złą!!!! więc dla mnie mają ocenę bardzo dobrą- (5-) czyli polecam!!!! Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AB Flexkracht? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
junior

biuro jest ok ale polscy koordynatorzy sa do bani olewaja pracownikow tych ktorzy nie podpierdalaja z czego oni nie maja zyskow pracoj ponad dwa lata i bylo okej przes pierwszy rok a teraz jest do bani a szczegolnie porozumienie z adamem

Kris

Pracuję przez AB Midden od roku i jestem zadowolony, kontakt z koordynatorem(usunięte przez administratora) jest dobry; nie zalegali mi nigdy z wypłatą, raz zdarzyło się, że dostałem tygodniówkę z opóźnieniem. Robota jak robota, u nas w Polsce szefa miałem porąbanego, a tu jest ok, piwko w piątki, wycieczki kilka razy w roku na jego koszt.(usunięte przez administratora) pewnie z roboty wylecieli to i psioczą. Jadą tam n(usunięte przez administratora)

zocha - 2011-08-17 15:28:49Gryfiniak i Anonim i Ssssss! Wasz poziom elokwencji jest po prostu niesamowity, a kultura osobista wprost oszałamiająca. Nie mam zamiaru zniżać się do Waszego poziomu. Życzę powodzenia w wypisywaniu kolejnych NIC nie wnoszących do dyskusji wulgaryzmów...A(usunięte przez administratora)

Gryfiniak

Sssss - 2011-08-17 14:53:20AB to nie firma brak jakiegokolwiek zaangażowania do ludzi maja wszystkich gdzies i kradna pieniadze to(usunięte przez administratora) jakich malo w dodatku koordynatorzy to(usunięte przez administratora)jaka pogoda byla reszta tez sie nie nadaje a pracujacy ludzie tam od lat to same(usunięte przez administratora)Dokładnie kolego podzielam w całosci to co piszesz tylko my mamy odwage napisac o tych(usunięte przez administratora)awde reszta siedzi cicho(usunięte przez administratora)

Sssss

AB to nie firma brak jakiegokolwiek zaangażowania do ludzi maja wszystkich gdzies(usunięte przez administratora) jakich malo w dodatku koordynatorzy to(usunięte przez administratora)

nick

ludzie na czarno mieszkają na domkach AB ,a w biurze nic o tym nie wiedzą .

zocha

ciekawe, opinia o zbyszku z konca lutego 2011... hehe on juz pod koniec 2010 przestal pracowac jako koordynator w ab. nie wierzcie we wszystko co pisza w necie.o jednej firmie slyszalem, ze im okna powybijali, ale tak się sklada ze to nie byla ta firma, potem sie okazalo, ze nazwa podobna. chlopaki (i dziewczyny) slodko nie ma, najgorsze to rozstanie z rodziną, dzieciakami, ale w polsce to slodko? tez na czas nie płacą, albo traktuja(usunięte przez administratora)b telefonów nie odbiera, ale jest dyzur na ktory sie dzwoni, ja tam robie 5 lat caly cas w tej samej szklarni, wyplaty sa na czas, owszem opoznienia adarzaja sie, ale nie tylko tam, wole robic za te(usunięte przez administratora)i ab to uwierzcie nie jest najgorsza firma, robilem juz przez 3 biura, i tu robie najdluzej i biura juz nie zmienie

dobry duszek

słuchajcie, nie ważne czy to AB czy inne biuro ważne że praca jest . Nasza kochana POLSKA nie czeka na nas z otwartymi rękoma,pracy jest mało jak na lekarstwo,więc każdy narzeka a i tak siedzi w hol....,więcej szacunku dla drugiego człowieka tym bardziej Rodaka

witam , chciałbym dowiedziec sie jak mozna podjąc prace w AB, prosze tylko o konkretne informacje(nie interesuja mnie opinie)

informator

Pytanka o ab ? chętnie odpowiem ! Przekręty ab też znam

gryfino - 2010-03-22 16:27:20 szukam kogos kto pracowal w firmie PERRY KOOLE BESTRATINGEN.Potrzebuje opinii bo chce tam pracowac tzn.mam propozycje jest to firma z AB SERWIS Nie polecam i odradzam jak najbardziej bardzo nie przyjemny typ niechec do Polakow wypisana na czole lwpiej gdzies do kwiatów

Zostaw merytoryczną opinię o AB Flexkracht - Rijsenhout

• Jak się pracuje w AB Flexkracht?

Zobacz opinie na temat firmy AB Flexkracht tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Flexkracht?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Flexkracht